Szymon Majewski pod ścianą

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Moi Drodzy! Pisałem już o satyrycznej ofensywie wobec mediów niezależnych i prawicy TUTAJ.   Mam dla Was dziś dobrą wiadomość. Po licznych protestach Szymon Majewski został zmuszony zmienić nazwę swojego nowego programu!!!

 „Szymon Majewski miał być prowadzącym nowego programu w ramówce TVN. Kontrowersyjna nazwa programu - „ADHD TV” - wzbudziła liczne kontrowersje. W konsekwencji Majewski postanowił zmienić nazwę „show”.

Stacja TVN planuje emisję nowego programu, którego prowadzącym ma być Szymon Majewski. Początkowo program miał nosić nazwę „ADHD TV” jednak zdaniem rodziców i lekarzy program może przyczynić się do napiętnowania dzieci ze zdiagnozowaną chorobą ADHD.

Zarówno lekarze, jak i rodzice dzieci z ADHD są zdania, że wykorzystanie nazwy choroby jako nazwy programu satyrycznego jest nieetyczne, a skutki takich działań mogą negatywnie wpłynąć na postrzeganie chorych dzieci przez środowisko.

Stanowczy protest rodziców i środowiska lekarskiego sprawił, że Szymon Majewski został zmuszony do zmiany nazwy programu. Majewski zdecydował, że program będzie nosił nazwę „HD w 3D”.

Majewski otrzymał szansę prowadzenia nowego programu po tym, jak po bardzo słabych wynikach oglądalności program „Szymon Majewski Show” został zdjęty z anteny.”

 

Źródło: niezależna.pl

 

Zdjęcie z ale faceci.pl

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

kitciwucho; Zamiast wziąć się za jakąś męską robotę np budowac autostratę na drodze, to kręcą się w tv i robią z siebie pajaców.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kitciwucho

#177883

To mial slaba ogladalnosc i dostal nowy show????
No faktycznie,zastanawiajace......Tylko u nas, pod temi rzadami mozliwe.
Biedne glupki, juz nie wiedza co wymyslec.
A byly programy ktore ludzie chetnie ogladali, tyle ze waaadza nie lubila.
No coz, moze sie to uda zmienic na jesieni, z Boza pomoca, Narodzie kochany.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#177896