Biedny, zagrożony Radzio…

Obrazek użytkownika Adr_Nitka
Kraj

wcześniej chciał dożynać watahy, a teraz boi się tych psycholi z PiS-u, którzy urządzą nam zamachy jak szalony Norweg. Bo przecież ludzie, którzy nie uznają „demokratycznie” przeprowadzonych wyborów są terrorystami, nie?
Czemu wiedziałem, że ta tragedia zostanie wykorzystana do tłumienia opozycji w Polsce? Zgodnie z mądrościami Sikorskiego, są w tej sprawie wątki polskie, bo zamachowiec z aprobatą wypowiadał się o niektórych partiach, oczywiście wiadomo, o kim. Kaczysta z krwi i kości! Zdelegalizować za to PiS natychmiast! Kto wie, może był ich członkiem?
To jest po prostu szokujące, że kolega partyjny jedynego w ostatnim czasie mordercy politycznego w Polsce czuje się zagrożony. Chyba te watahy powinny być a nie on? Mało im służb na ich rozkazy? Mało mediów na ich usługach? Czego chcą jeszcze?
Oczywiście błyskotliwy minister wie, jak zdusić to zło w zarodku. Wystarczy ocenzurować… przepraszam, walczyć z nienawiścią sianą po Internecie, przez ludzi, którzy nie potrafią zapanować nad emocjami? Ciekawe tylko, czy PO boi się 15-letnich heiterów, bo tyle lat ma przeciętnie dziecko NEO, które wylewa swoje żale na forach internetowych, czy też sianiem nienawiści są takie portale jak Niepoprawni. No co, przecież krytykujemy rząd, wyrażamy się nieładnie o panu płemierze i p.rezydencie, że o partaczach ministrach nie wspomnę… Nienawiści co niemiara, jakże zostawiać takie skanseny przemocy wręcz w nowym państwie Tuska, gdzie wszyscy wszystkich kochają?
Kolejną niezbędną sprawą jest paneuropejska współpraca wymiany danych o podejrzanych transakcjach. A może zacznijmy się wymieniać informacjami o podejrzanych obywatelach? Skoro już są skatalogowani i podsłuchiwani, to teraz stwórzmy europejską czarną listę ludzi, którzy nie pasują do systemu, bo są przeciwnikami standaryzacji, regulacji, utracie tożsamości narodowej i wartości rodzinnych? Przecież każdy z nich jest potencjalnym zamachowcem!
A dlaczego pan Sikorski swoje żale wylewa za granicą? Przecież wszechpanująca nam miłościwie PO i jej satelickie media urządzały bezpardonowe ataki na ludzi z PiS i ojca Rydzyka za mówienie poza granicami źle o rządzących i o tym, jak łamią wolności obywatelskie w Polsce. A tu nagle Radzio jedzie do Londynu i opowiada jak to zagrożony czuje się przez PiS- owskie watahy. Gdzie tu konsekwencja i logika w postępowaniu?
Blogerzy Niepoprawnych powinni chyba założyć biznes- przepowiadanie przeszłości bo już niejeden wpis tu był o tym, że „chrześcijański i ultraprawicowy” zamachowiec zostanie motorem napędowym polskiego terroryzmu kaczystów. Rozumiem urabianie społeczeństwa przez GW i TVN, za to im płacą, za to stoją ponad prawem. Ale ta kanalia Sikorski, który się wybitnie zasłużył w walce z przeciwnikami politycznymi, on ma się czuć zagrożony?
PS 1. Jeden komentarz na wp, nie żebym jakoś specjalnie popierał, ale daje do myślenia… „ W Norwegii zabija się rocznie 10000 nienarodzonych dzieci, uśmierca 500 staruszków, a takie wielkie halo o pół setki lewaków”
PS 2. Ciekawe czy polskie partie czeka taka nawałnica nowych członków jak w Norwegii, gdzie zamach zaktywizował społeczeństwo. Wszystkie partie przeżywają napór nowych członków, a do rządzącej, przetrzebionej Partii Pracy chętni walą drzwiami i oknami, tylu ich jest, że nie da się policzyć.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szokujace-slowa-Sikorskiego-w-Polsce-jest-wielu-Breivikow,wid,13635389,wiadomosc.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

lepiej by wziął przykład ze swojego cypryjskiego odpowiednika.
"Prezydent Cypru i szef rządu Dimitris Christofias poprosi na jutrzejszym spotkaniu cały swój gabinet o podanie się do dymisji. Ma do tego dojść w ponad dwa tygodnie od wybuchu w składzie amunicji w bazie wojskowej w Zygi
W wyniku wybuchu w składzie amunicji 11 lipca w greckiej bazie wojskowej w Zygi na południu Cypru zginęło co najmniej 13 osób. W wyniku eksplozji wyłączono też największą na wyspie elektrownię w mieście Wasilikos. Jej wyłączenie spowodowało kłopoty na międzynarodowych lotniskach w Larnace i Pafos.
Po wypadku do dymisji podali się ministrowie spraw zagranicznych i obrony, komendant Gwardii Narodowej, a wielu polityków domaga się również ustąpienia prezydenta Christofiasa".

Myślałem, że się pod ziemię zapadnę ze wstydu, jak przeczytałem tę informację w "Rzepie". CYPR daje nam przykład rządowej odpowiedzialności i honoru!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#173457

Ja się właśnie zapadam... Ale co porównywać dobrze zorganizowane państwo do takiej republiki bananowej
----------
"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#173468

Chrześcijański fundamentalista Anders Behring Breivik zabił 76 osób.

Jego idolem był Amerykanin polskiego pochodzenia o nazwisku Kaczynski.

Znany również jako Unabomber.

Chrześcijańscy fundamentaliści stanowią zagrożenie również w Polsce.

Ich idolem - tak jak w przypadku Breivika - jest gość o nazwisku Kaczynski!

Spotykam ich 10 dnia każdego miesiąca.

Gdzie? - W Warszawie, na Krakowskim Przedmieściu.

Wierzę, że Ruch Palikota w Sejmie podejmie walkę z prawicowo-chrześcijańskim ekstremizmem!

Konrad Lesiak na swoim blogu pisze o potrzebie zwalczania prawicowego ekstremizmu:

http://ideowerefleksje.blogx.pl/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Robert Ostrowski

#173460

jak dotąd, w Polsce, na przeciwników politycznych napadają z bronią w ręku członkowie "jedynej i słusznej " ale POpapranej partii. _________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#173465

Ja pana odpowiedzią jestem po prostu zszokowany. Łączyć Teda Kaczynskiego z Jarosławem to trzeba zamiast mózgu mieć chyba tv włączony na tvn 24. A na Krakowskim to ludzie od pańskiego Palikota właśnie sieją ferment i agresję. A ci "chrześcijańscy fundamentaliści" stwarzają też zagrożenie dla lotnictwa, puszczając balony jak to media rządowe zauważyły, czyli jesteśmy terrorystami lotniczymi?
---------
"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#173471

Ten polityczny psychopata (którego nazwisko wywołuje strach nawet wśród spokrewnionych z lwami kotów) tak precyzyjnie zna całe życiorysy swoich dwóch idoli, że nie przepuści żadnej okazji, by gdzieś tam w mediach wytknąć któremuś z Kaczyńskich podobieństwo do jednego i drugiego. Nawet jeśli okazją jest... publiczne odczytanie przez Palikota notatki jakiegoś ubeka na temat działalnoci opozycyjnej Jarosława. I jest tak "humanitarny", że nawet zmarłemu Lechowi nie odpuści!

Zapominasz ilu statystycznie zamordowanych przez lewackich terrorystów przypada na jednego zabitego przez "prawicowego ekstremistę" i ilu zabitych przez fundamentalistów islamskich na jednego zabitego przez "chrześcijańskich fundamentalistów".

Jak ci tu tak źle - wyp...laj do Afganistanu!!!

Nawet w pretednującej do UE Turcji za obrażanie religii dostałbyś wysoki wyrok! Nie mówię, że to popieram - jestem gorącym zwolennikiem wolności wyznania, ale pokazuję jakie farmazony piszesz!!!

Zło jest złem, każdy atak na niewinnych lub bezbronnych ludzi (zwłaszcza zakończony tragicznie) musi być potępiony.

Ty właśnie dokonałeś ataku na niewinnych ludzi, w tym na mnie - także byłem na Krakowskim Przedmieściu 10 kwietnia. Nikogo zabijać nie zamierzam, co więcej, potępiam Breivika nie tylko za nieludzki zamach, ale nawet za profanację takich dzieł jak "Rok 1984" Orwella i "Zniewolony umysł" Miłosza (do których się odwoływał w swoim zbrodniczym manifeście). Wniosek? To, co napisałeś o mnie i mi podobnych jest przestępstwem - podobnie jak to, co mówił o demokratycznie wybranym Prezydencie RP Lechu Kaczyńskim twój idol.

Twój idol wielokrotnie publicznie namawiał do zabicia Jarosława Kaczyńskiego: czy to słynnym tekstem z kampanii prezydenckiej, czy to biadoleniem, że Kaczyński tak bardzo chce być zabitym...

Jednym z efektów jego agitacji było zamordowanie Marka Rosiaka w Łodzi. Zamachowiec (były członek partii, do której twój idol należał) na dzień morderstwa wybrał rocznicę zamordowania ks. Jerzego Popiełuszki. Politycy PO (w tym Janusz Palikot i Stefan Niesiołowski) po tym morderstwie politycznym nie tylko dezinformowali społeczeństwo w sprawie rzeczywistych motywów działania zamachowca i zamieniali miejscami winnych i ofiary, ale także celowo kierowali działania prokuratury na mylne tory. Rzekoma wizyta zamachowca w biurze Stefana Niesiołowskiego, rzekome obawy o własne życie namawiającego do tej zbrodni Palikota - te wszystkie fałszywe zeznania zanim trafiły do mediów, najpierw trafiały do prokuratury i nikt za nie nie poniósł odpowiedzialności!

Drugim efektem agitacji palikota jesteś ty i tobie podobni, zbierający się również 10 kwietnia na Krakowskim Przedmieściu... wiadomo w jakim celu.

Dlatego w "bulu" i "nadzieji" czekam, aż RZEŹNICY WATACH: Sikorski, Palikot, Niesiołowski zasiądą na ławie oskarżonych wraz z przywódcami tej zorganizowanej grupy przestępczej: Tuskiem i Komorowskim, aby usłyszeć bardzo wysoki, ale i tak za niski jak na około 100 ofiar śmiertelnych, wyrok.

Czekam też na moment, kiedy tacy jak ty, ideologiczni potomkowie rasistów, antysemitów, faszystów i komunistów zostaną w skali międzynarodowej potępieni, a wasza zbrodnicza ideologia wykluczania, szykanowania i eksterminacji ludzi ze względu na ich poglądy polityczne, zostanie zdelegalizowana.

Czy doczekam tego momentu, czy też wcześniej zabije mnie ktoś, kto jak jego poprzednicy mordujący Indian, Murzynów czy Żydów będzie przekonany, że "dobry pisowiec, to martwy pisowiec"? Czy też wcześniej doprowadzicie do III Wojny Światowej? Trudno powiedzieć.

O tak subtelnych sprawach, jak to jakim skur...nem trzeba być, by ludzi, którzy w dzieciństwie byli kilka razy na dzień wypędzani przez hitlerowców na podwórko i liczeni przed lufą ciężkiego karabinu maszynowego (piszę o typowym "moherze" - mojej Mamie i Jej wspomnieniach z okupowanej Warszawy, a zwłaszcza czasu Powstania Warszawskiego) przyrównywać do faszystów, nie będę pisał. Taki "intelekt" jak ty tego nie zrozumie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#173521

dopiero zacznie koncert na cześć własnej kompromitacji?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#173474

Dokładnie tak jak piszesz.To stara ubecka szkoła.Obrona
przez wściekły atak,a przy okazji przygotowanie dla siebie
miękkiego lądowania na spodziewane - czarne chmury.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#173504

więc niech teraz się pisowcy pierwsi pokajają

że gnidę do ministerstwa wpuścili

= >>bez światłocienia<<

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#173616

Tyle że gnida dość szybko wyleciała, więc nie wiem czy trzeba sie tak kajać
---------
"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#173659

A pamiętacie jaki był jazgot mediów i polityków PO gdy to Kaczyński skrytykował internet za śmietnik, jaki się w nim znajduje? Dziwne, że teraz nikt się z tej bandy nie odezwał, ale czy ich hipokryzja kogokolwiek jeszcze zaskakuje?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#173757