To jest poczętek waszego końca

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

  To już siedem dziesięcioleci naszej najnowszej historii mija od czasu, kiedy w Polsce nie rozlicza się zdrajców Narodu, a kaci i renegaci żyją sobie spokojnie, kończąc tę ziemską wędrówkę, żegnani często salwą honorową i spoczywając w cmentarnych alejach zasłużonych.

Jakby tego było jeszcze mało, poobwieszani orderami jak ruscy sierżanci dożywają oni ostatnich dni na koszt, między innymi rodzin tych, którym zrywali paznokcie, sadzali na nogach od taboretów by w końcu strzelić im w tył głowy.

III RP dokonała „rodzinnej adopcji” tych komunistycznych oprychów oddając w ich ręce dorobek pokoleń w zamian za udział w dzieleniu tego sienkiewiczowskiego „ postawu czerwonego sukna”.

Pakt z diabłem przy okrągłym stole podpisano niepomszczoną do dziś krwią księży Popiełuszki, Zycha, Niedzielaka i Suchowolca.

Spółkowanie ze zbrodniarzami zrodziło kolejny, tym razem dziejowy dla Polaków, mord smoleński.

Nadchodzi czas zapłaty i wypada się tylko modlić, aby sprawiedliwość wymierzyły im niezawisłe sądy już suwerennej Polski, a nie rozwścieczony tłum wieszający na latarniach tych współczesnych Targowiczan i polityczne prostytutki spod czerwonej i różowej latarni.

Marsz „Obudź się Polsko” to początek czegoś nieodwracalnego i mam nadzieje, że zdrajcy zachowali jeszcze, choć odrobinę instynktu samozachowawczego by ocalić własne głowy.

Jestem też pewien na sto procent, że nogi w kolanach już im dygoczą mimo przyklejonych do fałszywych pysków sztucznych uśmiechów i odgrywanej nieudolnie pewności siebie.

Jeżeli w porę nie ocenią trzeźwo sytuacji, to czeka ich coś na wzór linczu we Włodowie, gdzie zastraszeni obywatele opuszczeni przez własne państwo podnieśli zgięte karki, wzięli sprawiedliwość w swoje ręce i zatłukli bandytę terroryzującego od lat lokalną społeczność.

Ku przestrodze przypominam, że sympatia opinii publicznej była wtedy po stronie tych, którzy dokonali samosądu, a lokalna społeczność uznała ich za bohaterów.

Ten, kto na polecenie obcych z premedytacją tworzy z ojczyzny „Dziki Zachód”, musi się liczyć z tym, że zginie z rąk samozwańczych szeryfów oraz będzie ścigany dzień i noc przez pozbawionych skrupułów, płatnych łowców głów.

Wyrok już zapadł, a w waszych rękach jest już tylko to, czy kara zostanie wymierzona i wykonana w sposób cywilizowany.

Polska się budzi i nie jesteście już w stanie tego procesu nie tylko zrozumieć, ale i zatrzymać.

Artykuł opublikowany w już ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta

Polecam moja książkę:

Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

dodam nie od siebie a od Tylera

To dla premiera w szafie

******
"Not Every Conspiracy is a Theory"
******
Nie ufam Tuskowi i Putinowi
Mam plany na przyszłość.
Nie mam żadnych myśli samobójczych.
*****

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#296551

Nie pierwszy raz żałuję, że nie można ocenić komentarza - znakomite a propos : )

Po dysze dla kokosa26 i dla Poprucha.

Od siebie dodam tłumaczenie dla nie znających Fight Club lub angielskiego. Tłumaczenie będzie lekko dostosowane do naszego kontekstu.

[quote]Zrozum.
Ludzie, których prześladujecie, to ludzie od których zależycie.
Przyrządzamy wasze posiłki.
Wywozimy wasze śmieci.
Łączymy wasze rozmowy.
Prowadzimy wasze karetki.
My pilnujemy was gdy śpicie.
Więc nie wkurwiajcie nas.[/quote]

; )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#296553

http://www.youtube.com/watch?v=u4v-l4PNro0&featu...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296555

Filmu nie bo podobno naruszyłeś prawa autorski.
Swoją drogą musiał być ciekawy!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#296616

Tutaj jest ten film.Wspaniały.

 

"Nie lękajcie się!" J.P.II

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#296621

apeluje do wszystkich POLAKÓW, którzy kochaja naszą ojczyznę o reaktywowanie AK. Z jej statusem,  przysięgą i głownym celem - walka o polskość, obrona HONORU I GODNOŚCI POLAKÓW I NALEŻNEGO SZACUNKU DLA POLSKI W EUROPIE I ŚWIECIE.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296565

przepraszam Autora, ale ma cechy "myślenia zyczeniowego "... Nie ma większego błędu, niz niedocenianie struktur, zgoła nieformalnych, lecz niezwykle spójnych,i to spójnych wspólnym interesem. Trzeba zdawać sobie sprawę,ze to trzecie, oby tylko, pokolenie zarządców świata słuzb, świata świata mediów, świata ",elit" finansowych naszego Państwa,które to są zakotwiczone i powiązane niejako braterstwem krwi z naszym odwiecznym........sąsiadem, zarówno z lewa, jak i prawa. Świadomy cudzysłów przy elitach jest spowodowany sposobem "uwłaszczenia",a którego efektem była katastrofa samochodowa pod Siewierzem. Nie są to puste słowa, o czym wybitnie świadczą sposoby rekrutacji i przyuczenia do "zawodu", nawet za amerykańskie pieniądze, tyle,ze dolary są nieco rózowe....Nie mozna wykluczyć obecności wśród rzeczonych elit osób prawych, ale swoista "omerta", charakterystyczna dla nich, a wyindukowana wspólnymi działaniami raczej wyklucza ewentualną współpracę.Szanowny Autor uwaza, ze drzą im juz kolana....Kolana, owszem, drzą, ale figurantom, ktorzy doskonale zdają sobie sprawę, ze byli jedynie narzędziem w rękach, a nie faktycznymi rządzącymi. Moze, gdyby po malutkim "samobiczowaniu", na zasadzie "po nitce do kłębka" chcieli by choć trochę zmazać swoje winy poprzez wydatną pomoc, przy identyfikacji owych elit, tu mam na myśli identyfikację poprzez namacalne dowody, istniała by szansa oczyszczenia "naszego świata", ale wydaje mi się, ze to tylko pobozne zyczenia....W kazdej chwili samobójca przypomni o swoim istnieniu, a przeciez doskonale zdajemy sobie sprawę, ze nie działał jedynie w interesie rzeczonych elit, częściowo chronił takze figurantów, moze nawet wbrew ich woli, ale krew na rękach, przelana we wspólnym interesie wiąze silnie....Czy autor uzna choć trochę moje argumenty...? co do myślenia zyczeniowego...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296561

To wszystko-o czym piszesz-jest prawdą!
Te zagrożenia sowiecko-niemieckie istnieją!
Trzeci wróg [żydostwo],o którym się najmniej mówi wzmocnił się znacznie!
Ale my też jesteśmy bogatsi!
Bogatsi o doświadczenia lat wojny i powojennych!
Wykorzystajmy je więc, bacznie obserwując posunięcia przyjaciół i wrogów!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#296564

prof Rycho

I choć stoimy po jednej stronie to Autor wykazuje postawe wyraznie życzeniową. Oligarchia ,agentura -ich grupy faktycznie majace wpływ na nasze losy są skonsolidowane ,są silne! Tak jak przysiega w słuzbach np SB wlasciwie obowiązująca do końca życia.
Musiałoby zdażyć się szereg okoliczności, by faktycznie "kolana im zadrżały" A to -wygrana Romneya, całkowita zmiana jakości sądów i prokuratur, lustracja do drugiego pokolenia w tym majątkowa, nacjonalizacja zrabowanego majątku narodowego! I tu cisną sie słowa namiestnika NKWD Kiszczaka -po 2 dziesiecioleciach wskaznik emerytalny dopiero nam zabieracie... Tak do dziś katom narodu polskiego wyplaca sie sążniste emerytury i apanaże, a byli opozycjoniści żyją za 1000zł!To musi byc coś na miare 80 roku ,lecz z sondaży widać że 1/3 społeczenstwa po ich stronie ,a to za duża siła, bo i wielkie pieniądze ... "Gwałt niech sie gwałtem odciska" Mysle ,że ta forma mogłaby byc niezwykle skuteczna wobec rodzacego sie przeciez państwa totalitarnego! Pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prof Rycho

#296569

„Obudź się Polsko” to zaiste była przestroga.  Ostrzeżenie przed osądem powstającego z kolan Narodu.

Od zakończenia II Wojny Światowej liczyli nas ciągle przy pomocy „rosyjskich serwerów wyborczych”.  Zauważali zaś dopiero wtedy gdy wspinaliśmy się na kolejny szczebel naszej polskiej drabiny do wolności. Lata 1956, 1966, 1968, 1970, 1976, 1980 oraz 1988 to kolejne daty tej naszej powojennej drogi ku niepodległości.  Drogi polskiej martyrologii, wciąż niedokończonej ...

Teraz zaczynają nas liczyć na naszych polskich brukach ulicznych.  Nas - tych znienawidzonych katoli, kiboli, moherów i oszołomów w otoczeniu toruńskich redemptorystów, częstochowskich paulinów, biskupów jak Sławoj Leszek Głódź, Wiesław Mering, Andrzej Dzięga, Henryk Hoser czy Ignacy Tokarczuk aby wymienić tylko kilku.  Profesorów spod znaku Akademickiego Klubu Obywatelskiego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.  I nas wszystkich, odmawiających chochołowego tańca wokół spadkobierców PRL-u odzianych w nowe szaty euroliberalnego cesarza.

Widzę ich kompletne zaskoczenie, gdy słyszą te nasze: „ten król jest nagi!”  Pojawia się pytanie: co zrobią ci judasze gdy wreszcie dotrze do ich świadomości perspektywa czekającej na nich odpowiedzialności za zdradę ojczyzny i działań na szkodę Narodu?  W obliczu niezawisłych polskich sądów i Trybunału Stanu ...

P.S. Bieżący numer Newsweeka opisuje stan psychiczny Donalda Tuska. Lęki i paranoję.  A czego się Tusk tak boi. Przecież Polacy gilotyny nie używają ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kassandra

#296572

 ...że pozostanie im stary numer, tzn.kierunek na konfrontację, pytanie jedynie, na jaką skalę...Być  może Swięto Niepodległości będzie pierwszą okazją do tego, może być próbą skompromitowania tego, co powoli rodzi się w ludziach, czyli coraz większej świadomości owego "nagiego króla"...Mecz można przyjąć, my jesteśmy u siebie, ale sędzia.....kupiony. Myślenie o niezawisłych sądach, hm. trzeba być optymistą...Próbki "niezawisłości" mamy na bieząco...Tak, jedynie oparcie w Elitach, ludziach z autorytetem, a co za tym idzie, w młodziezy....Historia się powtarza, znowu w młodziezy...I to jest smutne, ze po tylu latach patriotyzm ma jedynie oparcie w bezkompromisowej postawie młodziezy...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296573

boldandcharm
Energia łaknących sprawiedliwości, pogardzanych, wyszydzanych, gorzko przeżuwających bezkarność , butę i arogancję musi ujść w trakcie wybuchu.
Największy i najcięższy grzech zamiany sprawiedliwości miłosiernej na bezkarność deprawującą musi zostać na zawsze odrzucony.
Ze słodkiego kraju, gdzie złodziej, głupiec i matacz żyją bezkarnie, musimy stać się krajem radykalnych zasad, w którym obywatel żyje spokojnie jedynie wówczas, gdy przestrzega prawa. Prawo musi być czytelne i sięgać wertykalnie, od góry do dołu. Musi równie szybko dosięgać przełożonego i odpowiedzialnego, jak sprawcę.
Świata pewnie nie naprawimy, ale Polskę możemy. I możemy być z niej dumni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

boldandcharm

#296602

gość z drogi

jeszcze nie funkcjonujący,ale już testowany...na zasadzie uda sie ,czy nie....

w pewnym polskim mieście nie udało się i zmienili prezydenta...:)

pozdr 

z 10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#296625