Służby odzyskały Polskę !

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Wynik wyborów jest zgodny z planem operacyjnym. A PKW dopasuje wyniki do sondaży.

Widać to było już wyraźnie przy aferze Rywina i w następnych latach.

Za SLD nie stoją już tuzy SB i „Wojskówki”.

Zastosowano metodę wielopłaszczyznowej inwestycji z uwzględnieniem wcześniej przygotowanej agentury osadzonej w środowiskach partyjnych. We wszystkich bez wyjątku.

Toczą ciężką walkę z PiS-em i jego wyborcami o całkowite zawłaszczenie naszych umysłów i Polski. Polski jako dużego podmiotu gospodarczego.

Tu już nie chodzi o ideologię, zresztą nimi zawsze tylko grano. Lewica nie była już w stanie przyciągnąć tłumów. PO i PSL to za mało, zatem wyciągnięto z kapelusza Palikota. Osobę nie przypadkową. Inteligentnego i wykształconego Demiurga, który potrafi skusić swoimi obietnicami na wyrost wyborców innych partii. A właściwie tylko SLD i PO. Im ugryzł w sam raz by kontynuować w Polsce to co się na Świecie i w Europie kończy. Mozolnie budowano jego elektorat, już za czasów rządów PiS-u i Prezydentury ś.p. Lecha Kaczyńskiego. Przyciągano ich atrakcjami na ich poziomie, w ich guście.

Nienawiść do Tradycji, Wiary i Patriotyzmu, złudna idea Postępu scaliła ludzi różniących się wszystkim i niczym. Celując w Kościół, w zasadzie w instytucję Kościoła strzela się do ludzi wierzących. Za Palikotem poszli starzy towarzysze i bezideowcy wielu pokoleń. Stan ich umysłów przypomina żołądek imprezowicza, istny koktajl Hu-Hu. Jest w nim wszystko, gładko wchodzi i upija do nieprzytomności. Kończy się uszkodzeniem wątroby i bolesnymi torsjami. Potrwa to chwilę, będą się umacniać kolejnymi dawkami samogonu by kac ich nie dopadł. Zejście będzie śmiertelne, w najbliższym przydrożnym rowie z twarzą wyjedzoną przez szczury. Palikom odegra ostatnie akordy w Symfonii Targowickiej. Po niej dumnie zabrzmi Mazurek Dąbrowskiego.

To co się zdarzyło było do przewidzenia. Sejm pozornie rozdrobniony na rozkaz z centrali przegłosuje dalszy rozbiór Polski i degenerację oświaty, wojska, służby zdrowia i gospodarki. Niemcy i Rosja już bez gry pozorów uwłaszczą się na polskiej gospodarce. Przygotowanej do tego przez ministra Grada. Prezydent Bronisław Komorowski ze swoją czerwieńszą od malin Kancelarią będzie dyrygował Rządem i Sejmem. Sejmem zepchniętym na drugi plan. Rząd będzie dalej robił swoje, czyli nic dla Polski. Wszystko dla mocodawców. A Moc Władców zawsze kryła się w cieniu za ich plecami. Tak jak kapłani w starożytności rozrywali władzę, tak teraz służby przewidują zaćmienie słońca i straszą nim „Ciemny Lud”. Ruch Przepchania Palikota dość długo nie świecił pełnym blaskiem Czerwonej Gwiazdy. Ostatnie dni to genialne gambity służb. Podwójny Nelson założony SLD „Grzesiem” oraz dmuchanie sondaży przy nagłym zwrocie mediów w kierunku „Nowej Postępowej Lewicy” pod znakiem „Baby z Brodą” przyniósł oczekiwany wynik. Nie za dużo, nie za mało. Lecz w sam raz. Partia „Panny Nikt”, ludzi bez twarzy i historii jest dobra na te czasy. Atak zawsze przychodzi przed świtem i z najmniej oczekiwanej strony. Bezimienna Armia Palikota rusza do boju.

Czekają na nią trudne zadania i zaskakujące zapewne dla nich samych rozkazy. Służby nie zadrą tak naprawdę z Kościołem, są zbyt blisko z wieloma Purpuratami. Ochronią wspólne interesy. Bo Polityka jest jak wiara, a funkcjonariusze służb, partii i Instytucji Kościoła to właśnie wspólnota interesów. W duszach, sercach, umysłach i portfelach obywateli. Wynik wyborów otwiera drogę do zdarzeń o których się nawet Tuskowi nie śniło, jak i Januszowi. On jeszcze do końca nie wie z kim się związał. Dostali „okres ochronny” na czas potrzebny do zapięcia projektu i dokończenie dzieła. Poszli na całość. Bowiem ich nowa Armia to nie zawodowcy. I tak jak na prawdziwej wojnie na pierwszy rzut idzie mięso armatnie, a na końcu walczą wyszkoleni żołnierze. Tak tym razem zostali im tylko poborowi z łapanki. Biedroń, nawrócony bejsbolista - chłopak z kijem,  Baba z brodą, Róża Środa Luksemburg, istne Panoptikum. Freaks of the World. Cudaki z podupadającego Cyrku Lewactwa. Wszyscy oni dostarczą nam niewątpliwej rozrywki w Sejmie, w koalicji. Niestety naszym kosztem. Będą się wywracać jak klauni, nie będzie jednak do śmiechu, gdyż będą Polsce podkładać nogi w walonkach z twarzami umalowanymi na czerwono.

Już z Europy słychać głosy zachwytu nad fenomenem Palikota. Polski Berlusconi. To dość dziwne stwierdzenie. Gdy Zapatero, lewak pierwszej wody zmienia kurs na U.S.A., Palikot z Drogim Bronkiem ponownie wybierają się na Wschód zapolować na Głuszce. Upolowali je jednak w Polsce, po 10 kwietnia 2010 roku. Znaczna część mieszkańców Polski głucha jest na głos zdrowego rozsądku, głos serca, znaki na Niebie i Ziemi.

Gdy ich mieszkania będą licytować banki stwierdzą -

Jak to dobrze, że PiS nie doszedł do władzy. Wtedy byłoby o wiele gorzej.

22 lata pozwalaliśmy rozgrywać i rabować Polskę służbom. Tym naszym rodem z PRL-u i tym zaprzyjaźnionym. Płacimy i będziemy za to jeszcze długo płacić cenę. Spektakl jaki wyszykowali nam jak zwykle niezawodne służby potrwa dłuższą chwilę, będzie być może ostatnim testem na Narodzie Polski. Sprawdzianem naszej Nieugiętości, Ducha, Wiary i Patriotyzmu. Sprawdzą Nas, by podjąć ostateczną decyzją. Ostateczne Rozwiązanie Kwestii Polskiej. Miałem nadzieję, być może złudną, iż będę mógł złapać oddech przed odbudową Polski. By Polska nie była ciągle w budowie. Janusz Palikot już powinien się bać, bać swoich wyborców. Ludzie tak zmanipulowani, podnosząc w przysiędze rękę w faszystowskim geście, gdy zostaną przez niego zdradzeni, jak wszyscy dotychczas zostali zdradzeni przez Szarlatan z Lubkina, oni pierwsi odwrócą się od niego. Do tego dojdą kolejni oszukani przez PO i PSL. A wtedy ?

Wtedy może pojawi się taka partia, która będzie przeciwwagą dla PiS-u. Lecz nie obciążaną sowieckimi odważnikami. PiS-owi i Polsce zostaliśmy tylko My, ponad 30% społeczeństwa. Blisko 100% myślących i czujących po polsku. Mówiących jeszcze po polsku. To siła wielka. Skoro „ruska brzoza” potrafiła ponoć urwać skrzydło samoloty produkcji rosyjskiej, to „Polska Brzoza” pochyli się jeszcze wiele razy pod naporem wiatru nie tylko ze wschodu. Ostatecznie jednak wróci do pionu i urwie ręce podleców umazane w Polskiek Krwi. A wierzcie mi, że PiS się nie wystrzelał z amunicji przed wyborami. PO stoi na polu minowym, a zapalniki są w rękach nie tylko Putina. A po ich odpaleniu dorzucimy kilka granatów i po PO i Januszu zostanie zaorane pole. Nie wiem ile jeszcze ja mam sił, ile Wy, a ile wróg. Jasno sobie powiedzmy wróg Polski jest naszym wrogiem. Czy mieszka obok nas, czy też gdzieś daleko.

A gdy Ojczyzna nas wezwie, gdy nie będzie może już mnie i welu z Was…

Lecz zaklinam - niech żywi nie tracą nadziei
I przed narodem niosą oświaty kaganiec;
A kiedy trzeba - na śmierć idą po kolei,
Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec !...

Wpis jest może chaotyczny, choć nie jestem w emocjach zbyt wielkich. Te trzyma na wodzy na właściwą chwilę. Nie ująłem w nim tego co wiem, myślę i czuję. Będzie teraz czas by kontynuować naszą walkę. Nasza reprezentacja w sejmie będzie mocna, ilością i jakością.

A zatem pióro i klawiaturę na broń, Nie wygraliśmy wyborów.

Obroniliśmy Polskę. Nie udało się po raz kolejny nas wyeliminować.

Pomimo, iż rzucono zaciężne hufce, najemników do walki.

Teraz pozostały im tylko ciury, też ważne, jednak tylko ciury.

A teraz z innej beczki.

Brak głosów

Komentarze

Witaj Braciszku.
Dla każdego, kto na podwórku bywał, wiadome to jest,że nie to ważne, że się "z przyczajki" po pysku wzięło.
Ważne, komu się przyszło z bloku wyprowadzić.
I to też ważne,aby na przyszłość gardę poprawiać.
Dziś kipię.
Ale jutro, na zimno popełnię wpis.
Może receptę.
Pozdrawiam serdecznie.
Nic to...

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190275

Witaj,
odpowiem Ci tak Braciszku.

Aby przebyć tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok - zrobiliśmy.

Bądź jak woda – przystosowuje się do każdego naczynia, a może zniszczyć skałę - mamy taką zdolność.

Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chce być jego uczniem - będziemy się pilnie uczyć, pomimo bólu.

Myśli Bruce`a Lee - komentarze moje.

Bruce Lee jak widać był Polakiem.

Damy radę, jest o co walczyć. Według mnie wzmocniliśmy się, a oni są coraz słabsi. Nie łączy ich żadna wyższa idea, ni wartość.
Posiedzę jeszcze chwilkę, choć dwa dni pracy, a jutro kolejny nie dodają sił.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190290

Tak już na chłodno.
Powinno się zgłosić inicjatywę powołania nowych struktur PIS. Równoległych -podporządkowanych JK, a niezależnych od starych "działaczy".
W tym celu, możnaby zgłosić taki dyskurs z JK, choćby za pośrednictwem tego portalu.
Doświadczenie z mężami zaufania, wskazuje na taką konieczność.
W przypadku odmowy -za słodowym- zrób to sam.
A ból mnie nie przeraża.Doświadczam go każdego dnia.
To smak życia.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190295

A mi pogłowi chodzi od dłuższego czasu "Gwardia Narodowa" na bazie ZHR i innych sił oraz Apel do Generała Polko i jemu podobnych, nieuwikłanych. Co do nowości w PiS to racja. Coś tam wiem. Bez Cierpienia nie ma Szczęścia. Znasz tego gościa - Szybki jak Jest w Ushiro Mawashi Geri jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190300

Giętkość trzciny.
Szybkość kobry.
Odporność gumy.
Wróg atakując, odkrywa się.
To twój czas.
Na eliminację.
Tyle mój Sensei.
Co do Gwardii, warte pogadania.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190305

... ja kojarzę. (Że się wetnę.)

Pamiętam takie jego Ushiro Mawashi, w dodatku z wyskoku. Na jednym Japończyku. Nokaut na wątrobę. To jest to tutaj?

Mam nawet podręcznik autorstwa Benny Urquideza. Ze sporą ilością ciekawych i nigdzie indziej nie opisywanych rzeczy.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#190552

Mądrze to ująłeś,Bracie.Pokój i dobro - to przesyłam Tobie,bo sam wiem aż za dobrze,co znaczy ból.Ne fizyczny,bo ten można znieść.Gorszy jest ból duszy i widok cierpienia najbliższych osób.

Masz rację,że coś powinniśmy MY zrobić,aby zmienić PiS. Pisałem o tym w ostatnim wpisie wczoraj.Obserwuję  u siebie ,w moim miescie ta stagnację,całkowity brak pomysłów i chęci przyciągania ludzi dobrej woli.Podam ci śmieszny przykład sprzd 10 dni. Jest organizowana w moim mieście duża ( jak na skalę miasta) wystawa z pieniądze Urz.Marszałkowskiego.Wystawa,której najwazniejszym celem jest zebranie w jednym miejscu wszystkich najważniejszych działaczy PO wraz z Głównym Rozgrywającym O Twarzy Paroba .Radio ,TV,cyrk na kółkach.Propaganda cieknie,gadżety,cmoki i uściski dłoni.Jako współorganizator dzwonię do sztabu PiS i nakłaniam do zaistnienia  naszych kandydatów razem z bandą PO - gwarancja tego jest 100%,wymogłem to na organizatorze. I co- zero reakcji.A ludzi przwinełę się przez to miejsce dużo.Jak to mówił poeta-"coby im sie chciało chcieć". Co do członków komisji i mężów zaufania- zero

zainteresowania wynikami z poszczególnych komisji.Ciekawi mnie,czy znów bedzie gęganie o falszerstwach wyborczych? Masz rację,to MY tutaj musimy wymóc odnowe PiS-u .Pieczeniarze tego nie zrobią. Nasz Gospodarz ma motto Marszałka,ja dołożę drugie,na czasie."Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić'' - słowa Józefa Piłsudskiego sprzed prawie 100 lat nabierają dziś szczególnego znaczenia.Uściski serdeczne.skowronek

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#190452

Dięki Bracie.
Wszystko wskazuje na to,że w lokalnych strukturach, pochowali się "przetrwalniki",czekające,że to JK zrobi za nich wszystko.
A im tylko pensyjki i układy lokalne potrzebne.
Boją się przejęcia władzy, bo na grilla czasu zabraknie.
Vehiculum.
I właśnie dlatego, ważne jest skonsultowane z JK działanie.
Dość już szeptu w obronie Polski.
Czas na krzyk.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190462

nie wystarczy już obserwować i komentować, trzeba dać z siebie więcej, może godzinę temu pisałem o słabych strukturach i słabym rozeznaniu w terenie, i to chyba też pod Twoim komentarzem. Trzeba się zastanowić jak pomóc. Jeśli to wyjdzie z tego portalu - jest szansa, w innym przypadku wcale bym się nie zdziwił, jeśli podchodzono by do inicjatywy z nieufnością.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#190567

Nie należy zapominać o pomocy jakiej udzielił osobnikowi z Biłgoraja niejaki JKM. Korwin spotykając się z nim i "debatując" wypromował go zwłaszcza wśród ludzi młodych, tych właśnie, którzy z reguły są uwiedzeni retoryką, co z tego że pustą, JKM-a.
To ci młodzi ludzie najprawdopodobniej zapewnili ten sukces. Ja nie mam danych na ten temat, ale to jest według mnie dosyć oczywista konsekwencja tej "debaty".
Oczywiście niebagatelne poparcie w TVN też wpłynęło, ale chyba nialo mniejsze znaczenie.

Ceterum censeo Moskwa delendam esse
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#190279

Witaj,
masz rację niewątpliwie.

Odpowiem tak, znowu Bruce Lee.

"Nie obawiam się kogoś, kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego, który 10000 razy trenował jedno kopnięcie".

Pozdrawiam nie tracąc Nadziei i Woli Walki.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190291

wszystko się zgadza ale zacznijmy od rana, dziś już głowa siada

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#190284

Witaj,
ja dopiero siadłem i się rozkręcam. Owszem od jutra chłodnym umysłem, ale dzisiaj sercem gorącym i śledzę media. Orgia udawanego zaskoczenia, jaki Palikot zgrabnie udaje.

Pozdrawiam Serdecznie

Palikot właśnie mówi o sobie jako - Ruchu Oświeceniowym.
To już wiemy co jest grane.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190293

socjalizm pełną gębą, Pieronki chyba w siódmym niebie na wieść o tak zdeklarowanym Palikocie

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#190571

że przyczyny tego stanu rzeczy można w pewnych przypadkach skonkretyzować. Na przykład prowokację Tomasza Lisa dotyczącą Angeli Merkel, w rozmowie z Jarosławem Kaczyńskim. (Myślę nawet że plotka o szykowanej prowokacji z treścią rozmowy telefonicznej była wrzutką dezinformującą, nagłaśnianą bez przeszkód ale mało prawdopodobną). Z ICH punktu widzenia nie jest nawet ważne co kto powiedział i kim się okazał; ta konstrukcja "musiała zadziałać" na wielu z tych którzy zbyt często i/lub zbyt intensywnie oglądają telewizję. Analogię pokazano kilka dni wcześniej w zebrancyh opiniach publicznych na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej. W "przyczyny" oparte na ewidentnych kłamstwach wierzył spory odsetek osób (kilkanascie do 20 %). Gdyby teraz zapytać o opinię, czy Jarosław Kaczyński lubi czy nie lubi Niemców i Angelę Merkel, znaczna część zapewne odpowiedziałaby że mniej lub więcej nie lubi.
Prowokacja Lisa odsłania jednak częściowo mechanizmy działania. Warto im się przyjrzeć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#190287

Witaj,
ani "nie chcem, ani nie muszem" polemizować z Twoim komentarzem. To czysta prawda. Lis i Gugała się niby skompromitowali, jednak zadanie wykonane, a masy kupiły stuff.
Nie jest jednak tak źle jak pokazują sondaże. Nas jest Moc i w Nas jest Moc. Krauze zrypany przez GóWno za wywiad dla Naszego Dziennika i tak nakręci film o Smoleńsku, śledztwo i badania trwają. Jest film Uwikłany - polecam. I jest jeszcze sporo amunicji w naszym arsenale oraz broń nowoczesna - sieć.
I w nią ich złapiemy.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190297

walka o wolną, uczciwą Polskę jest największym zaszczytem, nawet jeśli przegrana.
Równie serdecznie pozdrawiam
Honic

Vote up!
0
Vote down!
0
#190445

Well, well, well, niezle sobie to wykabinowali ! Z gory wiadome bylo ze wladzy latwo nie oddadza, znaczy sie- nie oddadza wogole. A z tym paliglupem, czy jak mu tam, tez klawo se ustawili, mozna bylo sie domyslec, ze jego chwilowe odejscie z polityki bylo ukartowane. Takie niby odejscie od pelo, a tu nagle buuumm !!! jakaz niespodzianka, pewnikiem znowusz miloscia do siebie zaplona. Eh tam ! zal w sercu sciska.. Tym razem nalezy docenic przeciwnikow, podejrzewam ze juz pewnie nastepne cztery lata rozplanowali, podzielili, uchwalili etc..
Pomimo to nadala nie moge uwierzyc, i znow lzy do oczu sie cisna...
Nigdy sie nie poddamy, a przynajmniej ja, NIE WIERZE ZE GLOSY SA POLICZONE UCZCIWIE, i kropka.
pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#190301

Witaj,
a żeby było weselej to PKW ma dalej "Kłopotek" ze zbieżnością wyników wyborów z wynikiem sondaży. Daje sobie czas do wtorku.

Łzy oczyszczają Duszę z Gniewu, On zaślepia. A nam potrzebne wyrachowanie. Musimy być twardzi i zimni jak głaz, choć nie bez serca.

Dzięki za Twoje myśli, uczucia i emocje, którymi się z Nami dzielisz.

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko".

"Musimy zaskoczyć przeciwnika i uchwycić moment jego bezradności".

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190304

Czytam Was codziennie ,,od deski do deski" - dziekuje ze jestescie. Czasami odwiedzam wirtualna, tak tylko sprawdzic opinie Polakow pod antypolskimi notkami. Od jakiegos czasu, wiekszosc ludzi bardzo pozytywnie traktuje PIS a tym samym bojkotuje pelo, ludzie maja dosc ! Ale jakos wladza tego nie widzi lub nie chce widziec.
Tez udalo mi sie troche duszyczek nawrocic i namowic do pojcia do urn, tymbardziej drazni mnie ,,przegrana"

Jeżeli chcesz zbudować statek, nie przywołuj mężczyzn, żeby zdobyć drewno i rozdzielić pracę, ale rozbudź w nich tęsknotę za otwartym, nieskończonym morzem.
Antoine de Saint Exupéry

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#190323

Dzięki Bracie Polaku, za zrozumienie:)

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190327

Nie dziekuj, to naturalne odczucia, powinne sie tlic w kazdym z nas i oby nas wiecej.
Pomimo wszystko.. spokojnej nocy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#190349

Wybacz Siostrzyczko:)
Będę pamiętał:)
A będzie nas więcej i więcej.
Braci i Sióstr Polaków.
Kolorowych snów.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190353

Czytam Was codziennie ,,od deski do deski" - dziekuje ze jestescie. Czasami odwiedzam wirtualna, tak tylko sprawdzic opinie Polakow pod antypolskimi notkami. Od jakiegos czasu, wiekszosc ludzi bardzo pozytywnie traktuje PIS a tym samym bojkotuje pelo, ludzie maja dosc ! Ale jakos wladza tego nie widzi lub nie chce widziec.
Tez udalo mi sie troche duszyczek nawrocic i namowic do pojcia do urn, tymbardziej drazni mnie ,,przegrana"

Jeżeli chcesz zbudować statek, nie przywołuj mężczyzn, żeby zdobyć drewno i rozdzielić pracę, ale rozbudź w nich tęsknotę za otwartym, nieskończonym morzem.
Antoine de Saint Exupéry

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#190324

... histeryczne (czemu się zresztą nie dziwię), sam bowiem... itd.

Jednak, że się lubię czepiać słów - uważając, że niewolnikiem najłatwiej zacząć się stawać we własnej duszy i własnej mowie, choćby to było soliloquium, a wyzwolenie też musi się zacząć od duszy i mowy - powiem że, o ile w ogóle dopuszczamy myśl, że Polska jeszcze kiedyś może być wolna, to nie powinniśmy w takich kontekstach mówić tak po prostu o "służbach".

Bo "służby" mogą także być naprawdę polskie, zgoda? No a Piłsudski rzekł kiedyś, cholernie mądrze, że: "Kto nie szanuje własnej armii, będzie szanował cudzą", oraz coś w stylu, że: "Chcą wolnej Polski, ale musi to być Polska bez policji, więzień..." (Bez służb, można by dodać.) I że to jest idiotyczne chciejstwo, a nie pragnienie wolnej Polski.

Bez służb też wolna Polska nie będzie, i to nie jest to, że to są po prostu "służby", tylko że to są ICH służby!

Dlatego też np. określenie "razwiedka" jest tutaj o wiele lepsze, choćby dlatego, że ruskie, a nawet sowieckie.

To samo dotyczy zresztą np. mówienia o tej paskudnej ruskiej matrioszce Jaruzelu "generał". "Generał" to naprawdę nie musi być nic haniebnego i naprawdę dużo gorsze rzeczy da się powiedzieć o Jaruzelu (jakby się on tam naprawdę nie wabił).

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#190309

Witaj,
dawno Cię nie widziałem, a cenię Waści opinie.
Może nie histerycznie, a spontanicznie.
Nie ma czasu na dogłębne analizy dzisiejszej nocy.
Używam słowa "służby" wieloznacznie, jako wytrycha do ich znaczenia. I razwiedka i agentura, jak i służby specjalne oraz służba, niekoniecznie dla Polski.

Też jestem zdania, że bez nich sobie nie poradzimy. Jednak to trudna sprawa i deal jako żywo jak cyrograf. Dlatego trudno się z nimi dogadać.

Co do Jaruzela to najgorszego sortu zdrajca i zaprzaniec.

Pisz częściej na niepoprawnych, lubię Cię czytać. A tak zwykle bywa, że jak tu wsiąknę to zapominam o innych ciekawych blogach.

Serdecznie Cię Pozdrawiam i dzięki za cenny komentarz.

Postaram się poprawić, ale tak niepoprawnie.

"Bez służb też wolna Polska nie będzie, i to nie jest to, że to są po prostu "służby", tylko że to są ICH służby !".

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190319

Wynik z 14% okręgów.

PO - 615 655 – 37,21% - 180 mandatów

PiS - 496 331 – 29,98% - 170 mandatów

RPP - 169 985 – 10,27% - 37 mandatów

PSL - 152 701 – 9,22% - 45 mandatów

SLD - 143 132 – 8,65% - 25 mandatów

Mniejszość Niemiecka - 3 mandaty

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190332

Dopasowanie trwa.
Ale czas wyznaczyli sobie na wtorek wieczór.
Pewnie będą sprawdzać,żeby im 110 % nie wyszło.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190333

Co prawda żonka po 22 zapytała - Znowu będziesz siedzieć do czwartej ?, a ja skłamałem, że nie. To poczekam do 5.00, choć trza będzie czekać do wtorku. Za granicą z tego co wiem PiS wygrywa, to też trzeba obrobić i przerobić. Jak zwykle zwycięży słuszna linia. Ale zamieni się w linę, w sznur konopny. Jak widać ognisko nasze musi zamienić się w zarzewie Braciszku. Oj nie wiem jak dzisiaj się zwlekę do pracy i jak wytrzymam naście godzin. Co tam. Większy Trud Nas czeka. jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190334

Szczęściem Braciszku, czasy już nowsze, bo mogoby sznura
zabraknąć:)
A co do zarzewia, to zastanawiałem się, co taki dym w pokoju:)
Trzeba będzie od trójki zaczynać.
To bardzo odporna struktura.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190336

Świetny tekst, jak zresztą wszystkie, dzięki. Z krzepiącą puentą choć, prawdę mówiąc, coraz trudniej być optymistą. Ciemna strona Mocy ma się całkiem dobrze.

Zwracam też uwagę, co już pisałem w innym wątku, że PiS, o ile ostateczne wyniki nie będą lepsze, oscyluje na granicy "minimum konstytucyjnego", które wynosi 154 mandaty.

@triarius: problem w tym to to nie są "ICH służby", to "ONI są tych służb".

Edit: w trakcie pisania tego co wyżej, pojawił się wpis o pierwszych wynikach. Przestrzegam przed nadmiernym optymizmem - koncowe wyniki sa (dla nas) zawsze wyraźnie gorsze, w miarę jak dochodzą wyniki z coraz większych miast.

Vote up!
0
Vote down!
0
#190335

Witaj,
że tak przyklnę - Kuśwa PO co mi kolejny świetny tekst. Tak naprawdę nie o mojej Polsce.
Żywiłem nadzieję, może nie na zwycięstwo PiS, ale na porażkę RPP. Choć już od dawna uważałem, że należy ostrzegać przed nim. Wszyscy jednak się wzdragali - Nie będę wymieniał jego imienia. Zło należy piętnować, aż do BULU.

Co do reszty to się okaże, choć masz rację.

Staram się jak mogę kończyć "optymistycznie", jaki by to nie był optymizm.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190337

Świetne teksty są, kuźwa, potrzebne, żeby "ducha nie gasić". Poza tym czytanie Twoich (przepraszam, że tak poufale) tekstów i potem rozmów na ich kanwie, z rospinem i innymi, to czysta przyjemność, osładza mi chwilową samotność daleko od kraju. No i dobrze, że masz wyrozumiałą Żonę :)
Ufajmy, że Polska będzie w końcu polska!
pozdrowienia, M.

Vote up!
0
Vote down!
0
#190339

Masz rację i dziękuję.
Muszę się pochwalić, że niektóre moje teksty w wersji papierowej, takie mniej polityczne.
Rajskie jabłonie i podobne zawędrowały pod strzechy i wycisnęły wiele łez, polskich łez.
Miło mi, że zanoszę Ci kawałeczek Polski na obczyznę.
A Żona jest wyrozumiała, tylko się martwi, że noce zarywam.
A w dzień pracuję i snu brak.

Ufam, Wierzę i Walczę jak i Wy.

Witam w gronie Przyjaciół

Bywaj Bracie.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190341

Ufamy. My to wiemy.
Jak inaczej miałbym w przyszłości spojrzeć w oczy swoim przodkom?
A do dyskursu zapraszamy.
Tak często jak zechcesz:)
I o tych polach szerokich, i o tych górach wysokich i o tym morzu głębokim.
I o tych Rycerzach, za TĄ ziemię poległych.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190344

Teraz będziemy walczyć politycznie i sentymentalnie.
Może nie Nowelami Brazylijskimi, ale romantycznie i po Polsku.
Z nutą szabelki.

Nowy komunikat PKW.

Wynik z 18% okręgów.

PO - 1 522 457 - 36,48% - 187

PiS - 1 290 139 - 30,29% - 165

PSL - 420 429 - 10,07 - 45

RPP - 409 509 - 9,71 - 37

SLD - 345 971 - 8,29 - 24

Mniejszość Niemiecka - 2 mandaty

Tylko się ilość mandatów z procentami znowu nie zgadza.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190347

Braciszku, to takie drobne:)
Im się 93% danych z sekcji zwłok nie zgadza.
Oni na żywca drwią z Polaków.
Ale -Śmiech to zdrowie...
Prawda?

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190351

MI to się Braciszku nic nie zgadza, a tym bardziej ja się nie zgadzam.

Spadam, bo Żonka mnie molestuje. O sen oczywista.

Do Jutra i Spokojnej Nocy

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190352

Tobie spokojnego dnia.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190354

[quote=jwp]
Tylko się ilość mandatów z procentami znowu nie zgadza.
[/quote]
A to uroki naszej ordynacji. Slynna metoda d'Hondta. Globalne procenty służą tylko do ustalenia, czy dana partia uczestniczy w podziale łupów (próg 5%). Mandaty rozdziela się w okręgach wyborczych, na podstawie wyników z danego okręgu. Algorytm jest zawiły i generalnie premiuje tych co dostali więcej.

Z tego względu obliczanie mandatów na podstawie częściowych wyników jest mocno nieprecyzyjne. Np. w okręgu Warszawa II wciąż prowadzi PiS (więc "dostaje" większość manadatów) ale to jest z kilku tysięcy głosów policzonych. Podobnie było zresztą w Warszawa I - pierwsze wyniki i tam dawały przewagę PiS a teraz już się odwróciło na korzyść POpaprańców

Vote up!
0
Vote down!
0
#190355

Jakby nie zaklinali rzeczywistości, to i tak wynik ostateczny będzie bliższy wróżeniu z fusów.
Cud mazowiecki pokazał,że główne fałszerstwa odbyły się ponad głowami komisji obwodowych.
Teraz też im czas do wtorku wieczór potrzebny.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew-
I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#190357

15% a nie 30% społeczeństwa, bo połowa uprawnionych nie głosowała...

pozrdawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#190361

u nas w Lubuskiem, zdaje się trzeci na liście był niesioł stefek. Teraz tylko patrzeć jak się w sejmie pojawi ze swoją pieniacką wścieklizną.

Vote up!
0
Vote down!
0
#190376

Witaj,
nie wiem czy skołatane serce Stefana wytrzyma kolejną kadencję i czy śliny starczy.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190492

Witaj,
miałem na myśli 30% aktywnej części społeczeństwa, głosujących.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190487

Chcę, by moje dzieci żyły w wolnej Polsce!

Vote up!
0
Vote down!
0

Chcę, by moje dzieci żyły w wolnej Polsce!

#190383

Witaj,
wolność jest w nas. A Polskę wkrótce oswobodzimy.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#190488

Daani :)
PIS przegral /nie wierze w te "wyniki" na wlasne zyczenie. Nie dopilnowal wyborow, nie bylo atmosfery powszechnej mobilizacji.Nie chodzi tu o PIS, ale o Polske.
W Glasgow w Komisji Wyborczej w Szkocji /UK do godziny 13.00 /i przypuszczalnie teraz takze ich nie ma, choc Komisja zwinela zagle i skasowala wynagrodzenie !!!/ nie wywieszono wynikow wyborow /glosowalo ponad 700 os./!!! Na pytanie ,co jest z komisja i obowiazkiem wywieszenia wynikow wyborow, wlasciciel punktu gastronomicznego w tymze budynku odpowiedzial,ze "Glosy jeszcze nie sa policzone! I ze to sprawa konsula z Edynburga, bo to on odpowiada za wybory!!! " Gdzie oni licza te glosy to moze sie dowiedza osoby z PISu, ktore nie wysilily sie ,zeby przypilnowac wyborow w UK, mimo moich apeli! Niech sprawdzi PKW wyborcza, bo to po prostu kpina.Te wyniki to pochodna takich "wyborow".Macie, co chcieliscie. Ja tam glosowala i reaguje. To hanba i zenada. Gdzie jest komisja i obowiazek wg ustawy wywieszenia wynikow. Gdzie je licza?
The Sikorski Polish Club 5 Parkgrove Terrace G3 7SD Glasgow tel. 0141 339 1368.
2 Kinnear Rd
Edinburgh EH3 5PE
0131 552 0301

Komisja Wyborcza.

Art. 75.

Obwodowa komisja wyborcza podaje niezwłocznie do wiadomości publicznej, poprzez wywieszenie w lokalu wyborczym w miejscu łatwo dostępnym dla wyborców, wyniki głosowania z uwzględnieniem odpowiednio danych, o których mowa w art. 162 ust. 1 i w art. 203 ust. 1.

Vote up!
0
Vote down!
0

Daani :)

#190495

gość z drogi

do tego stopnia,ze wywaliło Stronę 

serdecznie JWP i WAS Przyjaciele pozdrawiam

i powiem krótko

WSI spokojna,WSI wesoła

nic nie musiała odzyskiwać,bo te co wczoraj GŁOSOWAŁY na nich

zawsze byli tacy sami,no przepraszam doszły" nowe"

Dumna jestem,ze głosując na PIS ,powiedziałam im,mnie nie przekonacie,NIGDY

serdecznie pozdrawiam

i idę kupić ZNICZE i odebrać moje gazety

Matko Solidarnośći Anno Walentynowicz i WY,ktorzy odlecieliscie do Nieba Ostatnim Lotem,jestem

przepraszam jesteśmy JAK zawsze

serdecznie pozdrawiam z dychą w ręce

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#190505