Wstrząśnięta...

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W mediach pojawiła się dramatyczna informacja dot. Kuby Wojewódzkiego (50 l.). Dziennikarz od lat związany z TVN-em i radiem Eska Rock miał zostać oblany żrącą substancją. Policja na razie nie potwierdza tych informacji. Wiadomo natomiast, że showman trafił do kliniki w Wilanowie. Telefon jego oraz jego menadżera milczy.

Niestety informację dotyczącą oblania żrącą substancją swojego pracownika potwierdziła stacja TVN. Na razie nie jest znany dokładny skład substancji, którą został zaatakowany showman. Wiadomo natomiast, że na własne życzenie został wypisany ze szpitala.

Informację o ataku na Kubę Wojewódzkiego potwierdził Jarosław Kuźniar na swoim blogu. Prezenter TVN'u na swojej stronie internetowej zamieścił wiadomość od Wojewódzkiego, którą otrzymał dzisiaj rano:

- Dziś rano pod radiem Eska Rock, elegancko zamaskowany i ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna, zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie, co jest dosyć symptomatyczne. Niestety nie chciał umotywować swego czynu, to co wykrzykiwał na razie zachowam dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów. Może odnajdę się z nim na Skypie, ulubionym ostatnio komunikatorze ludzi o wyrazistych poglądach na nie. Poważnie rzecz biorąc, czuję się doceniony jako dziennikarz. Doceniam także fakt, do jakiego momentu doszedł dyskurs polsko - polski. Brunatnym terrorystom gratuluje, że zrobili ze mnie męczennika - poinformował Jarosława Kuźniara Kuba Wojewódzki.

- "Macie prawo nienawidzić Kuby Wojewódzkiego ale nie wolno wam go dotknąć. Chyba, że wciąż jesteście jaskiniowcami" - pisze na swoim blogu Jarosław Kuźniar, dziennikarz TVN24.

Tomasz Sekielski @sekielski

@lkwarzecha cóż hieny są wszędzie. Czy to wystarczający powód, by tłumaczyć tych ktorzy dziś szczerzą zęby? Chyba nie...

Łukasz Warzecha @lkwarzecha

@sekielski Kto sieje wiatr, zbiera burzę. To stwierdzenie nie oznacza usprawiedliwiania.
3:12 PM - 21 Oct 2013

Łukasz Warzecha @lkwarzecha

@wkrzyzaniak Dla mnie Wojewódzki jest postacią tak żałosną, że nie mogę tego traktować całkiem poważnie.

Kamila Biedrzycka @KBiedrzycka

Kuba Wojewódzki oblany kwasem przed siedzibą Eski Rock. Co się dzieje w tym kraju?!!!!

Paweł Rybicki @Rybitzky

@KBiedrzycka A kto potwierdzil, ze to byl kwas? Policja? Lekarze?Bo obstawiam raczej, że to byla cola.A jeśli b. żrące, to kawa ze starbunia

- Oburza mnie zidiocenie bulwarowych redaktorów Janeckiego i Warzechy kiedy bredzą o „Kubusiu męczenniku” ale ich nie spałuję. Nie rozumiem obojętności profesora Godzica, który sugeruje, że celebryci sami się proszą, ale go nie opluję - pisze na swoim blogu Jarosław Kuźniar.

- Byłam wstrząśnieta wczoraj - rzekła dzisiaj w Dzień dobry TVN Jolasnta Pieńkowska, która nie wstrzasa haniebna przeszłość esbecka własnego sposnsora-małżonka.
http://www.rp.pl/artykul/156705.html

Wstrząśnięty był tez jej rozmówca Najsztub,który przyczyny tego dopatrywał się w nadmiernym czczeniu Żołnierzy Wyklętych.

- Ja uważam, że wieloletnie promowanie tzw. Żołnierzy Wyklętych, (…) bezkrytyczne promowanie, bo to były skomplikowane ludzkie losy, a potem przedstawia się to młodym ludziom w prawicowych mediach jako wzory do naśladowania. To promowanie po iluś latach zaowocuje tym, że ktoś się poczuje Żołnierzem Wyklętym, w okupowanym kraju, zacznie wyimaginowanych okupantów zabijać, albo ich w jakiś sposób atakować

http://wpolityce.pl/artykuly/65288-najsztub-juz-wie-kto-odpowiada-za-atak-na-wojewodzkiego-promowanie-tzw-zolnierzy-wykletych-przedstawia-sie-to-w-prawicowych-mediach-jako-wzory-do-nasladowania

Wspominał jak to anarchiści oblali farbą witrynę popularnego warszawskiego lokalu. Grupa działająca pod pseudonimem 15W08 obrała sobie za cel restaurację „Przegryź” przy ul. Mokotowskiej 52.

Nie było jednak ani słowa o tym,co napisali anarchiści:

Grupa 15W08 uzasadniła swój atak.

Showbiznes i agencje PR. Marketing i reklama. Account i Art Director. A w tym wszystkim dziennikarze: czwarta władza podporządkowana wskaźnikom zysku. Pseudo-życie pod dyktando opłacalości. Serwisy informacyjne, które przestały informować. Dwuzdaniowe pierdo-niusy. Napuszeni dziennikarze komentujący wypowiedzi innych dziennikarzy. Perpetuum mobile. Tak bardzo niewiarygodni, że nikt nie sprawdza waszych informacji. Nawet wy sami. Zwyczajna gra w pseudo-politykę i pseudo-rozrywkę. Handel wiadomościami. Wygodny podział na dwa obozy, dwa światy. Wzajemne szczucie podnosi stopę zysku. A pomiędzy wami stażyści i freelancerzy z kajdanami kredytów i podsycaną przez was idiotyczną nadzieją na wybitne kariery i redaktorskie fotele. Bezkrytyczni tchórze, uzależnieni od opinii bogatych. Dość już tego - przegryźcie sobie grdyki! -

Dwójka wstrząśniętych poubolewała nad POBICIEM Miecugowa.
Tak,według Pieńkowskiej to było pobicie,a nie uderzenie, a jeśli tylko uderzenie to i tak pobicie.

I tak się wstrząsali wzajemnie.
A gdzie ci wstrząśnięcy byli wtedy?

- Jestem pacyfistą, ale mogę teraz z "baśki" przyłożyć. Niech tylko Wałęsa wskaże komu - powiedział Jerzy Owsiak podczas oficjalnej konferencji prasowej dot. tegorocznego Przystanku Woodstock.

Grzegorz Miecugow stwierdził:

Życzę prezesowi zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Jeśli odstawił lekarstwa to niech do nich wróci, a jeśli nie odstawił, to niech pomyśli nad ich zmianą. Tylko tyle mogę powiedzieć.

To, o czym mówił dziś prezes nie powinno być tematem dyskusji. Powinno się raczej mówić się o tym, dlaczego rząd nie modernizuje kraju, dlaczego dzieci chcą brać dopalacze etc. Prezes gada bzdury i aż strach pomyśleć, że ten człowiek mógł zostać prezydentem

Dziwię się wszystkim przyzwoitym, rozsądnym ludziom, bo takich jest sporo w PiS, że jeszcze zadają się z panem Kaczyńskim. Na ich miejscu bardzo bym się dziś wstydził.
http://waldek-myst.blog.onet.pl/2010/10/22/miecugow-po-bandzie-jak-palikot-jesli-kaczynski-odstawil-lekarstwa-to-niech-do-nich-wroci/

Zbigniew Hołdys, były muzyk zespołu Perfect, słynacy z ostrego języka i tego, że ma dużo do powiedzenia na każdy temat, skomentował we wpisie na swoim publicznie dostępnym profilu kampanię Jarosława Kaczyńskiego. Zdjęcie przedstawiające puste haki wiszące w szafie zamiast wieszaków Hołdys podpisał: Widok z szafy Jarosława Kaczyńskiego. Ponurego średniowiecznego chuja.

Dalej jest jeszcze ostrzej:

- Żaden ubek znany mi z imienia i nazwiska nie narobił tyle gnoju w relacjach między Polakami, co ten posraniec. Najbardziej parszywa postać, jaką pamiętam, a pamiętam nawet Władka Gomułkę dobrze. Powinno się go wpakować do Wastoka i wystrzelić w kosmos bez możliwości powrotu kiedykolwiek.

Hubert H. który obraził prezydenta u Tomasza Lisa

- Jeżeli gdziekolwiek spotkacie Telewizję Republikę, gońcie dziadygów. To zła telewizja, kolejna, która sączy tylko nienawiść - mówił Jerzy Owsiak w emocjonalnym komentarzu na swoim videoblogu. Na poniedziałkowej konferencji prasowej z okazji odebrania przez Owsiaka nagrody na Szczycie Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla dziennikarz tej stacji zarzucił szefowi WOŚP hipokryzję i domagał się przeprosin za ostre słowa, które pojawiły się na videoblogu. - Jestem żywym gościem, który mówi o tych sprawach po imieniu. Być może miałeś za mało lat, kiedy ja zaczynałem - odparł Owsiak.

http://www.tvn24.pl/owsiak-kontra-dziennikarz-byc-moze-byles-w-pieluchach-kiedy-ja-zaczynalem,364895,s.html

Owsiak bluzga na Macierewicza: "Zostaw nas pan wszystkich k...a w spokoju!"

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/owsiak-bluzga-na-macierewicza-zostaw-nas-pan-wszystkich-k-w-spokoju_361305.html

I ten salonowy cham bryluje w mediach.

Monika Olejnik: A gościem Radia ZET jest Jurek Owsiak, wszystkiego najlepszego dla Urszuli Dudziak życzymy...

Jurek Owsiak: Ode mnie też, gorące...

Monika Olejnik: Tak... zaśpiewamy

Jurek Owsiak: tak... oj, byśmy bardzo chętnie zaśpiewali.

Monika Olejnik: No to spróbują tak...

Jurek Owsiak: Tiri...

Monika Olejnik: O, bardzo dobrze, gratuluję metalu od Noblistów.

Jurek Owsiak: Dziękuję bardzo.

http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Blog/Gosc-Radia-ZET-Jerzy-Owsiak

Przecież to efekty ich medialnej pogardy wobec przeciwnika władzy.
To ci wstrząśnięci zajęli pozycję stronników trzymających władzę zamiast służyć społeczeństwu.
To ci wstrząśnięci nakręcali i nakręcają przemysł pogardy wspólnie z władzą wobec opozycji.
To ci wstrząśnięci milczeli wobec ataku pijanego posła PO Rasia na dziennikarza SE.

Ireneusz Raś, poseł Platformy Obywatelskiej najwyraźniej tym razem wstał lewą nogą. Polityk nie był w stanie zahamować swojego gniewu i nazwał naszego dziennikarza "kretynem". Na koniec zagroził, że nagrywa tę rozmowę. Na jego nieszczęście my też ją zarejestrowaliśmy.

http://tv.se.pl/wiadomosci/jest-pan-kretynem-posel-po-obraza-dziennikarza,3803/

Wstrząśnięci!
Wstrząśnijcie się!

materiały z sieci

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Żal tych prześladowanych "polaków" przez Polaków.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#386592

może to był po prostu mocz. W każdym razie - jaki clebryta taki zamach.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Leopold

#386599

dziennikarza. Gościu okazał się winny więc protestujący pseudo-dziennikarze, w tym Pieńkowska ze swoimi ślepkami naiwnej i przestraszonej łani, wyszli na kretynów, którzy dali się wpuścić w maliny - u nich to standard wierzyć w niesprawdzone informacje i jeszcze większy standard: "nie wyciągać wniosków z własnej głupoty". Do tego jeszcze zamykali się w klatce (niby dla wzmocnienia przekazu), ale nieopatrznie jakiś ktoś, bez krzty wyobraźni, ich powypuszczał. Wiec teraz bleblają co im w pustych łbach się roi i, co gorsza, wierzą w to co im się wydaje. Nieustający konkurs wśród dziennikoli (pseudodziennikarzy) "Kto będzie głupszym niż ja" trwa w najlepsze. I nie wiem sam czy to dobrze czy źle ale końca nie widać.

Pozdrawiam

 

HdeS

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

HdeS

#386600

http://www.wprost.pl/ar/57988/Dziennikarze-w-klatce-aktl/

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Protest-w-klatce-Dziennikarze-solidaryzuja-sie-z-Andrzejem-Markiem-1071078.html

Jako pierwsi zamknęli się Mariusz Ziomecki z Super Expressu i Grzegorz Jankowski z Faktu. Obaj podkreślają, że nie można karać dziennikarzy za to, co piszą, szczególnie jeśli opisują nadużycia osób, które są u władzy.

Mariusz Ziomecki zaznaczył jednak, że nie domaga się bezkarności dla dziennikarzy, ponieważ mają oni obowiązek dochowywać staranności i opisywać fakty. Dodał, że dziennikarze mają prawo do wydawania opinii. Jego zdaniem, sędziowie, nie wnikając w istotę spraw spornych, psują kraj, w którym żyją.

Dziennikarze mają zmieniać się co pół godziny. Jeszcze dziś w klatce zamkną się, między innymi, Jolanta Pieńkowska, Tomasz Sianecki i Marek Sierocki. Jutro protestować będą Waldemar Milewicz, Monika Olejnik i Katarzyna Kolenda Zaleska.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#386602

HdeS

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

HdeS

#386605

Po prostu padłam :D Nie dość, że wyliniały to jeszcze zęby spróchniałe ! Zupełnie jak Ashley z " Buszującego w zbożu".

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#386669

Co tu dodawać. Dycha i tyle... Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#386612

http://www.youtube.com/watch?v=AJmugOFGLiM

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#386614

A konkretnie? Bo substancja żrąca to może być kwas azotowy, siarkowy czy amoniakowy o wysoki stężeniu lub conajmniej octowy, a może być coca-cola lub mocz. Gdyby został oblany tymi pierwszymi już po kiku sekundach byłby zimny trup, a tu okazuje się, że "zimny trup" chodzi przez ileś tam godzin a następnie przypomina sobie, że został oblany "substancją żrącą", a wykształciuchy to łykają, no bo jak mogliby nie łyknąć? To są poprostu ciemniaki z dyplomami, którzy to prace dyplomowe piszą w dwa dni przy pomocy tatusiów z UB.

A Kubuś bawiąc się kupami powinien wiedzieć z doświadczenia, że tam gdzie kupa, tam jest i mocz. Ot i wszystko
______________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#386618

Mamy w naszym kraju bardzo wielu ludzi chorych na cięzki debilizm.Prym wiodą oczywiście pajace z parti ryżego.Ale oczywiście cała ta banda tych głupków szkolona jest przez-towarzysza michnika-i jego wybiórczą oraz opłacane przez peło-tvn-i-superstację.!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Marika

#386622

Bidulka, na jej miejscu bym uważała, żeby jej wstrząśnienie na twarz nie wyszło.
10

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#386656

wstrząśnięcie było zbyt słabe bo mózgi pozostały nadal na swoi miejscu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Szpilka

#386681

 w tym roku bedziecie wspierac oszusta i klamce Owsiaka w czasie zbiorki na 

WOODSTOCK  czyli propagowanie narkotykow i i burdel pod golym niebem.stracicie szacunek i godnosc.Zachod juz tak gardzi Wami ( 90%).z was to zdegenerowane lemingi.

Polonus

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#386688