Twórca www.antykomor.pl nie był "cool" i "trendy"?

Obrazek użytkownika edward
Kraj

Grzebiąc w internecie, można znaleźć wiele portali, stron www, publikacji, informacji, ciekawostek, prawd, kłamstw, obrazów...
Znajdują sie też strony założone przez przeciwników politycznych różnych opcji. Niektóre z nich są śmieszne, satyryczne. Inne chamskie, złośliwe, obraźliwe i po bolszewicku szydzące z osób lub faktów.
Niedawno "niezależny i niezawisły sąd" w Polsce skazał twórcę strony www.antykomor.pl na półtora roku kary za jego satyryczną stronę o urzędującym prezydencie Bronisławie Komorowskim.
Chciałbym w związku z tym niepoprawnym.pl i wszystkim czytelnikom, również "niezależnej prokuraturze i niezawisłym sądom" polecić kliknięcie na poniższy link:

http://ludzie.onet.pl/wiksm,u.html?edit=1

Jak się czujecie?
Jak się czujecie również Wy, "obrońcy demokratycznego państwa prawa"?

Zgłosiłem tę stronę, funkcjonującą od przynajmniej roku, jako naruszenie regulaminu portalu, właścicielowi - portalowi Onet.pl

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

w sumie - ohydna robota, ale JAREK NIE MOŻE POCHWALIĆ SIĘ TAKIMI KĄSKAMI, jakimi raczy nas umiłowany lokator pałacu namiestnikowskiego. Żadnego rozsiadania się w obecności gości, żadnego podbierania wina królowej, że nie wspomnę o gramatyce i ortografii. Nie zauważyłam też spasionego kałduna, zastrzelonych zwierząt etc. Strona świadczy wyłącznie o nędzy autora.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#295274