Obława na klan kurdyjsko-libański Al-Zein

Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Świat

We wrześniu odbędą się wybory do Bundestagu. W kilku landach rozpoczęto właśnie kampanię wyborczą. We wtorek odbyła się obława na klan kurdyjsko-libański Al-Zein w landzie Północna Nadrenia-Westfalia, w Berlinie w nielegalnym kasynie gry w hotelu Panorama i w Hamburgu w półświatku z powodu nielegalnej prostytucji.

Arabskie klany w Niemczech - państwo w państwie

Od kilku lat media niemieckie przekazują informacje o ogromnym rozmiarze zorganizowanej przestępczości klanów arabskich. Klany arabskie trudnią się prostytucją, handlem narkotykami, hazardem, włamaniami i kradzieżami. Problem narastał latami, władze przymykały na to oko. Klany lekceważyły państwo czując się bezkarne. Lekceważenie państwa wyraża się min. w aresztowaniach przestępców w których udział bierze nieraz kilkadziesiąt mocno uzbrojonych policjantów z jednostek specjalnych.

Obecnie władze dokładniej patrzą się na kawiarnie, sklepy i zakłady fryzjerskie w których jest mało klientów, ale które przynoszą rzekomo krociowe zyski. Wiadomo, że chodzi tutaj o pranie brudnych pieniędzy – to były słowa ministra spraw wewnętrznych landu Północna Nadrenia-Westfalia Herberta Reula (CDU), który zapowiedział „politykę wtykania 1000 szpilek” oraz „jesteśmy lepiej wyposażeni niż oni“.

Minister mówi „jesteśmy lepiej wyposażeni niż oni“. Kto to są oni? Kto ich tutaj wpuścił i kto ich latami tolerował?

W ramach kampanii przedwyborczej we wtorek odbyła się obława w 15 miastach landu Północna Nadrenia-Westfalia w 31 różnych obiektach należących do klanu Al-Zein. Media były o obławie poinformowane i dozowały dosłownie co godzinę nowe informacje. W akcji wzięło udział łącznie ok. 600 policjantów. To była audycja na żywo, niczym relacja ze stadionu.

Spektakularnym obrazkiem był policyjny wóz opancerzony który staranował bramę wjazdową do willi w Leverkusen w dzielnicy Rheindorf. Jednostka specjalna wysadziła drzwi wejściowe. Aresztowano czterech członków rodziny bezpaństwowca (46 lat), jego żony (42/Libanka) i jego dwóch synów (24 i28 lat, Niemców-Libańczyków tzn. obywateli niemieckich i libańskich). Od 6 rano po dzielnicy krążyły radiowozy policyjne z głośnikami po dzielnicy z informacją by nie wychodzić z domów.

Śledczy oszacowali wartość nieruchomości w dzielnicy Rheindorf na ponad milion euro. Spektakularne jest też, że willa w ten sam dzień została przez urząd miasta Leverkusen przeniesiona na własność państwa, by uniknąć jej sprzedaży. Władze, gdy chca lub mają w tym interes polityczny, potrafią działać w tempie ekspresowym. Otóż 18-letni syn wpłacał gotówkę na swoje konto, no bo sprzątał i żył oszczędnie, na jego konto przychodziły też wpłaty z Turcji i Libanu. Za te pieniądze kupił willę w Rheindorf za 650 tys. euro. Willę wynajął ojcu i jego żonie za 1900 euro miesięcznie, koszty pokrywał urząd socjalny w Leverkusen. W ten sposób rodzina nielegalnie otrzymała co najmniej 400.000 euro zasiłku socjalnego. Policja znalazła ponadto 290.000 euro w gotówce i kałasznikowa.

W tym roku policja w Serbii przechwyciła kuriera klanu, który posiadał przy sobie ponad 300 tys. euro w gotówce i znajdował się w drodze do Turcji.

https://www.derwesten.de/region/libanesen-clan-araber-kriminell-hochzeit-familie-langenfeld-id216109031.html

https://pl.wikipedia.org/wiki/Schwesta_Ewa

Minister Herbert Reul (CDU) mieszka w Langenfeld, 10 km od tej willi. Niedaleko od pan ministra mieszka bokser Hambudi Al-Zein z damą relokowaną z Polski i inni członkowie klanu.

W niedzielę 29 grudnia 2018 panna Al-Zeinówna z Langenfeldu niedaleko Lvrkusen weseliła się z jednym panem z jakiegoś tam mniejszego klanu z Solingen prowadzącego drobną przedsiębiorczość jak np. porwanie handlarza samochodów z Holandii do Niemiec lub nielegalna fabryka tytoniu. Pan minister kazał obstawić swoje miasteczko policją która skontrolowała 200 aut i 600 osób. Kontrole trwały do drugiej w nocy.

Jak można komuś spieprzyć najpiękniejszy dzień w życiu?

Czy tak wygląda życie w społeczeństwie multilkulturalnym?

https://www.focus.de/panorama/welt/zwei-verhaftungen-mit-panzer-und-sprengsaetzen-sek-setzt-gezielte-schlaege-gegen-al-zein-clan_id_13373496.html

https://www.ksta.de/region/leverkusen/stadt-leverkusen/razzia-in-leverkusen-polizei-rammt-tor-mit-panzer-und-sprengt-tuer-in-rheindorf-38465678?cb=1623220852873

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Policja w landzie Pólnocna Nadrenia-Westfalia zarejestrowała w 2019 roku 227 osób z klanu Al-Zein podejrzanych o popełnienie 441 przestępstw – w pierwszym linku na stronie 15 jako klan E.  

Statystycy policyjni w tym landzie prowadzą 111 klanów arabsko-tureckich, których 3.779 członków było w 2019 roku podejrzanych o popełnienie 6.104 przestępstw.

Policja prowadzi nawet już statystyki przestępczość klanowa! I to nie jest jakiś film fantastyczny, to są realia!

 

https://polizei.nrw/sites/default/files/2020-08/200814_Final%20Lagebild%20Clankriminalit%C3%A4t%202019.pdf

 

https://polizei.nrw/artikel/lagebild-clankriminalitaet

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1672968

W końcu Niemcy mają kulturę, na jaką w pełni zasługują!

 

Pozdrawiam Autora

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1673046

Politycy niemieccy latami milczeli, ponieważ każda krytyka na azylantach była równoznaczna z neonazizmem i rasizmem.

Wczoraj podano nowe informacje. Otóż szef klanu Badia Al-Zein uwielbia hazard ponad wszystko. Nie został on aresztowany w willi w Leverkusen tylko w nielegalnym kasynie w Duisburgu, dokąd pojechał wieczorem ze swoimi bodyguards. Tak! ten pan żyjący z zapomogi ma bodyguards. Podczas aresztowania Badia posiadał przy sobie 3500 euro, a w aucie znaleziono 14 tys. To są sumy którymi obracają tzw. uchodźcy w nielegalnych kasynach.

Jego syn Mohamed założył firmą z usługami sprzątania i z sfingowanymi wpłatami na swoje konto w wyskości 2900 euro netto miesięcznie wyłudził kredyt z banku na 500 tys. z czego kupił willę za 650 tys. euro i wynajął ją następnie rodzicom za 1900 euro miesięcznie. Nie jest wiadomo ile ojciec ma dzieci, z drugą żoną ma 9, no to i potrzebny był większy domek.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1673059