Antykatolicka strona. Zgłoś ją.

Obrazek użytkownika adriano
Idee
 
Sprawdźmy jak się zachowa Facebook, który bez mrugnięcia okiem kasuje treści i strony krytyczne w stosunku do homoseksualizmu, wobec zgłoszenia kolejnej antykatolickiej i po prostu chamskiej strony.

Matka Boska Nieustająco Cierpiąca w Swoim Dziewictwie- jest taki fanpage. Zgłosiłem tą stronę dzisiaj, jako nawoływanie do nienawiści na tle religijnym i Państwa również zachęcam do zgłoszenia tego plugastwa. Jednym z „bon motów” tej strony jest ”na świecie głód, świątyń w brud.” Więcej nie będę przytaczał. W tej kloace jest sporo.

 

 

Miałem też wkleić kilka grafików, ale zdecydowałem, że nie będę powielał tych treści.

https://www.facebook.com/MatkaBoskaNieustajacoCierpiacaWSwoimDziewictwie

Przypominam, że strona obrażająca pamięć o Janie Pawle II również ma się dobrze, a tymczasem prawicowe strony, teksty czy zdjęcia krytyczne wobec homoseksualizmu są non stop blokowane.


Brak głosów

Komentarze

 Nie powielajac tych tresci. Zglosilam te strone, ale dziwny jakis ten system zgloszeniowy, bo nawet nie mozna tego uzasadnic wlasnymi slowami.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Lotna

 

#358231

Hi, Thanks for your recent report of a potential violation on Facebook. After reviewing your report, we were not able to confirm that the specific page you reported violates Facebook's Statement of Rights and Responsibilities. Learn more about what we do and don't allow by reviewing the Facebook Community Standards: https://www.facebook.com/communitystandards. Thanks, Viki

Czyli, ze nie stwierdzono zadnych naruszen. Odpisalam, ze owszem, naruszenia dotycza punktu regulujacego temat "hate speech" i zapytalam, czy reakcja bylaby taka sama, gdyby zgloszenie dotyczylo strony "zartujacej" z islamu, judaizmu, albo srodowisk GLBT. Nie sadze, abym miala sie doczekac odpowiedzi.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
1
Vote down!
-1

Lotna

 

#358471

AS

Vote up!
1
Vote down!
-1
#359116