Trudne decyzje

Obrazek użytkownika Krispin
Kraj

W tumulcie zdarzeń, w których na plan pierwszy (co chwila ustępując miejsca konkurentom) wysuwa się zagrożenie polskiej suwerenności – a tuż za nim plasuje się zagrożenie stabilności koalicji rządowej i dalsze zagrożenia wynikające ze światowej pandemonii (po rozwodzie z panią-demonią), minęła rocznica mojej obecności na tym portalu. Miałem napisać rocznicowy tekst, ale minął już kolejny miesiąc... Jaki to miał być tekst? Inny. Tamtego już nie napiszę. Może znajdę jakiś dobry temat... Nie, nie chodzi o to, że ich brakuje. Raczej nie wiadomo, o czym pisać najpierw. A może w ogóle nie pisać?

 

Był taki moment, kiedy ta myśl zaświtała mi w głowie. To moment gówno-burzy sprzed kilku tygodni, która rozegrała się w tym portalu za sprawą kilku osób. Mniejsza z tym, czy było to działanie świadome, czy po prostu publiczne epatowanie „bogatym” wnętrzem owych osób, ale... alle... alee... miało to pewien wpływ. Zwolniłem. Zwolniłem, bo zobaczyłem, jak niewiele daje to użeranie się z atakującymi. W końcu, po co kreować się na Van Damme’a, którym przecież nie jestem, i walczyć z dzikimi zwierzętami (odnosząc nawet małe sukcesy – porównywalne z zatamowaniem rany, zadanej samemu sobie nożem podczas krojenia pomidora, i słysząc za plecami jak obserwatorzy stawiają na zwycięzcę...), skoro z dzikimi zwierzętami po prostu można nie walczyć? Ktoś może nazwie to rejteradą, inny powie, że to objaw zdrowego rozsądku.

 

 

Każdy bloger marzy chyba o sensownej rozmowie na tematy, które porusza. Szuka gdzieś w świecie, nawet wirtualnym, tej bratniej duszy, która zareaguje właściwie. Nie, nie pochlebstwem, ale... alle... alee... sensowną uwagą, dopowiedzeniem, żartem, ironią. Tak, żeby „cóś” tak jakoś tam tego zaiskrzyło, panie. Takie tam... marzenia licealistki. Założyłem więc konto na innym blogu. Okazało się, że już tam konto miałem... tyle że od dawna nie używałem, więc się nie zalogowałem, bo hasła nie pamiętałem. Założyłem nowe. Tak, żeby sprawdzić, poszukać, innych ludzi spotkać. I spotkałem.

 

Ludzie, jak to ludzie, różni są. Są i mili, i niemili. Mądrzy i ci mądrzy inaczej. Jak to w większej grupie – uda się spotkać kogoś „fajnego” i „niefajnego”. A wśród tych niefajnych bywają znajomi – ci wirtualni rzecz jasna, więc czasem nawet nie wiesz, że to znajomi. Bardziej oni znają ciebie (tak im się przynajmniej zdaje – są nawet tego pewni), niż ty ich (tym bardziej, że często zmieniają maski, co wirtualny świat zdecydowanie ułatwia). I ci właśnie „znajomi” z tamtego portalu okazują się byłymi użytkownikami (bądź obserwatorami) tego portalu i dzielą się ze mną swoją wiedzą – o tym, jak to ten portal podupadł, kiedy ich oraz wielu innych – w domyśle im podobnych – zabrakło na tym padole... pardon, w tym dole, w którym niby to jesteśmy. My, czyli ci, którzy zostali na NP.

 

Wygląda na to, że jacyś geniusze tu pisali, ale odeszli. Nikt inny, kto pojawił się później, do pięt  im nie dorasta. Przepraszam, ale te banialuki kojarzą mi się tylko z jednym: z tym, że Nagroda Nobla z literatury powinna być zlikwidowana (tak, wiem, powinna – szczególnie patrząc na ostatnio nagradzanych – ale ja idę jeszcze dalej, dalej za „radą geniuszy”). Nagroda ta powinna być zlikwidowana w 1901 r., po fecie na cześć pierwszego jej laureata: Sully’ego Prudhomme’a. Był to człek wybitny, a jego osiągnięcia poetyckie nie mają sobie równych, a zwłaszcza „idealizm, doskonałość artystyczna”, nie wspominając nawet niezwykłego „połączenia duchowości i intelektu”. Po co więc nagradzać (i czytać) następnych, skoro ten tak WIELKIM POETĄ BYŁ? 

 

Dla nas, Polaków, byłoby to szczególnie bolesne, bo przecież 4 lata później nagrodzono Henryka Sienkiewicza – za „wybitne osiągnięcia w dziedzinie epiki i rzadko spotykany geniusz, który wcielił w siebie ducha narodu”. Narodu? Jakiego narodu? Przecież Polski nie było wtedy na mapach od 110 lat! Co tam Kipling, France (Anatol zresztą), Yeats, Mann, Lewis, Pirandello, Elliot, Faulkner, Hemingway, Steinbeck... (no tak, może za dużo Amerykanów) ...Sartre, Beckett, Sołżenicyn, Singer... o Reymoncie nie wspominając. Wywalmy ich wszystkich do kosza. Lepsze już było – wg „naszych” geniuszy. A kiedy ich zabrakło, my niby dołujemy. 

 

Jeden z tych "geniuszy" jest chyba wybitnym znawcą statystyki i psychologii (stosowanej do psycho-manipulacji zapewne). Pisze, że: "na przełomie roku 2019/2020 portal Niepoprawni.pl zaliczany jest do 20-ki najbardziej opiniotwórczych wśród tzw. portali prawicowych"...
>
>tekst usuniety przez autora
>cytowane dane uznane przez 
>Gawriona za fałszywe
>

...jak pisze dalej ów geniusz: „Ni z gruszki, ni z pietruszki nagle pojawiają się niepoprawne gwiazdy jak @Kryspin, @Alina z W-wy, stary -nowy Ruszkiewicz jako @Alpaka, @Rycerz-Dobrowolski i kilku innych. I co dziś mamy? Ano mamy klasyfikację (kwiecień)"...
>
>tekst usuniety przez autora
>cytowane dane uznane przez 
>Gawriona za fałszywe
>

A zatem to ja odpowiadam za tę sytuację. Za pogorszenie notowań. Gdyby mnie tu nie było, Niepoprawni nadal szybowaliby wysoko w przestworzach. Stałem się balastem i kotwicą – lub stał się nimi jakiś „Kryspin”, którego osobiście nie znam. Jakem Krispin, nie znam!

 

Jeśli nadal nie przestałeś się śmiać, dam Ci trochę więcej czasu...

 

...i jeszcze trochę...

 

Dobra, wystarczy... Podane wyżej dane - może i są prawdziwe[1] - tak przynajmniej przedstawia to  similarweb.com >>>, ale... alle... alee... wnioski są jak najbardziej fałszywe i stronnicze. Nawet jeśli jakieś satatystyki na coś wskazują, to należałoby przed taką oceną wziąć pod uwagę co najmniej (bo na pewno nie tylko) dwa fakty...
>
>tekst usuniety przez autora, bo
>wymowa tekstu uznana przez 
>Gawriona za szkodliwą
>

 

Drugim czynnikiem, który należałoby uwzględnić – szczególnie w ostatnim okresie (od stycznia do kwietnia 2021), gdy na...
>
>tekst usuniety przez autora, bo
>wymowa tekstu uznana przez 
>Gawriona za szkodliwą
>

...A narzekania „geniuszy”? Skoro tak im zależało na poziomie, jaki tylko oni gwarantowali, dlaczego ich tu nie ma? Nie porzucasz tego, co cenisz i na czym Ci zależy, prawda? Czy zatem mam odchodzić? A niby dlaczego? Trzeba pisać więcej i lepiej, żeby nie tylko nie spadało (bo na wykresie widać, że trend spadkowy się zatrzymał, jeśli to dane wiarygodne), ale rosło.

 

Taki to rocznicowy tekst wyszedł. "Optymistyczny". A wokoło trwa rozgrywka o stawce dużo wyższej, bo idzie o polską suwerenność, która już wydawała się niemal pewna, i o utrzymanie władzy w rękach tych, którzy będą tej suwerenności bronić, a nie sprzedawać ją lekką rączką za posady w Brukseli, i tęczowe, neo-marksistowskie bomby, rzucane pod fundamenty naszego bezpieczeństwa, trwałości rodziny i wolności naszej wiary (nie wspominając o innych wolnościach), oraz pełzające macki pandemonii, która ustami Bolków zapowiada kolejne fale i kolejne podziały w dostatecznie podzielonym już społeczeństwie. No cóż, Jesus powiedział:

 

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie». (Ewangelia Mateusza 11:28-30)

 

Zatem... o czym tu pisać? Trudna decyzja[2]. Naprawdę...

 

[1] właściciel portalu przedstawia inne dane (poniżej) i pewnie ma rację. Wierzę mu, choć jego reakcja jest dziwna, bo mnie nie chodziło o dane, tylko o tych "geniuszy", co to wszędzie, gdzie ich już nie ma jest źle, a tam, gdzie są, jest "super". 

[2] żartowałem :)

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:9)

Komentarze

Aliny, Alpaki, markowej, Leszka, Solidarnego, jjj i jeszcze kilku osób.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673587

Jestem jeszcze na NP.
Zrzucony w czeluść studni na poziom -5000 widzę, że się odradzam :)
Nie dziwię się @Gawrion-owi, że takich jak ja izoluje od eksponowania komentarzy.
Myślałem pierwej, że jest on, @Gawrion kontraktowym adminem, prowadzący portal dezinformacji.
Myliłem się, i jeśli ktoś ma mi to za złe to przepraszam.
On, ten Admin NP nie jest kontraktowy. To czystej krwi mason, oddelegowany do internetu.
Wniosek taki wysnułem po lekturze cyklu publikacji o masonerii autorstwa Stanisława Krajskiego.
Jestem w trakcie tej lektury i me wcześniejsze przeczucia dziś wykuwają się na pewnik.

Niedawno zacząłem przygotowywać komentarz dotyczący zbliżającej się katastrofy w polskim społeczeństwie. Chciałem w nim wskazać podstawowe działania mające zmniejszyć dolegliwości związane ze zbliżającym się wielkim krachem.
Gdy ogarnąłem rozmiar problemów, jakie nas czekają, stwierdziłem, że przerasta to możliwości publikacji tylko w komentarzach. To zadanie na Blog, i w dodatku jako cykl publikacji.

Jedno mogę polecić - inwestujcie w siebie, w zdrowie i ochronę zaskórniaków, jeśli ktoś je posiada. Nie ma przy tym żadnej złotej recepty. Inflacja przyspiesza, koszty utrzymania rosną a bezpieczne aktywa na dziś już raczej nie istnieją. Reżim godzący w przyrodzone wolności osobiste dławi nasze codzienne życie.
Jeśli ktoś ma własny dom z obejściem niech zorganizuje zbieranie deszczówki, niech nie da się wkręcić w fotowoltanikę, niech ociepli dom, wentylację z odzyskiem ciepła. Zasadnicza kwestia na zbliżające się trudne czasy - zminimalizować koszty stałe i zmienne funkcjonowania rodziny.
Ze środków trzymanych w bankach wybrać c'a połowę i dyzertyfikować w kilka różnych aktywów. Może to być np srebro - nie jest ono na dziś rejestrowane. Złoto jest przewartościowane i każdy zakup jest rejestrowany, by móc pod lufą pistoletu odebrać właścicielowi. Zabawa w waluty to trochę loteria.

@Kryspin pisze : "stary -nowy Ruszkiewicz jako @Alpaka" - uśmiałem się z tego, bo prawie od początku sygnalizowałem kim jestem i byłem w poprzednich wcieleniach. @Gawrion, miast mą szczerość docenić postąpił przewidywalnie.

------------------------------------
Panie Adminie, @Gawrion - Nie dam ci satysfakcji, nie jestem Humpty-Dumpty, nie zachowam się jak cham. Mam swoją godność i mi jej nie odbierzesz.
Piszesz w poście: https://niepoprawni.pl/comment/1673346#comment-1673346 - określenie "ruska propaganda" - ta ucina możliwość racjonalnej wymiany poglądów. Kto tu jest propagandzistą, gnomem, trollem, zadaniowcem...?

Cyt z gadaczki: "Wykopujesz drzwiami, to kominem wchodzą. I ta niecierpliwość, odkrywanie się przedwczesne. A uczyli na szkoleniu, że trzeba się uwiarygodnić. Co za niecierpliwe towarzystwo. Jeden płatny trol wyleciał właśnie na kopach. Za innych się zaraz biorę :)"

Pisałeś to o mnie choć nie tylko, tymczasem ja nie jestem płatnym trollem. Jestem sobą, jedynym swego rodzaju, niepowtarzalnym, ze swą godnością której nigdy nie złamiesz. Ty zaś odkryłeś przyłbicę i z niej widać twe poroże.
-------------------------------------

Mało mam czasu, by go poświęcać na NP.
Praca zawodowa, rodzina a także hobby nie pozwalają na większe zaangażowanie w życiu NP.
Pozdrawiam wszystkich normalnych "Niepoprawnych".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1673595

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zstłś zprszny nplls w pdzęc gspdrzw n NP t jż tylk szprczkw Jrś ż Scrwnnwk. Tylk tm tk chmstw.

Nc ckwg n wnsls, zr mtrł tylk kmntrz t nckw wchdząc rczj w dpsk fnm Scrwnn.

Wrcj d swch.

Tezeusz

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1673599

Ohydne są te twoje komentarze. Zarówno ze względu na treść, jak i na formę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673623

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

One są prawdziwe.Nie pasuje nie czytaj bo skierowane do Admina nie do ciebie. I.to.na tyle

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1673624

I nie zaśmiecaj portalu twoimi oszczerstwami i atakami na ludzi wolnych.

Bo jak piszą niektórzy userzy, na wymioty się zbiera w związku z twoimi komentarzami.. Zupełnie jak być pobierał kasę za zniewagi i kłamstwa.

I na pewno twoje "produkcje" nt. innych blogerów. nie służą interesom Polski.

A fe!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673627

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A ty charakterem tu nie twoj Scierwoneon. Jestes agresywna, prowokujesz do awantur, obrażasz innych z takimi ludźmi nie dyskutuje szkoda mego czasu. A ocena należy do Admina.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1673628

j.w.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673629

Krispin nie napisał tego, co było wzięte w cudzysłów. To były cytaty z "geniusza" w Salonie24. Teksty zacytywane są wyraźnie oznaczone.

Pamiętam, że jako jeden z nielicznych wziąłeś udział w cyklu rebusowym. za co ponownie dziękuję. Był on pomyślany jako pewnego rodzaju starter, do poznania się na innym gruncie, do rozmowy, chwili luzu... bez polityki - na pierwszym planie (tej, która dzieli), choć w tle przecież była. Nic z tego nie wyszło. Niektórzy siedzą za zasiekami, jakie postawili i trudno im się nawet uśmiechnąć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673608

Wzajemnie pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673618

Tobie niektórych brakuje, a mnie nie wszystkich z wymienionych. Niektórzy byli mniej agresywni w stosunku do Ciebie, więc może milej ich wspominasz. W stosunku do mnie nie byli już tacy mili. Ale w pewnym sensie koloryt nadawali. Szkoda, że odchodzą zanim nauczą się romawiać z innymi. Np. taki Maciej Krogulski potrafi na innym portalu "pojechać" dziesięcioma komentarzami w odpowiedzi na jeden - czyli robi to, co i tutaj. Niektórzy już tak widać mają.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673607

mi brakuje wymienionych userów przede wszystkim z powodów merytorycznych - z uwagi na ich rzeczowy wkład w dyskusje o ważnych sprawach.

To, że są mili, jest sprawą drugorzędną, choć także ważną. Nb.to ciekawe, że konserwatyści mają zwykle dobre maniery :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673619

mnie brakuje olononame

Krispinie, olononame=alpaka

Brakuje wszystkich którzy zostali ocenzurowani, nie  lubię cenzurowania myśli, a ocenzurowani zostali wszyscy wymienieni przez Rebeliantkę plus gps65, Verita i Natanael i pewnie jeszcze paru innych. Nie ze wszystkimi było po drodze, albo nie we wszystkich tematach mi było po drodze, ale myślałam, że na niepoprawnych.pl jest miejsce dla różnych niepoprawnych i nie ukrywam rozczarowania wprowadzaniem cenzury, choć oczywiście uznaję prawo właściciela do takiego zarządzania swoim portalem jakie uzna za stosowne. 

Cieszę się, że w końcu po roku "chamstwa i góralskiej muzyki"  dwóch górali znikło  z portalu i muzykant ostał się ino...

Krispinowi dużo veny i cierpliwości z okazji pierwszych urodzin życzę.

Co do mnie - że się przy okazji wypowiem politycznie: to co zrobili moi  i narodu wybrańcy w temacie farmaceutycznego skoku na społeczeństwo to mogę podsumować zdaniem "miałeś chamie złoty róg ( jeśli złotym rogiem było moje serce i jakieś parę milionów innych serc), ostał Ci się ino ... i  to nie z powodu  ruskich botów albo niewystarczającej cenzury. 

Ale kieliszek likieru  czekoladowego w intencji Krispina ( tak to ja, ja  powołałam do życia owego Kryspina...) wzniosę i to zaraz. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1673601

Dziękuję za dobre słowo. Ciastko zjedz za mnie - ale nie z piwem od Apoloniusza :)

Wiem, że olononame=alpaka (gdzieś ktoś to rozszyfrował lub olo sam to zdradził, nie pamiętam). Oba nicki zacne. Powtarzam: cytaty w tekście pochodzą z komentarza w Salonie24.

Mnie brakuje normalnej rozmowy. Na przykład takiej jak ta. I trochę więcej życzliwości, jaką niektórzy potrafią okazać, a inni...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673609

Jeśli chciałeś pisać artykuł o odsłonach na portalu, to trzeba było zapytać u źródła - proste. Jeśli nie chciałeś pytać u źródła, to trzeba było chociaż podszkolić się na temat rodzajów rankingów i statystyk (z jednej strony klasa narzędzi typu alexa czy similarweb o wątpliwej wiarygodności, z drugiej narzędzia typu GA o dużo większej wiarygodności, czy z trzeciej dane bezpośrednio z serwera o 100% wiarygodności). Nie zrobiłeś ani jednego, ani drugiego i wyszedł nie tyle niewiarygodny materiał, co materiał zawierający nieprawdę. No.. Chyba że uznajesz, że pisanie "że jedna baba drugiej babie powiedziała..." jest prawdą, bo ta baba naprawdę powiedziała nieprawdę, tej drugiej babie...

Tu masz wycinek statystyk z GA. Nie są one w 100% wiarygodne i są z czasem coraz mniej wiarygodne i niedoszacowane, ponieważ coraz więcej ludzi używa przeglądarek blokujących skrypty śledzące. Szczególnie duża ilość prawicowych użytkowników Chrome, po wydarzeniach z USA, przerzuciła się na inne przeglądarki typu Brave czy Dissenter.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673610

I nic w tym dziwnego, bo intencje trudno odgadnąć. Szczególnie intencje osób, których się nie zna. To fajnie, że wyjaśnileś, jak to wygląda z twojej perspektywy. Ja cytowałem jedynie uwagi nieznanego mi blogera - krytyczne pod moim głównie adresem - i podchodzę do tego źródła informacji - czego chyba nie zauważyłeś - z dużą dozą nieufności. Zawsze mnie cieszy możliwość rozmowy - nawet z  osobami na piedestale.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673612

Mnie nie interesują Twoje intencje w kontekście tego co tu napisałeś. Przeczytałem artykuł, w którym podajesz czy powielasz nieprawdziwe informacje, dodatkowo robiące portalowi czarny PR, szkodzące, więc reaguję i demaskuję nieprawdę oraz krytykuję warsztat. Gdzie jest przepraszam ta "duża doza nieufności"? Wydźwięk tego co napisałeś jest nader czytelny i można to streścić jednym zdaniem:
Była na Niepoprawnych gównoburza, zwolniłeś, wyszedłeś z klatki, założyłeś konto na innym portalu, okazało się że są tam też inni co tu byli i ich już nie ma, bo portal podupadł powiedzieli Ci, że kiedyś Niepoprawni to było coś, a teraz to tu pies z kulawą nogą nie zagląda. Koniec kropka. No, może w końcówce dajesz jakiś pozytywny akcent, ale po potwierdzeniu "że faktycznie dane są prawdziwe".

PS. być może nie wiesz, ale tego rodzaju czarny PR od 10 prawie lat uprawiają różne dziwne osoby starające się zniechęcić ludzi do portalu, siejący defetyzm i dziwnym trafem wywodzący się czy związani z jednym środowiskiem w necie związanym z ruską propagandą... 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673613

...i nie pod wpływem alkoholu, to można tylko załamać ręce. Nie uprawiam żadnego czarnego PR-u. Ten tekst jest o czymś zupełnie innym.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673614

Pisałem czołgając się w alkoholowymn amoku. Dziś na trzeźwo widzę, że tekst jest o reptilianach... Nie wiem skąd ja wziąłem te fałszywe, nieprawdziwe informacje o 10 krotnie niższych odsłonach na portalu, niż w rzeczywistości.

A tak na serio. Po argumencie ad alkoholum nawet nie chce mi się dalej z Tobą pisać. Napisałeś fejka i nawet nie jest Ci głupio... 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673626

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Trdn krślć , który z ws bzczlnjszy którg kmntrz są brdzj hydn głp. Czy t szczpnk wm tk zdfrmwły mózg? Jszcz jdn dwód by sę n szczpć !

Verita

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1673630

Napisałem fejka, powiadasz? W którym miejscu mijam się z prawdą? Oto komentarz pod moim tekstem w Salonie:

komentarz użytkownikla Ted Cruz

Czy strona, na którą się powołuje jest fałszywa? Sprostowałęś te informacje, podjąc inne dane z innego serwisu, więc wyjaśniłeś sprawę, której w ogóle nie było, bo tekst jest o czymś zupełnie innym. Obaj stoimy po tej samej stronie. Zaatakowałeś mnie, nie fałszywe informacje. Twoja interpretacja mojego tekstu (w którym z ironią traktuję głupka) jest fejkiem. Ten tekst może tak odczytać jedynie ktoś, kto ma złą wolę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673631

Ja odnosiłem się do kwestii odsłon portalu i do nieprawdziwych informacji w artykule Twojego autorstwa. Ty do mojego picia alkoholu. Różnicę w merytoryce widzi każdy debil.

Poza tym. Nie masz zielonego pojęcia czym jest Similarweb a czym GA - pogoogluj sobie, bo szkoda żebym tu rozprawiał na ten temat.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673633

...i nadal mnie, a nie dane atakujesz. Wskaż, gdzie napisałem nieprawdę, którą nazwałes fejkiem. Wkaż, to ją usunę. Chyba że naprawdę zależy ci, żeby odeszło stąd jeszcze więcej osób. Wątpię w to, więc może powściągnij emecje i zacznij działać bez zaciekłości rodem z czeluści Faryzeuszy. Po prostu wskaż, co jest nieprawdą.

Nie zamierzam zgłębiać tajników działania platform, które świadczą usługi analityczne, bo te sprawy kompletnie mnie nie isteresują. Artykuł jest o czym innym, nie o tym, co z niego wyczytałeś. Ja nie jestem wrogiuem Twoim i tego portalu. Powtarzam to po raz n-ty. Może kiedy już to do Ciebie dotrze zaczniesz się zachowywać racjonalnie. Na to liczę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673636

Gdybym chciał atakować Ciebie, to napisałbym np. tak: "jeśli piszesz to na serio i nie w stanie naćpania, to można tylko ubolewać".

Natomiast ja po raz kolejny piszę Ci, że w artykule jest nieprawda. Prawdziwe dane masz na wykresie, który umieściłem. Mam nadzieję że uczyli Cię czytać wykresy? Potrafisz sobie porównać i wyciągnąć wnioski? Natomiast jeśli nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy similarweb a google analitics, to uzupełnij wiedzę, bo ja nie zamierzam Cię tu edukować - wiedza jest powszechnie dostępna. Jeśli zrobisz to co piszę, to wystarczy aby zaiskrzyło ;)

"Żeby odeszło stąd jeszcze więcej osób"? A Ty znowu w tym samym tonie? Zrozum, że to nie jest portal komercyjny - mi nie zależy na ilości osób, tylko na ich jakości. Przykład - właśnie zbanowałem chamkę Veritę, bo już znudziło mi się tolerowanie jej prostackiego chamstwa w stosunku do mnie. Teraz będzie lamentować z Tobą a także innymi wywalonymi (np. z niejakim Józiem Londyńskim) na s24 ile stąd cennych osób odchodzi i jak portal się stacza. I tak wytrzymałem długo. Poza tym - wiele osób chce tu pisać, aplikuje ale w wielu przypadkach to ja nie chcę żeby pisały. W wielu przypadkach nawet nie aktywuję ludziom kont, bo śmierdzą ruskimi onucami.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673637

Pokaż, w którym miejscu "lamentuję" wraz z kimkolwiek "ile stąd cennych osób odchodzi i jak portal się stacza". Pokaż to miejsce - choć jedno.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673638

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Tezeusz

#1673639

Nie dość, że nie przeprosiłeś za swoje insynuacje, to jeszcze się naigrywasz. Boga się nie boisz, honoru nie masz - nie musisz tego stale udowadniać. Wszyscy to już wiedzą. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673641

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

brzłś wyzywłś dmn, wyszydzdz śmszsz  prtl NP brższ mn. T km jstś? Km  czym tk pytm dmn Cb.

.kt ttj jst Fryzszm n chyb n j. 

Tezeusz

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1673645

..."obraziłam" Admina? W którym wyszydzadzałem i ośmieszałem portal NP? Wskaż jedno takie miejsce, nałogowy oszczerco. Kiedy przestaniesz trollować w tym blogu?

Same pomówienia. Jak zwykle zero odpowiedzi na konkretnie pytania.  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673657

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Alpaka został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Fktm jst twj włsnść prtl. Jśl msz zmr tk dlj pstępwć jk d tj pry, t wystw mnfst @Gwrn- krśljący chrktr twjg prtl. Nch czytjący, chętn d czstnctw w życ twjj blgsfry wdzą, ż m n słżyć tylk wyłączn twrzn Nwg Prządk Śwt, tylk wyłączn d wlbn PS- wszystkch jg przdstwcl. W kwst szczpń, n tylk PS-, l cłj, prócz Knfdrcj pzycj. Jstśc w tym ldbójstw, PS P-K tc zgdn jk chlr. P c ngżwć d wymny pglądów ldz, których pglądy n są przz cb kcptwln? Zdyscyplnj przy kzj @Tzsz- b c dbr nbltcję w szrgch znmntj lży, chć mnmm, ż jstś dpr kndydtm n prwszy stpń wtjmnczn. Fx ps ppłnny przz ng znjdj sę w tym kmntrz: https://npprwn.pl/cmmnt/1673599#cmmnt-1673599 Jm c słdzł msn z krw kśc, n n zrzmł (jk zwykl) mg przypdbn tb dbr c zsłżn mjsc w pntn "wlkch" tg śwt.
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1673646

Admin już w tej sprawie się wypowiedział. Nie zależy mu na portalu "dla wszystkich Polaków" i nie zależy mu na ilości wejść, natomiast zdecydowanie zależy mu aby jego witryna posiadał określony charakter. Alpako, ciągłe zmiany nicków aby tu za wszelką cenę pozostać i  pouczać Admina chyba nie mają sensu. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1673649

Pani Agnieszko, gdzieś przewinęła się w postach wypowiedź na ten temat. Nie załatwia to sprawy Manifestu na stałe widocznego na stronie głównej, lub stronie logowania. Żeby choć jako preambuła do regulaminu...
Regulamin zachęca do wymiany poglądów, nic nie mówiąc o rzeczywistej "misji" tego portalu.

@Verita z permanentnym banem jest przykładem obrzydliwej cenzury i nadmiernie krzywdzącą reakcją na merytoryczną zawartość jej wypowiedzi.

Nie mam w planach bawić się w ukrywanie pod innym nick-iem. Ten, teraz wynika z wcześniejszego zlikwidowania tymczasowego konta e-mail z poprzednich wcieleń.

Zdaję sobie również sprawę, że mnie również czeka taki sam los co @Verita. Czy to coś zmieni? Czy zamykanie ust krytycznym głosom ma sprawić, że sytuacja w Polsce się poprawi? Będziecie się tu nawzajem fascynować swoimi ochami i achami nad rządem PiS nawet, gdy postawi was przed plutonem egzekucyjnym ?

Świat ułudy, fałszu i zaprzeczania rzeczywistości - tak będzie wyglądał ten portal po usunięciu komentatorów mających czelność mieć odrębne zdania.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1673683

Co do Kryspina w punkt. Może ja się klócilem z antyszczepionkowcami i Scierwoneonem ale w dobrej sprawie nigdy nigdzie nie szkalowalem portalu wręcz przeciwnie a Kryspin ? pokazał kim jest o czym pisalem od dawna. 

Scierwoneonowki infekuja wiele portali jak np. Nasze Blogi  tam z kolei szaleje nasza szperaczka inaczej Jaruś.R. jego chamskie  komentarze są przez admina wciąż wywalane.

Tutaj mamy Aliny, Rebe i wielu innych .....co takiego pozytywnego ci ludzie wnoszą do portalu oprócz wasni, kłótni. Jakie materiały napisały ? Bawią się sobą? To moja ocena od dawna. 

Promocja portalu to według mojej skromnej oceny głównie ciekawe materiały publikowane w sieci czytane przez wielu. Materiały a nie komentarze. Nie ma materiałów nie ma co komentować chyba że samych siebie.

Gdybym osobiście uważał, że NP nie sę patriotycznym portalem dawno by mnie tutaj nie było. W sieci portal NP oceniany jest wysoko jako narodowy patriotyczny portal  - to są fakty potwierdzane i przyznane np. przez adminów innych prawicowych  i patriotycznych portali ( wiem to z korespondencji z nimi), to boli Ścierwoneon i sowiecką agenturę oraz lewactwo. To jest już  powszechnie wiadomo.

Tak Adminie rób porządek w swoim portalu. Wielu ciebie wspiera. 

Pozdrawiam 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1673615

Niektórzy na portalu już wprost piszą, ze zbiera im się na wymioty w związku z "produkcjami" Tezeusza o innych blogerach.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673625

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Twj kmntrz śwdczy km czym jstś!

Tezeusz

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1673632

Widzę że w śladowych ilościach neuronów twego ośrodka percepcji, dotarł fakt, iż nie jestem Ruszczkiewiczem, jakimś niebieskim... To dobrze rokuje.
Jeszcze trochę, a będziesz mógł przynosić kij rzucany przez Admina.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1673647

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak i nie zmienisz szyderstwa i obrażania innych szperaczko - niestety.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1673648

Nie, nie jest Pan Ruszkiewiczem. Co jest tego dowodem: zupełnie inna mentalność, styl pisania, jak również  własna dokładna informacja jakie nicki używał Pan w przeszłości. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

AgnieszkaS

#1673650

tekst Krispina jest o czymś innym.

Nie analizował on pozycji NP w rankingach, tylko opinie niektórych użytkowników o NP zamieszczone na innych portalach.

Krispin nie utożsamiał się z tymi opiniami, tylko wyraził - jak mi się wydaje - stanowisko, że zamiast "plotkować" o portalu gdzie indziej, właściwszym jest polemizowanie w miejscu, o którym niezadowoleni piszą.

Ps. Jak się jednak wydaje, Gawrionie, utraciłeś zainteresowanie dla krytycznych opinii ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673670

Nie cała Polska jest okupowana

– porównajcie zdjęcie z poniższego artykułu !!!

https://www.salon24.pl/u/mnie/1141885,srodkowy-palec

10 czerwiec 2021

Ustawa (...) w Dzienniku Ustaw z 2021 r. poz. 554
– już na pierwszy rzut oka nadaje się do zaskarżenia
do Trybunału Konstytucyjnego.
Tym niech się jednak bawią dzielni politycy.

Nam – mieszkańcom Polski – nie wolno natomiast dobrowolnie
przekazywać ekspozyturze kryminalistów z Kartelu "Zielonego Ładu",
wrażliwych danych na temat znanych nam elementów infrastruktury
grzewczej naszego kraju.

https://www.salon24.pl/u/mnie/1141885,srodkowy-palec

29 maj 2021

Wywiad dr Krajewskiego z portalu wRealu24
z panem redaktorem Leszkiem Szymowskim
na temat Nowego Ładu Mateuszka

https://www.youtube.com/watch?v=bjO8Aa3eA8o

12 maj 2021

Mec. Jacek Wilk dla portalu namzalezy.pl

https://www.youtube.com/watch?v=NDithNwqu2g

22 kwiecień 2021

Wywiad z mec. Jackiem Wilkiem

https://www.youtube.com/watch?v=rIggxmfzHVI

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1673876

Korekta:

chodzi o zdjęcie do artykułu

https://www.salon24.pl/u/mnie/1145951, terytorium-wolnej-polski

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1673878