"Zamach" nie wypalił - wraca "matka Madzi".

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Wczorajszy /20.11/ "zamach" okazał się propagandowym niewypałem. Dziś rano główną wiadomością jest więc zatrzymanie "matki Madzi". Aby nie być gołosłowną, przytoczę charakterystyczne wpisy z forum Onetu z wczoraj, godz 19:24-19:25 /TUTAJ/:

  "~endy: lepiej wytępić tę elytę nierobów niż 40 milionów uczciwych obywateli,no ale cóż żyjemy w Tuskowym matrixie.

wczoraj, 19:25 | ocena: 50%

  ~andyfela: Może to takie usprawiedliwienie Tuska? POda się do dymisji z obawy o swoje życie ?

wczoraj, 19:24 | ocena: 62%

   szteker: co za porąbany kraj i system karny za 5g "maryśki" grozi 3 lata a za posiadanie 4 TON ladunkow wybuchowych 5lat

wczoraj, 19:24 | ocena: 66% |

  ~Maria 59: Ludzie !!!! Nie mamy chleba damy Wam igrzyska ( tzn.niedoszłego zamachowca) bo matka Madzi już Was znudziła.

wczoraj, 19:24 | ocena: 66%

   marko196: A "dobić watahę", "jaki prezydent taki zamach", "prezydent gdzieś kiedyś poleci i wszystko się zmieni" to jakie to słowa.A teraz czasy się zmieniły i ktoś uznał że nowy prezydent ma cięższą posturę to i materiału trzeba więcej(4 tony).I znów nagonka na PiS, tylko niech uważają bo coraz więcej ... rozwiń całość

wczoraj, 19:24 | ocena: 61% | odpowiedzi: 2

  ~Realista: Kabaretu ciag dalszy ! Tak można to skomentować. Dawno tak sie nie usmiałem ,jak dzis z samego rana ! Czy oni naprawde maja nas wszystkich za debili? Jak sądzicie?

wczoraj, 19:24 | ocena: 75%"

  To są typowe wpisy z forum, które przecież nie jest "moherowe". Na Facebooku zaczęły powstawać grupy fanów Brunona K. Wielu nawet wyrażało żal, iż nie udało mu się dokonać zamachu. Dziś wczorajszą konferencję prasową ABW skrytykował nawet poseł PO, Marek Biernacki. W TVN24.pl /TUTAJ/ czytamy:

  "Biernacki zapytany o to, czy to normalne, że prokurator występuje w roli "rzecznika ABW", odpowiedział, że nie, bo "takie słowa nie powinny paść na tej konferencji prasowej". - Prokurator nie jest od tego, by tak komentować działania agencji i wyrządził ABW niedźwiedzią przysługę, trzeba to wyraźnie powiedzieć - uznał.

  Nic więc dziwnego, że gdy dziś rano zajrzałam na portal RMF24.pl, pierwszą wiadomością /TUTAJ/ było: "Katarzyna W., podejrzana o zabójstwo swojej półrocznej córki Magdy, została zatrzymana. Ukrywała się we wsi Turośń Kościelna na Podlasiu, około 20 km od Białegostoku. ".

  Powrócono więc do sprawdzonych grepsów. Wczorajsza wrzutka medialna nie udała się.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

najpierw quasi-zamachowiec z arsenałem, który jest powszechnie dostępny a teraz odgrzewany kotlet w postaci matki Madzi. Szarańcza na Onecie znów ma pożywkę :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Si Deus nobiscum, quis contra nos?

#308807

elig: Ta szarańcza jakby z lekka przytomniała. Na całą stronę komentarzy tylko jeden pluł na PiS, a drugi ubolewał nad zezwierzęceniem tych, co żałowali, że zamach się nie udał. Reszta była taka, jak te, które cytowałam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

elig

#308834