Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!

Obrazek użytkownika Gawrion
Idee

Ludzie zazwyczaj posługują się prostą, chłopską logiką: "jeśli coś widzą, to znaczy, że jest; jeśli czegoś nie widzą, to znaczy, że nie ma". Proste i wdzięczne? Jak konstrukcja cepa! Tę empiryczną, prostą "sztukę" badawczą w szczególności dopracowali do perfekcji lewacy. Na przykład w przypadku zabijania dzieci: dziecko jest w brzuchu, i go nie widać - to znaczy, że dziecka nie ma. Można zabijać, aborcja jest ok i takie tam slogany. Co najwyżej w wyobrażeniu takiego lewaka, to dziecko jest pulsującym krwią, nieświadomym zlepkiem komórek, nie godnym tego, by żyć. Skoro jest w brzuchu, i nie widzi świata, nie nauczyło się czytać wyborczej, nie może krzyczeć ***** ***, to znaczy że go nie ma. Taka tam wdzięczna logika.

Co innego jeśli dziecko urodzi się! Co więcej - jeśli urodzi się i obejrzy, choćby kątem oka, pierwszy w życiu egzemplarz wyborczej, lub konstytucji - zabijać nie wolno. Wtedy dziecko nabiera statusu prawie równego kornikowi drukarzowi, masakrującemu ostatnie połacia  Puszczy Białowieskiej.  

No ale przecież nie chciałem rozprawiać Wam tu o lewakach, aborcji, korniku drukarzu i puszczy tylko o szczepionkach, zaszczepionych i niezaszczepionych. Co ma to wspólnego ze wstępem? Ma! Prostą wdzięczną, chłopską, ale złudną logikę. Co więcej - o ile do tej pory ta prosta, chłopska, złudna i durna logika była wyłącznie domeną lewactwa, to w dzisiejszych czasach, niczym wirus, rozprzestrzenia się ona w umysłach ludzi prawicy, do tej pory przecież jawiących się jako umysły logiczne, analityczne i racjonalne.

Dziś wiele racjonalnych do tej pory osób prawicy podważa istnienie wirusa, pandemii, epidemii, skuteczność szczepionek. Epidemię widać? Nie widać. Wirusa widać? Nie widać. Szczepionkę kiedyś widzieliście? Ja nawet dziś po drugim szczepieniu nie dam uciąć niezaszczepionej ręki, co oni mi tam wstrzyknęli. Ba! Może nic? Przecież nic nie czułem! Zaszczepionej ręki nie będę dawał ucinać i nie będę stawiał do zakładu, bo i tak w ciągu dwóch lat uschnie, jak wieszczą antyszczepionkowcy. Postaw obok siebie osobę zaszczepioną i niezaszczepioną - odróżnisz? Nie odróżnisz! Proste!

Dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedź jest dość prosta. Temat epidemii, szczepionek, maseczek trafił na podatny grunt, który sprzyja snuciu i bujnemu wzrostowi teorii spiskowych, które z kolei bardziej kojarzą nam się z prawicą i ludźmi przywiązanymi do zasad, wartości i wiary. A w teoriach spiskowych można wybierać do woli: depopulacja, czipowanie RFID, znak bestii, apokalipsa, technologie 5G, przepowiednie, genetyczne manipulacje ludźmi, chemtraile, reptilianie, masoneria, Bill Gates i Żydzi! Szczepionki od zawsze pojawiały się jako temat teorii spiskowych, więc naturalnie prawicowcy często ustawili się w kontrze do logiki szczepień.

Miesza nam się w głowach...

Wirusa nie widać - to nie hipoteza, teoria - to fakt notoryjny, czyli powszechnie znany i akceptowany, taki którego nie trzeba udowadniać. Gdyby wirus był wielkości krowy, to sprawa wyglądałaby inaczej i nie musiałbym pisać tego artykułu. To że go nie widać - jest pierwszym, poważnym czynnikiem, który powoduje niezrozumienie tematu i błędne wnioski, na zasadzie: "nie widać go, to go nie ma". To nie koniec. Jeszcze większe niezrozumienie powoduje nakładające się na czynnik pierwszy zjawisko powszechnego niezrozumienia tzw. zakażenia bezobjawowego. No bo skoro nie ma objawów, to znaczy że ja chory nie jestem. A skoro nie jestem chory, to znaczy że jestem zdrowy i żadnego wirusa nie mam. Co innego gdyby wirus, był wielkości krowy - wtedy każdy by wiedział, że go ma lub nie ma. No a przecież nikt wtedy by nie uznał, że zakażenie krową, którą każdy widzi, to jest sytuacja zdrowa. Nie dyskutowalibyśmy wtedy nawet o przymusowej segregacji szczepionych i nieszczepionych, o paszportach kowidowych, bo nikt z krową nie wybrałby się do teatru, kina, restauracji czy choćby baru, a już nie piszę o lataniu samolotem. Z krową? Co najwyżej statek... towarowy.

Poza dwoma powyższymi czynnikami, które powodują pomieszanie w głowach, dokłada się szereg innych, potęgujących dzisiejsze wariactwa ludzi. Zmęczenie ograniczeniami, obostrzeniami, maseczkami ("kagańcami"), działanie obcych agentur, zacierających ręce w łatwości siania dezinformacji i fermentu itd.

Czy niezaszczepieni zarażają bardziej od zaszczepionych?

Postawmy osobę zaszczepioną i niezaszczepioną koło siebie. A bardziej ściśle - postawmy koło siebie osobę odporną na wirusa i nieodporną. Zarówno chłop, lewak i prawicowiec z pomieszaniem w głowie powiedzą, że nie ma różnicy, bo ich nie widać. Przynajmniej dopóki osoba niezaszczepiona nie zacznie szaleńczo kaszleć.. Powiedzą, że obie osoby tak samo zarażają i nie zarażają. Nie wytłumaczysz im, że istnieją racjonalne powody aby traktować osoby nieodporne jako zdecydowanie większe zagrożenie rozprzestrzenianiem się wirusa, jako powód i przyczynę dalszych zakażeń i w konsekwencji kolejnych śmierci. A spróbuj choćby delikatnie i nieśmiało postawić hipotezę, że osoby nieodporne, niezaszczepione, przyczyniają się do śmierci innych. Jak tak możesz!? Zrozumiałe by było przecież, gdyby nazwać mordercą kogoś obwieszonego środkami wybuchowymi, wysadzającego się w powietrze pośród zgromadzenia ludzi. Wśród latających fragmentów ludzkich ciał i krwi trudno by było bronić niewinności mordercy. Ale wobec tego, że wirusa nie widać, wobec tego, że zarażenia bezobjawowego nie odróżnisz od niezarażenia objawowego, to problemu nie ma. 

Niewidzialna logika jest niestety taka, że osoby z organizmami nieodpornymi na koronawirusa (czyli duża część osób niezaszczepionych - bo można przecież nabyć odporność naturalną, po chorobie), są w odróżnieniu od osób odpornych (zaszczepieni są prawie w 100% odporni) kilkukrotnie skuteczniejszym inkubatorem wirusa i chodzącym wirusowym nawilżaczem! Zatem przyczyniają się do zarażeń, zakażeń, chorób i śmierci kilka razy bardziej niż osoby odporne, w tym zaszczepione.

Izraelskie badania wykazały, że stężenie wirusa (tzw. miano wirusa) u osób zaszczepionych, jest czterokrotnie niższe po 12-28 dniach od zaszczepienia pierwszą dawką szczepionki mRNA, w porównaniu z osobami niezaszczepionymi. Oznacza to w uproszczeniu, że osoby nieodporne, niezaszczepione posiadają czterokrotnie wyższe ryzyko zarażenia innych (nawet mając bezobjawowe zakażenie), spowodowania ich choroby, w tym śmierci. Oczywiście osoby te w większości będą to robiły nieświadomie, niechcący, ale w żaden sposób nie obala to tezy, że swoją nieodpowiedzialnością i buntowniczą naturą przyczyniają się do śmierci innych kilkukrotnie bardziej niż osoby zaszczepione. Gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że osoby zaszczepione przeważnie stosują także inne środki bezpieczeństwa, ograniczające poważnie transmisję wirusa, a z drugiej strony osoby niechętne szczepionkom, to przeważnie osoby demonstrujące niechęć do maseczek, publicznie demonstrujące swoją niefrasobliwość w kwestiach wirusa i środków bezpieczeńśtwa, można śmiało postawić tezę, że stopień ich przyczyniania się do śmierci innych jest dużo większy niż cztery. I taka jest moi drodzy niewidzialna, ale brutalna logika w tym wszystkim. Tak jak brutalne, ale zgodne z prawdą i logiką, jest nazwanie lewaczki dokonującej aborcji mordercą.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:30)

Komentarze

"nie nauczyło się czytać wyborczej" Wyborne. Dobry tekst, dzięki.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1
#1673332

Jakaś logika w tym jest.

Jest też inna logika, o której Gawrion na siłę nie chce wiedzieć:

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31417&Itemid=47 

O idiotyzmach głoszonych przez naganiaczy szczepionkowych w sprawie maseczek co to na samym początku ogłoszonej (czytaj urojonej) pandemii miały szkodzić i zakazywali nosić, żeby po miesiącu wprowadzić obowiązek stosowania tych niby szkodliwych maseczek, będę przypominać każdemu zwolennikowi szczepień na covid-19!

Te Guty, Szumowskie, Morawieckie i ich doradcy od wszystkiego. To oni, ci zupełnie niewiarygodni ludzie, naganiają do szczepienia. I już to samo wystarczy, żeby się nie szczepić!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-12

Alina

#1673334

Nie szczep się po co najwyżej rodzinka zapłacze, lub nie i wszyscy zapomną. Covid wszystkich przekonuje równo.....na cmentarzu. Ale to jest twój wybór !

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-12

Tezeusz

#1673336

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Maciej Krogulski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kto kogo zaraża?

Rzeczywiście, nie uczyli nas w szkole, że tak może wyglądać
wojna z własnym społeczeństwem, czyli z użyciem
broni B, nanotechnologii oraz oprogramowania komputerowego.
A wszystko to w jednym preparacie inwigilacyjnym mRNA,
który zostanie dla zmylenia nazwany szczepionką.

Morowe powietrze

https://www.salon24.pl/u/wawel/1143532,uczeni-z-mit-mozliwosc-zarazenia-niezaszczepionych-bialkiem-kolca-poprzez-plyny-ustrojowe-wydzieliny-i-kontakt

Zagrożenie koronawirusem, który pojawił się – w różnych częściach
świata – od 16 do 20 miesięcy temu, zostało zdystansowane przez
nieporównywalnie groźniejsze konsekwencje przyjmowania preparatów
inwigilacyjnych mRNA, produkowanych przez firmy Pfizer/BioNTech
oraz Moderna.

Jest to – jak w przypadku najgroźniejszych znanych w historii
epidemii – zagrożenie morowym powietrzem, zawierającym toksyczne
cząsteczki białka kolca, uwalniane od preparatów inwigilacyjnych
mRNA produkowanych przez firmy Pfizer/BioNTech oraz Moderna.

Białka kolca – po uwolnieniu się (w wyniku zjawiska "linienia"
preparatu) – mogą przemieszczać się w powietrzu na znaczne
odległości od zaszczepionego, a następnie być wdychane przez
niezaszczepionego.

"These exosomes can travel to distant places. (...)
and inhaled by a nearby person".

Białka kolca – ze względu na sposób transmisji (drogę szerzenia) –
stanowią zatem zagrożenie przypominające prątki gruźlicy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Morowe_powietrze

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gru%C5%BAlica_cz%C5%82owieka

Zatem apartheid – TAK, ale w znaczeniu izolacji zaszczepionych.
Obchodzimy zaszczepionych szerokim łukiem, sami w maseczkach
oraz przyłbicach.

Zaszczepieni na dodatek, zrezygnowali z maseczek, przyłbic
oraz dystansu przestrzennego.

Zaszczepionych należy zatem traktować, jak zbiegów
z zakładu zamkniętego dla prątkujących gruźlików:
"Oszalałeś – nie twoja wina. Lecz jeśli zamierzasz mnie
zarażać – ponieważ dałeś się zaszczepić – wypad z pojazdu
komunikacji publicznej".

Całość raportu w IJVTPR – link poniżej

https://ijvtpr.com/index.php/IJVTPR/article/view/23

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1673568

"wiarygodność" Pani Aliny z Warszawy na tym portalu  od 7 miesięcy, sama mówi za siebie, mam do tej wiarygodności duży dystans... a Covid 19 szaleje od ponad roku.

Serdecznie pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-11
#1673339

Biorąc pod uwagę zdyscyplinowaną monotematyczność mam nieodparte wrażenie, że jest to bytność ściśle zadaniowa. Oczywiście internet ma to do siebie, że możemy dość swobodnie podszywać się, pisać z kilku IP, manipulować. Za rękę nie złapałem, więc nie mogę łatwo wyrokować. Czasami czytam komentarze i nic mądrego prócz propagandy z nich nie wynika. Dziwię się z osiągniętej rangi nadanej przez społeczność portalu, którą będę prawdopodobnie musiał skorygować ręcznie, bo gdyby nie automatyczny system nadawania władzy na portalu, ja tej władzy tej komentatorce bym nigdy nie przekazał.

Dla mnie wiarygodność znikoma.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-9

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673340

W punkt, 100/100, zauważyłem tutaj wielu "zadaniowców", których omijam.

Serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6
#1673341

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Alpaka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Dziwię się z osiągniętej rangi nadanej przez społeczność portalu, którą będę prawdopodobnie musiał skorygować ręcznie"

To mnie przekonuje, argument nie do obalenia. Prawie jak nasz rząd z dobrowolnością szczepień i poszanowaniem ustawy zasadniczej.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9
#1673355

Widzę, że pan Romek, mój znajomy obserwator ciekawych blogów, w rozmowie ze mną, zapewne nieświadomie, dokonał "przereklamowania" Gawriona ....

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9

Alina

#1673367

A konkretnie to gdzie ten covid szaleje? Gdzie go ktoś widział?

Skąd wiadomo, dlaczego ludzie zmarli na covid? Gdzie są sekcje zwłok?

Jak i czym byli leczeni?

Skąd wiadomo, że nie zmarli na skutek gwałtownej grzybicy płuc po antybiotykach, albo na skutek poparzenia czystym tlenem pęcherzyków płuc?  Albo szpitalnego zakażenia gronkowcem złocistym? 

Skąd wiadomo co "medycy" robili z chorymi w zamkniętych szpitalach?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-9

Alina

#1673342

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Albo ty żyjesz w innym równoległym świecie, albo twoje myślenie ogranicza się do podstawowych czynności życiowych albo....realizujesz czyjeś zlecenie. Takie wrażenie odnoszę czytając od wielu miesięcy twoje monotematyczne komentarze.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-10

Tezeusz

#1673350

Najbardziej podoba mi sie to zdanie :) : "Skąd wiadomo co "medycy" robili z chorymi w zamkniętych szpitalach?"

Jak to nie wiadomo? Przecież to oczywiste. Dorzynali chorych scyzorykami, a do tego wycinali wątroby i jedli na surowo :). A ponieważ robili to wszyscy, medycy tak mają, to  teraz taka zmowa milczenia i nie chcą się przyznać :) Ludzie.....

A skąd wiadomo, co robi mechanik w warsztacie z samochodem. Też oczywiste. Psuje go , pastwi się nad nim  itd :) A skąd wiadomo. co robią pracownicy zoo ze zwierzętami w  zamkniętych ogrodach zoologicznych? Jak to co :) To już chyba oczywiste...:) Itd..... Ludzie..., ludzie...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

janksero

#1673374

Przezacne :D Ludziom niemiłosiernie odwala :/

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673376

Znany jest Tobie "mechanik w warsztacie z samochodem",
który pastwi się nad chorym?

Czy to kierowca karetki pogotowia?

Łowca skór?

Czemu nie podajesz go do prokuratora?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1673451

Co w tym wpisie jest "niewiarygodnego"? Informacja o maseczkach i tym co mówił Gut w marcu, a potem w kwietniu 2020?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6

Alina

#1673343

Proszę o nie spamowanie i nie trollowanie w tym wątku. Umieszczasz wielokrotne komentarze, odpowiadasz sama sobie. Dziś mi się nie chce, ale jutro ten śmietnik zostanie uporządkowany. Nie ilość, a jakość.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673345

Czyli potraktowałeś jednego ze swoich komentatorów jak śmieci?
Inaczej Twojego postępowania ocenić się nie da!
To mój ostatni wpis w Twoim uporządkowanym "śmietniku"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1673472

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Była byś chora kogoś nie obrazajac. Co za człowiek zero kultury osobistej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1673474

Myślący myśli - więc z łatwowścią odpowie mi prostaczkowi na proste pytanie:

Do 2019 roku naganiano ludzi do szczepienia na grypę. Co roku.

Nagle z końcem 2019 roku wszyscy ludzie na świecie przestali chorować na grypę.

Nikt nie zmarł na grypę aż do dzisiaj .

 I tym sposbem grypa ( zabójca ludzi głównie starych) została zlikwidowana. 

Teraz umiera się tylko na COVID.

Moje pytanie : czy to jest moda czy wirus jest godnym zabójcą zwykłej grypy.

W takim razie jest to sukces całego świata lekarzy, medyków, uczonych - którzy wynaleźli ten wirus .

Nobel czeka na zgłoszenie epokowego wynalazku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1674768

Wyciągasz tu artykuł jakiegoś ruskiego propagandzisty Białasa, zamieszczony na stronie Dakowskiego. Wystarczy przejrzeć blog niejakiego Białasa, aby wiedzieć na czym polega jego działalność. Tu dość dobra próbka jego ruskiej propagandy, dotyczącej Katynia:

https://zygmuntbialas.wordpress.com/2018/11/02/czolowi-blogerzy-o-katyniu-02-11-2018/

Wcześniej pisał tanią propagandę niskich lotów, jak wyżej. Dziś - podobnie jak ty - wyłącznie ruska antyszczepionkowa zadaniowość. Rzuciliście się wszystkimi siłami - jak szczerbaci na suchary :D

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673346

#1673366

Ciekawe tu Gawrion ma zasoby. Oto co znalazłam przypadkowo:

https://niepoprawni.pl/blog/ram/transplantacje-goje-na-czesci-zamienne-dla-zydow

a co wyjaśnia wciąż dopuszczone bezprawie "śmierci mózgowej" jako prawo dla gojów.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

Alina

#1673337

...usiłuja man wmówić, że nie ma wirusa, ale jest pandemia, epidemia i tzw. szczepionki są skuteczne. A tymczasem jest dokładnie na odwrót. Wirus istnieje, ale wmawia się nam, że jest także pandemia, epidemia i tzw. szczepionki są skuteczne. 

Gawrionie, Ziemia jest okragła. Przestań już.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673347

Czy ty naprawdę nie potrafisz merytorycznie dyskutować ? Osoby które sie z tobą nie zgadzają jak zwykle wyszydzasz, ośmieszasz - wystarczy przeczytać z historii twoje odpowiedzi i komentarze. Jesteś agresywny i niegrzeczny niejednokrotnie wręcz wulgarny. prowokujesz do waśni i awantur.... nieładnie !

Skoro po raz kolejny obrazasz ludzi ""Płaskoziemcy" Gawrion i Teze-łuszcz..." mogę takich podobnych twoich wypowiedzi przytoczyć setkę, sa w historii twoich komentarzy. Ale czy warto ?

To ty tak naprawdę od wielu miesięcy kim i czym jesteś wiemy wszyscy, Jak długo Admin będzie tolerował takie twoje zachowanie. To ,że być może się znacie i Admin ciebie toleruje i twoje wulgarne zachowanie na portalu od dawna, do tego wcale twoją osobę nie upoważnia.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

Tezeusz

#1673353

Czekam z niecierpliwością. Szczególnie na te "wulgarne". Nie pomyliło Ci się czasem z wpisami Twoich kolegów?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673393

Za to pan-demonię nam wmówiono. Gawrion twierdzi, że znał ludzi, którzy umarli z powodu covid-19. Ja również takich znałem. Ale znam także przypadki zgonów po grypie - 3 lata temu i 5 lat temu. A ostatnio nikt na grypę nie umiera. Może to dzieki szczepionkom na grypę? Ale jak te różne nowe mutacje grypy dowiedziały się, że z nimi już koniec? Może z Gazety Wyborczej? :)  

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673348

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zarzucam od dawna tobie prowokowanie do kłótni i za kilka sekund to się dzieje zarzucasz Adminowi tego czego nigdy nie wypowiedział patrz "wywód o Gazecie Wyborczej"

Dlaczego jesteś taki agresywny, zły i nietolerancyjny ?
 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Tezeusz

#1673354

O tym świadczy ten wpis i kolejne kłamliwe oskarżenia pod adresem osób, które nie chcą uczestniczyć w eksperymentach medycznych. Ziemia jest okrągła, więc nie zaklinaj ani jej, ani rzeczywistości. Masz jaja, wziąłeś udział w eksperymencie medycznym i chwalisz się tym niemal codziennie. Brawo. I zajmijmy się teraz ważniejszymi tematami.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673378

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N mj rzczw rgmnty rzcsz klmnm, brzsz, wyszydzdz prwkjsz d wntr.C z cb z człwk?

J twch &qt;jj n pblcznm.

Gdz kltr sbst, wychwn,  szcnk d dwrsrzy gdz ?

Tezeusz

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1673380

Popracuj nad tym, nie pajacuj z tym koncyliacyjnym tonem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673392

mógłby być poprawny, gdyby zaufać rządom jak jeden mąż na całym świecie. A jeśli tylko któremuś się nie zaufa, to bęc, i hiatus w myśleniu powstaje. Mnóstwo sygnałów, że wielu rządom nie można wierzyć, a też i takie są, że olewają kowid-śmigusa. Dlatego uprawniona jest kontradykcja wobec zjawiska mrowiska, choć kopców z termitami jest mnóstwo, i to jednako dla szarańczy zadekretowanych. Bo są i takie tereny, gdzie ich nie ma, od zarania plandemii. Dlatego szantaż moralny na wielu odszczepieńców nie działa, bo zaufanie do zarządzających kowidianami bliskie zeru. Nasz szef portalu uprawia zatem rządową propagandę. Przy okazji podbudowując opozycję, która w sprawie bio-kenkart jakoś już totalną nie jest. No hiatus w logice..., drogi Mistrzu.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6

Zygmunt Korus

#1673352

Wysnuł Pan wniosek posługując się indukcją, nie dedukcją. Ja opieram moje rozumowanie i wnioski na wiedzy, nauce, logice. Dzięki Bogu naukowe publikacje (jeszcze) muszą przejść przez szereg sprawdzeń, podlegają ścisłym, naukowy kryteriom oceny. Na czym polega Pański błąd indukcji:

1. Ja jestem sobą. Rząd - rządem.

2. Istnieje naukowa wiedza o dużej wiarygodności.

3. Jeśli zarówno ja, jak i rząd opieramy się na tej samej nauce i wiedzy, to faktycznie można wyciągnąć wniosek, że mówię to samo co rząd, co jeszcze jest prawdą. Fałszem jest natomiast twierdzenie, że ja jestem propagandą rządu. Po prostu korzystamy z tych samych źródeł wiedzy.

To tak jakby twierdzić że cywilizacja egipska była tubą propagandową sumeryjskiej, bo twierdziła za nią, że 2+2 =4...

Co do zaufania do tego rządu. Po tylu latach sprawowania władzy jest rekordowe! Głównie dzięki temu, że ten rząd realizuje obietnice, program i zajmuje się sprawami Polski.

Ps. Info dla innych, którzy starają się mnie prowokować. Na komentarze nie na temat, bełkotliwe, niemerytoryczne, po prostu nie odpowiadam, szanując coraz większą bazę danych portalu. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673369

Logiczne myślenie nie boli. Wziąłeś udział w medycznym eksperymencie i przyjąłeś zastrzyk (Ty nazywasz to "zaszczepieniem sie"). I co dalej? Czujesz się bezpieczny? Chciałbyś, żeby wszyscy poszli w Twoje ślady? A jak nie, to kary: zakaz uczestniczenia w imprezach masowych, szlaban na basen, bilet lotniczy, a potem (a nawet już) paszporty zdrowotne i inne takie. A przecież Ty też możesz się zarazić, możesz nawet zarażać (patrz ulotka produktu medycznego, który nazywasz "szczepionką") i na dodatek nie wiesz, jaki jest "okres ochronny" (kilka do kilkunastu tygodni - patrz ulotka)... jeśli w ogóle jest okres ochronny, skoro można zachorować i nadal zarażać (bo przecież można "chorować bezobjawowo" - dokładnie jak jeść zupę nie jedząc jej, przecież to proste, prawda?). 

Jak długo będziesz się czuł bezpieczny? Dopóki nie ogłoszą w radiu i telewizji "czwartej fali"? Wtedy pobiegniesz znowu zrobić to, co mądry człowiek z ekranu telewizora powie? Dla dobra ludzkości "zaszczepisz" się ponownie? A potem znowu i znowu? I tak co rok? Czy co pół roku? A może ten wirus to jednak broń biologiczna i trzeba się będzie szczepic częściej? 

Zachęcasz do tzw "szczepień" i jesteś zwolennikiem przymusu. A ja jestem za zamknięciem wszystkich niezaszczepionych w "Berezie Kartuskiej". Wiesz dlaczego? Bo ci, którzy maczali palce w stworzeniu tego wirusa i rozprzestrzenianiu kłamstaw o pandemii nigdy do tego nie dopuszczą. Wtedy czwarta fala mogłaby skosić wiecej osób poza "Berezą" niż w niej. Dlatego nie mogą doprowadzić do tego, aby takie rozwiązanie zastosowano. Upadłaby wtedy cała narracja, która i dziś ledwie trzyma się kupy. Jedynym jej spoiwem jest to, że ktoś (jak Ty) znał kilka osób, które zachorpowały (ja też znałem), a kilka nawet umarło (więcej niż na grypę 3 lata temu).

Myślenie logczne ma dużą przyszłość... ale niedługo może być karalne. Dlatego chowasz mój ostatni artykuł i tłumaczysz się, że nie będziesz "promował" pewnych postaw. Ty nie tylko nie promujesz, ty zwalczasz inny punkt widzenia, a to wielka różnica. Taka jak między wolnością a cenzurą. A propagowanie restrykcji szczepionkowych to...

jeszcze jedna próba podziału społeczeństwa!

...bo tu - jak widać - linia podziału przebiega nie pomiedzy partiami, pomiędzy wierzącymi i niewierzącymi, ale w poprzek. To naprawdę smutne. Bo jedność znowu jest rozbijana. I to w tak banalny sposób.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673381

Można różnie rządzić pojedynczymi ludźmi, grupami ludzi, masami ludzi, nacjami, państrwami i całymi poulacjami ludzkimi. Można ich kupować, można im obiecywać, można wywlekać z nich najgorsze instynkty. Można ich oszukiwać.

Ale najlepszym i najstarszym sposobem na rządzenie ludźmi jest strach. Ludzie zrobią wszystko ze strachu ( i by się nie bać, uniknąć tego kamienia na duszy). Z obawy, niepokoju,  braku wiary.

Najlepsze metody to najstarsze i najlepiej wypróbowane , niezawodne metody.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1674769

nie dopuszcza innego punktu widzenia? Akurat tak się złożyło, że umieściłem przez przypadek równocześnie tekst [https://niepoprawni.pl/blog/zygmunt-korus/rzekoma-mowa-nienawisci-do-skluocencow] Jemu przeciwstawny, faktycznie emocjonalny, ale ja tak naprawdę myślę i mam prawo wyrażać, jak potrafię najlepiej, moje emocje.

I co? Tekst natychmiast znalazł się w "studni".

Podjął Pan ze mną dyskusję w tym miejscu, a mojego obszernie wyjaśnionego punktu widzenia nie pozwala innym przedstawić.

Nigdy bym na taki rodzaj konfrontacji poglądów nie wpadł! Naprawdę! Knebel dla przeciwnika - moje na wierzchu... Jakaś żenada, nie sądzi Pan?

No dobra... Pozwoli pan, że przytoczę anons:

Dziś rano nasz rząd, w ramach Nowego Ładu, informuje, że zwraca VAT od zakupu paliwa w nowej sieci stacji benzynowych. Firma daje ograniczoną gwarancję na swój produkt, ale uczciwie zapewnia, że badania techniczne wykazały w 100 procentach, iż przebieg 300 km praktycznie na każdym motorze (za wyjątkiem zdezelowanych silników) jest możliwy; w innym zakresie nie ponosi odpowiedzialności. Władze zachęcają wszystkich do tankowania w tym międzynarodowym konsorcjum, np. powołując się na pierwszego zadowolonego klienta z tej usługi, niejakiego znanego blogera, właściciela popularnego forum. Szerokiej drogi wszystkim mającym do nas, Waszej demokratycznie wybranej władzy, zaufanie!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Zygmunt Korus

#1673382

Umówiliśmy się, że będę promował artykuły na portalu według własnej oceny. Nie każda postawa zasługuje na promocję. Uważam, że postawa, którą prezentuje Pan w powołanym wpisie jest szkodliwa i nie zasługuje na rozpowszechnianie.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673387

...więc pozwolę sobie powtórzyć: mylisz promowanie artykułów z prewencyjnym cenzurniem artykułów. Jesteś osobą wykształconą, więc nie musze chyba tłumaczyć, czym to się różni.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673391

Pana piaskownica... A to przepraszam... Zaszła jakaś pomyłka z mojej strony. Nie wiedziałem, że jest to miejsce gdzie przychodzi się z wnuczkiem w wiadomym celu. Proszę wybaczyć, zaszło nieporozumienie, Szanowny Władco Much, Gawrionie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Zygmunt Korus

#1673397

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wchodzi gość i obraża gospodarza ? Gratuluję kultury.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1673398

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

AgnieszkaS

#1673399

Nic nie szkodzi. Po prostu nie przeczytał Pan i/lub nie zrozumiał Pan Regulaminu portalu, który jasno określa prawa i obowiązki użytkownika oraz administracji. Musiał Pan bezrozumnie kliknąć przycisk "Oświadczam, że przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu niepoprawni.pl". Zdarza się. Analfabetyzm funkcjonalny niestety dotyka coraz większych grup osób formalnie wykształconych i potrafiących czytać.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673430

Jak już ktoś sobie uzurpuje prawo do oceny mojej postawy, tym bardziej włącza mi się lampka ostrożności... To tak na marginesie, żeby już nie ciągnąć tego wątku "moje na wierzchu!" A jak będzie, to przyszłość pokaże. Bo jak na razie wszystkie obawy o deptanie wolności ludzi z zeszłego roku się ziszczają. Pan oczywiście powie "sami sobie winni"... Więc knebel takim się należy! I jak widać z ochotą wchodzi w buty takiego czynownika. Czyjego? Moim zdaniem Belzebuba.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Zygmunt Korus

#1673489

tylko go przywrócić na front, żeby ludzie mogli skonfrontować nasze argumenty.

Proste!

https://niepoprawni.pl/blog/zygmunt-korus/rzekoma-mowa-nienawisci-do-skluocencow

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Zygmunt Korus

#1673383

Gawrion pisze:
cytuję urywek wypowiedzi:
pocz.cyt. ///Co do zaufania do tego rządu. Po tylu latach sprawowania władzy jest rekordowe. Głównie dzięki temu, że ten rząd realizuje obietnice, program i zajmuje sie sprawami Polski. ///k.cyt.

Oczywiście , że tylko wrogowie naszej Ojczyzny, wrogowie Polaków , szumowiny i targowica współczesna , potomkowie Kujbyszewiaków , i kilka pokoleń Bermana może zarzucać temu rządowi, iż prowadzi Polskę do ubóstwa, upadku ( w ramiona Angeli i Putina).
Wszyscy ci co uwłaszczyli się na tzw. transformacji ( czytaj złodziejstwie na państwową skalę ) w oczywisty sposób chcą zdyskredytować drugi po PRLU rząd, ktory chce naprawić Kraj.
Jest jasne ,że gros jego ( obecnego rządu) sukcesów, głównie gospodarczych -to zasługa premiera Morawieckiego, ale i czujna, sprawna, uważna praca partyjnego wsparcia dla rządu. ( Kaczyński nie jest sympatyczny - ale on nie ma być miły - tylko skuteczny).
Kaczynski popełnia czasem duże błędy - wynikajace nie ze złej oceny sytuacji, ale z racji charakteru, w którym wielkość spojrzenia w przyszłość miesza się czasem z mściwością i utratą opanowania.
Pozwala sobie na małostkowe utarczki z oponentami. A ten co panuje ( bo on jednak panuje nad sytuacją ) nie może zniżać się do pyskówek i utraty godności i spokoju.

Rządy kierowane przez agenta interesów Niemiec - czyli Tuska miały wyłącznie na celu dalsze ograbienie Polski ( po tej "transformacji" w komunistycznym stylu) i wepchanie nas w objęcia Angeli.
Oczywiście w objęciach makreli lądowałby tylko Donek jako przedstawiciel komisaryczny upadającej Polski.
Reszta to my - wyrobnicy mający siedzieć cicho i wydajnie pracować na rzecz landów niemieckich.
Tutaj z Gawrionem mam pełną zgodność.
Dalej to sprawy, które rozumiem, ale nie mogę ich nie zauważać.
Pandemonium ( bo nie pandemia) w którym rząd ostrzeliwany przez miejscową targowicę i cały zastęp plujących na nas neomarksistów z UE - musi kłamać i uginać się w sprawie postępowania z epidemią wirusa płucnego, nad którym od wielu lat pracowało laboratorium w Karolinie Północnej we współpracy z Wuhan -jest dla mnie zrozumiały.
To sytuacja bez wyjścia - poprzedni minister zdrowia ( Szumowski , bardzo przyzwoity człowiek i lekarz ) także musiał kłamać - ale był na tyle uczciwy - że podał się do dymisji - kiedy szaleństwo "świrusowe" zaczęło wkraczać w górne diapazony paranoi.
Drugi lekarz bardzo przyzwoity ( Bodnar z Przemyśla) musiał tłumaczyć sie jak zbrodniarz ( przed Gutem) dlaczego leczy skutecznie ludzi Amantadyną.

Wszyscy politycy muszą ulegać światowemu interesowi jakim jest produkcja "preparatu" do zwalczania wirusa SARS. Który istnieje od dawna ale dzięki laboratoriom j/w uzyskał niebywała łatwość rozprzestrzeniania się i jest wycelowany na wygubienie "staruchów".
Oni ( starcy) jeszcze przechowują kod tożsamości patriotyzmu, konserwatyzmu zasad cywilizacji łacińskiej i greckiej.
NWO zaś nie może tolerować takich starych ale dalej niebezpiecznych min na drodze do stworzenia Nowego Świata.
Niestety nie ma już opowieści starych mądrych ludzi przy ognisku i słuchających ich młodych.
Młodzi dzisiaj ich nie potrzebują - bo mają internet , sa nafaszerowani milionami i dobrych i fałszywych idei - i mogą tym staruchom pokazać środkowy palec.
A szczepić się winni wszyscy, którzy tego chcą - bez połajanek w bolszewickim stylu.
Inaczej czeka nas świat Orwella i rządy ludzi w stylu O'Briena z pokoju 109.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Mozets

#1673402

To jak to jest z tym wirusem? Wyizolowano go czy nie :D

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673432

To, że możemy obejrzeć wirusa pod mikroskopem elektronowym nie oznacza ,że został on wyizolowany.

Wirusolodzy twierdzą, że nie jest możliwe „wyizolowanie” wirusa, ponieważ replikuje się on tylko w komórkach gospodarza. Dodają, że Postulaty Kocha nie mają zastosowania, ponieważ dotyczą bakterii (czyli organizmów żywych).

Wyizolowanie wirusa oznacza, że udało się go wyhodować poza ustrojem człowieka.

A nie udało się. Jest tutaj oczywiste oszustwo ze strony „naukowców”.

Sekretem tego rodzaju „naukowców” jest to, iż udało im się wytworzyć komórki, które mogły rozwijać się poza ciałem. Cały sekret tkwi właśnie w tym. Te linie komórkowe mają pewne cechy charakterystyczne, gdy traktowane są w określony sposób. Dodaje się więc do nich hormony roślinne, hydrokortyzon, mitogeny, utleniacze, odczynniki, itp. Wówczas linia komórkowa zareaguje oczywiście w określony sposób, wykazując aktywność procesu odwrotnej transkrypcji. Oczywiście oni mówią, że to tylko dlatego, że dodaliśmy do tego krew, albo części komórek krwi od pacjenta i to właśnie skutkuje produkcją wirusa, bo gdzieś tutaj jest wirus w środku i zainfekuje tę tutaj linię komórkową, skutkując amplifikacją, powielaniem wirusa. Ale to jest całkowicie błędne. A to dlatego, że jeśli weźmiesz tę konkretną linię komórkową i weźmiesz krew od, jak oni to twierdzą, od nie zainfekowanej osoby i zrobisz to w dokładnie taki sam sposób, pamiętając jednocześnie o braku grup kontrolnych w jakiejkolwiek publikacji , da to taki sam skutek. Oczywiście jeśli wezmą tylko materiał od pacjenta, nigdy nie uda im się wyizolować wirusa. Mogą wykryć jakieś białko o określonym kształcie i powiedzą, że jest to część wirusa, znajdą fragmenty materiału genetycznego powielone za pomocą metody PCR, mówiąc, że są to cząstki wirusa .

I jest to całkowicie błędne. To co sprzedali nam, czy właściwie puścili w świat jako cząstki wirusa, to nie są cząsteczki wirusa.

To nie moja opinia - to opinia wirusologów.

Moja wiedza na ten temat jest żadna. Ale czytać publikacje naukowe umiem.

Pozdrawiam.

Bez obrazy. To nie jest erystyka a próba zrozumienia tej całej schizofrenii epidemicznej.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Mozets

#1673473

Twój komentarz jest  jest pomieszaniem z poplątaniem dwóch kategorii spraw, które należy widzieć w ich właściwym spektrum. :

- pandemii wirusowej, jej istnienia, skali i zasięgu, źródła wirusa(naturalne/laboratoryjne)  

- reakcji rządów państw świata(zastosowane środki zapobiegawcze, ich adekwatność do zagrożenia, prawdopodobne inne cele, które chcą w tej  sytuacji osiągać(pandemia to sytuacja kryzysowa a takie sytuacje zawsze służyły możnym na tym świecie do robienia interesów, forsowania rozwiązań zwiększających ich władzę).

Zarazy i pandemie od zawsze towarzyszyły rodzajowi ludzkiemu, których przyczyną były różne patogeny a zwłaszcza wirusy i bakterie.

Parafrazując słynne pytanie: "co było pierwsze, jajo czy kura?", można zadać pytanie : "co było pierwsze, wirus czy człowiek?". i czy bez wirusów istniałaby ewolucja i w konsekwencji "homo sapiens" w dzisiejszej postaci?

Organizmy żywe w tym organizm ludzki,  zawierają w swoich genomach pozostałości dawnych genomów wirusowych, które w dalekiej przeszłości uległy integracji z genomem gospodarzy.

Około 8% ludzkiego genomu stanowią retrowirusowe sekwencje HERV 

W procesie ewolucji, infekując komórki ludzkie, wpływały na ludzki genom i kształtowały jego odporność immunologiczną.

Ludzkie ciało składa się w 43% z ludzkich komórek a reszta czyli 57%,  to mikroorganizmy takie jak bakterie, wirusy, grzyby, których rola w organizmie  jest pożyteczna ale zdarza się też ich szkodliwe działanie.

Paleta różnych wirusów w środowisku zależy od różnych warunków klimatycznych, bardziej lub mniej sprzyjających i różnorodności(szybkość ich mutacji sprzyja różnorodności , co przypomina grę w totolotka; im więcej zakładów(mutacji) tym większa szansa wygranej(pojawienia się groźniejszej wersji wirusa).

Takie sprzyjające warunki  to ciepło i wilgoć(np. tereny intensywnie pokryte tropikalną roślinnością pozwalającą utrzymywać wilgoć)  i takie  warunki występują w Azji, w tym na części chińskiego terytorium, z którego pochodziło większość zaraz i pandemii.

Polecam na ten temat pracę pt. "Planeta wirusów", opublikowaną przez University of Chicago Press(już 3-wydanie), z której można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy na temat najnowszych badań nad tym, w jaki sposób wirusy mają władzę nad naszym życiem i biosferą, w jaki sposób wirusy przyczyniły się do powstania pierwszych form życia, w jaki sposób wirusy wytwarzają nowe choroby, w jaki sposób możemy wykorzystać wirusy do własnych celów(np. jak tę wiedzę wykorzystują współcześni "kapłani" do realizacji swoich celów), oraz w jaki sposób wirusy będą nadal kontrolować nasz los przez nadchodzące lata.

Zarazy i pandemie powodowane przez zmutowane do groźnych postaci wirusy i bakterie, występowały i występują podczas korzystnych dla mutacji okresów w cyklach aktywności słonecznej, czyli podczas długotrwałych i głębokich minimów  aktywności słonecznej.

Siłą napędową mutacji i ewolucji jest jonizujące promieniowanie pochodzenia naturalnego, które towarzyszy Ziemi od czasu jej powstania, gdyż jego źródłem są zjawiska występujące w kosmosie a zwłaszcza w naszej galaktyce/Drodze Mlecznej.

Jednym z tych zjawisk są wybuchy tzw. supernowych a najsilniejsza dotychczas  eksplozja(SN 2005ap) została zaobserwowana  w 2005 roku. Wybuchowi supernowej towarzyszy znacznie zwiększone ponad przeciętne natężenie jonizującego promieniowania.

Tarczą ochroną, chroniąca Ziemię przed dużym natężeniem tego promieniowania docierającego do niej, są natężenia pola magnetycznego Słońca i Ziemi, które zmieniają się w czasie.

Jeśli słabnie pole magnetyczne Słońca, to natężenie tego promieniowania docierającego do Ziemi wzrasta i powstają warunki do występowania zaraz i pandemii, ponieważ:

- promieniowanie jonizujące o zwiększonym natężeniu, prowadzi do powstawania w komórkach wolnych rodnikach, co zakłóca naturalną replikację komórek i powstają np. komórki rakowe i inne uszkodzenia w komórkach różnych organów, np. serca, mózgu, płuc(jest to obniżanie immunologicznej odporności organizmów).

 - promieniowanie jonizujące o zwiększonym natężeniu sprzyja szybkości mutacji wirusów i bakterii i powstawaniu ich groźniejszych wersji, które mogą łatwiej zakażać ludzi, wywołując epidemie czy pandemie

Od około 2000 roku trwa okres tzw. Minimum Landscheidta, które wg prognoz ma trwać do 2060 roku, z apogeum około 2030 roku, czyli okres słabego pola magnetycznego Słońca, czego efektem jest zwiększone natężenie jonizującego promieniowania kosmicznego docierającego do Ziemi i powodującego opisane wyżej konsekwencje.

W tym okresie wystąpiły:

- epidemia SARS 2002-2003

- epidemia ptasiej grypy 2003-2006

- pandemia świńskiej grypy 2009-2010

- epidemia Eboli 2013-2016

- pandemia COVID-19 2019-2020-2021

W okresie apogeum Minimum Landscheidta, prognozowane około 2030 roku jako głębsze od tego sprzed 100 laty, którego efektem była pandemia "Hiszpanki"(1918-1919-1920), będą sprzyjające warunki do naturalnej mutacji i powstania jeszcze groźniejszego od obecnego wirusa(albo w laboratoriach takiej modyfikacji "kapłani" poddadzą obecnego) by realizować swe zbrodnicze cele Wielkiego Resetu , NWO i Rządu Światowego).

Mayer Amschel von Rothschild taką radę dał swoim synom:

(...)Im gorzej jest na rynku, tym większe są szanse na zysk.(...)

(...)„Kup, gdy na ulicach jest krew, nawet jeśli ta krew jest twoja”(...)

I tak postępują jego następcy i uczniowie; wykorzystają naturalnie powstałe kryzysy albo generują je sztucznie- po trupach do celu.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1673379

Ten artykuł mógłby być interesująca pogadanką o socjologii, wzorcach zachowań, mentalności ludzkiej i na początku zapowiadał się dość sympatycznie. Następnie autor postanowił uzyć ciężkiej artylerii propagandowej .

Każdy ma swoja cenę.

Ja np. nie ukrywam, że za milion dolarów propagowałbym szczepionki  Cukru Pudru. 

To moja niewygórowana cena. Jestem po prostu człowiekiem sprzedajnym i bez serca. 

100 milionów zażądałby jakiś drobny milioner z USA.

10 miliardów zażyczył by sobie np. Bill Bolek Gates.

A profesorowi Gutowi wystarczy np. uznanie wąskiego grona jemu podobnych starców i specjalistów od lewatywy. 

Jestem za naukowym przedstawianiem sprawy. Nie tylko naukowców spolegliwych propagandzie i miernych potakiwaczy.

Ale również słąw medycznych, wirusologów z całego świata ostrzegających przed konsekwencjami światowego użycia nie przebadanej zgodnie z naukowym szymlem  inżynierii genetycznej jaka jest "preparat" nazywany szczepionką. 

Nikt do dzisiaj nie wyizolował wirusa aktualnego.

A to jest podstawą do rozpoczęcia badań.

Wirus ten jest nową odmianą grypy o wysokim stopniu przenoszenia się i  o niewielkiej ( globalnie) śmiertelności.

Celowanym w ludzi starych.

Ci z kolei ( starzy) po komplikacji płucnej ( zapalenie wirusowe płuc) istotnie padają jak muchy.

Jak przy "zwykłej " grypie. A wysoka smiertelność ludzi starych w Polsce i nie tylko została osiągnięta "zabarykadowaniem" się szpitali i przychodni.

Stąd planowo osiągnieto po cichu poprawę finansów emerytalnych ZUS.

Czyli rzymskie: -  "60-letnich" do Tybru...

Nie powinno się ludzi straszyć i stygmatyzować jako "antyszczepionkowców".

 Niektórzy , którzy wiedzą jak całą noc umierają  donoszone płody przez całą noc na tacy w pomieszczeniu "tzw. "brudownika" w szpitalu .

Gdzie nie wolno ich "dobić" i umieraja samotnie płacząc -  po aborcji.

Niektóre pielęgniarki odchodzą od zmysłów słysząc ten płacz. 

I nic dosłownie nie moga zrobić...

Kto wie o technologii pobierania materiału od takich płodów ( żywych) też ma opory przy decyzji o "zaszczepieniu". 

Szwecja przymusowo zaszczepiła wiele lat temu całę społeczeństwo od noworodków do starców przeciwko "ptasiej grypie" .

Bezpłatnie.

Do dzisiaj tysiące młodych ludzi ma tragiczne konsekwencje tego bolszewickiego kroku medyków i rządu. O ich schorzeniach można poczytać w internecie.

Ludzi nie wolno zmuszać do poddawania się inżynierii genetycznej  i używać niebezpiecznej manipulacji w środkach przekazu. 

Należy ich leczyć.

Amantadyna wróciła do łask.

Lek śmiesznie tani i skuteczny.

Wszyscy "idole", leczeni są tym lekiem skutecznie ( na życzenie)  i bez rozgłosu.

Innych trzeba koniecznie oznakować (ID) (Cow-ID).

Jak na farmie w Teksasie.

Krowy mają paszporty i my także mamy "mieć".

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Mozets

#1673372

To jest chyba jedna z częściej powtarzanych bredni. Ludzie od dawna są w stanie izolować fotony, zderzają bardzo małe, elementarne cząstki, dysponują detektorami różnego rodzaju hadronów, leptonów, są w stanie utrzymywać stabilne splątania kwantowe, ale... nie wyizolowali wirusa :)

Ciężko dyskutować z takimi argumentami. Ciężko dyskutować z kimś, kto poziomem wiedzy, percepcji, świadomości odstaje kilka poziomów. Zatem dyskusji nie będzie. A na korepetcje nie mam czasu :)

217 milionów wyników dla frazy "coronavirus isolated":
https://www.google.pl/search?q=Coronavirus+isolated

A tu 265 tysięcy wyników dla tej samej frazy z bazy artykułów naukowych:
https://scholar.google.pl/scholar?hl=pl&as_sdt=0%2C5&as_vis=1&q=coronavirus+isolated&btnG=

To jest poważny portal, poważne forum - proszę się nie ośmieszać... 

https://niepoprawni.pl/video/koronawirus-pod-mikroskopem

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673373

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Szkd czs. n wdzą njlpj. Jk zszczpł sę blgr @Zwsz Nbsk prwszy ntyszczpnkwc  czym pslm, dbjąc swj życ t czym my dysktjmy. rjnch spwdwnych fbą brkm wdzy mż nrz głptą.

nch sę n szczęślwą.. Cvd sę pmn częst tkch zbj.

Tezeusz

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1673377

kłamstwo mające na celu pranie mózgów "narodu głupiego co wszystko kupi". Zawsze podkreślałem iż w życiu otrzymałem wiele szczepionek na różne choroby jak te którymi szczepiono nas w szkole jak i na te, które dla naszego układu odpornościowego są egzotyczne (np. malaria". Nie mam bariery psychicznej przed przyjęciem kolejnej szczepionki, mam za to wiedzę i to nie nawet medyczną a dotyczącą metod badawczych, która wyraźnie określa. Te szczepionki zostały wprowadzone w trybie awaryjnym, by zapobiec ekonomicznym skutkom pandemii. Nie są to szczepionki, które można zalecić "na pewniaka". O ile dziś możemy powiedzieć, że są to szczepionki bezpieczne w krotkim okresie czasu o ich skutkach w dłuższym okresie, kilku lat nic nie wiemy. Dlatego zawsze byłem zdania, że przyjęcie szczepionki powinno być decyzją wolnej woli człowieka, który świadomie podejmie ryzyko, na podstawie indywidualnych przesłanek. Ja oceniając swój stan zdrowia, swoje ciało, np. wpływ grupy krwi na ciężkość przechodzenia choroby, warunki pracy itp. uznałem, że dla mnie i tylko mnie ryzyko, z długoletnich skutków ubocznych szczepionki jest mniejsze, niż ryzyko wynikające z możliwości zarażenia się. Jednak szanuję w pełni decyzję tych, którzy uznali iż dla nich ryzyko z możliwości powstania długoletnich skutków ubocznych jest zbyt wysokie. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1673389

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673410

Gawrion ma rację, że moja wiedza na temat inzynierii genetycznej a przede wszystkim niebywałych oszustw sprzedajnych "naukowców" odstaje o wiele poziomów od naprawdę wielkich specjalistów formatu światowego w tej dziedzinie.

I to normalne. Gawrion także chyba nie jest wirusologiem. Bo nie można byc specjalistą w każdej dziedzinie. ten co tak twierdzi - nie zna sie dobrze na niczym. Dlatego poważani, wielcy  specjaliści to rzadkość.

Ten co twierdzi,że wie wszystko - nie wie NIC.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Mozets

#1673475

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Tezeusz

#1673384

I to już po 3 godzinach. To dobry znak. Poproś teraz Gawriona, żeby zrzucił ten artykuł do piwnicy. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673385

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Twoje zacietrzewienie nie ma granic. Czy czytanie ze zrozumieniem boli ? Admin ma prawo do wszystkiego jego prywatny portal. Admin zwrócił uwagę na cały ten hejt, pokazaując jaki jest grożny, prowadzony przez tzw grupę antyszczepionkwców . Podważając ich argumentację. Przeprowadził socjologiczną merytoryczną rozprawkę nad tym problemem i to bardzo dobrą.

Ja natomiast zgadzam się z Adminem w tym względzie co pisze w tym materiale cały czas. Poprosiłem w SWOIM IMIENIU o pisanie materiałów przez was też na inne ciekawe sprawy, temat szczepionek sie po prosu w moim przekonaniu - przejadł. Sam piszę o innych sprawach. I taki był mój przekaz- to tak z " łopatologi" dla mało kumatych.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1673386

...powtarzasz moją sugestię? To bardzo charakterystyczne dla Twojej tu działalności.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673390

łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu.

 

Jakoś mi tu pasuje ten fragment  tego programu publicystycznego

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1673662

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

https://pznn.pl/nws-nws-118606-pznn_mt_fst_n_mtp_sbn_wjsc_dl_zszczpnych

Tezeusz

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1673400

Dziś popiera prezydenta Poznania (a niedługo pewne zacznie być zwolennikiem Trzaskowskiego, Sutryka, Karnowskiego i Dulcynei z Gdańska). Mało to ma wspólnego z poznaniem stanu rzeczy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673409

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Tezeusz

#1673411

Najważniejsze to jest mieć własny rozum i umieć czytać między wierszami.. Jak ktoś mówi, że tylko on ma rację w jakiejś sprawie, to należy bardzo "uważać" aby nie wpaść w pułapkę.. Szczepionkowcy to już prawie nowa religia. Nieomylność bezwzględna wiary-godność i niepodważalność.Szczepionek jest kilka a każdy ma "inny organizm". Nie wszyscy reagują na lekarstwa jednakowo, dlatego załącza się do nich ulotki o możliwych skutkach "ubocznych".. Czyli zawsze jest ryzyko..Nikt w historii nie stworzył nawet jednego prawa naturalnego, albo jednego nasionka, tylko wszystko się odkrywa.. "Naukowcy" zawsze tylko coś odkrywają albo "konstruują" na podstawie tego co już zostało stworzone przez STWÓRCĘ.

Szczepionkowcy jak ateiści to ignoranci..

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

RAK

#1673401

"Szczepionki od zawsze pojawiały się jako temat teorii spiskowych, więc naturalnie prawicowcy często ustawili się w kontrze do logiki szczepień."

bzdura. szczepionki sa relatywnie kontestowane od niedawna, a w szczegolnosci od moomentu gdy z poziomu medycznego przeszly na poziom biznesowy. nie wiem czy rozumiesz roznice, zakladam, ze wiekszosci nie trzeba tlumaczyc. szczepionki robione dobrze i z sensem sa WSPANIALYM lekarstwem. 

preparat mRNA nie jest szczepionka w ZADNYM ZNACZENIU, stawianie mRNA w jednym zdaniu ze slowem SZCZEPIONKA jest przejawem ignorancji lub kryminalnej maipulacji.

"Postawmy osobę zaszczepioną i niezaszczepioną koło siebie. A bardziej ściśle - postawmy koło siebie osobę odporną na wirusa i nieodporną."

kolejna idiotyczna MANIPULACJA. osoba "zaszczepiona" (!) preparatem mRNA NIE jest "odporna" na wirusa. nie zwalcza go w swoim ciele, nie zabija  i nie usuwa go. osoba taka moze (teoretycznie) miec przez preparat mRNA blokowany dostep wirusa do komorek. jednak dzieje sie to z zupelnym pominieciem ukladu immunologicznego, co w konsekwencji prowadzi do jego oslabienia i redukuje osobe do momozy pod kloszem kolejnych dawek "szczepionki". a gdy "szczepionek" zabraknie - los takiej osoby bedzie bardzo podobny do losu kazdego chorego na AIDS. 

"przynajmniej dopóki osoba niezaszczepiona nie zacznie szaleńczo kaszleć."

za oficjalna definicja WHO - covid 19 to choroba wirusowa objawiajaca sie kaszlem i kichaniem o przebiegu lagodnym lub umiarkowanym. szalenczy kaszel wyciagnales z pupy, gawrionie? 

"przyczynę dalszych zakażeń i w konsekwencji kolejnych śmierci."

przyczyna smierci jest zycie. smiertelnosc na kowid jest w granicach JEDNEGO PROMILA. to mniej iz ofiar lupiezu czy czyraka na tym miejscu z ktorego wyciagasz swoje manipulacje.

"(zaszczepieni są prawie w 100% odporni) "

powtarzaj az sam w ta bzdure uwierzysz. 

gawrion i tezeusz, w jednym stali domku...

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1673404

preparat mRNA nie jest szczepionka w ZADNYM ZNACZENIU...

Może pan to jakoś wytłumaczyć? Co pan rozumie pod pojęciem szczepionka?

Wydaje mi się, że nieco pan bredzi. Przykre.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1673406

kazdemu moze sie wydawac co mu sie podoba. 

szczepionka jest preparatem uczacym uklad odpornosciowy organizmu w jaki sposob zabijac i usuwac grozny wirus z ciala. tak bylo od pierszej do ostatniej szczepionki. preparat mRNA tego w zaden sposob nie robi i szczepionka nie jest.

slowo "bredzi" przychodzi panu z latwoscia. poprosze o wyjasnienie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1673407

Myli się pan. Słowo "bredzi" wcale nie przychodzi z łatwością. Dlatego napisałem, że jest to przykre. Bo wobec wirusa i pandemii jest tyle kłamstw i manipulacji, które potem są rozpowszechniane przez ludzi, którzy z medycyną, nie mówiąc już o wirusologii mają tylko wiedzę medialną, że publiczne prezentowanie, a właściwie powielanie jako własne bzdur, nie jest przekazem, tylko niestety chorym bredzeniem. Wiem, co to jest, bo bredziłem sam dwa razy w życiu, jak moja temperatura przekroczyła 41 stopni.

Czytając pański komentarz widzę, że na temat szczepionek ma pan typową, może nawet guglowską na szybko wiedzę o szczepionkach.

Słusznie pan wskazał, że cel jest jeden - szczepionka ma nauczyć nasz organizm jak rozpoznawać i zwalczać nowego wroga. Lecz metod do uzyskania tego efektu jest wiele. Oto krótki zarys:

There are several types of vaccines, including: Inactivated vaccines. Live-attenuated vaccines. Messenger RNA (mRNA) vaccines. Subunit, recombinant, polysaccharide, and conjugate vaccines

https://www.hhs.gov/immunization/basics/types/index.html

Przybliżę też nieco szczepionkę mRNA

Messenger RNA vaccines—also called mRNA vaccines

Researchers have been studying and working with mRNA vaccines for decades and this technology was used to make some of the COVID-19 vaccines. mRNA vaccines make proteins in order to trigger an immune response. mRNA vaccines have several benefits compared to other types of vaccines, including shorter manufacturing times and, because they do not contain a live virus, no risk of causing disease in the person getting vaccinated.

mRNA vaccines are used to protect against:

COVID-19

I powiem panu jeszcze, że używa się nawet pewnych zneutralizowanych trucizn jako szczepionki. I to nie po to by zniszczyć chorobotwórczego wirusa, tylko toksyny jakie produkuje. To szczepionki toksoidowe. Tak jest w przypadku błonicy (dyfterytu), czy tężca.

Proszę uzupełnić wiedzę w temacie, zanim autorytatywnie, choć kompletnie fałszywie, publicznie zabiera się głos. 

.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1673417

naprawde nie jest to ni czas ni miejsce na przechwalki, ale wiem o immunologii i mikrobiologii tyle ile wie przecietny profesor zwyczajny o specjalizacji immunologii i mirkobiologii, ze nie wspomne o profesorze swiatowej klasy.

naprawde pokonal sie pan tu swoja wlasna bronia.

sprawa definicji szczepionek jest kontrowersyjna, podobnie jak wszelkiego rodzaju definicji - i poslugiwanie sie standardami amerykanskimi czy who jest poruszaniem sie po bardzo cienkim lodzie. wszystko mozna tak zakwalifikowac, by bylo przydatne do danego sposobu narracji. podobnie bylo przesuniecie przecinka w dopuszczalnych normach radiacji - zaraz po katastrofie w fukushimie.

slowo "epidemia" i "pandemia" rowmiez zostaly niedawno przedefiniowane. obecnie jest to kazda choroba wirusowa, wiec moze sie pan spodziewac lockout'u z powodu na przyklad opryszczki, bo mozna i to pod nowe definicje podpiac.

i byloby to na tyle gdybym nie musial sprostowac panskiego wpisu, w ktorym powiela pan polprawdy. "szczepionka" mRNA nie jest absolutnie rzecza nowa w medycynie i nikt tego nie musi "przyblizac" gdyz sprawa jest od dekad znana. NIE powoduje jednak zadnej immune response" w systemie odpornosciowym, a jedynie ZASTEPUJE ten efekt przez produkcje blokad bialkowych. sprytny lingwistycznie sposob definiowania tego procesu daje panu falszywa nadzieje. osoba "wyszczepiona" jest takim samym nosicielem katywnego wirusa jak osoba nie objeta eksperymentem. 

nadal nie ma pan racji i pozostaje panu argumentacja ad personam

bez pozdrowien

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1673423

...sprawa definicji szczepionek jest kontrowersyjna...

No tak... Wiadomo. Pod takim zdaniem można sprzedać wszystko.

 

Ps.   ... wiem o immunologii i mikrobiologii tyle ile wie przecietny profesor zwyczajny o specjalizacji immunologii i mirkobiologii, ze nie wspomne o profesorze swiatowej klasy.

To wspaniale. Mogę to gdzieś zweryfikować? Może jakaś swoja publikacja?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1673428

ale minister od rodo wzial walizke forsy zebys nie musial.

jesli nadal do ciebie nie dociera, ze nie masz racji, to ja moge najwyzej usiasc i zaplakac. a jesli bym ci zle zyczyl, to natychmiast wyslalbym cie do wyszczepienia, dwukrotnego. ot i za pare lat problem sie sam by rozwiazal. 

ale ja nawet wrogowi tego nie zycze

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1673431

Chcesz naukowo, jak to profesor, to będzie naukowo.

Przewertowałem index publikacji w zakresie współczesnej wakcynologii, ale szanownego pana nie odnalazłem.

Więc z naukowego boiska niech sobie postudiuje pan, a może już pan zna, o Unmet needs in modern vaccinology.

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X10010042

Trzeba być na bieżąco drogi profesorze i stale się uczyć. To wtedy nie będzie ośmieszać się i ripostować inwektywami. To nie akademickie. Fe.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1673435

Nie ma sensu dyskutować :) On napisał wiele publikacji światowej klasy, ale do szuflady napisał, bo RODO mu zabroniło. Bo on jest też światowej klasy specjalistą od RODO. :)
Ilustracja z 1802 przedstawiająca ludzi z cechami krowimi, które zdaniem ówczesnych przeciwników szczepień miały się wykształcić po podaniu szczepionki na ospę prawdziwą:

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673434

Cześć Gawrionie!

Nie widać wirusa, więc co tam...

Rozmawiamy tu i teraz. W czerwcu 2021. Sądzę, że ponad 90% miało kontakt z wirusem. Ja przechorowałem to, gdy jeszcze nikt nie miał pojęcia co to jest, a jak później, już w maju pytałem prof. Guta, czy możliwe są również reakcje jelitowe, a nie tylko dróg oddechowych, to odparł, że widział takie doniesienia, lecz pewności nie ma.

Wirusa nie widać, lecz efekty jego zbrodniczej działalności jak najbardziej.

Gdy ponad rok temu wirus uderzył Polskę wybuchła panika. Wówczas zdecydowana większość była ciągle zdrowa. Reakcja była irracjonalna, lecz prawidłowa, albo typowa. Wobec zagrożenia wszyscy rzucili się do sklepów i wykupywali wszystko, co uważali za potrzebne by przetrwać. Od konserw, wody, do papieru toaletowego. Mowy nie było, że wirusa nie ma, że to ściema, oszustwo i nie trzeba robić cokolwiek. To właśnie była klasyczna reakcja zdrowych ludzi wobec niewidzialnego zagrożenia. Nikt nie kwestionował faktów, które były oczywiste.

Dzisiaj niby też już mamy prawie wszystkich zdrowych. Ale nie do końca. Dzisiaj jeszcze żaden naukowiec, czy medyk nie wie, jaka jest skala objawów pokowidowych i jak długo będą się utrzymywać. Może już do końca życia? A wobec twardej tezy, że większość nas - bezobjawowo, lub skąpoobjawowo - zarażenie przeszła, to niestety nasz sposób myślenia uległ zmianie.

Jeżeli ktoś sądzi, że po przebytym kowidzie pozostają wyłącznie objawy somatyczne, czyli cielesne - kaszel, osłabienie i znużenie, problemy mięśniowe, itd. to się grubo byli. Dlaczego niby wirus miałby omijać mózg i układ nerwowy? O tym się nie mówi jeszcze głośno, ale to właśnie w najstarszej części mózgu, która również odpowiada za układ odpornościowy, wirus zrobił sobie siedzibę. I popsuł tam sporo rzeczy. Nie tylko osłabił mięśnie i zaburzył sen. Stworzono już nawet nowy termin - "mgła kowidowa". Proszę bardzo - oto parę typowych pokowidowych objawów: zaburzenia równowagi, a czasem i chodu, stały niepokój, czasem nieokreślone lęki i wysoki poziom stresu (i odpowiedzialnego za to hormonu - kortyzolu), stany depresyjne, zaburzenia apetytu, często, objadanie się, wybuchy agresji, szwankująca pamięć krótkotrwała, a także niestety pamięć robocza i związana z tym koncentracja. Czy będąc w takim stanie daję się porządnie, zdroworozsądkowo myśleć? No nie daje się. Tak jak zawsze, gdy emocje, pewne podniecenie i niepewność, nie pozwalają na trzeźwe, spokojne rozumowanie.

Zakłada się już, nawet u nas, ośrodki rehabilitacyjne by pomóc ludziom. Tylko, że tam się zajmuje tymi, co przeszli przez szpital, a to przecież nie więcej niż 10 - 15% tych, co nawet bezwiednie chorowali.

Jak taki walczący ze szczepionkami dał sobie zainstalować w głowie dogmat, że szczepienia to niemalże zabójstwo, mimo tego, że w życiu przed pandemią był szczepiony wielokrotnie bez słowa protestu, to ta wdrukowana idea, nie dopuści żadnych przeciwnych argumentów. Dajmy sobie spokój, bo w dużej mierze mamy do czynienia z chorymi ludźmi. Oczywiście - chorymi bezobjawowo i bezboleśnie. Jakiś nagły paskudny katar? Oczywiście - lipy kwitną. Kręci się w głowie? Cholera - jestem zmęczony. Zapomniałem, gdzie znowu, chyba po raz setny w tym miesiącu zostawiłem klucze? Starzeję się chyba.

Można sobie tłumaczyć wszystko. Byle nie kowid i byle się nie szczepić.

A to, że zabija? Atak serca, czyli zawał, wylew, albo zakrzepy zabijają więcej. Taka logika po kowidowa.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1673405

wieksza jest umieralnosc WYSZCZEPIENCOW niz chorych na srowid - dwukrotnie wieksza. 

 

twoje spekulacje co do objawow wtornych po przebytym srowidzie sa wziete z kart propagandy srowidowcow, z zupelnym pominieciem mozliwsci wystepowania objawow wtornych po eksperymentalnym, nieprzebadanym preparacie genetycznym, zwanym nieslusznie "szczepionka". 

to intelektualne oszustwo nie jest niczym rzadkim u kowidian.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1673408

Pan jest po prostu niemądry i nie panuje nad sobą.

EOT

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1673422

po zapoznaiu sie z raportem ministerstwa zdrowia moze mnie pan przeprosic, choc generalnie to mie moze pan skoczyc tam gdzie pan moze pana majstra...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1673425

Zgoda. Nasza pierwsza reakcja była wzorowa i zdrowa. Nie było wariatów. Masz rację. Zgadzam się również, że wirus atakuje wiele narządów, głównie tych bogatych w receptory ACE2. Objawy płucne wynikają z tego, że jest to pierwsza droga wirusa do organizmu. Może się okazać, że pacjent zakażony, po wyleczeniu zapalenia płuc, umiera pół roku później na serce, po przebytym zapaleniu mięśnia sercowego. To jest kolejny temat czy wątek rozumowania, którego idioci nie (z)rozumieją. Że od koronawirusa się nie umiera. Tak jak od wirusa HIV się nie umiera. Umiera się z powodu różnych niewydolności organizmu, zniszczeń, które ten wirus wywołuje czy wykorzystuje. Takie zrozumienie tematu wymaga odrobiny myślenia abstrakcyjnego, które nie jest dane wszystkim.

Wiesz co jest najfajniejsze? Że, gdy ktoś ma coś do powiedzenia, ma argumenty, to przyjemnie się go czyta. Czytasz i czujesz pewien komfortowy przepływ logiki rozumowania. Gdy czytasz natomiast zwykły bełkot, to pomimo naszpikowania mądrymi słowami, od razu wiesz, że to bełkot, bo towarzyszy temu nieprzyjemne uczucie czytania i nie rozumienia :) Jakbyś wszedł w jakiś chaos, bałagan, z którego jak najszybciej chcesz się wydostać. Dlatego - z bełkoczącymi nie ma sensu dyskutować. Warto jedynie najtrafniej wyśmiewać czy punktować ich bełkot, tak by ostrzec innych. Trafiać w jeden czuły punkt. Bo gdy rozwleczesz dyskusję z idiotą, to po chwili orientujesz się, że idiota wciągnął cię w chaos, w którym sam się za chwilę nie odnajdziesz :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673437

Witaj

 

Pewnie też to obserwujesz - upadła sztuka rzeczowej, spokojnej dyskusji. Nie tylko w internecie, ale głównie u polityków i u dziennikarzy i publicystów. Nie wspomnę tu o upadłej kulturze dyskusji.

Tak na moje oko, to się zaczęło od Leppera w sejmie. oraz aktywności Adama Michnika. A potem kompletnie niszczącym dobrą wymianę zdań był mistrz manipulacji i propagandy, Jerzy Urban.

I tak to się toczyło po równi pochyłej. Co ciekawe - upadły też internetowe fora. A kiedyś to była fantastyczna platforma mądrych dyskusji.

Czy coś można jeszcze zrobić, by powróciła nasza cywilizacja i kultura?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1673450

No tak prawda Krowe widac wirusa nie. Ale czytac tez trzeba umiec i trzeba chciec. Gawrion nie czyta bo nie widzi tekstu, wiec trzeba mu go dostarczyc. Proponuje kartke papieru wielkosci 150cm wcmocniona ramkami przybic mu do czola. Bol zapewne wywolal by zainteresowanie tym co sie dzieje i to moze by umozliwilo panu Gawronowi przeczytanie tekstu. A tam ulotka producentow tzw "szczepionek" tekst wszystkich producentow podobny. Preparat w fazie badan. Dziala ale nie wiemy jaki procent zaszczepionych  moze czuc sie bezpiecznie. nie wiemy jak dlugo maja sie czuc bezpiecznie i nie wiemy czy przzezyja czy nie (czy przezyja czy nie - to juz moj dodatek) Dlaczego nie wiadomo a bo jak dalej pisza. Nie znamy skutkow ubocznych krotkoterminowych prawie wcale a dlugoterminowych wcale. W sumie to pewnie dziala ta "szczepionka" ale na wszelki wypadek mowimy wam ze jak nie zadziala to znaczy ze lzej przechodzicie. Acha i jeszcze jedno najwazniejsze. Poniewaz preparat jest w fazie badan (hmm to chyba jednak znaczy ze nie jest szczepionka skoro dopiero jest w fazie badan) bierzecie go na wlasna odpowiedzialnosc. Zeby bylo fajniej podajemy go wam poza wszelkimi medycznymi standartami wypracowanymi przez 100 lecia. jakie to normy? Ano chocby takie ze pacjent widzi jak z oryginalnej fiolki jest przez pielegniarke pobierany preparat. Teraz wszystko jest z gory przygotowane. to tyle. 

No jeszcze jedno. Dlaczego żadna firma ubezpieczeniowa nie chce nikogo ubezpieczyc od skutkow ubocznych szczepionki w tym od smierci?) taki skuteczny preparat a ubezpieczenia to frajerzy ktorzy nie chca zarobic? Daj se spokoj panie Gawrion i twoim chamskim tekstem mowie wez se mlot walnij se w leb te ulotke gwozdziem. Wtedy cos zobaczysz i moze nawet zrozumiesz

PS. KE w oficjalnym dokumecie mowi ze nikogo nie mozna zmusic do brania tej "szczepionki"  poniewaz wciaz jest eksperymentem medycznym a na eksperyment trzeba sie zgodzic. Swoja droga dawniej ludzie byli madrzejsi i nie tylko brali za uczestnictwo w czyms takim pieniadze ale jeszcze dodatkowo wymagali szczegolnej opieki medycznej. No ale to dotyczylo ludzi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

KaJtek

#1673415

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

&qt;Kltr   sztk&qt;....przy tkj sztc jk ty  kltrę fktyczn trdn.

Tezeusz

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1673416

a ty? Cos merytorycznego? Czy moze tylko niczym Gawriusz obrazac innych - tak a jak sie uslyszy logiczna obronę to juz kole lewactwo wszelkiej masci. Przeczytaj ulotke i odnies sie do niej. A ludzie sa wolni. Chca to niech uczestnicza w tym eksperymencie tylko powinni byc tego swiadomi. Tworzenie zas paszportow bydlecych (no tak zwanych szcepionkowych). sluzy tylko i wylacznie tym ktorzy maja korzysc z tych Gebelsowych badan. Oczywiscie wszystko to co sie wokol dzieje jest tez szantarzem na zwyklych ludziach. Znam takich co ciezko przeszli te uleczalna chorobe bo nikt ich nie leczyl tylko przetrzymywal w szpitalu. Znam tez a raczej niestety znalem tych co sie zaszczepili i to po raz ostatni jak sie okazalo.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

KaJtek

#1673419

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wyzywanie kogoś od krów! Brawo 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1673420

To jest Tezeuszu kolejna inwazja buraków. Na oko - pastewnych.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1673424

a pojecie o sawułarwiwrze ma takie jak kwachu na ukrainie

 

" Ci co stwarzają zagrożenie niech siedzą w domciu i obgryzają paznokcie z wściekłości i własnej głupoty"

 

trafiony, zatopiony

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1673426

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jk mzn będąc gścm brzc gspdrz d krów. Nrmlny gspdrz tkg gsc wystw z drzw.

Tezeusz

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1673427

"Talented tennis player, Cloe Giani Giavazzi has sadly passed away at the age of 12. Cloe Giani Giavazzi died following an illness after Pfizer vaccine according to @TeenanostraQ Twitter post on June, 2021, causing so much heartbreak and agony to the beloved family. All other details concerning this news will be updated upon confirmation."

 

lektura na dluge zimowe wieczory

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1673433

Ani słowa o szczepieniu w źródłach.

Putinowcy manipulują naiwniakami, by rozsiewali panikę.

La notizia della morte di Cloe Giani Giavazzi rappresenta un autentico fulmine a ciel sereno e genera inevitabilmente uno stato di choc non appena ci si imbatte nella sua età anagrafica: 12 anni. Una bambina, praticamente, che ha perso la vita nella giornata di ieri, sabato 12 giugno 2021, in seguito a un malore improvviso che l’ha colpita in casa a Milano, dove la madre l’ha trovata priva di conoscenza e, ormai, anche di vita. Una tragedia inspiegabile e inimmaginabile, di cui ha dato notizia il quotidiano “L’Eco di Bergamo.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1673436

Polacy nie gęsi - i swój język mają.

W następnym komentarzu logicznie należy użyć języka ludów Kałmucji lub Suahili ( koniecznie w 20 narzeczach)...

;-))))

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Mozets

#1673533

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Total nonsense

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1673438

tylko odnioslem sie do wyzwisk kolegi Gawriusza i stad moj tekst. Czytaj calosc prosze. to byl cytat. Nie ja tylko nasz kolega tego uzyl. o rany

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

KaJtek

#1673445

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Maciej Krogulski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1673448

Jajcarz z pana

Lubię pańskie humoreski. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1673452

za nachalne namawianie dzieci i Polaków do udziału w eksperymencie medycznym zwanym szczepionkami ?  Ile warte jest życie i zdrowie dzieci i tysiące martwych Polaków według harcerza Dworczyka, kupując naganiaczy blogerów i youtuberow? 

– W drugiej połowie maja uruchamiamy kampanię profrekwencyjną. Szczepienia będą promować znani sportowcy, blogerzy, youtuberzy – wyliczał Dworczyk.Youtuberzy będą namawiać Polaków do szczepień na COVID-19 - Covid-19 - rp.pl
https://www.rp.pl/Covid-19/305109905-Youtuberzy-beda-namawiac-Polakow-do-szczepien-na-COVID-19.html

Zapytajcie się tego foliarza plaskoziemca, który nazywa was "łajdakami". 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Hoyt

#1673462

Szczyt przewrotności antyszczepionkowca to wyzywać ludzi normalnie myślących od foliarzy i płaskoziemców. A moja konstatacja dotycząca tych, którzy przyczyniają się do śmierci innych jest nadal aktualna: to łajdacy.

Ile płacą w ruskich centralach za wstawianie na fora i portale ruskiej propagandy? Można wyżyć? Czy to tylko poleżne duractwo?

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1673466

"Tak, rzeczywiście, koronawirus jest wielkim kłamstwem."

MASOŃSKIE KREDO ROCKEFELLERÓW – SPEŁNIAJĄCY SIĘ PLAN NWO.

Najpierw użyjemy psychologii, aby Goje poczuli, że brakuje takiej szczepionki.
Tymczasem mamy wystarczająco dużo, aby dać 5 dawek każdej osobie na naszej planecie.
Nauczymy ich, że trucizny są dobre – zabawnymi obrazkami i melodiami w telewizji.
Ci, którzy ich szukają, będą pomocni.

Wielkie korporacje już planują zastąpić „zaszczepionych” pracowników, którzy umrą w ciągu kilku lat.

Firma badawcza wzywa do wstrzymania szczepień

https://globalna.info/2020/10/30/masonskie-kredo-rockefellerow/

https://gloria.tv/language/VhNsBNkAXCbW6LyxcWeq7Yt4F

https://gloria.tv/share/xANMit4RbqWk4drtBHejesiS6

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1673469

Pytanie ma sens. Nie da mi się zapomnieć lat 60-tych jak czerwona zaraza używała naganiaczy i wszelkich metod jak zniszczyć kułaka, choć ten  żywił i karmił. Po 70 latach doczekałem się ubecji bis czyli jak zniszczyć inaczej myślącego. Przeżyłem 3 dni w temp. 40,5 i miał być covid a wyszedł srowid. Więc jak naganiacze na szczepionki? 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Kolejorz

#1673470

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Antyszczepionkowcy to wrogie działanie agentury Rosyjskie powielanych przez trolli rosyjskich na portalach internetowych.

Sprawa jest poważna i badana obecnie  przez ABW i SKW.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1673477

https://wgospodarce.pl/informacje/97450-osoby-po-covid-19-i-zaszczepione-musza-ostroznie-korzystac-ze-slonca

A w Chorwacji w lipcu może ci się pogorszyć. Contessa też ostrzega ;)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673479

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Rozumiem twój strach będąc gwiazdą Scierwoneona antypolskiego.

Każdy by się bał.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1673480

ja się tylko Pana Boga boję.

A mój komentarz jest wyrazem troski o twój stan ducha. Bo w każdej oponenckiej wypowiedzi widzieć atak ruskiego trolla, to trzeba mieć mocno zachwianą równowagę emocjonalną. Tym bardziej, gdy towarzyszą temu obelgi z tzw. tylnej części ciała wzięte i paranoje o rzekomym ściganiu przez ABW dyskusji na temat skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek.

Współczuję i EOT.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673482

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Rzmm twój strch będąc gwzdą Scrwnn ntyplskg.

Kżdy by sę bł.

Tezeusz

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1673481

ważni funkcjonariusze publiczni rozsyłający ważne informacje państwowe przy pomocy prywatnych skrzynek mailowych.

Podobno ABW już to rozpracowuje.

EOT.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673484

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

pwnnś !

https://npprwn.pl/blg/tzsz/plsk-zstl-ztkwn-cybrtk-trwj

https://npprwn.pl/blg/tzsz/rsyjsk-kcj-prpgndw-przcwk-plsc-kt-w-tym-czstnczy

Tezeusz

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1673486

w jaki sposób dyskusja o skuteczności i bezpieczeństwie szczepionek ma być cyberatakiem na Polskę.

Twój "poziom" polega na tym, że jedyne, co potrafisz wymyślić, to ordynarne, notoryczne przekształcanie cudzego nicka.

Taka jest wartość twoich komentarzy.

Nie zamierzam cię straszyć ABW, przypominam ci tylko o odpowiedzialności cywilnej za zniesławianie.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673487

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Brdz chętn pdm tl mg prwnk.Gdz j cb strszylm czymklwk. T był mdln nfrmcj dtycząc tków cybrntycznych  swckch trll n Plskę.. T ty mn brzłś nzywjąc &qt;prwktrm&qt; ż słnczk m zszkdzł.. &qt;

 

Ty znsz prw ?.Wstyd  znd.

 

Tezeusz

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1673491

EOT

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673493

Co nie którzy nie są już reformowalni, jak przykład po wyżej.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1673534

dziękuję.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673579

http://[TYLKO U NAS] P. Jaki: TSUE stał się narzędziem politycznym, narzędziem rozszerzania kompetencji UE. Trzeba traktować tych ludzi jako polityków w togach

Cytuję: W tej chwili TSUE stał się narzędziem politycznym, narzędziem łamania praworządności, prawa i rozszerzania kompetencji Unii Europejskiej. Tak naprawdę trzeba traktować tych ludzi jako polityków w togach. (…) Pod pretekstem niezależności sędziowskiej w tej chwili można zrobić wszystko. Żadne traktaty nie obowiązują, jest automatyczne rozszerzanie kompetencji. Doszliśmy do momentu, w którym demokracja nie ma żadnego znaczenia – powiedział w rozmowie z Redakcją Informacyjną Radia Maryja europoseł Solidarnej Polski Patryk Jaki.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1673488

Europejski Trybunał Praw Człowieka!!!! a na dodatek około połowa sędziów i prokuratorów w Europie i Ameryce Północnej, to agenci kupieni piniondzami Sorosa (to tylko ci starsi, bo reszta już zindoktrynowana przez starsze autorytety, tak żeby Soros i synagoga szatana mogli sobie pooszczędzać na urządzanie świata po swojemu).
A skąd Soros ma piniondze?
To samo źródełko co Gates to Hell and consores: światowy podatnik.
Znaczy się, sami se płacimy za szambo, które się leje na nasze głowy.

A przede wszystkim, odnośnie do wypocin gównego redaktora: FASZYZM!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1673507

...jak you tube

Za obecnym scenariuszem covidowym stoją olbrzymie pieniądze korporacji medycznych. Brak powszechnej krytyki tego scenariusza ze strony środowiska naukowego wynika z faktu coraz większego uzależnienia nauki od grantów i innych form finansowania zewnętrznego.

Badania naukowe są często na usługach sponsorów, którymi są wielkie firmy lub powołane przez nie fundacje.
Dyktują one co należy robić i jakie badania prowadzić. W rezultacie naukowcy i eksperci rządowi przestają być niezależni. Uczeni wyrażający odmienne poglądy muszą być przygotowani na ostracyzm społeczny i poniesienie konsekwencji służbowych.

Komunikat usuwający filmy z YouTube mówi o tym wyraźnie: „Materiały szerzące informacje medyczne o COVID-19, które są nieprawdziwe i sprzeczne z tymi podawanymi przez lokalne instytucje zdrowia publicznego lub Światową Organizację Zdrowia (WHO), nie są dozwolone w YouTube”
Na naszych oczach z liberalnej demokracji powstaje światowa tyrania.

Niepoprawni stają się poprawną tyranią wołającą o pomstę do nieba !

https://gloria.tv/post/MoGvdDs4wRuM1D7hyinQ8W8Ed

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1673513

Verita  przytomnie i kulturalnie mówi to o czym każdy rozumny człowiek wie. Dlaczego i z jakich pobudek  wielu ludzi trzymających w ręku propagandę kłamie w żywe oczy , lub co gorsza bezmyślnie ulega klamliwym ideologiom  - to temat  , który odważny i ucziwy doktorant mógłby obrać za rozprawę naukową na najwyższym poziomie. Np. na katedrze socjologii .

Jeszcze inny mógły profesorską rozprawę pisać na ten sam temat na katedrze psychiatrii, psychologii.

Ale takich straceńców na naszych uniwersytetach ( włącznie z UJ) -  NIE MA.

Profesor Wieczorek próbował i dziś ma satysfakcję pisania poza uczelnią.

Czy o to chodzi obecnym zarządcom uniwersytetów - których  naczelną dewizą było zawsze dążenie do prawdy?

Że za PRL-u prawda była niszczona przez azjatycki ustrój - to "normalne". Ale dzisiaj. ???

Więc nic się nie zmieniło a wzrósł jeszcze bardziej poziom  autocenzury i szmatławej sprzedajności .

Cytat Goebbelsa - jego uczniowie dzisiaj święcą tryumfy:

"Stworzyliśmy Rzeszę za pomocą propagandy" - dr Joseph Goebbels

Verita - wyrazy uszanowania za odwagę.

Marek Mozets

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Mozets

#1673532

Rozumiem handlarza, który zakontraktował 3 razy więcej szczepionek niż chętnych do zaszczepienia.

Rozumiem tych,którzy się zaszczepili i tym samym stali się autorytetami d/s pandemii, odmawiając nieszczepionym prawa do współistnienia..

Czy ktoś zrozumie mnie? Szczepionki dopuszczone warunkowo,bez zakończonych badaniach klinicznych.Poza zapewnieniami korporacji farmakologicznych i lekarzy pobierających od nich granty,żadna instytucja medyczna  nie uwiarygodniła skuteczności i pełni bezpieczeństwa ich stosowania.

Jeśli "handlarz" nie nałożył obowiązku szczepienia ( z powodów -czytaj wyżej),to chyba mogę wybrać?

Jak ta nasza wolność wygląda w konfrontacji z korporacjami medycznymi?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1673592

Rozumiem handlarza, który zakontraktował 3 razy więcej szczepionek niż chętnych do zaszczepienia.

Rozumiem tych,którzy się zaszczepili i tym samym stali się autorytetami d/s pandemii, odmawiając nieszczepionym prawa do współistnienia..

Czy ktoś zrozumie mnie? Szczepionki dopuszczone warunkowo,bez zakończonych badaniach klinicznych.Poza zapewnieniami korporacji farmakologicznych i lekarzy pobierających od nich granty,żadna instytucja medyczna  nie uwiarygodniła skuteczności i pełni bezpieczeństwa ich stosowania.

Jeśli "handlarz" nie nałożył obowiązku szczepienia ( z powodów -czytaj wyżej),to chyba mogę wybrać?

Jak ta nasza wolność wygląda w konfrontacji z korporacjami medycznymi?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1673593

Wiem dlaczego  tak dlugo nie zagladalam na Niepoprawnych. Mam dosc waszego kaznodziejstwa. Ja wam nie zabraniam sie szczepic zbyt krotko badanym szczepieniem, wiec zostawcie mnie w spokoju. Bo ja mam wiecej respektu przed szczepieniem i jego niebezpiecznym dzialaniem ubocznym. Jak sie boicie Wirusa bardziej niz szczepionki, prosze bardzo, u mnie jest odwrotnie.

Ja nie neguje wirusa.Ja stosuje sie do regul masseczkowych i odstepu. I wg mnie to wystarczy. to jest moje zdanie.  Przez poltora roku jezdzilam  zatloczonymi tramwajami, bo inaczej nie moglam, najpierw byl szal, potem maseczki. Mialam kontakt z dwiema osobami, ktore byly pozytywne, i sie nie zarazilam, kolezanka , ktora byla dwa tygodnie po szczepieniu, zarazila sie. Przeszla lekko. Dlaczego ja sie nie zarazilam? Szczescie, czy moze silny system immunologiczny?.

Szczepionka zostala dopuszczona na rynek warunkowo

Wedlug mnie bierzecie udzial w eksperymencie medycznym. Wasz wybor.

Moje ostatnie  pewne informacje pochodza z konferencji prasowej. W polowie maja w Niemczech musialo  ze wzgl. na dzialania uboczne  ponad 6700 osob isc do szpitala. A ponad 2700 nie przezylo. Czy sa dane z Polski?

Badania nad szczepionkami, w zaleznosci od firmy  - zakoncza sie  w  grudniu  2021 do konca 2024.

Mam doczynienia z medycyna i pozostaje sceptyczna.

Gawrionie z wieloma twoimi artykulami zgadzam sie  i popieram. W tej sprawie stoimy na roznych brzegach rzeki

Niestety duzo milych kontaktow zostalo zerwane ...bo byly widoczne bardzo plytkie

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Gosia

#1673603

Zwracać się do kogoś CHAMIE...na to nawet najgorsze chamy na niepoprawnych sobie nie pozwalały.
Albo mu się pali grunt pod nogami, jak Dworczykowi...albo tak działa szczepionka, że mózg przestaje kontrolować emocje.

Czy ta szczepionka robi z Polaków jeszcze większych chamów?

Na to wygląda.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1673605

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Po raz kolejny obrazasz ludzi. Wracaj do swoich.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1673616

Samo słowo "cham" specjalnie nie jest obraźliwie. Wszak był to jeden z synów Noego. Gorsze jest "ty psie".

W wydaniu kobiecym : "ty suko".

Jakkolwiek  "ty psie " jest wyżej notowane.

Może dlatego, że kobiety nie reaguja tak gwałtownie na określenie "suka". 

( A to też przecież pies , czy tam psica). 

Są jeszcze chamy z przymiotnikiem :

Np. Cham zbuntowany - to był Jakub Szela , który na zamówienie dworu austriackiego wraz zinnym zbuntowanym chłopstwem  oddawał się szlachetnej czynności mordowania szlachty galicyjskiej, ziemian, (ich żon  i córek, po wcześniejszym zgwałceniu) chłopców "toporeckiem".

Jedną z wymyślnych rozrywek Szeli było przecinanie piłą szlachcica na koziołku do cięcia drewna . Wcześnie obkładano go deskami by zawartośc za bardzo nie paskudziła chłopskich sukman. 

A Jakub Szela instruował: "Chłopy tylko tnijta powoli - bo to było dobre panisko". 

Szlachta wybita została w szeregu powstań narodowych , wojnach , inteligencja w Katyniu itp. reszta w PRL-u . Czyimi rękami ?

Awansowanego sztucznie chamstwa.

I ono dziś ma głos.

Nie należy się temu dziwić.

P.S. Na Podhalu stosuje się także okreslenie "cham gontem kryty". 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1674698

Twój artykuł zasługuje na najwyższą ocenę, ale także i uwagę w sytuacji rozsiewania po internecie teorii spiskowych, rodzących się w głowach ćwierćinteligentów, którym nauka i logika są całkowicie obce. Zastanawia mnie tylko bezczelność nieuków, którzy bezwstydnie obnażają swoją głupotę w reakcji na twój rewelacyjny artykuł.

Pozdrawiam

Kpt. Nemo

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1673661

Bardzo ładnie. Założenie kagańców rzeczywiście przydałoby się sporej cześci społeczeństwa.

Tym pyskatym i agresywnym. 

Czy one dają wystarczającą ochronę przed wnikaniem do organizmu wirusów ?

Oczywiście nie.

To nie moja opinia, a opinia dr. Szumowskiego. I wielu innych uczciwych i odważnych  lekarzy. 

Nie ideologów wirusologii stosowanej. 

Dr Szumowski pyta także miłośników masek ( "maseczki" moga być dla krasnoludków) inteligentnie, krótko i jak najabardziej poważnie:

"A co z oczami???"

Wszak przez  oczy również wnikają do organizmu nie tylko wirusy, ale nawet muchy, komary, paprochy, 

i inne brudy. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1674694