Bajkowscy uniewinnieni? To teraz czas zająć się psychologami i pracownikami MOPS!

Obrazek użytkownika Ursa Minor
Artykuł

Decyzja prokuratury w sprawie państwa Bajkowskich nie pozostawia wątpliwości. Psychologowie i urzędnicy socjalni zawalili sprawę. I teraz to oni powinni odpowiedzieć za zniszczenie życia normalnej rodziny.

Lektura uzasadnienia decyzji prokuratury poraża. Pokazuje ona bowiem, że instytucje państwowe zniszczyły życie normalnej, spokojnej rodziny, bez najmniejszych racji. Nikt nigdy nie widział śladów pobicia, nikt nie udowodnił, że dzieciom stała się krzywda, ale kilku nadgorliwców, którzy uważają się za specjalistów uznało, że ma prawo mówić ojcu, jak wychowywać dzieci. A jak on nie chce słuchać, to mogą zniszczyć życie jego i jego rodziny. I tak się stało, przy użyciu mechanizmów polskiego państwa. Dzieci zostały odebrane, skierowane do ośrodka, a życie Bajkowskich zostało całkowicie zniszczone.

Teraz zaś nadszedł czas na wyciągnięcie wniosków z tej sprawy. Po pierwsze pokazuje ona zupełnie jasno, dokąd prowadzi przekonanie, że psychologowie i urzędnicy mogą wcinać się w życie rodzin. Po drugie nie ma wątpliwości, że całej tej sprawy by nie było, gdyby nie kretyńskie przepisy i jeszcze bardziej kretyńskie przekonanie, że lekarstwem na klapsa (bo tyle udowodniono tej rodzinie) ma być odbieranie dzieci. I dlatego trzeba jak najszybciej zmienić prawo, i oddać rodzicom, to co chcą im odebrać urzędnicy i psychologowie.

Ale jeszcze ważniejsze jest co innego.(...)

http://www.fronda.pl/a/bajkowscy-uniewinnieni-to-teraz-czas-zajac-sie-psychologami-i-pracownikami-mops,32496.html

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

Bajkowscy niewinni! Kto odda rodzinie zniszczone życie?

http://www.fronda.pl/a/bajkowscy-niewinni-kto-odda-rodzinie-zniszczone-zycie,32495.html

Ursa Minor

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Ursa Minor

#416828

gość z drogi

dla siebie i dla Dzieciaków  urzędnicy wini temu przestępstwu powinni być  przykładnie ukarani 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#416829