Tusk i PO mają farta jak cholera !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Wszystko co się zdarzy w Polsce z udziałem partii miłości – okazuje się... przypadkiem i w ogóle dziwnym zbiegiem dziwnych zbiegów okoliczności !

Przypadkiem były wszystkie afery i wpadki PO – przed i po objęciu przez Tuska funkcji premiera, a już po 10 kwietnia 2010 r. czyli po Smoleńsku, wysyp tych zbiegów zbiegów okoliczności zaczął przytłaczać. No qoooźwa – autentyczna pandemia  nęka premiera, Platformę i miliony ich  wyznawców ! Mój Ty dobry Boże - jak te biedne platfonsy to wytrzymują to nie wiem. Normalny człowiek na pewno już dawno by się załamał i szczęłz (to wg słownika ortograficznego z Budy Ruskiej rodem)  bezsławnie pod ich ciężarem, wykopał sobie grób i własnoręcznie się w nim zakopał...  

 

Właśnie przeczytałam, że.... „Władze gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy tłumaczą, że to przypadek, iż samolot, który przeciągali po płycie lotniska członkowie Platformy Obywatelskiej, należał do OLT Jetair.”.

 

No luuuudzie ! Litości ! Znów PRZYPADEK ?

 

Czy w tej PO same durnie przytułek znalazły ? I wprzęgają się do jakiegoś mizernego samolociku jak rodem z „Młodego Technika”, zamiast do pociągnięcia porządnego Jambo Jet albo innego concorda ? No niech już będzie Tupolew... Ooooo, tego (nr boczny 101)  to  "przeciągnęli" elegancko, że aż się biedny rozpieprzył na tysiące kawałków przelatując kilkanaście metrów nad brzózeczką i mimo to o nią "zahaczył" ! No co za... zbieg okoliczności !

 

Boleję nad faktem, że miłościwie nam panujący premier Donald T. jest tylko historykiem z wykształcenia. Tzn. ma – rzekomo - dyplom historyka, co nie znaczy, że wykształcenie wyższe historyczne -  i jakiekolwiek inne - ma. Piszę „rzekomo” bo dyplomu premiera Tuska nie widziałam na oczy i w ogóle ma wiara „na gębę Tuska” jest od dawna bardzo zachwiana, a w zasadzie to takowej nigdy na swe szczęście nie posiadałam.

 

W związku z powyższym apeluję do pani minister edukacji narodowej, niejakiej obywatelki Szumilas, czy jakoś tak, klękam i tarzam się w pokornej prośbie – niech już zamyka te szkoły, niech redukuje etaty nauczycielskie, lekcje historii, religii itd., ale błagam -  niech wprowadzi do szkół nowy przedmiot  pod nazwą "bujanie słoni" !

 

...I to by było w zasadzie... na tyle !

 

PS. Co prawda u nas słoni to jak na lekarstwo bo  jakby i póki co, są tylko w ZOO choć Polska pod rządami miłościwie panującej partii miłości niedługo przebije  tzw. ciemne Indie, ale ilu fachowych lektorów polska edukacja zyska ? Dajmy na to taki obecny ale nie bardzo przyszły premier RP, Donald Tusk& kolesie, mistrz w bujaniu. A dzienikarze z plajtujących telewizji tzw. rządowych i drukowanych tytułów wiodących z taką panią Paradowską na czele, albo Gugałą ? Toż to kadra kadry !  Ooooooo, taki Kuczyński, Waldi z resztą na ten przykład i wszyscy doradcy prezydęta z nestorem bujania, „profesorem” Bydło... pardon, Bartoszewskim na czele. No przecież – czy nie do niedawna nie bujali słoni jak ta lala ?  Ostatnio coś zamilkli ale mam nadzieję, że dobry Pan Bóg nie odebrał im mowy na amen.... A taki Jerzy Miller, wojewoda małopolski - coś cichuuutko o nim ostatnio. Jak się ma i czy żyje w ogóle? Albo taka marszałka Kopacz Ewa – ta to powinna szefem PAN zostać bo nobilitujący tytuł „dr metr w głąb” już ma !

 

http://niezalezna.pl/32493-samolot-gdanskiej-ferajny

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Fart, to jednak tylko Bąk, albo Bączek.

Już śmierdzi, a potem zacznie dusić i doskwierać, jak nozdrza narodu ozdrowieją.

Z tego "farta" my wyjdziemy, a oni się własnym smrodem uduszą.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#287591

wczoraj, sprawdzając co w rządowej TV piszczy, omal nie udusiłam się ze śmiechu.Głowy naszego państwa prześladuje fatum bezlitosne. Otóż za plecami prezydenta wizytującego wojsko, jak pokazały kamery TVN 24, upadł żołnierz pełniący wartę honorową.Premier z kolei, inaugurując rok szkolny,zmuszony był do udzielenia pomocy omdlałemu uczniowi.Bohaterski czyn premiera wysławiały pod niebiosa media ,nie znajdując właściwych słów na oddanie jego wielkości. I jak tu się nie śmiać?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mika54

#287595

mam tutaj taką ciekawostkę zwędzoną z salonu - jest to okaz 'kwiatu paproci' zakwitającego głęboką nocą i skoro świt ginącego szybką śmiercią pod ciosami adminictracyjnych siepaczy:


Uploaded with ImageShack.us

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#287598

Kurczę , ile to się wczoraj wydarzyło! Nic nie oglądałam, na NP też nie byłam . Człowiek jeden dzień przeoczy a tu się okazuje , że odbył się bal słoni.

Historia w szkole? A po co? A wiadomo czego ich tam uczą?
Dziś mamy nową historię, możemy jej się przyglądac nawet po ślepaku. W nowe pokolenia i tak będzie wtłaczany heroizm niejakiego Граф урожденная Bul i Rote von Schwanz wiedźmina.

Pozdrawiam

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#287602

o nepotyzm to też przypadek może być. Wiesz, Contesso, ile matek na świecie najnormalniej wpada i ile dzieci rodzi się przez przypadek...
10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#287609

samolot, kolejnej firmy ciągali. Ot, taka nowa peowska, świecka tradycja. Paweł "Komu POciągnąć" Adamowicz zachowując się jak rasowa ....rwa będzie z kumplami ciągał samoloty i nie tylko temu kto ich wynajmie. Jeżeli ciąganie samolotów stanie się faktycznie jednym z rytuałów obecnej władzuni, to trochę się martwię o Panią Hannę Gronkiewicz-Waltz. Martwię się w kontekście zakupu przez LOT (nie mylić z OLT) Boeingów 787 Dreamliner. Te samoloty są całkiem duże i ciężkie, a Pani Prezydent (nawet jak ją Duch Święty oświeci albo inna lożo-przymierzalnia) to raczej nie da rady - toć to starsza osoba a i sportu w życiu chyba za specjalnie nie uprawiała. W życiu nie ma przypadków są tylko znaki, a tych ostatnio dużo się pojawiło.

Pozdrawiam

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#287614

marcopolo

MICHAL TUSK-pracownik,co ja mowie toz to krajowy fachowiec od transportu,kolejowego,lotniczego na stale zatrudniony na lotnisku w Gdansku im..no co jest litery mi nie wyskakuja,ale wszyscy wiedza,ze to "burakowo -obciachowa z POPOWA jakas postaciowa -nedza!UF! alem sie nameczyl!! Facet ten M.T pracuje,dostaje pensje ,ma PESEL " (mam nadzieje!") placi podatki(mam nadzieje!) i to jest prawdziwy POLAKO!!

JOZEF BAK- pracownik AMBER GOLD-pracuje ,kase "trzepie"PESELU brak,podatku nie placi ,bo tak po prawdzie nikt o nim nie wie,nigdzie go nie ma ,a jednak jest "nasz bohater",ktory mowi o sobie ,jestem "DEBIL"i  NAGLE dowiadujemy sie ,ze MICHAL TUSK i BAK JOZEF TO TA SAMA OSOBA ,ale jakze wysoce urodzona,tak wysoce,ze PROKURATURA nie widzi zadnego w tym dzialaniu -przestepstwa!! Nie sciga tego Baka-Tuska,bo to mala szkodliwosc spoleczna,nie chcialbym byc na miejscu tego Baka ,gdybym ja tak zyl i w konia panstwo robil,to co oni by ze mna poczeli?A tak ,chlopak jak tatus zyje z LUDU ,a LUD ma w "dupie"!!! P.S .Szkoda mi chlopaka,bo zapowiada sie ,ze reszte zycia spedzi z TATUSKIEM,ale nie pod wisnia w Ruskiej Budzie, a w dobrze ogrzewanym z TV -panstwowym pomieszczeniu i co najgorsze znowu na "garnuszku"LUDU,tego biednego LUDU ,co juz tyle wiekow znosi te upokorzenia!!LUDU TY MOJ!OBUDZ SIE! POWSTAN Z KLECZEK-widly ,motyki w rece i do boju!DO BOJU!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#287639

Dziękuję za komentarze !

Wierzmy w możliwości państwa bo państwo Tusk&co(lesie) wiecznie Polską rządzić nie będą.
Pozdrawiam serdecznie.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#287694