Niezły je*aka niezłym szefem Parlamentu Europejskiego

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

-"Ten je*aka Buzek "- w taki sposób o eurodeputowanym Jerzym Buzku wypowiedział się na antenie TOK FM publicysta "Polityki" Wiesław Władyka.
http://www.tvn24.pl/-1,1605266,0,1,ten-jeaka-buzek-poszlo-w-eter,wiadomosc.html
I nareszcie wszystko stało sie jasne.
Skoro Buzek to niezły jebaka według salonowców to zapewne jeszcze lepszym szefem Parlamentu Europejskiego będzie,bo jakżeby inaczej nasz Donald walczył o jakiegoś nieudolniaka.
Dziwi mnie tylko fakt,że media tak interesują się miłostkami Kazia z Gorzowa a temat podbojów miłosnych Buzka i jego zdolności jako niezłego jebaki były i sa przemilczane.
Cyngle medialni napastowali żonę Marcinkiewicza włażąc buciorami w jej życie a o niezłym dupcyngierze Buzku ani mru mru.
Żona byłego premiera Ludgarda Buzek, po przegranych przez AWS wyborach, wystąpiła o rozwód.
Powodem był romans Jerzego Buzka z Teresą Kamińską, szefową zespołu doradców.
Do podsycania medialnego zainteresowania znajomością byłego premiera z Kamińską rękę przyłożył... Kazimierz Marcinkiewicz, pierwszy szef doradców Buzka. Kiedy premier postanowił wymienić go na Kamińską, rozżalony Marcinkiewicz zapytany przez dziennikarzy, czy to właśnie przez nią Buzek rozstaje się z nim, odparł dwuznacznie: "Jest ona atrakcyjną kobietą".

Ale media jakoś nie podjęły tematu,bo Buzek to polityk poprawny politycznie na usługach Tuska ale za to uczyniły z niego,nieudolnego,niemrawego premiera AWS niemal alfę i omegę.
Buzek był zły kiedy kierował nim Krzaklewski,teraz jest dobry bo sługusem salonu stał sie ....no i oczywiście niezłym jebaką jest a to salonowcom odpowiada.

Brak głosów

Komentarze

miała ...niekrępujący, stały dostęp do premiera!
A jak wdrażała cztery reformy zdrowotne w końcówce roku 1998!!!
pzdr

Vote up!
2
Vote down!
-1

antysalon

#23315

To, co powiedział p. Władyka jest żenujące. Owszem były plotki o romansie p. Buzka, ale ten romans (jeżeli rzeczywiście miał miejsce) zupełnie nie można porównywać do ekshibicjonizmu p. Marcinkiewicza. Moim zdaniem można mówić o dwóch fazach premierowania przez p. Buzka, w I kiedy był zdominowany przez p. Krzaklewskiego i w II gdy wybił się na samodzielność, co niestety przypadało na okres spadku popularności AWS, ugrupowania dzięki któremu powstał PiS i PO. Buzek wcale nie jest złym kandydatem, szczerze mówiąc nie widzę wśród polskich eurodeputowanych lepszego od niego tj. chociaż w minimalnym stopniu akceptowanego zarówno przez PO, PiS, PSL, czy nawet SLD.

Vote up!
0
Vote down!
0
#23438

dla mnie Buzek to kompletna ofiara,nieudolny niemrawy dziadek prawie 70 letni,nie sprawdzil się jako premier a teraz kreuje sie go na jakiegos mędrca,a może to drugi medrek nicyzm bolek,dla unii w sam raz mozna nim sterować bo swojego zdania nie miał nie ma i nie bedzie miał.

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
-1
#23441