Batożenie Elbanowskich, czyli kundle medialne

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

liżą Obywatelskiego i jego Obywatelską.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni mainstreamowe media bezprecedensowo i w ostry sposób zaatakowały organizatorów akcji „Ratuj Maluchy".

„Zastanawiam się, kto będzie ratował polskie maluchy przed Elbanowskimi. […] Idzie w praktyce o coś znacznie większego – o powrót do szkoły PRL-owskiej z ośmioma klasami i z wychowaniem kościelno-religijnym" - pisał w "Newsweeku" Tomasz Lis.

„Ich [Elbanowskich] stowarzyszenie wykonało potwornie złą robotę, strasząc rodziców i pośrednio dzieci – strasząc je szkołą. Będzie się to odbijało w przyszłości, może przez wiele lat" – to Dorota Zawadzka (Superniania), Onet.pl.

„Być może gdyby państwo Elbanowscy nie rozpoczęli swojej akcji »Ratuj Maluchy«, ludzie nie czuliby się zdezorientowani, a MEN nie ulegałoby naciskom i nie przesuwało o kolejne lata terminu wprowadzenia reformy" – pisała Marta Wroniszewska, Wysokieobcasy.pl.

A Krystyna Kofta pisała w natemat.pl: „Elbanowscy na Elbę. Czy milion ludzi podpisanych pod ratowaniem maluchów chce naprawdę tej elbanowskiej ideologii?"
Paradowska: Robić referendum, bo zebrano milion podpisów? Głupi argument

- Jutro głosowanie ws. referendum nt. szkół i sześciolatków: lewica zapowiada jego poparcie, bo twierdzi, że nie można lekceważyć wniosku, pod którym podpisało się milion osób. - A ja mogę podać przykłady spraw, pod którymi podpisałyby się nawet dwa miliony osób, np. "Czy jesteś za tym, by wszyscy zarabiali po 10 tys. zł?" Tego typu argumenty są po prostu głupie - mówiła w przeglądzie prasy w "Poranku Radia TOK FM" Janina Paradowska.
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,14908319,Paradowska__Robic_referendum__bo_zebrano_milion_podpisow_.html

Także dzisiaj rodzice walczący o prawo do decydowania o swoich dzieciach spotkali się z atakami. Karolina Elbanowska, która rano była gościem w programie Jarosława Kuźniara, chciała wyjść z programu, gdyż dziennikarz wciąż jej przerywał. Kuźniar posuwał się też do oskarżeń, mówiąc, że "manipulacją jest to, co pani robi"...

– Ja przepraszam bardzo, widzę, że macie już swoją koncepcję. Rozmawiajcie sami, nie ma sensu, ma pan już swoją koncepcję, nie da mi pan dojść do głosu – powiedziała Elbanowska, po czym w trakcie rozmowy wstała i chciała opuścić studio, uprzejmie zresztą dziękując i żegnając się z prowadzącym „Wstajesz i wiesz”. Dziennikarz lekko spanikowany, również podniósł się z krzesła i zapewnił, że pozwoli jej mówić.

Elbanowska: - Słyszał pan o raporcie NIK?
Kuźniar: - Słyszałem, to są 32 szkoły na kilkanaście tysięcy.
Elbanowska: .: - Ale niech pan nie żartuje! To są badania!
Kuźniar: - No tak, 32 szkoły na kilkanaście tysięcy...
Elbanowska: - Ale to, co wy publikujecie, to jest manipulacja!
Kuźniar: - Manipulacją jest to, co pani robi...

Po tym jak Kuźniar ciągle przerywał zdanie Elbanowskiej, ona wstała i zamierzała wyjść ze studia. Ostatecznie dokończyła rozmowę.

http://www.tvn24.pl/elbanowska-broni-raportu-burzliwa-dyskusja-w-studiu-tvn24,369860,s.html

Agnieszka Gozdyra z Polsat News napisała zaś po głosowaniu: "Maluchy uratowane przed Elbanowskimi".

Popisał się również Paweł Płuska z Faktów TVN. Na Twitterze opublikował zdjęcie Tomasza Elbanowskiego ze śpiącym na kolanach dzieckiem i podpisał: Ratujmy maluchy... Przed rodzicami!

https://twitter.com/PPluska/status/398760868038840320

Zybi Zebrowski ‏@ZybiZebrowski 2godz.

@PPluska Jaki problem widzisz w tym,że dziecko śpi na ręku ojca? zajmij się arogancja władzy,dziennikarzyno

Odpowiedź
Podaj dalej
Ulubione

Szczegóły
Bartosz ‏@BartoszN 2godz.

@PPluska Za takie lizanko butów Obywatelskiej liczę że zostanie Pan conajmniej nagrodzony wywiadem z Panem Premierem #TVN #głupiewypowiedzi

Elbanowski nie zgadza się z PO i przychodzi z dzieckiem - źle.
Posłanka PO przychodzi z dzieckiem - postęp!

- Elbanowscy na Elbę!

"Gdy ktoś za dużo mówi na temat dobra dzieci zawsze budzi moje podejrzenia. Najbardziej dzieci kochają pedofile oraz rodzice. Pierwsi są potępiani, bo dzieci krzywdzą, choć niektórzy twierdzą, że chcą dla nich dobrze, i że dzieci to lubią. A nawet jak zeznał pewien biskup, ciamkacze same prowokują, a już najgorzej jak przebywa się w gorącym klimacie, to pokusa staje się nieprzeparta. Niekiedy, wcale nie tak rzadko, zdarza się pedofil rodzic. To są prawdziwe koszmary dzieciństwa." - oto co sugeruje liżąca dupę władzy Krystyna Kofta.

http://krystynakofta.natemat.pl/80165,elbanowscy-na-elbe

Medialne lizanie Obywatelskiej w toku.

Wszystkie materiały z sieci.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jeżeli PO dopuściłaby do referendum, to rozpiżyłaby w drobny MAK całą lewacką ideologię, bo uznałaby, że o dzieciach decydują rodzice.

A to? Non potest.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#389184