Anatomia kłamstwa. „Biznes women” z fałszywym adresem

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Zjęcie

Nie będę się wysilał na kocopały w stylu Rebe i pisał o jakimś społecznym celu publikowania danych o innym blogerze. Zwracam jedynie uwagę, że moja publikacja oparta jest na materiale oficjalnym, dostępnym dla każdego. Rebe natomiast wkleja „kompromaty” z photoshopa.

O tym każdy już słyszał najmniej kilkadziesiąt razy, i to w ciągu ostatniego roku. Rebeliantka zna się na zarządzaniu, prowadziła firmę doradczą, i w ogóle jest naj.

Tymczasem wystarczy zajrzeć do ceidg (czyli Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej), żeby zweryfikować jej opowieści.

W tym celu wystarczy wejść na stronę

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx

gdzie znajduje się wyszukiwarka.

Wklepujemy imię i nazwisko Rebeliantki (pamiętać, by pisać używając wyłącznie małych liter – inaczej może nie odnaleźć), zaznaczyć „uwzględnij wykreślone” i po krótkim teście reCAPTCHA możemy odnaleźć osobę szukaną.

Zakreślamy drugi lub trzeci wynik od końca i mamy „specjalistkę”.

Smutnie się robi, bo wpis całkowicie zaprzecza legendom serwowanym przez Rebe na tym i na innych portalach.

1. nie jest prawdą, że Rebe prowadziła działalność o nazwie Prywatny Zakład Diagnozy i Kształcenia Umiejętności Menedżerskich „Business Training Company”. Taka długachna nazwa powstała dopiero niedawno w imaginacji mocno starszej panienki. Nazwa była ograniczona jedynie do imienia i nazwiska plus „Business Training Company”.

2. jako adres prowadzenia działalności podany jest Poznań, ul. F. Nowowiejskiego 12/1. Jest to adres fałszywy, bowiem w tym miejscu mieści się od dekad kancelaria prawna. Tak się składa, że pracując w latach 1990-tych w nieopodal Poznania leżącym Luboniu kilka razy korzystałem z jej usług (polecam). Śladu jednak nie było żadnych trenerów businessu.

3. pomimo tego, że Rebe od dwóch dekad mieszka (i powinna pracować, ale najwidoczniej w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jej wykształceniem) w Czechowicach- Dziedzicach nigdy adres we wpisie nie został zmieniony. Świadczy to niestety o tym, że tak naprawdę cała aktywność Rebe skończyła się w chwili wpisu do rejestru działalności gospodarczej w Poznaniu. A potem to już była coraz bardziej desperacka próba zaistnienia w świecie politycznym. Praca, zwykła praca przedsiębiorcy czy też kogoś wykonującego pracę najemną, to nie dla niej. Okazało się jednak, ze do Sejmu też się nie dostała.

4. nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czym zajmowała się Rebe, bowiem we wpisie brakuje tak elementarnej rzeczy jak nr PKD!

5. nie wiadomo również, jakiej narodowości jest Rebe. Prawdopodobnie dokonując wpisu nie za bardzo wiedziała, do jakiej ma się przyznać – pamiętamy wszak, że wtedy lgnęła z całych sił do masonów, a w tym gronie szczególnie jedna nacja odgrywa znaczącą rolę…

6. łgała obrzydliwie, wyzywając na dodatek ,mnie i kontrika, gdy wypomnieliśmy jej, że sama pisała o niepłaceniu składek na ZUS, że zawiesiła działalność. Poza sporem jest, że nigdy czegoś takiego nie uczyniła – dowodem jest brak odpowiednich wpisów w ceidg.

7. najzabawniejszy jest powód wykreślenia z ewidencji. Babunia zapomniała swojego numeru PESEL i nie wpisała do wniosku. A teraz twierdzi, że jest doradcą ds. zarządzania!

 

Tak to wygląda. Jedno wielkie g…, a nie biznes!

 

Już tak na marginesie – Rebe chwali się rzekomym wykonaniem prac studialnych nad reformą wymiaru sprawiedliwości. Tymczasem tak naprawdę chodzi tylko o... jej wpisy na blogu prowadzonym na Nowym Ekranie.

Ale tego można się było spodziewać. Przecież ta kobieta, gdyby przypadkiem pojechała do Afryki i wieczorem obsiadły by ją moskity po latach opowiadałaby, że samotnie musiała walczyć ze stadem słoni. A laciek stałby się jakimś skrzyżowaniem kałacha, panzerfausta i miecza laserowego. ;)

 

Ale cóż – w realu na każdym polu poniosła klęskę, jedyne, czego się dorobiła to konta na facebooku i kilku małych portalach.

Musi więc nadymać się w necie.

Nie ona jedna, fakt. Takich zalatujących niebieskim fetorem jest sporo.

Jednak tylko ona próbuje hejtować wespół ze swoim cukrzycowym braciszkiem innych, w tym ofiarę kościelnego pedofila, obrzydliwie próbując syf wydalany przez siebie ustrajać w piórka bogojczyźniane.

A w kibinimater z nią!

 

17.03 2021

 

Grafika: 
Ocena grafiki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:7)

Komentarze

Screen z tego - w całości fałszywego i naruszającego moje dobra osobiste - materiału jest już zrobiony.

Koniec tej hucpy. Sprawa trafi do prokuratury.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665305

CEIDG jest jawny dla każdego, więc znowu się zbłaźnisz, stara kapusto. A kto wie, czy ci w końcu sprawy nie wytoczą o bezpodstawne oskarżanie i wylądujesz na stare lata na Gliwickiej w Rybniku?

Ps. Na ul. Gliwickiej w Rybniku mieści się Szpital dla Psychicznie i Nerwowo Chorych.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1665306

Wygląda na hucpę i pośpieszne uwiarygadnianie się, typową krótkoterminową legendę, niczym w przypadku słupów, przekrętasów czy nawet działalności agenturalnej. Pewnie była potrzeba okazania się świstkiem, by udawać szpeca i zgarnąć jakąś szybką kasę w podejrzanych okolicznościach. Czemu innemu ma służyć rzekoma działalność, której się nie kontynuuje ani nie płaci składek a na temat której jawnie się kłamie i podtrzymuje legendę? Jako kto inny miałaby się przedstawiać wobec innych, jako bezrobotna?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665332