Ujarzmianie polskiej Bestii

Obrazek użytkownika laryssa
Kraj

"Runął jak dąb prastary, a dusza załopotała wiecznymi skrzydły w nieznaną dla nas wielką dal. Oczyma wiary widzimy ten lot i drogę wieczną".

To słowa ks. prałata Marcelego Nowakowskiego wygłoszone w czasie pogrzebu Romana Dmowskiego.Tylko do tamtego zdarzenia i do manifestacji uczuć patriotycznych w czasie pogrzebu Józefa Piłsudskiego można porównać zdarzenia sprzed kilku tygodni.A to co obserwujemy ostatnio w niektórych polskich mediach to nic innego jak histeria wynikła na skutek ucieleśnienia polskiego, patriotycznego ducha.Z dnia na dzień ponawiane są są próby rozbicia tej siły i przeniesienia jej z placów na uliczki , z uliczek do domów i jej zduszenia.Co dzień rzucane są nam ochłapy medialnych rewelacji w postaci "ciała szyfranta Zielonki" tudzież ustawy o IPN .Rzeczy istotne i o które należy pytać ale najważniejsze jest teraz to dlaczego samolot z polską delegacją rozpada się na kawałki podczas lądowania w Smoleńsku i dlaczego cudownym zbiegiem okoliczności Komorowski , który jako jedyny z klubu PO głosował przeciwko ustawie o likwidacji WSI, zostaje p.o. prezydenta równocześnie kandydując na ten urząd.Nie pozwólmy aby ta siła która wtłoczyła życiodajną krew w polską pięść i ją uniosła teraz na powrót się rozpłynęła.To co widzę ostatnio w polskich mediach to przerażenie i próby zaklinania polskiego "potwora" który znów się zbudził i podnosząc głowę poznaje swoją siłę.To ta sama moc jaka gromadziła Polaków wokół Jana Pawła II i wokół Wałęsy w sierpniu 1980 , który teraz obserwuje drugą , prawdziwą , oddolnie i z serca inspirowaną falę zmian.Tym razem to nie okrągły stół i wspólne toasty z komunistami wyznaczają polskie ścieżki ale prawdziwy żywioł.I nie możemy pozwolić na zepchnięcie tego impetu na boczne tory.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

i chyba sie przestraszyli, bo jest czego. Na Kaczynskich kompramatow nie mieli, i to ich wystraszylo.

Pozatym ta wielka sila, nagle okazuje sie ze tych moherow a i tez zrownowazonych moherow jest o wiele4 wiecej niz wskazywali. Takze ich struktura socjo-ekonomiczna nie jest taka jak wskazywano... wciskano kit, a ludzie niemal bezkrytycznie go przyjmowali.

bo wkoncu bylo na kogo zwalic.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57631

Masz rację, dlatego trzeba robić wszystko co w naszej mocy, by podsycać ten ogień, który w nas się obudził i nie pozwolić mu wygasnąć. Im więcej ludzi będzie czytac takie teksty jak Twój, tym łatwiej będzie odbić Polskę z rąk zdrajców!

Dziękuję i pozdrawiam
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57634

"Rzeczy istotne i o które należy pytać ale najważniejsze jest teraz to dlaczego samolot z polską delegacją rozpada się na kawałki podczas lądowania w Smoleńsku...

czytam i czytam dlaczego?, nie wiem, ale może to jest odpowiedz ..., a rząd nadal milczy, oddając się całkowicie z odpowiedzią w obce ręce.

Bob Gardner, który przewodniczy Komisji Szumu Elektromagnetycznego i Zakłóceń w Międzynarodowej Unii Radiotechniki w Gent w Belgii twierdzi, że przestępcy już korzystali z broni mikrofalowej. Doniesienia z Rosji sugerują, że tego rodzaju urządzenia były używane do unieszkodliwiania systemów zabezpieczających w bankach oraz do przerywania łączności policyjnej. Inny raport podaje, że celem takiego ataku był również pewien londyński bank.

http://www.sciaga.pl/tekst/73441-74-impuls_elektromagnetyczny

pzdr kaczucha

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57646