Wyjazd archeologów do Smoleńska

Obrazek użytkownika Nessun Dorma
Notka

http://www.rp.pl/artykul/2,542070-Archeolodzy-jada-do-Smolenska.html

Czterech archeologów będzie przeszukiwać teren przez trzy dni??!!
Przecież to chyba kpina?

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

..że to tylko wstęp do właściwych prac archeologicznych, które odbędą się później (kiedy później? wiosną?). Ciekawe czemu mam niewysokie oczekiwania w stosunku do tej odważnej eskapady.. Może przez to, że ich wyjazd został  zapowiedziany przez Tuska zaraz po katastrofie. Zamiast wyjazdu właściwych specjalistów (kryminologów, speców od katastrof lotniczych, zamachów terrorystycznych, technologii i sztuki lotniczej itp.). A teraz mi przyszło do głowy, że Putin powiedział Tuskowi już 10 kwietnia przez telefon, że polscy badacze będą mogli wejść na miejsce tragedii za 70 (tys?) lat i Tusk chciał się wykazać stosownym kojarzeniem, czyli że wie jacy specjaliści (jedynie) będą mogli wówczas prowadzić ustalenia.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407848

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

KPINA!!!! Ale niech jadą, skoro nawet ci, co nie szukają, nadal tam znajdują ludzkie szczątki, a co dopiero 4 ludzi z pozwoleniem i łopatą... Tyle, że wiarygodność takich znalezisk obecnie bardzo mała, bo co, jeśli znajdą jakieś szczątki z pozostałościami materiałów wybuchowych lub przestrzeloną potylicę, albo odwrotnie, "cudem zachowane" pozostałości krwi śp. Prezydenta z dużymi promilami... Ta wyprawa to musztarda po obiedzie! HAŃBA!!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#407849

Wygląda na to że ofiary katastrofy są traktowane przez tuska ja mamuty. (Stąd archeolodzy a nie śledczy) Wyginęły dawno temu a teraz będziemy kopać i składać ich szczątki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#407850

Masz rację, dokładnie tak.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mirek603

#407855

W końcu rudy dawno temu zapowiedział, że wymrą jak dinozaury. Archeolodzy tylko potwierdzają jego "proroctwo".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407856