Premier D.Tusk – polski Al Capone ???

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Nasz pan płemieł to jubilat, że ho ho ! W skromności swej milczał, że w 2011 roku nakręcił na liczniku 30 lat pracy !
Jakiej ?
Nie zgadniecie ! W życiu !
Zawodowej !

Śpiewów „100 lat, 100 lat, niech żyje nam” nie będzie bo z dwuletnim poślizgiem to nikt się nie będzie wygłupiał, a gdy do tego sam jubilat milczy, to tym bardziej.

Z tym jubileuszem premiera dalej wszystko byłoby cicho sza gdyby nie... kasa.
A było to tak.
Wścibskie wiewiórki dotarły do „wrażliwych” danych o zarobkach premiera za rok 2011 i 2012 i doszukały się... niezidentyfikowanych +/- 25 baksów. Podwyżek wtedy żadnych nie było bo premier wtedy na wszystkim i wszystkich oszczędzał, więc ta kasiora była trochę podejrzana. I słusznie bo taki jeden co o każdym grosiku każdego Polaka wszystko wie - fiskus się nazywa – akurat o tych baksach premiera nic a nic nie wiedział i chyba nie wie do dziś..
Wiewiórki zażyczyły sobie wyjaśnień i w końcu sługa uniżony premiera, rzecznik Graś po dwóch miesiącach raczył był wyjaśnić upierdliwym gryzoniom, że suma ta nie jest premią bo jest tylko nagrodą jubileuszową, przyznawaną z okazji 30-lecia pracy zawodowej na mocy ustawy o wynagradzaniu osób zajmujących stanowiska państwowe w 1981 r. i 1982 r. I że się należy premierowi jak psu micha. Jakiej ustawy już nie powiedział...

Ja tam cudzej forsy nie lubię liczyć, taką mam zasadę ale generalnie liczyć potrafię i mi wyszło, że premier Tusk w 1981 r. miał 24 lata, zatem jaki zawód posiadał i jakie stanowisko państwowe zajmował ? Stanowisko na kominie ? Z pędzlem i wiaderkiem z farbą ? Fakt, że wysokie... A może był sekretarzem POP w spółdzielni studenckiej „Biedronka” albo innym przełożonym ? Np. z lewej do prawej przez wysoko postawionego wujka albo tatusia kumpla ze studiów ?

Z powodu skąpych informacji - tych konkretnych – o karierze zawodowej Donalda Tuska, w wikipedii i na stronach internetowych URM trudno dojść jaka to była praca, gdzie i na jakich stanowiskach ale to w sumie nie takie znów nadzwyczajne jest bo VIP-y lubią ukrywać swoje CV ale i tak udaje im się to tylko do „pewnego momentu”. Potem ich opasłe biografie zapełniają półki księgarni i nakład często nigdy się nie wyczerpuje. Są również i takie VIP-y, które jeszcze za życia mają swych biografów jak na ten przykład TW Bolek, no ale on cysorz Valens jest to i więcej przywilejów ma...

Niech już sobie Donald Tusk życiorys ukrywa, ale premier III RP ukrywający przed fiskusem dochody ? To już jest na prawdę skandal i sprawa gardłowa !

http://niezalezna.pl/39211-prezent-dla-drogiego-jubilata-donalda-tuska-na-konto-25-tysiecy-zl

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 ... jak długo jeszcze przyjdzie patrzeć na ten pysk, bo słuchania tego sepleniącego matoła  można uniknąć łatwiej ...     

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#341692

Nas albo jego.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341751

Contessa co tam +/- 25 baksów.                                                                    Ten ktoś kłamie od zawsze. Proszę oto dowody.                         

W roku 2005 były sobie na stronie PO spoty z kampanii prezydenckiej. Niedawno zniknęły, jeden jest na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=21XaCDi7f4U

I tam mamy takie delicje kłamstw Tuska.

 

Donald TuskUrodziłem się w tym domu. Mój dziadek był polskim kolejarzem, gestapo aresztowało go już na początku wojny. Ojciec zmarł wcześnie, mama całe życie pracowała w szpitalu. Tam jest stocznia i tam milicja strzelała do robotników. Widziałem to. Wtedy zrozumiałem, że tak nie można żyć.
Żona: Kiedy na studiach wzięliśmy ślub, mąż działał już w opozycji. Bałam się, ale byłam z niego bardzo dumna.
Wojciech Duda: W latach siedemdziesiątych, na uczelni, był z nas najodważniejszy.
Córka: Tata przez wiele lat pracował fizycznie jako robotnik, żeby nas utrzymać. Pamiętam jak wychodził do pracy o piątej rano.
Żona: Przez całe lata osiemdziesiąte działał w podziemnej solidarności.
Lektor: Jako przywódca Platformy walczy z przywilejami władzy, odbiera posłom trzynastki, zmniejsza liczbę radnych. Jego partia jako jedyna nie bierze pieniędzy z państwowej kasy.
Córka: Tata nauczył mnie pamiętać o słabszych.Syn: Jestem dumny z ojca, walczy o to co ważne.

Lektor: Platforma wybiera go swoim kandydatem. Donald Tusk, człowiek z zasadami.

 

  • Tusk sam mówi, że podchodzi z rodziny używającej gdańskiej niemczyzny, a kim był dziadek wszyscy wiedzą, natomiast drugi dziadek był tym polskim kolejarzem itd...
  • matka Tuska była sekretarką a nie pielęgniarką ( widocznie na spocie lepiej pasowała wizerunkowo pielęgniarka).
  • na spocie Tusk jest z dzieckiem w beciku co kojarzy się z chrztem, a ślub kościelny Tusk wziął tuż przed kampanią, w ogóle Tusk głośno mówił o swojej niechęci do Ruchu Młodej Polski i do endecji, irytował go kościół i narodowe tradycje. 
  • odwaga Tuska, w nocy 13 grudnia (stan wojenny) jedzie do stoczni, okazuje się, że strajku nie będzie, więc Tusk pije całą noc - żegna kolegę, który ma bilet do wojska.W spocie mowa jest że Tusk wraca na drugi dzień do stoczni i siedzi w niej aż do jej pacyfikacji. Pacyfikacja była 16 grudnia, więc go tam być nie mogło.
  • Kasia Tusk ma super pamięć, praca fizyczna Tuska w firmie Płazyńskiego miała miejsce gdy Kasia miała 2 latka. A co o ciężkiej pracy fizycznej mówi sam Tusk:                                                                               

 W dzień piło się wódkę, piwo, grało w karty, dyskutowało: o Grudniu ’70, Lechii, kobietach... W nocy do roboty”. „Poza tym rozmowy z ludźmi w niektórych fabrykach, z dyrektorami. Kiedy już przychodziło do wódki, to opowiadali takie rzeczy, że się w głowie nie mieściło. 

  • działalność opozycyjna Tuska o których tak pięknie mówi jego żona to współwydawanie "Przeglądu Politycznego", wydano w ciągu 12 numerów.  Tusk nie pełnił żadnych funkcji w podziemnych strukturach "Solidarności". Za to o swojej działalności opozycyjnej opowiada tak:

Uznaliśmy, że ta paka, która się jakoś zawiązała przez te parę lat studiów i przez NZS, nie powinna się rozpaść. Byliśmy towarzysko i „wódczanie” bardzo związani”.

To w ogóle był czas szpanu „filozoficznego”: przy wódce z równą namiętnością gadaliśmy o dziewczynach i piłce, jak o Sorelu, Zdziechowskim czy Levi-Straussie”.

„...Ja do tamtych czasów strasznie dziś tęsknię. Wtedy była to nieustanna biesiada towarzysko-alkoholowo-intelektualna

  • jego partia w spocie nie bierze pieniędzy, ano nie brała z prostego powodu, w 2001 nie startowała w wyborach jako partia, więc jej nie przysługiwały. Za to w 2005 Schetyna i Tusk przed wyborami Schetyna i Tusk obiecywali, że po wyborach dotacji nie będą brali ( to w spocie). Dotację po wyborach PO przyjęła chętnie i bez skrępowania.

Czy coś trzeba dodawać. Ten styl Tusk zachował do dzisiaj, ba jest już mistrzem kłamstw. Pojechał do Brukseli w sprawie budżetu UE. Okłamał Polaków w jednej sprawie dwa razy. Po pierwsze ogłosił wielki sukces, Polska otrzymała najwięcej ile można było wynegocjować, a zapomniał powiedzieć, że sprzedał dotacje do polskiego rolnictwa. A drugie kłamstwo w tej samej sprawie. Pojedziemy głosić dobrą nowinę do każdego miasta, każdej wsi. Czy ktoś gdzieś widział Tuska?

źródło: http://www.blogpress.pl/node/15322

Pozdrawiam Contessa (10)

Polak2013

 

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#341744

To jest VI Stopień Boskości. Prawda (Jego Prawda) Go wyzwoliła. Gdy osiągnie VII Stopień Boskości nie będzie musiał się już załatwiać i od czasu do czasu będzie mógł Posejdonowi widły wyczyścić.

Pozdrawiam

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#341762

To się chyba schizofrenia nazywa ?
A niech ma takie odloty, im wyżej się wzniesie tym mocniej walnie o glebę.
Mamy remake "Manii wielkości" na żywo.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341769

Już dawno napisałam, że on kłamie nawet wtedy kiedy śpi.
I tylko kombinuje z czego tu jeszcze Polaków ograbić.
Przeczytaj dziś prasę to się przestraszysz.

W Polsce już brakuje powietrza do oddychania, a niedługo będzie licznik na wszystko bo Polacy są intruzami w swoim własnym kraju, turystami, a turyści wiadomo, że za wszystko płacą podwójnie.
Korea Pn. to już pikuś...

Czekam na odpowiedź ministrów Tuska Jarosławowi Kaczyńskiemu. Myślałam, że dziś się sprężą ale chyba Tusk będzie grać na zwłokę. Musi dobrze obmyśleć odpowiedź bo stare numery już nie przechodzą.

Łapię się coraz częściej na tym, że zaczynam współczuć tym, którzy są w Polsce i ten eskalujący zamordyzm władzy ich osacza.

Dzięki za przypomnienie "sławnej" przeszłości "wodza".
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341764

„...Ja do tamtych czasów strasznie dziś tęsknię. Wtedy była to nieustanna biesiada towarzysko-alkoholowo-intelektualna”
_____________
Jakie ładne.
Biesiada towarzyska (wiem, wiem że tautologia, ale próbuję dojść co poeta miał na myśli) to...konsumpcja wdzięków płci innej?

Swoja ścieżką, z wypowiedzi tego lotu (koszącego) można wyciągnąć dwa wnioski:
a) Tusk jest idiotą;
b) Tusk nie jest idiotą

Bo wspomniana wypowiedź zawsze i wszędzie - jest kompromitująca (i śmieszna). Jeżeli jednak gros Polaków jest (już?)/było w stanie kupić ten swojsko-żulersko-aspirujący bełkot i odbiera go pozytywnie - pozostaje opcja b.

Za cytat dziękuje - nie znałem, ubawiłem się nieźle, a za notkę 10.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#341767

"Donald Tusk przeznaczył gabinet Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na miejsce schadzek dla partyjnej wierchuszki. To właśnie w siedzibie KPRM odbył się m.in. ostatni Zarząd Krajowy Platformy Obywatelskiej. Chcieliśmy się dowiedzieć ile klub PO zapłacił za wynajem sali i jej obsługę podczas posiedzenia. - Goście Premiera nie płacą za spotkania - odpowiedziała nam Kancelaria."

http://niezalezna.pl/39241-goscie-premiera-nie-placa-kancelaria-na-uslugach-wierchuszki-po

 

Pozdrawiam.

contessa

_______________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński

_______________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341778

Drogi przyjacielu, dzięki za informację o "wybitnych". opozycyjnych zasługach Premiera Donalda Tuska.
Takich solidarnościowych "zasług", alkoholowo-kure...ich ma większość sejmowych i okołosejmowych darmozjadów.
Jedni chlali a inni wp...li szczaw. A dziś mienią się solidarnościową przeszłością.
Polak'u 2013 masz u mnie 10. (w tym przypadku w pamięci)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#341793

Wiesz mnie dziwi na dodatek jego buta. Kłamie, no cóż trudno, to się wynosi z domu.  Wszyscy troszeczkę myślący już znają tą przypadłość Tuska. 

Zarzuca J. Kaczyńskiemu, że nie był internowany , a sam co robił miałeś mozliwość przeczytać. Ale zapomina o takim szczególe, J.Kaczyński był internowany. ale 1982 roku, ale wtedy Tusk był ciągle w amoku alkoholowym, więc skąd o tym wiedzieć. 

Pozdrawiam serdecznie

Polak2013

 

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#341799

W Polsce w niektórych przedsiębiorstwach w regulaminie wynagradzania istnieją premie jubileuszowe (za staż pracy), premie branżowe (za staż w branży), comiesięczny dodatek stażowy i inne dodatki, które wymyśli sobie zarząd. Polacy podatek za 2012 rok mogą zapłacić do 30.04.2013.
Istnieją również dodatkowe przychody np.spotkania integracyjne mogą być opodatkowane, pracownicy dostają informację na PIT-11, pozostali np. zaproszeni klienci dostaną PIT-8C, wg ciebie będzie to oznaczać, że dostali "lewą kasę"...rozliczą to w zeznaniu podatkowym i tyle.

P.S.Niestety tytuł nic nie ma wspólnego z zawartością tekstu (znowu nie na temat?), chyba że uważasz że Tusk przemyca alkohol z Ukrainy(może stąd ta "kasa"?), a pójdzie siedzieć za nie płacenie podatków vel ukrywanie dochodów, tylko że w Polsce za to nie grozi więzienie tylko szacowanie dochodu i podwyższony wymiar podatku od ukrytych dochodów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#341774

To jakaś ciekawostka przyrodnicza.

W artykule jest mowa o nagrodzie jubileuszowej za rok 2011, a więc sama określ, kiedy się ją ujmuje w zeznaniu podatkowym. Do końca kwietnia 2012 czy do końca kwietnia 2013.

A co do tytułu, a jak Ci się podoba taki tytuł?

Jan Paweł II był zszyty ze stanowiskiem, a Benedykt XVI pokazał, że papiestwo się "sprawuje"

To Gazeta Wymiotna. Ten tytuł na pewno Ci się spodobał, prawda.

Al Capone został oskarżony i skazany za podatki, to było jedyne co udało się mu udowodnić, a miał na rękach wiele gorszych zbrodni. Kumasz bazę?

Polak2013

 

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#341785

Nooo...

Al Capone, zgoda - posadzili go za podatki, bo wszystko co mógł poprzepisywał na żonę i innych (oficjalnie), a sam posiadaniem pieniędzy wręcz epatował. Błąd. A za morderstwa, zorganizowany hazard i prostytucje (wcześniej majątek zbił dzięki ustawie o prohibicji, taki smaczek) nie szło, bo nie było chętnych do złożenia zeznań świadków.
Pytanie do purystów, znawców prawa i etyki - to było w porządku, czy nie? Bo w "demokratycznym państwie prawa" - i, broń Boże, nie nabijam się w tym momencie tylko z polityków PO...

Dostał 10 czy 11 lat za... niepłacenie podatków. Nawet na tamte czasu, w USA, gdzie korupcja szalała, a Stany generalnie "stoczyły się" mocno - coś tu było nie w porządku i naciągane.

Przeszło do legendy, którą wszyscy znają: Al'a Capone posadzili za podatki, bo nie było za co (w domyśle: jaka ta amerykańska sprawiedliwość skuteczna, nawet tak się "udało"). Świetnie i fajnie - a to właśnie kolebka demokracji, praworządności, itd - jak sami Amerykanie chętnie się określają.

A garnitury miał lepsze od tuskowych - oczywiście, biorąc pod uwagę ówczesna modę. ;). No, popatrzcie na zdjęcie! :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#341801

Jubileusz za 2011 rok mógł być wypłacony w 2012 roku (nie wiem, nie mam danych), ale wtedy rozlicza się go w dochodach roku 2012.
Nie czytam gazet, słucham radia, oglądam wiadomości w TV (na różnych stacjach).
Wiem, że Al został skazany za podatki a nie za przemyt, stąd mój żarcik na temat Tuska przemycającego wódę z Ukrainy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#341809

"Czekam na odpowiedź ministrów Tuska Jarosławowi Kaczyńskiemu."
Contesso ta odpowiedź się już dziś ukazała w tabloidzie.
Przeoczyłaś. Tusk dostaje pogróżki niby za "starucha".
Uwaga przekierowana, a rynsztok medialny dziś trąbi, gdzie tylko może "były kandydat na premiera rządu technicznego", co niby ma oznaczać sromotną porażkę "kaczafiego".
Prostackie zabiegi socjotechniczne a lemingi to łykną i jeszcze miche wyliżą.
Tak tuskowe ministry odpowiedzą jak Lasek prof. Biniendzie.
Pozdrawiam z 10/10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#341789

Główny ściek sobie darowałam, a z tymi pogróżkami to u platfonsów chyba jakaś epidemia jest, hihihihih - dworak dostawał rzekomo pogróżki, podobno było włamanie na pocztę kancelarii premiera (ciekawe czy oni hasło mają wciąż "admin" i "admin1"?), teraz Ty piszesz, że Tuskowi ktoś robi "Baaaauuuuu !!!", hihihihihi.

Jeśli prof.Gliński jest "byłym kandydatem na premiera rządu technicznego" to Tusk jest "byłym kandydatem premierem do dymisji" i wciąż kandydatem do dymisji jest. I jeszcze jest kandydatem do pierdla jakby co, a prof.Gliński nie jest.

Durnowate mają te argumenty, infantylne.

"Tak tuskowe ministry odpowiedzą jak Lasek prof. Biniendzie."

Dokładnie !!! Ewentualnie powiedzą "A w PiS biją Murzynów".

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341797

Contesso, na potwierdzenie tego co wcześniej napisałem.
Dziś tabloid kipi aferą ze zgniłym mięsem, ale też na honorowym miejscu potwierdzenie a raczej rozwinięcie wczorajszej informacji o pogróżkach. Niech cytaty zastąpią komentarz. "Kto grozi śmiercią Tuskowi ?" pyta tabloid, i dalej zdjęcia i podpisy: "Snajperzy rozłożyli broń na dachu Pałacu Prezydenckiego", "Broń gotowa do użycia. Palec snajpera spoczywa na spuście", "premiera otacza cała armia ochroniarzy" itd.
Contesso masz odpowiedź.
To wrzuta i socjotechniczny zabieg. odwrócenie uwagi.
Tylko to mieli, tego używali, i tą metodą jadą. Niczego innego nie potrafią. Tusk ripostując Jarosławowi Kaczyńskiemu w sejmie wykrzyczał, że JK nie kocha takiej Polski jaką mamy. Święta prawda.
Pan premier Donald Tusk jest genetycznym błędem a cała jego działalność wielką pomyłką.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#341826

Ja nie wierzę ani w te rzekome anonimy do Dworaka, ani we "włamanie" do poczty kancelarii URM, ani nie wierzę w rzekome straszenie Tuska, to są bajeczki idiotów dla idiotów, powielane przez idiotów.

Czytam takie coś:
"(...) takich gróźb do kancelarii przychodzi wiele". Autora anonimów szuka już policja i ABW.".

ale policja i ABW już wie, że to nie autorzY, a że autor jest jeden. Skąd wiedzą ? Kto ten kit kupi ? Na pewno nie żaden zdrowo myślący czytelnik. Wandalów pomnika Inki nie potrafili długo odkryć ale wiedzieli, że to wandalE, nie wandal. Podobnie było z seryjnym - zanim autopsja, zanim wyniki badań i wszystko inne już wiedzieli, że "bez osób trzecich", że na pewno samobójstwo. BORowiec w Ałma Acie pobił się na śmierć - własnymi ręcyma ? Ale samobójstwo im wyszło, i w ogóle jakoś zupełnie cicho o tym przypadku...

Smieszne ludziki rządzą Polską i wymyślają śmieszne bajeczki, za grosz inteligencji, no ale... jaki pan taki kram !
A chciałoby się powiedzieć za "klasykiem" - jaki premier taki zamach...
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341871

Raczej Donald Likwidator - "normalności"...
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

basket

#341893

Donald jest jak locusta migratoria. Gdzie przejdzie, zostaje pustynia.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341896

 On umie (chyba) piłkę kopać, być premierem (nie mylić z umiejętnością rządzenia), bajać, manipulować , uśmiechać się,  siać nienawiść głosząc "miłość" no i wieść żywot na koszt społeczeństwa... a więc co chcecie duzo umiejętności. Odkąd pamiętam tę postać to zawsze był "politykiem" oddanym poprawności politycznej tworzonej przez gangsterów bolszewickich i później rózowych co do wkradli się pod skrzydła Solidarności. A lud takich lubi ! Więc go ma - oczywiście "demokratycznie" ! 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#341903

On chyba jest dumniejszy z tego, że trafia nogą w piłkę niż z bycia premierem.
Wystarczy spojrzeć na twarz w obu rolach.

A premierem chce wciąż być bo dają premie.
Tak mu się to kojarzy.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341920

kasę zgarnia z jedynie słusznych kont, właściwie osiągnął już wszystko i jak w Gronach ... powinien się rozpaść , kryzys droga u naas działają inaczej

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#341912