Dziś Kraków, za rok cała Polska
Miszalski odwołany!
Krakowianie powiedzieli dość i odwołali skompromitowanego nominata platformy. To jasny sygnał, że dni Tuska są policzone. Jeżeli lud miasta Kraka przestał wierzyć w sens tańca na dachu - to żarty się kończą. Chłop z dachu, krakowianom lżej.

Prezydent Krakówka zobaczył dziś gwiazdki po 21?
I to więcej niż osiem
Olek kwiatki sadził
Olek disco śpiewał
Krakusom zaś wadził
Łzy będzie wylewał.
Rok temu było referendum nad rządem Tuska... i przegrał.
Dziś było referendum nad rządem Tuska
I przegrał.
Za rok też przegra.
Nie wierzcie w sondaże to najgorszy rząd po 89 roku
To będzie wydarzenie bez precedensu w historii polskiego samorządu.
Nigdy nie udało się coś takiego.
Oprócz prawdziwych herosów aktywizmu miejskiego dochodzi tu jednak jeszcze inny czynnik: władza tak głupia, że aż groteskowa. To będzie temat na osobną opowieść, ale doprawdy Kaligula nie był tak ostentacyjny mianując konia senatorem, jak ta władza wyznaczając swojego kandydata...
ps
Kontek już gotowy, do liczenia anomalii?
- Blog
- Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
- 294 odsłony

Komentarze
Przez dwa lata ten
24 Maja, 2026 - 21:53
Przez dwa lata ten uśmiechnięty parch PIS jebał,dziś to PIS tego ludzkiego śmiecia WYJEBAŁ
po wystawnym weselu
24 Maja, 2026 - 22:07
po wystawnym weselu
apartament prezydencki
po wystawnym
weselu
w ośmiogwiazdkowym
luksusowym
hotelu
jan patmo
To już pójdzie szybko
24 Maja, 2026 - 22:54
Dzisiaj Duch Święty zawitał do Krakowa i odnowił ziemię Kraka.
ronin
Jak Tusk wytłumaczy odwołanie
25 Maja, 2026 - 02:25
Jak Tusk wytłumaczy odwołanie Miszalskiego w referendum ?
"Nie znam człowieka" czy jakoś inaczej ?
Źle oceniony komentarz
Komentarz użytkownika Czesław2 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.
w wyborach do Sejmu25 Maja, 2026 - 06:03
Nie obowiązuje wymóg frekwencji. Nie głosowało ok 66% krakowian.
Czesław2
@ Czesław2
25 Maja, 2026 - 07:20
Nie manipuluj. Nie pójście na wybory, to też głosowanie. Postkomuna myślała, że uda im się wariant, jak poprzednio z "imigrantami".
ronin
chyba udajesz, że nie rozumiesz.
25 Maja, 2026 - 07:44
Te 60% które nie poszło, zagłosuje na KO. Więc bedzie 60 do 30.
W sumie nie rozumiem, dlaczego nie poszli? Mają to gdzieś? Przecież obroniliby Miszalskiego. Chyba, że wykonali głupi rozkaz centrali.
Czesław2
60%
27 Maja, 2026 - 18:54
Zaliczan się do 60%, którzy nie głosowali, ponieważ nie byli w stanie.
Po wywleczeniu mnie z własnego domu, jeszcze za panowania poprzedniego żydo-bolszewika Majchrowskiego, torturach, zatruwaniu, napromieniowaniach i trwałych okaleczeniach oraz groźbach wywiezienia mnie do lasu i zastrzelenia, lub wrzucenia pod nadjeżdżającą ciężarówkę, zmuszony zostałem, jak wielu innych Polaków udać się na emigrację.
Zostały tylko pustostany i rdzewiejące na podwórkach, ogródkach lub poboczach dróg samochody.
https://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/macmezokracja-czy-polska-jest-krajem-polakow
https://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/genetyczne-podloze-imperializmu
]]>http://sbb-music.jimdo.com]]>
jedna z komisji referendalnych
25 Maja, 2026 - 06:46
Przez pół dnia wydawała nieopieczętowane karty do głosowania. Jeśli NIE ZOSTANĄ UKARANI ZA FAŁSZERSTWO WYBORCZE , jak to jest standartem w Polsce, demokracji nie ma.
Do odwołania rady miasta brakło kilku tysięcy głosów.
Może to być pretekst do ogłoszenia nieważności referendum
Czesław2
przypominam że prawo do tworzenia STC
25 Maja, 2026 - 07:16
Wprowadził PIS wespół z KO i klepnął Duda. Kiedy Morawiecki zostanie oskarżony za nielegalne wprowadzenie zielonego ładu, zgodnie z wyrokiem TK?
Mam nadzieję, że komentaż wytrzyma godzinę.
Pis w wyborach w Krakowie ma zerowe szanse. Może wygrać Gibała, kolega Miszalskiego.
Czesław2
@ Czesław2
31 Maja, 2026 - 17:50
Przeczytaj w Google głosowanie w sprawie zielonego ładu w PE z dnia 15 stycznia 2020 r, to uzyskasz prawdę, a nie manipulację medialną.
ronin
w/g info z Krakowa
25 Maja, 2026 - 08:26
W zdecydowanej większości głosowali sami emeryci. Jeśli to prawda, to cieszę się, że niedługo będzie trzeba porozmawiac ze Św. Piotrem.
Czesław2
@ Czesław2
26 Maja, 2026 - 09:22
Chłopie, ty chyba jesteś z tej "szczujni". Takie słowa o emerytach, ty chyba jesteś zdrowo walnięty. Ty możesz emerytury nie doczekać, bo zamiast emerytury zlecą wszystkim emerytom ustawą, a być może zaleceniem niemieckiej Unii EUTANAZJĘ...
ronin
o czym ty piepszysz
26 Maja, 2026 - 09:34
Pisowcu. Emerytów juź rozwaliłeś sam zielonym ładem.
Czesław2
EUTANAZJA
27 Maja, 2026 - 19:13
EUTANAZJA
oraz
LOBOTOMIA
przeprowadzane są cichaczem bez rozgłosu,
m.in. w podkrakowskim Kobierzynie,
co jedynie delikatnie zasugerował mieszkający nieopodal Stanisław Lem w swej noweli "Szpital przemienienia" !
Również w niepozornej przychodni na północ od ul. Nawojki przeprowadzane są na żądanie policji intensywne napromieniowania sprzętem roentgenowskim, co stanowi powolną formę EUTANAZJI, w drastyczny sposób osłabiając organizm i przyspieszając jego umieranie oraz podatność na wszelkie dolegliwości.
W Kobierzynie znikają bez śladu artyści, opozycjoniści i inne niewygodne dla wierchuszki osoby.
Proceder ten stosowany jest ad libitum, bez zarzutów, oskarżeń i procesów sądowych !
https://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/macmezokracja-czy-polska-jest-krajem-polakow
]]>http://sbb-music.jimdo.com]]>
Lajkoniku laj laj
25 Maja, 2026 - 11:02
Lajkoniku laj laj
Poprzez cały kraj kraj
głowa niemrawa
26 Maja, 2026 - 15:28
głowa niemrawa
w głowie zamęt
już niemrawa
nic nie zadowoli
Czesława
jan patmo