Anatomia kłamstwa 2. Legenda wydawcy

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Zjęcie

Pora najwyższa, by przerwać pasmo kłamstw, jakimi zatruwa społeczność blogerską niejaka Rebeliantka. Tym razem rozprawię się z jej ostatnim mitem, powstałym raptem kilka tygodni temu.

W komentarzu, tradycyjnie mającym mnie poniżyć i zniesławić, Rebeliantka postanowiła się zaprezentować jako wybitna biznes-women. Tym razem jako wydawca.

Oto, co pisała na swój temat 27 lutego 2021 r. w środku nocy:

Czterojęzyczny, luksusowy plan Poznania wydawałam przez wiele lat. Wszystkie wydania osiągnęły nakład około 500 tys. egzemplarzy, a zaprzestałam wydawania, gdy policja w 2007 roku bezprawnie zarekwirowała mój komputer z materiałami do planu i zwróciła ze zniszczonym twardym dyskiem. Śledztwo, które posłużyło za pretekst do zabrania sprzętu zostało umorzone, gdyż w żadnym z komputerów nie było najmniejszego śladu "poszukiwanych informacji". Tak się załatwia w Polsce prawicową konkurencję biznesową.


Tu:

Problem w tym, proszę szanownych państwa, że zachowane na szczęście dokumenty temu przeczą.

Otóż faktem bezspornym jest, że Rebeliantka założyła pod tym samym fikcyjnym adresem jeszcze jedną działalność gospodarczą (chronologicznie ta była pierwsza). Tylko pozornie nie wiadomo, dlaczego wybrała dla niej egzotyczną nazwę Asocjacja Profit-Pol, poprzedzona rzecz jasna jej imieniem i nazwiskiem.

 

By to zrozumieć, skorzystajmy z… OLX-a.

Pośród wielu wystawionych na sprzedaż mniej lub bardziej przydatnych przedmiotów można znaleźć historyczny już Plan Poznania, pochodzący z 1992 roku.

Plan został wydany przez… Asocjację Profit-Pol. Niestety, jeśli ktoś uważa, że plan ów stanowi dowód działalności Rebe muszę go rozczarować.

Wydawca planu o nazwie Asocjacja Profit-pol to spółka cywilna. W tamtych latach, co niektórzy pewnie już zapomnieli, spółka cywilna była tzw. podmiotem gospodarczym i miała zdolność sądową w sprawach gospodarczych.

Zatem

wydawca planu Poznania z 1992 r. Asocjacja Profit- Pol s.c. nie jest tożsamy z firmą Krystyna Górzyńska Asocjacja Profit-Pol!

To dwa różne podmioty, nie mające ze sobą nic wspólnego.

Podaję adres aukcji z planem:

https://www.olx.pl/oferta/poznan-plan-miasta-i-przewodnik-z-1992-CID751-IDEht57.html

 

Tu natomiast znajdziemy dane osób, które go wydały. Rebeliantki pośród nich nie uświadczy:

 

Tu:

 

Autorami Planu był zespół, w skład którego wchodzili:

redaktor Mariola Michalak

opracowanie kartograficzne Wanda Baumgart, Ewa Komorska i Włodzimierz Gajowiecki.

 

Pytanie, po co Rebeliantce była firma o nazwie już obecnej na rynku?

Taki czyn powinien być ścigany jako podręcznikowy przykład nieuczciwej konkurencji.

 

Zwróćcie uwagę, że wpis do ceidg wykazuje dokładnie te same braki, jak już wskazywany przeze mnie tutaj:

https://niepoprawni.pl/grafika/humpty-dumpty/anatomia-klamstwa-biznes-women-z-falszywym-adresem

 

Dla porządku warto odnotować, że jest jeszcze jeden ślad po działalności tej Asocjacji – otóż Rebeliantka wystąpiła do Urzędu Patentowego z wnioskiem o rejestrację znaku towarowego, co też nastąpiło.

No i tyle aktywności wspaniałej „bysness łómen”.

 

Z powyższym koresponduje wpis, jaki na liście wyborczej pojawił się w Obwieszczeniu Okręgowej Komisji Wyborczej nr 39 w Poznaniu.

Otóż Rebeliantka figuruje na liście Koalicyjnego Komitetu Wyborczego - Akcja Wyborcza Solidarność Prawicy jako… organizator przemysłu!

 

I choć lista pochodzi z 2001 roku jakoś ni słowa o rzekomo kwitnącej działalności wydawniczej Rebeliantki.

Sprawdźcie sami:

https://kbw.gov.pl/wybory-i-referenda/wybory-do-sejmu-i-do-senatu/wybory-do-sejmu-i-senatu-w-2001-r/komunikaty-okregowej-komisji-wyborczej/obwieszczenie-okregowej-komisji-wyborczej-nr-39-w-poznaniu

 

Pamiętamy przecież, że dopiero „bezprawne zarekwirowanie” (czyli legalne zatrzymanie przez Policję) komputerów w Czechowicach w 2007 r. uniemożliwił Rebeliantce wydawanie planu Poznania wg stanu z 1991 roku!!!

Tak przynajmniej sama ostatnio twierdzi.

Jakim cudem z organizatora przemysłu stała się po 20 latach wydawcą? Ba, przed sądem przedstawia się jako doradca ds. zarządzania?

Przypominam, że organizator przemysłu oznacza jedynie rodzaj ukończonych studiów.

To dowód istotny w naszych rozważaniach. Gdyby Rebe faktycznie była wydawcą nie omieszkała by o tym poinformować ogół.

Najwyraźniej rację ma bloger kontrik, który tak skomentował ostatnio opublikowany przeze mnie inny wpis Rebe do ceidg:

Wygląda na hucpę i pośpieszne uwiarygadnianie się, typową krótkoterminową legendę, niczym w przypadku słupów, przekrętasów czy nawet działalności agenturalnej. Pewnie była potrzeba okazania się świstkiem, by udawać szpeca i zgarnąć jakąś szybką kasę w podejrzanych okolicznościach. Czemu innemu ma służyć rzekoma działalność, której się nie kontynuuje ani nie płaci składek a na temat której jawnie się kłamie i podtrzymuje legendę? Jako kto inny miałaby się przedstawiać wobec innych, jako bezrobotna?

https://niepoprawni.pl/grafika/humpty-dumpty/anatomia-klamstwa-biznes-women-z-falszywym-adresem

Tak to wygląda. Wyjątkowo nieciekawie. Aczkolwiek z drugiej strony czy można było spodziewać się czegoś innego?

Przecież Rebe wielokrotnie zabierała głos z pozycji "ekspertki" od działalności gospodarczej, wygadując przy tym kocopały mogące jedynie rozbawić każdego, kto choćby prowadził punkt ksero na własny rachunek. Teraz już jej stopień niewiedzy nie dziwi, gdyż okazuje się, że w życiu nie prowadziła nawet czegoś takiego, jak taki punkt, czy wyrób wizytówek, czym ponoć ja się trudnię, Oczywiście poza czasem, który poświęcam na "kradzenie" cudzych firm nie mających żadnej wartości, jak wielokrotnie wypisywała na portalu ta pożal się Boże "dziennikarka".

Pyrsk, dobrzy ludkowie!

18.03 2021

 

Ps. Dla porządku podaję, że wynik wyborczy Rebeliantki to 360 głosów poparcia. Na ogółem 321.266 oddanych w jej Okręgu w wyborach z 2001 r.

Grafika: 
Ocena grafiki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:6)

Komentarze

Pewnie się okaże, że wybitna menedżerka padła ofiarą konkurencji mafii ubecko-wydawniczej, z różnymi awanturami i pieniactwem

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665478

zanim coś napiszesz, to pomyśl, że większość czytelników jest w stanie odróżnić autora od wydawcy, w tym np. kartografów (opracowujących mapę) od firmy, która ją wydala, przedtem uzupełniając plan o przewodnik po Poznaniu.

Poza tym, wielu ludzi (szczególnie przedsiębiorców) odróżnia zapisy w CEIDG dla firm istniejących od firm już zlikwidowanych przez właścicieli. Więc Humpty albo jest całkowicie durnym "prawnikiem", albo insynuatorem dla ubogich.

Przezabawne są te spekulacje Humptego nt. adresu firmy. Prokuratura będzie miała ubaw.

A już szczególnie zabawne jest to, że tacy intelektualiści, jak ty i ten HD, nie jesteście w stanie pojąć, że ktoś może być i organizatorem przemysłu i doradcą w dziedzinie zarządzania i wydawcą jednocześnie. Ja rozumiem, że dla was są to kwalifikacje niedostępne, ale nie musicie oceniać wszystkich wedle waszego miernego poziomu.

Naprawdę, żal mi was.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665509

powtórz te swoje niebieskie myśli jeszcze z pięć razy, naucz się na pamięć i koniecznie powklejaj kilkukrotnie po różnych tematach w nadziei zajazgotania rzeczywistości. z obowiązkowymi wyzwiskami, naturalnie, tylko nie zapomnij o prawieniu kazań innym.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665511

że znowu nic "nie zrozumiałeś". Banderowskie trepy już tak mają.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665512

I ta osoba poucza wszystkich jak mają żyć i co czynić, poucza o honorze, przyzwoitości itp. Sama klnie jak szewc, obraża innych w sposób wulgarny ( patrz jej komentarze) kreuje się na eksperta medycznego, prawnika, nauczyciela, historyka, pedagoga i... zabrakło jeszcze kosmonautki- niebywałe ! wręcz żenujące. To nie wszystko, stara się być adwokatem innych, a ci, jak czytam, wcale ją przecież o to nie proszą. Cóż taka "wszytko wiedząca" a tak naprawdę.......właśnie kim jest Rebeliantka szukająca wszędzie Żyda ! fobia ?

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1665479

potwierdzający twoje oszczerstwa?

Nie możesz, więc także za nie odpowiesz "patrioto".

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665487

Te twoje wypowiedzi chamstwie przesłałem Adminowi do niego się zwróć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1665498

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

zmienić tekstu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1665499

End.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665551

Szkoda czau na te brednie.

Jednak trzeba podkreślić, że rzekomy prawnik nie odróżnia zespołu kartografów, którzy sporządzili mapę (redaktorem zespołu kartograficznego była Mariola Michalak) od wydawcy, który zorganizował pozostałe elementy  wydawnictwa, sfinansował przedsięwzięcie i przeprowadził dystrybucję.

Asocjacja Profit-Pol nigdy nie była spółką. Do przedsięwzięcia chciał początkowo przystąpić młody człowiek, znajomy pani M. Michalak, ale po miesiącu się wycofał.

Adres na ul. Nowowiejskiego nigdy nie był fikcyjny. Za te i inne zniesławienia Humpty Dumpty odpowie przed stosownymi organami.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665486

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

się tłumaczysz. Oczywiście PKD i PESEL podawałaś, ale mafia wielkopolska ci wygumowała. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1665490

Nie wiem, co i dlaczego zamieszcza lub nie zamieszcza CEiDG. Nie interesuje mnie to. Nikt nigdy nie wzywał mnie do uzupełnienia danych, które zresztą były organom rejestracyjnym znane.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665500

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Choć sądzę, że nie o takie ci chodziło. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1665502

Jestem na emeryturze i zlikwidowałam swoje firmy. Mają one status wykreślonych w CEiDG. Zamieszczone są tam informacje skrócone, które CEiDG uważa za istotne. Co ja mam z tym wspólnego, co zamieszcza CEiDG?

Co mnie obchodzi to, że wariat Humpty nie znalazł tam danych, które chciałby znać, a które nic go nie powinny obchodzić. I co to ma wspólnego z legendą wydawcy?

Ten człowiek szuka głupich do zaakceptowania swoich insynuacji. Na razie pozyskał niezbyt rozgarniętego Tezeusza. Za chwilę przyleci tu zniesławiacz kontrik, który działa z HD w tandemie.

Przezabawne jest też, że głupek HD uważa, że nie można być jednocześnie organizatorem przemysłu (jak podkreśla z  wykształcenia), a także doradcą w dziedzinie zarządzania oraz wydawcą.

Otóż można i potwierdzają to dokumenty.

Ale insynuator nie jest w stanie tego pojąć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665503

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A wykreślili cię z ceidg dlatego, że nawet numeru PESEL nie podałaś. Oczywiście byłaś wzywana o uzupełnienie, ale na podany przez ciebie adres.

A tam nul. Nie ma Rebe. Korespondencja wróciła i efekt taki, jak na scanie. Błazen z ciebie, a nie przedsiębiorca.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1665516

EOT

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665518

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

podaje nieprawdę. Qrde, ale jestem mocny. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1665520

że firma funkcjonowała od 1991 roku, a organa państwa nie znały Peselu właścicielki i PKD firmy. To tylko prawnik-idiota może opowiadać takie banialuki.

Dziwię się tylko, że tego rodzaju "publicystyka" jest tolerowana na poważnym portalu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665523

Bo znowu się samozaorałaś. Ale to już tak jest, gdy się udaje przedsiębiorcę. Gdybyś była nim kiedykolwiek realnie, a nie tylko jako wpis, nie pisałabyś takich kocopałów.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1665530

PKD została opracowana na podstawie Statystycznej Klasyfikacji Działalności Gospodarczej Unii Europejskiej - NACE, wprowadzonej rozporządzeniami Rady nr 3037/90 z dnia 9 października 1990 r.

Klasyfikacja ta była zmieniana kolejnymi Rozporządzeniami RM.  I tak:

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 października 1997 r. w sprawie Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) (Dz.U. z 1997 r. nr 128, poz. 829, z późn. zm.), w okresie od 1 stycznia 1998 do 31 grudnia 1999 Polską Klasyfikację Działalności (PKD) stosowano równolegle z Europejską Klasyfikacją Działalności (EKD). Od 1 stycznia 2000 PKD zastąpiła całkowicie EKD.

Klasyfikacje PKD zmieniło w 2004 roku rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 20 stycznia (Dz. U. nr 33, poz. 289) do stosowania w statystyce, ewidencji i dokumentacji oraz rachunkowości, a także w urzędowych rejestrach i systemach informacyjnych administracji publicznej.

Od 1 stycznia 2008 obowiązuje klasyfikacja PKD (zwana PKD 2007) została wprowadzona rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 grudnia 2007 r. (Dz.U. z 2007 r. nr 251, poz. 1885 z dnia 31 grudnia 2007 r.).

Polską Klasyfikację Działalności (PKD) wprowadzoną rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 stycznia 2004 r. w sprawie Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) (Dz. U. nr 33, poz. 289 i nr 165, poz. 1727) stosowano do działalności oznaczonej zgodnie z tą klasyfikacją przed dniem wejścia w życie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 24 grudnia 2007 r., jednak nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2009 r.

Poza tym, działalności podmiotów wpisanych do rejestru REGON, które nie zostały przeklasyfikowane do dnia 30 września 2009 r., miały zostać przeklasyfikowane z urzędu przez służby statystyki publicznej

O co zatem chodzi temu Humptemu?

Jemu chodzi o konkretne dane dotyczące mojej firmy, których nie mógł się dopatrzyć w CEIDG, bo ich już tam nie ma.. A co go to obchodzi? W każdym bądź razie nie mogłabym funkcjonować bez PKD i supozycje, że skoro Humpty nie miał dostępu do tych danych, to "w życiu firmy nie prowadziłam" są po prostu ... dyletanckie.

Firmę zlikwidowałam w związku z przejściem na emeryturę, żaden organ państwa nie rościł do mnie żadnych pretensji o brak danych, więc dla mnie sprawa jest zamknięta.

Swoją drogą, to jest zadziwiające, co temu "prawnikowi" kojarzy się z prowadzeniem firmy. Dla niego są to tylko czynności rejestracyjne i formalne. Typowa umysłowość tępego urzędasa. Takiego, co to jego kompetencja polegają wyłącznie  na znajomości tysiąca nowelizacji przepisów w ciągu roku, a nie tworzenia jakiejkolwiek wartości dodanej.

I może zakończmy na tym zajmowanie się kwestią, jak mały Dyzio z Gliwic wyobraża sobie działalność gospodarczą.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665548

naprawdę nie wiesz, o co chodzi z PKD? i do tego po co ciągle kłamiesz? firma została wykreślona z rejestru co każdy widzi powyżej, jak można bezczelnie kłamać że to ty ją zlikwidowałaś z przejściem na emkę, już nie wspominając że sama wypisywałaś wcześniej, iż rzekomo byłaś wydawcą do 2007. itp. czy te różne o zawieszaniu działalności itd.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665553

I nie zawracaj ludziom głowy. Co czytelników obchodzą bajania tego HD i twoje o moich firmach?

Co ci do tego kiedy je zawiesiłam, kiedy zlikwidowałam i dlaczego? Zrobiłam to, kiedy uważałam za stosowne, nie korzystając nigdy z pomocy publicznej i nigdy nie łamiąc prawa.

Więc co usiłujesz udowodnić, banderowcu?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665554

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W 1991 r. rejestrując działalność gospodarczą nie było wymogu podawania PKD. Bo jeszcze nie obowiązywał w obrocie. Nawet niektórzy notariusze spisywali umowy spółek z o.o., w których przedmiot działalności był krótko określony: wszelka działalność z wyjątkiem koncesjonowanej!

PKD obowiązuje od 1 stycznia 1998 r. - wbij to sobie do główki, "specjalistko" od zarządzania! Chłe, chłe, chłe.... ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1665646

Podałam wyżej 19 Marca, 2021 - 01:17:

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 października 1997 r. w sprawie Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) (Dz.U. z 1997 r. nr 128, poz. 829, z późn. zm.), w okresie od 1 stycznia 1998 do 31 grudnia 1999 Polską Klasyfikację Działalności (PKD) stosowano równolegle z Europejską Klasyfikacją Działalności (EKD). Od 1 stycznia 2000 PKD zastąpiła całkowicie EKD.

Ten obsesjonat powtarza tą informację i twierdzi, że mam to sobie "wbić do główki". Nienormalny czy tupeciarz?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665704

nocy? No pisz sobie a muzom. Już wystarczająco dużo jest materiałów, by uznać cię za skończoną moralnie i intelektualnie starą jędzę.

EOT

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1665707

Musi budzić uśmiech politowania, jak to Rebe wśród swoich osiągnięć życiowych wymienia... założenie działalności gospodarczej. Oczywiście ukryte za całą linijką napuszonych słów. "Założycielka". Instytucji, klasztoru, fundacji, wielkiej spółki? Nic z tego, ot zwykłej działalności, istniejącej najbardziej na papierze. I jeszcze się tym chwalić po latach i to jako osiągnięciem życiowym? W głowie się nie mieści.

 

Za to bywa i zabawnie, gdy Rebe próbuje przejąć słówka od innych i np. zamiast od hien, wyzywa innych od padlinożerców. Niby nie tak wielka różnica ale pozycjonuje to ją właśnie jako padlinę. Skojarzenie zapewne z radosnej twórczości obrażania śp. Prezydenta, którego określali jako "padło".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665533

EOT

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665550

We wszystkim widzisz obiekt, na punkcie którego masz obsesję? Zacznij się szybko leczyć, chłopie... albo się zaszczep :) Jakby Cię ktoś do drzewa zaszczepił, to może nawet gruszki by na Tobie wyrosły - jak na wierzbie :)

Obowiązkiem każdego człowieka jest...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665644

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Chętnie posłucham.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1665708

Jeden foliarz, co zwał się Hu-Du, zobaczył w blogu wpis autora, który mu się nie podobał. Pomyślał sobie: napiszę w komentarzu "tępak z ciebie". Jak przeczyta i się zdenerwuje, a może nawet odpisze, np. "Hu-Du to głupek i foliarz", to go wyśmieję. Oznajmię wszem i wobec, że jest agresywny i niewychowany. A jak nie odpisze, to też go wyśmieję i zaatakuję: "co, zatkało cię, głąbie?". Bardzo był z siebie zadowolony. Jak postanowił, tak też zrobił. Bo prędki człek z tego Hu-Du, nim pomyśli to zrobi, i dwa razy do złego namawiać go nie trzeba. Napisał i czeka. Czeka, czeka, a tu nic. W końcu zasnął w fotelu. Jak się obudził, poczuł, że coś śmierdzi. A niech to - powiedział - ale się załatwiłem.

Mniej więcej tak to było, jak z krokodylem i wiewiórką :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665713

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A może prostata dolega? Chcesz o tym opowiedzieć? A może wystarczy, żebyś zaczął leczyć się na nogi?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1665721

Niebieski wkleja to samo pod pięcioma tematami, w nadziei że sprowokuje, po czym sam oskarża, że to inni prowokują komentarzem pod tekstem. Na to trzeba mieć zdrowo nałomotane pod czapeczką. Czy można być aż tak bezczelnym hucpiarzem, czy tylko starczy być świrem?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665754

To darmowa reklama. Dzięki temu spałowany przez was obrazek powrócił na stronę główną. Kapujesz?... pardon, to przecież jasne... rozumiesz? Czy napisać ci to po rusku lub w jidysz - jak lubi H-D? Prócz K-K będzie kupa śmiechu :)  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665758

Ta kobita najwyraźniej słowa prawdy w życiu nie powiedziała- a już zwł. o sobie. Cały życiorys jest fałszywy, całkiem jak z tych nasiedlonych. W tle nieraz prorosyjscy lewicowcy, zajmowanie się "prawami człowieka", współzałożenie masońskiej organizacji jawnego masona a próba stołka od katoprawicy. No i robienie z siebie szpeca i wybitnego przedsiębiorcy tylko z racji tego, że założyła działalność gospodarczą. To w ogóle niesamowita hucpa.

Czy sami wśród kilku najważniejszych osiągnięć w życiu wymienilibyście swą przykrywkową działalnośc gospodarczą? Gdzie nawet nie płacono składek a zapewne podatków, więc był to pretekst a to do pobierania kasy na byle świstek a to do przedstawiania się inaczej, niż bezrobotna.

 

https://niepoprawni.pl/grafika/humpty-dumpty/rebeliantka-klamstwo-nawet-w-cv

https://niepoprawni.pl/grafika/humpty-dumpty/anatomia-klamstwa-biznes-women-z-falszywym-adresem

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665940