W końcu mamy Prezydenta Rzeczypospolitej, który traktuje Ją poważnie

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

 

 

 

Prezydent Karol Nawrocki po decyzji Zelenskiego o nadaniu ukraińskiej jednostce imienia "Bohaterów UPA".

"Zaproponuję Kapitule Orderu Orła Białego odebranie Orderu Zelenskiemu. Jestem OBURZONY".

Samobójcza próba obrony antypolskiej polityki historycznej Zelenskiego przez  Tuska nie powinna nikogo dziwić. Interpretacja historyczna Zelenskiego wobec Polski jest proniemiecka, więc Tusk naturalnie musi jej bronić. Tusk w tym przypadku ma w dupie zdanie wszystkich.

Stosunek komentarzy w social mediach:

Propozycja Prezydenta Nawrockiego, by odebrać Zełenskiemu Order Orła Białego, spotyka się w social mediach z niemal pełną akceptacją. Od ośmiu miesięcy Prezydent nie miał w sieci az tak pełnej akceptacji.

 

Zełeński musiał wiedzieć, że wystawia Prezydentowi Nawrockiemu piłkę do pustej bramki, a przy okazji kasuje Tuska i Sikorskiego, którzy stoją dziś z gołą dupą

Doskonale wiedział jaka będzie reakcja na jego haniebną decyzję, nadania  formacji imię UPA. A jednak to zrobił, dlaczego? Dlatego, że wydoił z Polski wszystko co możliwe. Teraz łasi się do swojaków, dla których Bandera to bohater, a Polacy, coż, na drzewo.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

A poseł króla Europy, czyli koń który skacze, ogłosił z przekąsem, że do odebrania Orderu Orła Białego Zełeńskiemu potrzebna jest kontrasygnata premiera. Innymi słowy, premier jej  nie złoży, co jemu samego dobrze nie rokuje. Z takim doradcą i posłańcem dobrych wieści, daleko już nie ujedzie. Raczej trzeba być gotowym na nagły jego upadek z konia!

A tak na marginesie, to Zełeński nie lepiej potraktował Tuska, niż Mertz.  

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1674915

Główny problem Polaków jest taki, że nie możemy się pogodzić z gloryfikowaniem zwierząt, które nabijały tysiące niemowląt na płoty

Vote up!
4
Vote down!
0
#1674916

    Zelenski otoczył się oligarchami (złodziejami) , szwabami i żydami. To mieszanka wybuchowa, która go zniszczy. Haniebna gloryfikacja UPA, to szybkie zakończenie wojny przez upadek Ukrainy. To się dzieje rękoma Niemiec i nierządu Tuska. To szybko przybliży nas do wojny z Rosją, bo mafia Tuska tylko tak może uniknąć kar dożywocia. Cała ta koalicja obywatelska,  to bezideowa zbieranina, która będzie służyć każdemu Panu, a Polskę ma w czterech literach. Jeżeli cały naród nie wyjdzie w w masowym czynnym oprze przeciw tej bandzie bękartów postkomuny, to Polska przepadnie.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1674917

małostka a drobnostka

 

czepiacie się Polacy

zbrodni UPA

czy to nie małostka?

a mordowanie

Żydów przez Niemców

czy to drobnostka?

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1674919

W decyzji Żelenskiego są jeszcze pewne niuanse.
Otóż Jednostka Specjalna "Północ" jest spadkobierczynią specjalnej grupy UPA "Północ" dowodzonej przez Dmytra Łytwyczuka, okrutnego zbrodniarza, mordercy setek Polaków na Wołyniu

Vote up!
3
Vote down!
0
#1674921

...wydaje. Polska jest dla ich wojowania bezcenna, gdyż to przez Polskę idą dostawy sprzętu i zaopatrzenia. Gdyby tak się złożyło, że ten kanał zostałby przerwany, to Ukry padną (raczej) wcześniej niż później.

Dlaczego tak sądzę, ano dlatego, że Rosja natychmiast zamknie kanał dostaw przez Rumunię i Odessę i po zawodach. Spójrzcie na mapę, zablokować skutecznie dostawy od strony Rumunii, to żaden problem.

Oczywiście Ukry wiedzą, że Polska nie wykona takiej wolty, więc plują na nas spokojnie, lecz dzień zamknięcia dostaw przez Polskę się zbliża.

I druga sprawa: akt odebrania odznaczenia jest niezwykle ważnym aktem na arenie międzynarodowej, nikt jeszcze nie dał Ukrom takiego klapsa, a raczej kopa, gdyż sprawa będzie miała dalszy ciąg. Wszystko jest fajnie gdy jest fajnie, złoczyńca kocha milczenie pokrzywdzonego, albowiem świat nic nie wie, a w tym przypadku świat zacznie otwierać oczy na to komu pomagamy. My czyli Europa, Stany i wiele krajów na świecie.

Powinniśmy spojrzeć na ten ukroski gest ze strony taktycznej, gdyż na wojnie Bidy z Nędzą czas się nie kończy, a na ich krzywdy doznane od Kacapii świat zacznie patrzeć zupełnie inaczej niż do tej pory. Ukraina przestanie być ofiarą godną współczucia, Ukraina przestanie być beneficjentem darów ludzkich serc, Ukraina stanie w jednym rzędzie z innymi złoczyńcami.

Vote up!
2
Vote down!
0

Apoloniusz

#1674970