Balcerowicz musi odejść ? Nieaktualne. Tusk musi odejść !!!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Izwinitie, aszybka, to nie ta opera, Arłukowicz musi odejść ! Oj, też nie ta. Hmmmm... O, już wiem ! Tusk musi odejść !!!

Czytam od kadencji z hakiem czyli piąty już rok różne kuluarowe ploty i ploteczki jak to śmiało i poczyna sobie Mojżesz polskiej polityki, słońce Peru, księżyc Dolomitów, gwiazda Kaszub i król podwórkowych, pardon - orlikowych szczyló....upsss szczelców i wciąż z podziwu wyjść nie mogę jak polityk tej rangi, niby mąż stanu (no bo jeśli racja stanu jest żoną, to mąż stanu jest jej mężem, no nie ?) zmienia zdanie co 5 min. Co ja mówię – co 5 sekund.
Niech mi ktoś powie, że tak nie jest ?
Mówił Tusk, że podatków podnosił nie będzie ? Mówił. I co ? Hop i VAT skoczył bo musiał - Vincentu kreatywna buchalteria nie wychodzi...
Nie bił się w piersi Tusk przypadkiem, że osobiście ukara i wyrzuci każdego kto podatek jakiś poniesie ? Mówił. I co ? VAT podniósł ale siebie wyrzucił ? Nie ! A wyrzucił któregoś z tych magistratów, którzy podnoszą podatek za wszystko i podatek od podatku też ? Nie! A powinien jeśli słowny by był, jakiś honor miał i mężem stanu prawdziwym, a nie pajacem był...

Za jego rządów Polakom miało żyć się lepiej i dostatniej. Płakał, co tam - wył jak kastrowany krokodyl w 2007 r. „Wybierzcie mnieee, Kaczorów wam wykończę i nikt już nie będzie nam tu i teraz w Polsce bruździł i przeszkadzał”. W sumie 3 godziny 40 min. (2007 + 2011 r.) bajerował w exposee`ach jaką to on Polskę Polakom zbuduje, jak ją zmieni – piękne autostrady, piękne dworce, kolej odrzutowa, ćmoje boje, euro 2012 uuuuu łaaał, stadiony, hotele, lotniska, lotniskowce, nowe miejsca pracy. I co ? Latka leciały, a premier zmieniał...
Zdanie.
Wieczorami po meczach jeździł paluchem po spisie obietnic wyborczych i odfajkowywał - to Polakom niepotrzebne, tamto też nie, ciaaach krecha. Halo? Aaaa to ty, Vincek, co dobłego sły....że co? Obiecałem, że masz mieć na płóg ? Kiedy, jaki płóg do qłwy nędzy ! Malachitowy, ja ? Czyś ty z byka spadł ? Aaaaaa, płóg ostłożnościooowy ! Trzeba było tak od łazu. Dobła stały, nie ma spławy, czekaj ! O, już widzę, moment, choleła długopis się wypisał. Oooooo – no to już masz, skłeśliłem, jutło od Ałłukowicza masz mieć 2 mld zeta. Stałczy ? Noooo, trzymaj się, że tylko na miesiąc ci stałczy byś się na płogu nie wypiełdolił? Dobła, spoko, jutro pomyślimy co by tu jeszcze łozpieprzyć !

Polska się wali z hukiem i trzaskiem. I w sumie tylko z Kaczorami Tusku wyszło, chociaż też niezupełnie bo tylko na 50%. Podobno po drugich 50-ciu wczoraj czy kiedy strzelano ale też nie wyszło, tylko bryka porysowana...

Och, ach, ą, ę, miało być lepiej ale czy jest ?

Chociaż nie, contessa weź ty nie siej defetyzmu, wredna ty. Jest, jest lepiej ! Dla biedy - kiedyś z jednego kąta wyglądała, teraz już ze wszystkich wyłazi i się panoszy.

Zmienia zdanie premier Tusk co chwila i tak już piąty rok. Myślałby kto, że choć w kwestii UE okaże się twardzielem, betonem. „Więcej Europy w Europie” – ćwierkał rozentuzjazmowany Tusk z trybuny PE, inaugurując pół roku temu polską prezydencję, że hura, Europa to jest to, najlepsze miejsce na ziemi... Dobrze, że się nie wyrwał jak ten Filip z Konopii, że za polskiej prezydencji zrobi z Eułopy Iłlandię.

Chyba jednak nikt nie spodziewał się, że za kilka miesięcy nagle zmięknie mu rura i premier „polskość to nienormalność” koło świąt Bożego Narodzenia zacznie przebąkiwać coś w stylu „unijność to nienormalność”, przyznając publicznie, że on żadnym euroentuzjastą nie jest, że bardziej eurosceptykiem jest.

Czy to nie są jaja ?

W Polsce musi rzeczywiście dziać się bardzo ponuro dla premiera jeśli taki prounijny kozak jak on, tak gwałtownie i histerycznie wręcz spuszcza z tonu. W sumie to mu się nie dziwię – w Brukseli obżerał się kawiorem, różne persony co rusz klepały go po pleckach w blasku fleszy, a choć w tefałlenie czy innym polsacie flesze mają, to jednak to nie to co brukselskie. Na dodatek zdarła się zupełnie stara płyta z mantrą „Kaczyński winien, Kaczyńskie winne” i ludzie już gęsiej skórki nie dostają na myśl o kaczce. Mało, matołem Tusku kibice obciach zrobili w Brukseli, a ostatnio coraz więcej ludzi przebąkuje coś o Donce, kiepskiej baletnicy, której wadzi i rąbek spódnicy... Tylko na łonecie i łonetopodobnych bastionach (choć to zwykłe grajdoły) wciąż jeszcze wierna klaka bazgroli, że ona jest gotowa bulić i 100 i 1000% za leki, byle tylko Kaczor do władzy nie doszedł. Smoleńsk też jątrzą różni jakby nie mieli co innego do roboty.

Wali się Polska, wali w oczach ale wali się też Tuskania.
Czy pomogą premierowi ministerskie roszady, polegające na mianowaniu jeszcze bardziej miernych, bardziej biernych ale bardziej wiernych od poprzednich?

Czy gdy nabroi i „gorąco” mu się robi w miejscu, w którym u mężczyzn zazwyczaj znajdują się cojones, pomoże mu znikanie z przestrzeni publicznej by pojawić się gdy burza ucichnie ? Przecież ucieczki premiera Tuska to żadna tajemnica - wszystkie wróble o tym ćwierkają kakij on gieroj...

Czy pomoże mu tanie asekuranctwo w postaci błyskawicznej zmiany zdania bo na cito wymaga tego pijar na tu i teraz ?

Chyba zaczynam rozumieć co znaczy tuskowe twierdzenie „polskość to nienormalność” z przed lat. To dalekoplanowe asekuranctwo ! Na zaś, na wypadek gdyby kiedyś jako polski, a zatem nienormalny premier, wywalił się na którejś ze swych decyzji jak na skórce banana.

Wariata czyli nienormalnego przecież każdy rozgrzeszy. Ze wszystkiego.

Zdjęcie wprowadzające: http://pl.memgenerator.pl/mem-image/komuch-faszysta-balcerowicz-musi-odejsc-pl-000000

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Witaj,
nie wiem czy ma gdzie odjeść. Żaden szpital takiego pacjenta nie przyjmie, grozi to upadkiem.
Może dostanie kolejną misję, tym razem w jakiejś młodej demokracji. Tylko, że tam, np. w Egipcie łatwo można się załapać na linę.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212232

Ostatecznie mógłby się znaleźć etacik zarządcy jakiegoś pruskiego pałacu z dużą ilością pluszowych kanap do wysiadywania.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212273

Jednego ciecia w rządzie nam starczy, a Tusk niech siedzi w Polsce.
W kontekście wiadomym. ;);)
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#212300

Jestem pewna, że on wie, że my wiemy dokąd powinien odejść. Dlatego tak się miota, władza dla niego stała się pułapką.
Serdeczności.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#212298

Musi ZEJŚĆ...
To słowo,bardziej oddaje istotę:)
Pozdrówka z dyszką

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212272

Ależ to normalna kolej rzeczy, nawet Tusk nie jest nieśmiertelny choć on pewnie myśli inaczej jeśli snuje wizje Polski za 30 lat, zrealizowane przez siebie. Kiedy zejdzie niech Pan Bóg o tym decyduje, my pomślmy jak odprowadzić go w to miejsce, w którym za wolą Najwyższego diabeł się o niego upomni.
Tak się zastanawiam po co oni ostatnio tak bardzuo chcą poprawić warunki w więzieniach ?
Upssss....
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#212299

Xenia
i wystrzelić w kosmos.Tuska i całą jego ekipę kolesi w krótkich majtkach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#212324

Bez sądu i odsiadki ? Na taką nagrodę nie zasłużyli.
A poza tym - szkoda truć ryby, ja już z ryb wtedy bym zrezygnowała - na samą myśl, że konsumowała Tuska albo ścierwo Grasia ? Brrrrrr !
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#212329

Xenia
w czyny a nie tylko klepać i klepać w klawiatury do znudzenia. Zebrać się i wyjść ok. 1 miliona luda pod Sejm i całe to barachło za pyski wytargać i pod Sąd ale nasz, Narodowy. Dłużej tak nie może być aby szwab i sowiet eksterminowali naród polski jak za II wojny światowej. Czas przystąpić do zamiatania a wiosna to najodpowiedniejszy okres na porządki. To już nie są żarty i przelewki co ta banda robi z Narodem Polskim. Musimy to zrobić przed Euro 2012 bo po tym niewypale oni wprowadzą jakiś stan, wiemy jaki. Do Euro nie mogą. Więc do dzieła i organizujmy się. Myślę, że 10.kwiecień to dobra okazja. Czas Panowie i Panie na generalne porządki i odkurzanie w Polsce, jak zrobili to Węgrzy. Im się udało, dlaczego nam się ma nie udać? Jak nie my to oni to zrobią po Euro 2012.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#212393