Brzemienny w skutkach błąd braci Kaczyńskich

Obrazek użytkownika Leopold
Blog

Dla ciemnych sił kontrolujących sytuację w Polsce niespodziewane dojście do władzy PiS-u i zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego w 2005r było wypadkiem przy pracy.

Siły te prawdopodobnie uwierzyły w produkowane przez siebie sondaże, co uśpiło ich rewolucyjną czujność.

Można sobie wyobrazić popłoch w centrali na Łubiance. Z pewnością nastąpiły tam znaczące dymisje funkcyjnych odpowiedzialnych za „bliską zagranicę”, a nowa zmiana z pełną mobilizacją i zdwojoną energią zabrała się do „naprawiania szkód”.

Na ten cel uruchomiono ogromne sumy - w samej TVN wydano 4 miliardy zł w czasie antenowym do walki z PiS-em.
Niemal każdy mieszkaniec ziemi został poinformowany o „zbrodniach kaczyzmu”.
Pewien Brazylijczyk dowiedziawszy się, że jestem z Polski, złożył mi wyrazy współczucia. Kiedy nie widziałem wyraźnego powodu, sprecyzował: „ledwoście się wyzwolili z komuny, a już macie faszyzm”. Nawet w Nowej Zelandii spotkałem gościa, który z troską pytał o sytuację w Polsce pod rządami „terrible twins” (strasznych bliźniaków).

Z tej mobilizacji i ogromu zaangażowanych środków nie zdawali sobie prawdopodobnie sprawy Kaczyńscy podejmując decyzję o dymisji rządu i rozpisaniu wyborów w 2007r. W zamyśle była to okazja do pozbycia się uciążliwych, wyniszczających, nie tylko wizerunkowo, koalicjantów. Lecz nieszczęsna koalicja z LPR-em i Samoobroną była niczym w porównaniu do ryzyka rozwoju sytuacji, która się zrealizowała.
Inna rzecz – nikt wtedy nie znał rozmiaru agenturalnego umocowania Platformy Obywatelskiej. Myślano, że to nieco inna, niemal bratnia partia postsolidarnościowa.

W kampanię wyborczą zaangażowano olbrzymie środki - pamiętamy te czarne bilboardy, „Tusku musisz”, czy „schowajcie babci dowód”.Pieniądze napływały z różnych kierunków i dziwnych źródeł, także pozaprawnych.

Z materiału zamieszczonego niedawno na Niepoprawnych możemy dowiedzieć się, że w promocję promoskiewskich „Europejczyków” zaangażowała się Fundacja K.Adenauera. Nawiasem mówiąc, fundacja ta wykazuje powsciągliwość w ujawnianiu składu osobowego swojej polskiej filii. Jednak pewien dociekliwy internauta zdołał znaleźć tę informację. Otóż są to „sami swoi” – Mazowiecki, Bartoszewski i Komorowski.

Tymczasem PiS niemal kompletnie pozbawiony kanałów komunikacji ze społeczeństwem, nie miał możliwości przeciwstawienia się czarnemu pijarowi, czy propagowania własnych dokonań. Klęska wyborcza była nieunikniona, a wraz z odsunięciem PiS-u od władzy uruchomiona została sekwencja zdarzeń złowrogich. Jak dotąd 10. IV. jest uwieńczeniem tego ciągu, ale czy to koniec?

Dojście do władzy agenturalnej neotargowicy w 2007 roku miało także wielkie implikacje międzynarodowe. Wypadnięcie Polski jako podmiotu polityki europejskiej uruchomiło efekt domina – posypały się inne, w miarę niezależne rządy (Litwa, Ukraina, Czechy)- i zachęciło Rosję do ataku na Gruzję. To bardzo groźny precedens, bo dotychczas KGB uzyskiwała swoje cele metodami agenturalnymi, bez uciekania się do akcji militarnych.

Rosja ma wielu szczerze oddanych przyjaciół zarówno w administracji Obamy jak i w UE. Jak ujawnił Mitrochin w swoim archiwum, dla razwiedki pracowali Premier Niemiec Schroeder (obecnie wiceprezes Gazpromu), premier Finlanii Lipponen (również w Gazpromie), wielokrotny premier Włoch Prodi (niepracujący). Wprawdzie komisarz d/s międzynarodowych i obrony K.Ashton powiedziała, że już dla nich nie pracuje, ale czy można jej wierzyć? Czy można przestać pracować dla KGB?

Wszystkie te czynniki zachęciły premiera Putina do mało subtelnego wariantu „polityki kadrowej”, którego doświadczyliśmy 10. IV.

„Polska Jest Najważniejsza”- jak słusznie głosi hasło wyborcze J.Kaczyńskiego... przede wszystkim dla europejskiego bezpieczeństwa. I tak pod koniec XVIII stulecia upadek Polski zachwiał równowagę europejską powodując sztraszliwe wzmocnienie Rosji i przemianę wiarołomnego lennika – Prusy – w nową, agresywną potęgę. Odległą konsekwencją anihilacji ogromnej Rzeczpospolitej były kataklizmy dwóch wojen światowych.
Po kolejnym upadku Polski, która była według Stalina jego największa zdobyczą, sowiecka Rosja stała sie potęgą globalną, a świat przez 50 lat balansował na krawędzi atomowej zagłady.

„Polska Jest Najważniejsza” także dlatego, że bez totalnego spacyfikowania Polski opanowanie Europy nie jest możliwe. Przekonał się o tym Stalin w 1920r.
Polak Kukliński udaremnił plany „wyzwolenia” Europy Zachodniej w 1978r ujawniając Amerykanom szczegóły planowanej inwazji.

Czy uda nam się uratować Europę po raz trzeci?

Brak głosów

Komentarze

Nie tylko ja chyba w 2007r do debaty Kaczyński Tusk byłem dobrej myśli.

W tej debacie JK jakby odpuscil, był inny. Myślałem wtedy, że widocznie wie coś, czego my nie wiedzielismy i że tak powinno być.

Ale rzeczywiście nowe wybory to był błąd, szczególnie teraz to widać.

Zupełna racja.

Pozdrawiam

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#63645

capitanemo
Myślę ze mimo szkód jakie zrobiła i jeszcze zrobi locha PO. Obecnie PiS może być w lepszej sytuacji aniżeli kilka lat temu . PiS i Jarosław Kaczyński. Jest inny. Bardziej doświadczony oraz te kadry. Kadry młodych, inteligentnych profesjonalistów.
PiS nie ma konkrecji. Jest szansa na przyspieszone wybory. Czy Tusk, Komorowski, Klich i inni się zmienili. Nie. To wystarczyła,medialna cisza i zmiana tonu w mediach. Tuski, Komorowskie zawsze byli tacy sami. To ich cuda, kłamstwa, Palikmioty zastawiły na nich pułapkę. Tusk ma naprawdę krew na rekach. Czy zapomnieliśmy jak ośmieszał SP prezydenta Lecha Kaczynskiego z samolotami. Teraz przyszedł czas zapłaty. Tusk wie o tym, ze już stracił władze. On wie. Ze juz nic mu nie pomoże. Ani szemrane Polsaty, TVN, Onety itp. Przegrał. I powiem Wam wszystkim. Ze jako człowiek mizernej etyki i moralności będzie kąsał. Ten człowieczek sam zabił swoja karierę. Sam się zabił. Juz nie wierzy w wygrana. Czeka tylko na następny CUD. Na wybory prezydenckie. Boi się ich. Bo pokażą mu przepaść porażki na która sobie zapracował. I tak wreszcie powinno być w normalnym kraju. Gdzie szalbierz zbiera kare. Szkoda tylko ze Polska straciła kilka lat. Na 21 lat tylko 10% czasu byli ludzie porządni przy władzy. Tak wiec czas posprzątać Ojczyznę z tego szamba.

Vote up!
0
Vote down!
0

capitanemo

#63647

Najlepszą stroną obecnej sytuacji jest to, że zdobyliśmy dokładne rozeznanie kto kim jest. Tu nawet nie trzeba papierów z IPN - wystarczyła biblijna zasada "po owocach poznacie". Ludzie ciągle nie zdają sobie sprawy z rozmiarów agenturalnego opanowania Solidarności i jej "historyczni przywódcy" wciąż brylują na salonach. "Bolka" łatwo było namierzyć bo w pewnym okresie był zwykłym kapusiem szczebla zakładowego. Ci co pracowali z wywiadem wojskowym (akta zniszczone w 85%) czy bezpośrednio z KGB pozostawali nieuchwytni. Wydaje się także, że zapas "autorytetów" uległ wyczerpaniu, a wiarygodność mediów zachwiana.
Leopold

Vote up!
0
Vote down!
0

Leopold

#63668

...zaszło wiele nowych, niespodziewanych okoliczności. Ogromna powódż w Kraju i wynikające z tej sytuacji zwiekszone moźliwości malwersacji wyborczych - to fakt oczywisty. Sytuacja chaosu, bałaganu i tzw. wyższych koniecznosci, a także ograniczenia w komunikacji nie sprzyjają prawidłowej kontroli nad przebiegiem wyborów...

I ta niezwykła zapalczywość rządu w głoszeniu gotowości do szybkiego trybu wydawania nowych dokumentów wyborcom którym te dokumenty zaginęły. To otwiera pewne możliwości...

Pilnujmy przebiegu wyborów, liczenia głosów i patrzmy na ręce tych którzy na to zasługują!

Vote up!
0
Vote down!
0

staremiasto

#63821

Chodzi mi po głowie, że może teraz JK już nie jest sam...

Vote up!
0
Vote down!
0
#63676

Nie widze błędu. Manewr z wyborami to konieczność.
PiS nękany z zewnątrz i wewnętrznie rozstrojony nie mógł dalej trwać w okopach władzy.
Musiał poddać się krytyce wyborczej.
Uratowano wtedy zdrowy pień -

Niesmakiem budziło mnie ówczesne komunikowanie się ze społeczeństwem. Błędnie przyjęta strategia kampani dała owoce w postaci pełnej mobilizacji sił wrażych.

Zachodziłem w głowe - czemu nie uświadamia się Obywatelom realnych sukcesów, brnąc w walke na cepy z PO.

To było kluczowe - PO wytrąciła z rąk PiS możliwość merytorycznej dyskusji.

Widzimy to teraz - jak bardzo PO pragnie ustawić sobie przeciwnika pod sprawdzony schemat.
Srodki "intelektualne"i techniczne czekają na powtórke z rozrywki.
Abstrachując od sytuacji geopolitycznej.
Należy jednak zadać pytanie jakim ośrodkom podlegają ludzie tworzący partyje w RP.
Pisze "Ludzie" osoby, "ikony" - nie zauważam tzw. odpowiedzialności politycznej .
Mamy klapy na oczach?
Popatrzmy na "kariery" tzw. prawicowych "przywódców"-

Vote up!
0
Vote down!
0
#63680

"Zachodziłem w głowe - czemu nie uświadamia się Obywatelom realnych sukcesów, brnąc w walke na cepy z PO."
Ja także zachodziłam w głowę, jak to się dzieje, że nie nie ma wypracowanych mechanizmów, które by zadziałały tak, aby pod strzechy dotarły informacje o zamierzeniach, planach, działaniach i konkretnych zdobyczach rządu J.Kaczyńskiego. W rezultacie mało kto w Polsce wiedział, ile zawdzięcza "tym okropnym Kaczyńskim", jak rząd pracował, jakie były efekty tej pracy, czy choćby to, ile ustaw w sumie, do dnia 10. kwietnia zawetował prez.Lech Kaczyński. Polityka informacyjna kulała na każdym możliwym poziomie. Gdzie była TVP? Co robił prezes Urbański?!
Platforma wygrała, bo nie mogło być inaczej, zbyt wiele różnorakich ośrodków było zaiteresowanych i zaangażowanych w tę wojnę. Otwarto wszelkie możliwe "puszki z Pandorami", wypróbowywano każdy sposób oddziaływania na świadomość i podświadomość społeczeństwa. A że tzw. zwykli ludzie nie lubią zadawać sobie trudu obciążając szare komórki samodzielnym myśleniem, kiedy w perspektywie mają You can dance, Taniec na lodzie, Jak oni śpiewają czy kanapkę z gośćmi Kuby Wojewódzkiego, to i w krótce przyjęli każdą dawkę manipulacji wiadomej gazety czy szkła kontaktowego.
W tej wojnie Jarosław i Lech Kaczyńscy nie mieli szans. Człowiek, któremu honor i uczciwość jest fundamentem, zwykle przegrywa z nikczemnikiem i złodziejem, co ma za nic zasady prawdy i walki fair play. A więc Jarosław Kaczyński musiał przegrać wybory i pewnie tego się spodziewał. A wydatnie pomogło w tym gnuśne intelektlualnie społeczeństwo, no i oczywiście durne, zaczadzone salonową propagandą lemingi - "młode, wykształcone, z dużych miast".
10. kwietnia wiele zmienił; lemingi jakby zamilkły, a jak ktoś milczy, to pewnie MYŚLI. A jak już myśli, to zwykle w wyniku tego procesu rodzi się PYTANIE. Jeśli pytanie, to i prosta droga do szukania ODPOWIEDZI...
Wydaje się, że znów młodzież (po zachłyśnięciu się landrynkową oranżadką TVN-u) zaczęła domagać się odpowiedzi na swoje pytania.
Nawet jeśli ich teraz nie otrzyma, to przecież nie znaczy, że przestanie pytać. Młodzi ludzie bywają dociekliwi. Oby starczyło im determinacji w szukaniu. Oby w końcu znaleźli...
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#63779

wyniki wyborów 2007 Wyniki głosowania w podziale na komitety wyborcze . .
. .
. . . . . . . . .
Numer listy Nazwa komitetu wyborczego Liczba głosów na listę Liczba głosów: na listę / ważnych [%]
2 Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy 160476 0.99
3 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin 209171 1.30
6 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 5183477 32.11
8 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6701010 41.51
10 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 1437638 8.91
15 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 247335 1.53
19 Komitet Wyborczy Wyborców "Mniejszość Niemiecka" 32462 0.20
20 Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP 2122981 13.15
21 Komitet Wyborczy Partii Kobiet 45121 0.28
22 Komitet Wyborczy Samoobrona Patriotyczna 2531 0.02
Σ
Niech te słupki dadzą do myślenia.
Pełna ,tytaniczna praca PO dała tylko 1,5 miliona różnicy.
i to w ostrej walce z wieloma . . . .
Porównując z prezydenckimi
. . . . . . .
KACZYŃSKI Lech Aleksander
54.04% 8257468
TUSK Donald Franciszek
45.96% 7022319
Nie doszukiwałbym się aż takiej roli nagonki.
Po prostu zawiódł sztab wyborczy PiS!!!!
Brak merytorycznej komunikacji.
Kurski zachłysnął się władzą a my czkamy .
Mam nadziej i widze to na sprawność obecnego sztabu.
Jarosław Kaczyński dyktuje :)
-poziom
-kierunki

Vote up!
0
Vote down!
0
#63805

Aż takie naiwne i nieprzewidujące były te "strrraszne bliźniaki"?

I teraz jeszcze mamy głosować na Jarosława i PiS???

Strrrasznie wyrafinowana ta "logika" Szanownego Autora...

Ja dla odmiany mam do tych kręgów więcej szacunku. Uważam, że rozbroili narodowy żywioł - nawet za cenę władzy. Priorytety są jasne. Skutecznoć - każdy widzi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#63784

29-05-2010 09:47
Heretyk:

MEDIALNY ZAMACH STANU W 2007 ROKU

Jak zmanipulowano wybory 2007 roku Manipulacja Fundacja Konrada Adenauera należy do najważniejszych zagranicznych instytucji wpływu działających w Polsce. W minionych kilkunastu latach silnie oddziaływała na polskich polityków, przyczyniając się pośrednio do powstania III Rzeczypospolitej w jej obecnym półkolonialnym kształcie.
Określenie to nie jest przesadą, jeśli wziąć pod uwagę kolosalne zaangażowanie niemieckiego kapitału w polskiej bankowości, w biznesie i mediach.

Fundacja Konrada Adenauera nie lubi jawności – najchętniej działa zakulisowo i w cieniu.Na stronie internetowej FKA daremnie szukać wymaganych przez prawo informacji o jej władzach, personelu i Polakach współpracujących z tą instytucją. Nie ma też informacji, ile pieniędzy wydaje rocznie FKA , co właściwie finansuje i jakie są jej związki z prominentami polskiego życia publicznego. Jedyną informacją jest wykaz kilkunastu instytucji, które FKA nazywa swymi partnerami. Na ostatnim miejscu wymieniono Forum für Bürgerschaftliche Entwicklung in Warschau [http://www.for.org.pl] Kliknąłem z ciekawości – i tu zaczyna się naprawdę interesujący trop. Spróbuję zabawić się w dziennikarza śledczego. Forum für Bürgerschaftliche Entwicklung in Warschau pod polskim adresem internetowym nosi nazwę Forum Obywatelskiego Rozwoju. Strona http://www.for.org.pl podaje, że FOR rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2007 r. (a więc na miesiąc przed wyborami do Sejmu) i jest rzekomo instytucją niezależną (do tej sprawy wrócimy za chwilę).

Niestety, nie ma żadnej informacji o włożonym kapitale i o jego pochodzeniu – poza zdaniem, że „jego wyłącznym fundatorem jest prof. L. Balcerowicz”. L. Balcerowicz jest też przewodniczącym pięciosobowej Rady, w której skład wchodzi m.in. były minister i bankowiec Tadeusz Syryjczyk oraz Jan Wejchert współwłaściciel TVN, człowiek najbogatszy z wszystkich ludzi polskich mediów. W Komitecie Programowym FOR znajdujemy nazwiska Wł. Bartoszewskiego, Andrzeja Olechowskiego, Marka Safjana, Andrzeja Zolla, Jacka Fedorowicza i wielu innych postaci o powszechnie znanej orientacji politycznej. Po przeczytaniu listy kilkudziesięciu nazwisk członków komitetu w deklarację niezależności i apolityczności Forum uwierzyć może tylko polityczny analfabeta. Na swojej stronie głównej Forum chwali się, że „FOR przystąpiło do szerokiej koalicji organizacji pozarządowych, które wsparły kampanię społeczną: Zmień kraj. Idź na wybory.

Na stronie FOR zostały umieszczone filmy wykorzystywane w kampanii. FOR prowadziło również sekretariat kampanii.” Okazuje się więc, że krótko przed wyborami 2007 r. Balcerowicz wyjął z kieszeni swoje własne pieniądze (nie korzystał oczywiście z niczyjego wsparcia) i rozpoczął niezależną, bezpartyjną i apolityczną kampanię „Zmień kraj. Idź na wybory”. Informacje ogłoszone na stronie FOR są, o ile mi wiadomo, pierwszą tak obszerną informacją o gigantycznej wyborczej manipulacji, która przyniosła zwycięstwo Platformie Obywatelskiej. Znajduje się tam sensacyjny Raport o przebiegu kampanii i rekomendacje na przyszłość.

Raport informuje, że dla obalenia rządu Kaczyńskiego powołano – cytuję: „koalicję «21października.pl». Organizatorami koalicji byli: Forum Obywatelskiego Rozwoju – FOR, Fundacja im. Stefana Batorego, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Stowarzyszenie Agencji Reklamowych, Związek Firm Public Relations, Instytut Spraw Publicznych, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Fundacja dla Wolności, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Stowarzyszenie Szkoła Liderów, Forum Inicjatyw pozarządowych, Fundacja Projekt: Polska oraz Parlament Studentów RP.

W skład koalicji weszło również około 150 innych organizacji pozarządowych z całej Polski. W ramach kampanii - pisze dalej omawiany Raport - przygotowano reklamy telewizyjne, radiowe i prasowe, które bezpłatnie emitowały największe stacje telewizyjne (Telewizja Polska, TVN, TVN 24, Polsat) i telewizje adresowane do młodzieży (MTV, Viva), rozgłośnie radiowe (Polskie Radio, Radio Zet, Radiostacja, RMF, TOK FM), dzienniki (m.in. Dziennik, Fakt, Gazeta Wyborcza, Przegląd Sportowy),tygodniki (Newsweek, Gala, Angora), dzienniki regionalne (Dziennik Wschodni, Echo Dnia, Gazeta Współczesna, Gazeta Lubuska, Gazeta Pomorska, Głos Szczeciński, Głos Koszaliński, Kurier Poranny, Nowa Trybuna Opolska, Nowiny) oraz portale internetowe (Wirtualna Polska, Gazeta.pl, Onet.pl, O2, ngo.pl).

Kampanię wspierały również media lokalne. Całkowity koszt cennikowy reklam, które ukazały się w mediach wyniósł ponad trzy miliony zł. W pozyskiwaniu bezpłatnych emisji i publikacji bardzo pomogły firmy zrzeszone w PKPP Lewiatan, domy mediowe – Universal McCann i CR Media oraz członkowie Związku Pracodawców Prywatnych Mediów. W przygotowaniu strategii uczestniczyły firmy DDB, Satchi&Satchi oraz MillwardBrown SMG/KRC. Hasła kampanii oraz wszystkie kreacje bezpłatnie zaprojektowała agencja reklamowa PZL.” Strategicznym celem koordynowanej przez FOR kampanii było maksymalne zwiększenie frekwencji w grupie młodych wyborców, ustalono bowiem, że „dwudziestolatkowie wykazują się największą akceptacją liberalizmu” i są grupą najsilniej popierającą Platformę.

Na pozornie neutralne politycznie mobilizowanie młodych wyborców wydatkowano olbrzymie sumy. Manipulowano też zachowaniami członków organizacji społecznych, którzy często nie zdawali sobie sprawy, że uczestniczą w kampanii wyborczej PO. Raport o kampanii podaje:„poparcie dla działań koalicji zgłosiło prawie 300 instytucji non-profit, mediów lokalnych, portali internetowych, szkół, oraz innych instytucji i nieformalnych grup. Wiele z nich czynnie zachęcało do udziału w wyborach z wykorzystaniem materiałów kampanii (...) Dla potrzeb kampanii wydrukowane zostały plakaty oraz naklejki, które wraz instrukcją jak głosować poza miejscem zamieszkania zostały rozesłane do ponad 700 szkół w całej Polsce. Plakaty i naklejki kampanii były rozpowszechniane lokalnie przez uczniów szkół (...)

Strategię rzekomo apolitycznej kampanii profrekwencyjnej opracowano na podstawie badań prowadzonych przy Instytucie Nauk Politycznych PAN, które gwałtownie przyspieszono w 2007 roku dzięki środkom różnych instytucji - m.in. Fundacji Batorego, Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, ale także dzięki pomocy z Niemiec (Wissenschaftszentrum Berlin für Sozialforschung). Ogłoszony na stronie FOR raport zdradza, że elementem kampanii były także działania mające doprowadzić do wyłączenia lub zniechęcenia wyborców starszych wiekiem, wierzących i in. To właśnie w koalicji 21 października.pl, zrodził się haniebny pomysł ukrycia dowodu osobistego babci - raport stwierdza to wprost na s. 13: „Kampania koalicji 21października miała kilka odsłon: od 30 sekundowych filmów (Zmień kraj; Idź na wybory; parlament. Zrób to sam, Babcia) puszczanych zarówno w telewizji, jak i w internecie, poprzez reklamy prasowe i radiowe, aż po stronę internetową...

Wynik wyborów potwierdził założenia kampanii zaprojektowanej przez koalicję 21 października. W raporcie czytamy: „3 mln wyborców, którzy zagłosowali pod wpływem kampanii, pokrywają się prawie całkowicie z wielkością grupy docelowej kampanii.” Strona Forum Obywatelskiego Rozwoju (a może raczej Forum für Bürgerschaftliche Entwicklung in Warschau?) ujawnia jeszcze jeden wstydliwy szczegół. Link do strony www.21pazdziernika.org.pl świadczy o tym, że brutalne „antykaczystowskie” hasła były produkowane centralnie w biurach koalicji i rozpowszechniane na cały kraj.

Jeśli ktoś nie wierzy, może sprawdzić: Skończyliśmy kwakać ze wstydu przed całym światem, Wybory w Polsce, kraju kaczorów [http://www.21pazdziernika.org.pl/galeria_bannerow.php?strona=45] [http://www.21pazdziernika.org.pl/galeria_bannerow.php?strona=15] Propagandziści ze sztabu Balcerowicza i Smolara, którym z pychy przewróciło się we łbie, mimowolnie zdradzili, czym były naprawdę wybory 21 października. Były medialnym zamachem stanu! Nie do wiary, ale sami tak to zdefiniowali (zob. http://www.21pazdziernika.org.pl/galeria_bannero...) Rewelacje zawarte w „Raporcie o kampanii Zmień kraj. Idź na wybory” zmuszają do postawienia paru pytań. Myślę, że powinni się nimi zająć posłowie opozycji i przedstawiciele europejskich grup nadzorujących prawidłowy przebieg wyborów w krajach OSCE.

Po pierwsze – jakie konsekwencje prawne zostaną wyciągnięte w stosunku do organizatorów i wykonawców manipulatorskiej kampanii wyborczej koalicji 21 października? Po drugie – kto i w jakim trybie dokona finansowego rozliczenia ukrytych wydatków na kampanię wyborczą 2007 roku? Po trzecie - kto rozliczy organizacje pozarządowe – np. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – z wydatków i działań niezgodnych z ich statutem? Po czwarte – jaka jest odpowiedzialność szkół za tolerowanie wykorzystywania niepełnoletnich w kampanii politycznej?

I wreszcie po piąte – czy Sejm zajmie się podejrzeniem zagranicznej ingerencji w przebieg procesu wyborczego w Polsce? Nie chciałbym, aby ten artykuł był głosem wołającego na puszczy. Apeluję do wszystkich ludzi, którym zależy na przestrzeganiu w Polsce standardów demokracji, aby pomogli nagłośnić opisane w nim fakty.
Rewizor, dodany: 2008-12-13

Źródło : http://niezalezna.pl/blog/show/id/2669

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#63795

nie zapomnij o przygotowaniu gruntu.
Podsyłano "Konie trojańskie"
Na bazie historyji z "Aferą gruntową" obraz krwiożerczego PiS.

Vote up!
0
Vote down!
0
#63810

W związku z faktem, ze statystyczny siorpacz piwa w Polsce Z GWARANCJĄ nie zajrzy na takie jak to forum,
PROSZĘ, BŁAGAM przez wzgląd na nasze chore państwo.
DRUKUJCIE I ROZLEPIAJCIE wierszyk który niżej zamieszczam.On zadziała.
Polak nie pozwoli krzywdzić SŁABEGO, ale za żadne skarby nie przyzna się do ŚMIESZNEGO.Nasze merytoryczne dywagacje MOGĄ zadziałać PO LATACH. A do wyborów coraz bliżej.

znalezione w sieci

KOŁYSANKA

ZNÓW STARA ZGRAJA SZCZĘŚLIWYM TRAFEM,BEZ GŁÓW, BEZ PLANÓW, ZA TO Z ROZMACHEM
DO ŻŁOBU TOCZY SWE TŁUSTE CIELSKA - IDZIE PLATFORMA OBYWATELSKA !

DO SĄDU ZŁODZIEJ ŚMIAŁO UCIEKA, BO WSZAK KORUPCJA PRAWEM CZŁOWIEKA !
CZAR PRL-u WRACA DO FORMY, WDZIĘCZNI JESTEŚMY LUDZIOM Z PLATFORMY ?!

ZWROT W DYPLOMACJI TO ROZDZIAŁ DRUGI, OD DZIŚ BĘDZIEMY ŚWIADCZYĆ USŁUGI
DLA WŁADIMIRA I DLA ANGELI, CZAS NA KOLANACH IŚĆ DO BRUKSELI !

SZEF MSZ-u JUŻ MA KAGANIEC, ŚLĄSK I POMORZE WEŹMIE GERMANIEC !
TRZEBA WYWŁASZCZYĆ POLSKIEGO CHŁOPA, VIVAT PLATFORMA, VIVAT EUROPA !

ANGELA Z RITĄ RĘCE ZACIERA, BY NA WSCHÓD RUSZYĆ TROPEM HITLERA
A ZA NIĄ ZIOMKÓW PROCESJA TŁUMNA, VIVAT PLATFORMA, PIĄTA KOLUMNA.

"ZA TAWARISZCZA TUSKA ZDAROWIE" PIJĄ GAZPROMU OLIGARCHOWIE.
WŁADIMIR PUTIN Z RADOŚCI ŚPIEWA: "NU TIEPIER BUDIET KAK ZA BREŻNIEWA"

ODWRÓT Z IRAKU, Z AFGANISTANU, OSAMA ŚMIEJE SIĘ SPOD TURBANU.
TAKI SOJUSZNIK JAK TUSK SIĘ PRZYDA...VIVAT PLATFORMA I AL-KAIDA !

KONIEC Z LUSTRACJĄ ! KONIEC ROZLICZEŃ ! DLA KONFIDENTÓW TO KONCERT ŻYCZEŃ
"OD DZISIAJ WSZYSCY JESTEŚMY ŚWIĘCI" VIVAT PLATFORMA I KONFIDENCI !

NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ ! ĆPUN NA WAGARACH, ŁBEM DURNYM KRĘCI W DYMU OPARACH
CAŁKIEM LEGALNIE ĆMIĄC PORCJĘ ZIELSKA. VIVAT PLATFORMA OBYWATELSKA !

NIECH ŻYJE MIŁOŚĆ ! RUSZA PARADA, SPROŚNYCH PEDAŁÓW CAŁA GROMADA
GZI SIĘ BEZWSTYDNIE WŚRÓD PUBLICZNOŚCI. TO DAR PLATFORMY, TRYUMF WOLNOŚCI !

ELEKTORACIE ! WYBORCO DURNY ! GDY BĘDZIESZ WRZUCAĆ GŁOS SWÓJ DO URNY,
A CHCESZ BYC SŁUGĄ NIEMCA I RUSKA - DALEJ POPIERAJ KOMOROWSKIEGO I TUSKA !

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#63823