Otwórzcie oczy szeroko zamknięte

Obrazek użytkownika kryska
Blog

Wyznawcy sekty panceernej brzozy!
Nadchodzi godzina prawdy.
Czy otworzycie oczy szeroko zamknięte?

1 mln funtów (ok. 5 milionów złotych), tyle mniej więcej kosztuje eksperyment, który jest w stanie podważyć raporty nadzorowanych przez Putina i Tuska komisji MAK i komisji Millera dotyczące tragedii smoleńskiej.

Badanie miało pokazać, co dzieje się z samolotem i pasażerami po uderzeniu w ziemię z prędkością 225km/h. Stacja - do wykonania eksperymentu - kupiła nieużywany samolot Boeing 727. W tym miejscu portal wskazuje na podobieństwa do katastrofy smoleńskiej. 225 km/h to prędkość podobna do tej, z jaką Tu-154M uderzył o ziemię, z kolei projektując tupolewa, Rosjanie wzorowali się właśnie na Boeingu 727.
W samolocie umieszczono także, podłączone do aparatury badawczej - manekiny, by zbadać jak zachowuje się ludzkie ciało w takich katastrofach, jakie obrażania są możliwe i jaka jest śmiertelność. Był to pierwszy taki eksperyment od kilkudziesięciu lat

Badania Brytyjczyków wykazały, że Boeing nie rozbił się na wiele kawałków - przełamał się jedynie na dwie części.

Dzięki zainstalowaniu specjalistycznych urządzeń i manekinów Brytyjczycy oszacowali, że w podobnej katastrofie obrażenia 78 proc. osób nie byłyby śmiertelne.

http://obserwator.com/blog/autor:50422f4d-5a4c-4ea1-87e6-50425bd6007b/obserwacje/swiat/brytyjska-telewizja-za-miesiac-podwazy-raport-mak-i-raport-millera#.UFs2OwRrYSo.facebook

Channel 4 wyemituje program dopiero za miesiąc.
Obejrzą?
Otworzą oczy, czy będą nadal pieprzyć głodne kawałki o wojnie z ruskimi?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

stad ta idiotka emalia zeroiles?
tak wazny i powazny temat a ta momentalnie jest i pałkuje
co za paranoiczka i w dodatku leczyć się nie chce
pomódlmy sie o jej odejście!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291761

Zrównoważyłam swoją dziesiątką. Redakcja na szczęście ma swój rozum i znalazłaś się na górze :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291770

to jakis mocnom pierdol....babsztyl
kazdą notkę mi pałuje
chyba nawet nie czyta
nie wiem dlaczego jej nie zablokują?

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291774

Athina

jaka emalia?

 swoja drogą coś zaczyna się "ruszać" wtedy tez zaczęło sie od Anny Walentynowicz daj Boże i dziś Anna Solidarnoścć zza grobu obali klamstwo władzy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#291777

 

Też się zastanawiam nad "litością "adminów.Ten pop.......ny babsztyl jedynkuje nie tylko Ciebie.Ode mnie jak zwykle.

Co do meritum notki zastanawiam się ,jak wytłumaczą wiele innych cudów na smoleńskim zlomowisku.Np.jak samolot rozerwały dwa wybuchy i szczątki znalazły się na tak malutkiej przestrzeni?

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#291788

postraszą ciemniaków wojną i tyle

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291791

Leming się ruszy jak straci koryto spod nosa. (max 2 lata). Smoleńsk to problem niewygodny jak przedtem Katyń. Oni są straceni, wierzą w mamonę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291778

[quote=Sahim]

Leming się ruszy jak straci koryto spod nosa. (max 2 lata). Smoleńsk to problem niewygodny jak przedtem Katyń. Oni są straceni, wierzą w mamonę.

[/quote] Athina

echh nie lemingi miałam na myśli , ta "czerń" jak mawiał Sienkiewicz to jest.....własnie czerń  - miałam na mysli ,ze na świecie zaczyna się delikatne "zauważanie" że cos nie pasuje z tym Smoleńskiem chociaż po cichu wiedzieli to wszyscy , mysle ze liczyli tez wszyscy na to, ze sprawa rychło przyschnie i nikt o nielubianego kaczora nie bedzie sie upominac a tu KUPA oszołomy nie chca pamieci zgasic ciągle jatrza i szczuja i dziela nigdy im dosc jescze w dodatku juz 2 razy licznie na Krakowskie Przedmieśćie przybyli i bezczelnie prawdy sie domagali bezwstydne tulipany składali znicze palili i bez końca w necie przyszpilaja morderców za nic majac polityczna poprawnośc a tak jakby co to pytam o petycję do Białego Domu - co z nia?

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#291790

A u Szekspira to wałek? Jak morderca twojego ojca , choćby był tylko wiejskim bzykantem rżnie twoją matkę ku jej uciesze to gites?
Ja w każdym razie ten las zawiozłem na Krakowskie i cedemkbał usunął się na Belweder.
Głupek, nie wie że uczynki wracają do sprawcy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291780

Samochody podczas prób przy uderzeniu 50km/h ulegają zniszczeniu a pasażerowie wylatują przez szyby w innych przypadkach przy dużych predkościach pasażerowie wychodzą cało.

Każdy przypadek jest inny. Myśli Pan,że po emisji coś się zmieni?

Szczatki samolotu zostały niechlujnie pozbierane , umyte i jest pozamiatane. Komisje wydały werdykt i teraz można tylko spekulować bez końca.

Czy mgła była sztuczna, czy prawdziwa, czy uderzył w brzozę, czy zadziałała bomba wolumetryczna czy jakaś inna, ktos kiedyś pisał, ze samolot w ogóle nie wyleciał itp.

Jeżeli działają służby to celowo rozpuszcza sie różne nieprawdopodobne wersje aby tak namieszać aby wszyscy o tym mówili ale każdy jakieś bzdury i skakali sobie do oczu.

Musiałby się ktoś przyznać do zamachu to może by narracja się zmieniła.

 

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kazek

#291782

Athina

"musiałby ktoś pryznać się do zamachu"- i to nie jest wykluczone, to przcież straszna zbrodnia była i moze jakieś sumienie obudzić kto to wie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#291793

Sprawa ekshumacji też jest sypaniem piachu w tryby propagandy i psuje ustalony scenariusz, są to tzw. twarde dowody.

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kazek

#291798

A wy synku miast na fizyce siedzieć, na wagarach pobieraliście nauki. Takie WUML-owskie przedszkole.
Nie kompromituj się użyteczny idioto, już lepsza jest narracja o pancernej brzozie, niż stary i sprany numer z samochodem.
Wypadki drogowe nijak się nie mają do lotniczych.
Ciekawym jest wasza Kaziu rola i zadanie, tak sobie pomykasz, a to u P.E., a to znawiec z was niebywały w kwestii Smoleńskiej Zbrodni.

Ja wiem kto wy i jak tu się klonuje wasza specgrupa.
Tyle, że ciury z was, a nie zagończyki nawet.

Wesz nie ma mend, samą nią w sobie jest.

Nawet Stalin żywił do takich kreatur pogardę.

"...Wolę, gdy ludzie popierają mnie ze strachu niż z przekonania. Przekonania są zmienne, strach zawsze jest ten sam...".

Spadaj na to swoje drzewo wraz z Pobiedą, którą jeździsz.

Jak cię swędzi, to drap własne plecy.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#291830

Nie Athinio, ja nie liczyłbym na sumienie a wręcz przeciwnie. Prawda wyjdzie na jaw, gdy bandziory pogryzą się o władzę. Wtedy może okazać się, że ktoś "mniej umoczony" wyciągnie kwity na kolegów Putina a my dowiemy się kto sprokurował katastrofę.

Mam zresztą wrażenie, że pewna próba już została podjęta, lecz niestety szybko ją spacyfikowano. Nie wiem, czy sobie przypominasz, ale jakoś niedługo po katastrofie, w Morzu Czarnym utopił się zastępca szefa GRU.

Niby... przypadki chodzą po ludziach, ale jakoś trudno mi uwierzyć, że koleżka na takim stanowisku nie miał ochrony, choćby kontrwywiadowczej z uwagi na swoją wiedzę.

Z tego co wyczytałem, był to nieszczęśliwy wypadek - poszedł wieczorem popływać i... plum. Sam często będąc latem nad wodą idę obejrzeć zachód słońca i zdarza się, że przepłynę się kawałek. Tylko... ja nie zabieram do wody dokumentów, a u pana generała w kieszeni znaleziono ich komplet. No ale z drugiej strony, kto generałowi zabroni?

pozdr...
/benjamin

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291807

@Kazek napisał:

- "..Jeżeli działają służby to celowo rozpuszcza sie różne nieprawdopodobne wersje aby tak namieszać aby wszyscy o tym mówili ale każdy jakieś bzdury i skakali sobie do oczu."
--------------------------------------------------

No właśnie... Przepraszam.. a gdzie kwalifikujesz swoje wystąpienie?

Skąd ta pewność - serwowana tubylcom z portalu - iż doświadczenie jest nic nie warte? - Czy tez mamy U-wierzyć iż jest "nic nie warte"??

- Pozwolisz też że zapytam czy znasz CHOĆ JEDEN przypadek kiedy tak potężny samolot, przy tak (relatywnie) niewielkiej prędkości, rozprysnął się jak banka mydlana - uderzając w ziemie z tak NIEWIELKIEJ WYSOKOŚCI (- za Anodiną i Millerem)??

- Czy możesz podać CHOĆ JEDEN jedyny taki przykład??

- Odwróćmy pytanie.. Czy są UDOKUMENTOWANE PRZYKŁADY katastrof, gdzie podobne samoloty w gorszych nawet warunkach (większa prędkość, wysokość, teren twardszy nie bagnisty..) zachowują się PODOBNIE jak w rzeczonym eksperymencie??

- Czy wiesz iloma przykładami - i zdjęciami - z podobnych katastrof mogą cie "poczęstować" internauci?

Jeśli ty.. nie przedstawisz przykładu tak kompletnej niemal anihilacji samolotu w podobnej katastrofie, a znajdą się przykłady świadczące iż samoloty nie rozpadają się na dziesiątki tysięcy kawałków, to jaki jest cel twojego "wsadzania kija w szprychy"??

P.S.
W dobry humor mnie za to wprawiła ulubiona moja piosenka zesp."ABBA" - "Nina, Pretty Ballerina"..

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#291926

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291931

W epoce, kiedy satelita może odczytać gazetę, a bezzałogowe samolociki strzelają w dowolne miejsca z chirurgiczną dokładnością, jest oczywiste, że ci, którzy mają techniczne możliwości śledzenia tego co się na ziemi dzieje, mają swoje archiwa, zdjęcia, dane. Na pewno loty głów państw są przez ich gadżety śledzone i rejestrowane, ale same te informacje nie wypłyną.
Dopóki mamy tego kaszubskiego burka, który broni stodoły, nic nie zrobimy. Drugi burek, w budzie ruskiej też warczy, ale może coś zeżrą i zdechną? Różnie bywa, przecież.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291829

eksperyment motoryzacyjny zacznij od wzbicia sie samochodem w powietrze, cala reszta to juz fraszka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291845

Obejrzą?
Otworzą oczy, czy będą nadal pieprzyć głodne kawałki o wojnie z ruskimi?

Obejrzą. Otworzą oczy i... tym bardziej będa pieprzyć głodne kawałki o wojnie z ruskimi. Tchórzostwo to szczególnie dotkliwe kalectwo.

Ode mnie 10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291799

Oglądamy TVP Info.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291800

Michael,dzięki,zapomniałabym.Już włączyłam:):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Janowa

#291805

Wybieramy się na marsz by zgłosić swój sprzeciw wobec niesprawiedliwość, która spotkała TV Trwam, ale także przeciwko nieuczciwości mediów liberalnych.

My przyjaciele tych katolickich mediów oraz ci, którym zależy na wolności słowa i losie Naszej Ojczyzny. W Polsce zagrożona jest demokracja.

Nie zgadzamy się na samowolę rządzących i niektórych instytucji państwowych. Chcemy by jedyne katolickie media miały swój głos na multipleksie cyfrowym, który byłby dostępny dla wszystkich Polaków.

Ten marsz jest ważny, dlatego że pokaże ile osób faktycznie jest za telewizją katolicką i za wolnością w mediach.

W marszu 29 września w Warszawie powinni być wszyscy Polacy, którzy chcą żeby w kraju była pełna demokracja, a nie taka jaka jest na ustach niektórych polityków.

Ponieważ na nasze protesty władza jest głucha to może zastosujemy drobne rozszerzenia naszych działań:

 • proponuję aby do każdego numeru w tym tygodniu w prasie  dodać plakat z prośbą o wywieszenie w szybach sklepów, kiosków, stacji paliwowych:
  • Nasz Dziennik,
  • Gazeta Polska,
  • Warszawska Gazeta,
  • Śląska Gazeta,
  • Codzienna Gazeta Polska,
  • Prasa Katolicka)
 • w sklepach w których nie ma prasy prawicowej oraz gdzie nie jest powieszony plakat informujący klientów o marszu 29 września w Warszawie, my klienci będziemy głosowali bojkotując te placówki handlowe. Dlaczego mamy kupować w placówkach handlowych które wspierają władzę i ograniczają nam dostęp do rzetelnej informacji z tej prasy,
 • jeżeli jest już prawie 2,5 miliona podpisów to biorąc pod uwagę osoby niepełnoletnie oraz które nie podpisały to tą liczę można spokojnie pomnożyć przez 3 lub 4, a to oznacza dużą grupę klientów, z którymi będą się musieli liczyć i też będą zmuszeni działać aby ich firmy nie były bojkotowane,
 • zaczynamy korzystać z naziemnej telewizji cyfrowej która jest bezpłatna, dzięki czemu będziemy mogli zrezygnować z operatorów kablowych i satelitarnych wspierających: polsat, tvn,
 • przestajemy kupować wyroby reklamowane w mediach typu: polsat, tvn, gazeta wyborcza, rfm, wawa, atm

Tylko takie zdecydowane działanie społeczeństwa może zmusić tych spryciaży, którzy chcą brać udział w manipulowaniu społeczeństwem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291816

Nie wiem po co Janek zaprasza byle kogo do programów - może w jednym celu - aby obnażyć to jak będzie tańcować okołoczerska swałocz w obliczu faktów.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#291815

gość z drogi

Czerski tucznik obnażony został rewelacyjnie przez naszego dziennikarza...brawa dla jednego z Bliżniaków :)

załatwił go na cacy...tamtemu zostało tylko bulgotanie....

pozdr :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#291851

gość z drogi

wiem,ze urzędujący w Białym Domu,nie jest zainteresowany Smoleńskiem,bo nie chce się narazić  zaprzyjażnionej Rosji,/nie na darmo wspierały go poprzednio pieniądze ruskich krezusów/,ale 

co z PETYCJĄ...?

może warto poprosić o POMOC Polonię,zbliża się CZAS wyborów,zagrajmy ta kartą....

10 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#291852

gość z drogi

Krysko,nadal będą pieprzyć głodne kawałki,bo oni są jak ten

złodziej złapany na kradzieży,

który krzyczy,tnij pan to nie moja ręka....

dla nich przyznanie się to Śmierć...i nie tylko śmierć cywilna...

pamiętajmy,ze zginął Urzędujący Prezydent,a to juz zamach stanu...

pójdą w zaparte do ostatniej chwili,a klakierzy będą im pomagać,bo wiedzą,ze ich po odejściu tamtych wyrzuci się na Smietnik...bez prawa powrotu....!

wszelkie waldki.słyszące głosy i stojące za fotelem pilota....nie usłyszą już zaproszenia,wręcz przeciwnie 

usłyszą 

czytelne WON,na wsie czasy........

pozdr z dychą...co prawda masz już super kolekcję,ale co mi tam, dycha brzozowo/pancerna.....:)

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#291853

ci mordercy dokonali zamachu stanu, brali w tym udzial wszyscy i gajowy i folksdeuch, radek i arabski, klichy i miller ten od raportu - to jest banda mordercow. Zrobili to na zlecenie z wielu osrodkow ze wschodu i zachodu. Polska ma byc zlikwidowana i smolensk byl poczatkiem konca zamiar zlikwidowania polski podjeli z chwila wciagniecia na łancuchach polski do kołchozu jewropejsatego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291857

gość z drogi

z nami nie tak łatwo i TO jest najważniejsze....nie tacy już byli,którzy na naszych grobach tańczyli...

Polska jest jedna i nie zmienią tego ,ani nie rozmienią "na drobne" 

10 !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#291904

boldandcharm
Powtórzę co napisałem u Seawolfa
Powoli, ale nieubłaganie dociera do Nas ponura prawda. Przegraliśmy właśnie nowoczesną wojnę.
Poza dobiciem rannych, a potem niewygodnych nie padł jeden strzał.
Zabito wybranych tak, aby ci którzy chcą wiedzieć, wiedzieli.
Na pogrzebie nie pojawił się nikt, poza zainteresowanymi i Gruzinem.
Naród pękł na pół i przestał istnieć, pozostało społeczeństwo.
Zafunkcjonowała perfekcyjnie stara i nowa agentura obsadzając państwo.
To co nie jest niezbędne do okupacji jest niszczone.
Opozycji nie wiadomo dlaczego nie ma, więc wiadomo.
Kościół nie krzyczy prawdy, nie woła o prawdę,ostatnio już nie tylko przez milczenie pomaga utwierdzać fałsz.
My opozycja piszemy i kolportujemy ulotki, teraz łatwo, w necie.
W realu czeka brak sprawiedliwych sądów, śmiertelne szczekaczki na placach i pacyfikatorzy mogący już strzelać do ciężarnych i dzieci w majestacie prawa. Nowego prawa.
Straszymy się, że oni nie mają wyjścia, nie mogą oddać władzy.
Prawda jest taka, że to wszystko jest teraz i tu.
Oni nie mają wyjścia, nie mogą oddać władzy.
Wierzymy niekiedy, że ci zza przepaści przyjdą do nas i w demokratycznych wyborach nastąpi happy end.
Wierzymy, że wymierzona zostanie sprawiedliwość.
Kto jest gotów oddać swoją małą stabilizację?
Kto jest gotów zostawić klawiatury, internetowa bibułę i stanąć naprzeciw realnego zagrożenia?
Kto jest gotów dać życie, bezpieczeństwo najbliższych?
Powoli i nieubłaganie nadchodzi czas na Wielką Prawdę, prawdę o sobie.
Patrzę na swoją szczęśliwą rodzinę i nie wydaje mi się.
Jestem tchórzem.
Jak przyjdzie czas, niech Bóg da serce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

boldandcharm

#291866

NIe otworzą oczu, raczej szczelniej je zamkną na prawdę. Nic nie pomoże, niestety. Lepsze dla tej czerni grillowanie bez końca, nawet na Titanicu. Oczywiście, póki kiełbasy wystarczy...

To ważna notka, dzięki (z 10)

Pozdrawiam.Ursa Minor

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ursa Minor

#291878

wczoraj Gawryluk rozmawiała z p.Mertą
zapytała - na sugestie Gawryluk, ze wyznawcy brzozy boją się prawdy, bo uważaja, że moze wybuchnąć wojna z ruskimi, Merta odpowiedziała: proszę pani, o taką głupote ich nie podejrzewam, przeciez trzeba byc kompletnym idiotą, by uważac, że wyjasnienie katastofy zagraża Polsce wojną.

A ja spotykam wokół siebie wielu takich idiotów, którymi media własnie ta metodą /wojna z ruskimi / manipulują.
Tchorzy nigdy nie brakowało, przypomnijcie sobie ilu ich było, kiedy zaczął sie stan wojenny, jak szybko się poddali.
W zakladach, które podjęły wówczas strajk, tchórze momentalnie zostawali na L4 lub na urlopach w domku, a pozostali spali na drzwiach w miejsu pracy.
Teraz ci tchórze rżną najwiekszych demokratów trzymajac dupy na synekurach, a prawdziwi bojownicy z tamtego okresu zyją za kilkaset zeta miesięcznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#291917

gość z drogi

TW na ministerialnych stołkach...prawdziwi Bohaterowie,nawet rent nie mają,bo siedząc w więzieniu,stracili prawo do Wszystkiego a wałesiak mimo próśb,nigdy im nie pomógł,żadnych odszkodowań,żadnych rent....nic,nic...

TO samo z tymi,którzy dostali bilet w jedna strone,tracąc,Wszystko...

ale bolki,lolki ,donki żyją SIELSKO i anielsko

TO Krysko TEMAT na cały artykuł...pomyśl nad tym

my Ci pomozemy.....a wracając do tchórzy i wojny z Rosją,to tchórze jak widzimy mają się SUPER dobrze...gorzej z bohaterami ,rodzinami Naszych Wielkich Nieobecnych,czy nawet z nami....

dycha solidarnościowa...!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#291971

to jest temat na książkę
w moim sasiedztwie mieszka paru takich gnojków

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#292032

gość z drogi

ba, stworzyli firmy dzięki "złodziejskiej prywatyzacji" i stali sie piewcami PO

a ja mam wszak pamięć i pamiętam gdzie byli,co mówili...

ech temat na Ksiązkę mozę pod TYTUŁEM,jak nas zdradzono w Biały dzien....?

moja sp Babcia mawiała  w takich RAZach,kradzione nie tuczy...a może  ta pani,ktora przeżyła Warszawę opanowana przez wroga,Petersburg,czas Legionów i Straszną II  Wojnę ,myliła się ?

a może nie,

wszak do grobu ,tego nie zabiorą...

serdeczności z dychą NASZĄ :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#292159

gość z drogi

ba, stworzyli firmy dzięki "złodziejskiej prywatyzacji" i stali sie piewcami PO

a ja mam wszak pamięć i pamiętam gdzie byli,co mówili...

ech temat na Ksiązkę mozę pod TYTUŁEM,jak nas zdradzono w Biały dzien....?

moja sp Babcia mawiała  w takich RAZach,kradzione nie tuczy...a może  ta pani,ktora przeżyła Warszawę opanowana przez wroga,Petersburg,czas Legionów i Straszną II  Wojnę ,myliła się ?

a może nie,

wszak do grobu ,tego nie zabiorą...

serdeczności z dychą NASZĄ :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#292160

"Dzięki zainstalowaniu specjalistycznych urządzeń i manekinów Brytyjczycy oszacowali, że w podobnej katastrofie obrażenia 78% osób nie byłyby śmiertelne"

Odpowiada to oczekiwaniom ICAO (International Civil Aviation Organization), która na podstawie danych statystycznych opracowała obowiązujące zalecenia dotyczące należytego przygotowania lotnisk cywilnych do katastrof w ich pobliżu. Otóż w wypadkach podobnych do smoleńskiego (a więc samolotów pasażerskich lecących nisko i z niedużą prędkością) nakazują one liczyć się z koniecznością udzielenia pomocy medycznej 3/4 ogólnej liczby pasażerów rozbitego samolotu, z czego prawdopodobnie jedynie połowa będzie w stanie cieżkim i bardzo ciężkim. Można jednak oczekiwać, że 1/4 pasażerów wyjdzie z takiej katastrofy zupełnie bez szwanku.

I do tego też sprowadza się niedawna wypowiedź sławnego amerykańskiego patologa:

”Obrażenia ofiar [katastrofy w Smoleńsku] nie przypominają skutków zwykłej katastrofy lotniczej, a przy upadku z tak małej wysokości część ofiar powinna przeżyć” (dr Michael Baden)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#292108

"Można jednak oczekiwać, że 1/4 pasażerów wyjdzie z takiej katastrofy zupełnie bez szwanku.
I do tego też sprowadza się niedawna wypowiedź sławnego amerykańskiego patologa:
”Obrażenia ofiar [katastrofy w Smoleńsku] nie przypominają skutków zwykłej katastrofy lotniczej, a przy upadku z tak małej wysokości część ofiar powinna przeżyć” (dr Michael Baden)"

Niestety dr Baden nie ma w Polsce nic do gadania bo tu rządzi ignorant chyży rój z ekspertami hybkimi laskami.
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#292115