Dziś Kraków, za rok cała Polska

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

 

 

Miszalski odwołany!

Krakowianie powiedzieli dość i odwołali skompromitowanego nominata platformy. To jasny sygnał, że dni Tuska są policzone. Jeżeli lud miasta Kraka przestał wierzyć w sens tańca na dachu - to żarty się kończą. Chłop z dachu, krakowianom lżej.

 

 

Prezydent Krakówka zobaczył dziś gwiazdki po 21?

I to więcej niż osiem

Olek kwiatki sadził

Olek disco śpiewał

Krakusom zaś wadził

Łzy będzie wylewał.

 

 

Rok temu było referendum nad rządem Tuska... i przegrał.

Dziś było referendum nad rządem Tuska

I przegrał.

Za rok też przegra.

Nie wierzcie w sondaże to najgorszy rząd po 89 roku

To będzie wydarzenie bez precedensu w historii polskiego samorządu.

Nigdy nie udało się coś takiego. 

Oprócz prawdziwych herosów aktywizmu miejskiego dochodzi tu jednak jeszcze inny czynnik: władza tak głupia, że aż groteskowa. To będzie temat na osobną opowieść, ale doprawdy Kaligula nie był tak ostentacyjny mianując konia senatorem, jak ta władza wyznaczając swojego kandydata...

ps

Kontek już gotowy, do liczenia anomalii?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Przez dwa lata ten uśmiechnięty parch PIS jebał,dziś to PIS tego ludzkiego śmiecia WYJEBAŁ

Vote up!
6
Vote down!
0
#1674806

po wystawnym weselu

 

apartament prezydencki

po wystawnym

weselu

w ośmiogwiazdkowym

luksusowym

hotelu

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1674808

   Dzisiaj Duch Święty zawitał do Krakowa i odnowił ziemię Kraka.

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1674809

Jak Tusk wytłumaczy odwołanie Miszalskiego w referendum ?

"Nie znam człowieka" czy jakoś inaczej ?

Vote up!
6
Vote down!
0
#1674811

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Czesław2 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie obowiązuje wymóg frekwencji. Nie głosowało ok 66% krakowian.

Vote up!
0
Vote down!
-4

Czesław2

#1674812

   Nie manipuluj. Nie pójście na wybory, to też głosowanie. Postkomuna myślała, że uda im się wariant, jak poprzednio z "imigrantami".

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1674818

Te 60% które nie poszło, zagłosuje na KO. Więc bedzie 60 do 30.

W sumie nie rozumiem, dlaczego nie poszli? Mają to gdzieś? Przecież obroniliby Miszalskiego. Chyba, że wykonali głupi rozkaz centrali.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Czesław2

#1674819

Zaliczan się do 60%, którzy nie głosowali, ponieważ nie byli w stanie.

Po wywleczeniu mnie z własnego domu, jeszcze za panowania poprzedniego żydo-bolszewika Majchrowskiego, torturach, zatruwaniu, napromieniowaniach i trwałych okaleczeniach oraz groźbach wywiezienia mnie do lasu i zastrzelenia, lub wrzucenia pod nadjeżdżającą ciężarówkę, zmuszony zostałem, jak wielu innych Polaków udać się na emigrację.

Zostały tylko pustostany i rdzewiejące na podwórkach, ogródkach lub poboczach dróg samochody. 

 

https://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/macmezokracja-czy-polska-jest-krajem-polakow 

 

https://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/genetyczne-podloze-imperializmu 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1674877

Przez pół dnia wydawała nieopieczętowane karty do głosowania. Jeśli NIE ZOSTANĄ UKARANI ZA FAŁSZERSTWO WYBORCZE , jak to jest standartem w Polsce, demokracji nie ma.

Do odwołania rady miasta brakło kilku tysięcy głosów.

Może to być pretekst do ogłoszenia nieważności referendum

Vote up!
2
Vote down!
-1

Czesław2

#1674814

Wprowadził PIS wespół z KO i klepnął Duda. Kiedy Morawiecki zostanie oskarżony za nielegalne wprowadzenie zielonego ładu, zgodnie z wyrokiem TK?

Mam nadzieję, że komentaż wytrzyma godzinę.

Pis w wyborach w Krakowie ma zerowe szanse. Może wygrać Gibała, kolega Miszalskiego.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Czesław2

#1674816

    Przeczytaj w Google głosowanie w sprawie zielonego ładu w PE z dnia 15 stycznia 2020 r, to uzyskasz prawdę, a nie manipulację medialną.

Vote up!
1
Vote down!
0

ronin

#1674966

W zdecydowanej większości głosowali sami emeryci. Jeśli to prawda, to cieszę się, że niedługo będzie trzeba porozmawiac ze Św. Piotrem.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Czesław2

#1674820

  Chłopie, ty chyba jesteś z tej "szczujni". Takie słowa o emerytach, ty chyba jesteś zdrowo walnięty. Ty możesz emerytury nie doczekać, bo zamiast emerytury zlecą wszystkim emerytom ustawą, a być może zaleceniem niemieckiej Unii EUTANAZJĘ...

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1674856

Pisowcu. Emerytów juź rozwaliłeś sam zielonym ładem.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Czesław2

#1674857

EUTANAZJA 

oraz 

LOBOTOMIA

przeprowadzane są cichaczem bez rozgłosu, 

m.in. w podkrakowskim Kobierzynie,

co jedynie delikatnie zasugerował mieszkający nieopodal Stanisław Lem w swej noweli "Szpital przemienienia" ! 

Również w niepozornej przychodni na północ od ul. Nawojki przeprowadzane są na żądanie policji intensywne napromieniowania sprzętem roentgenowskim, co stanowi powolną formę EUTANAZJI, w drastyczny sposób osłabiając organizm i przyspieszając jego umieranie oraz podatność na wszelkie dolegliwości. 

W Kobierzynie znikają bez śladu artyści, opozycjoniści i inne niewygodne dla wierchuszki osoby. 

Proceder ten stosowany jest ad libitum, bez zarzutów, oskarżeń i procesów sądowych !

 

https://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/macmezokracja-czy-polska-jest-krajem-polakow 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1674878

Lajkoniku laj laj

 

Poprzez cały kraj kraj

Vote up!
5
Vote down!
0
#1674824

głowa niemrawa

 

w głowie zamęt

już niemrawa

nic nie zadowoli

Czesława

Vote up!
1
Vote down!
0

jan patmo

#1674860