Prof.B.Bridle alarmuje: Szczepionka na Covid zawiera groźną toksynę, białko kolca (spike protein)

Obrazek użytkownika wawel24
Świat

Kanadyjski wirusolog alarmuje: Proteina białka kolca generowana przez szczepienia to niebezpieczna toksyna


Badacz szczepionek mówi, że szczepionki przeciw COVID zawierają „toksyny”, które mogą zaszkodzić ludzkim organizmom


Profesor uniwersytetu, który opracowywał szczepionkę przeciw covid: popełniliśmy błąd szczepiąc ludzi - nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną

 

Był film 9 dni, które zmieniły świat. Czy pochodzący z 29 maja wywiad z prof.Bridle trwający 9 minut 11 sekund też zmieni świat? Dużo wskazuje że tak być może. Informacje o wynikach najnowszych jego badań naukowych podają wszystkie agencje (oczywiście, oprócz... polskich). Stał się, oczywiście, już obiektem ataków [1]. Powstają fikcyjne strony internetowe, rejestrowane są domeny internetowe posługujące się bezprawnie jego imieniem i nazwiskiem (fragment oświadczenia prof.Bridla: „wszczęto przeciwko mnie okrutną kampanię oszczerstw. Obejmowało to stworzenie oszczerczej strony internetowej przy użyciu mojej nazwy domeny”). Niektórzy komentatorzy mówią, że te 9 minut to GAME CHANGER. Istotnie, informacje są szokujące. Ze względu na wagę tych 9 minut poniższa transkrypcja jest złożona z tekstów pochodzących z trzech źródeł, bo niektóre transkrypcje pomijały czasem ważne zdania. Oczywiście, niektóre strony zawierające transkrypcje wywiadu... znikają z sieci (zniknął nawet jeden portal, bo dał tę transkrypcję). Canadian COVID Care Alliance (CCCA) — grupa niezależnych kanadyjskich lekarzy, naukowców i profesjonalistów wysłała do Kanadyjskiej Agencji Zdrowia Publicznego oświadczenie  i poprosiła o odpowiedź na obawy Bridle'a. Agencja odpowiedziała, że ​​pracuje nad pytaniami, ale nie wysłała odpowiedzi przed 1.06.2021.  Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson nie odpowiedziały na pytania dotyczące obaw Bridle'a. Pfizer nie odpowiedział na pytania o to, jak długo firma była świadoma swoich danych badawczych, które udostępniła japońska agencja, pokazujących wzrost białka w narządach i tkankach zaszczepionych osób.

 

MOTTO

„Wyniki tego ujawnionego przez firmę Pfizer badania śledzącego biodystrybucję mRNA szczepionki nie są zaskakujące, ale implikacje są przerażające” – powiedziała LifeSiteNews Stephanie Seneff, starszy naukowiec z Massachusetts Institute of Technology. „Jest teraz jasne”, że zawartość szczepionki jest dostarczana do śledziony i gruczołów, w tym jajników i nadnerczy. „Uwolnione białko kolca jest przerzucane do podłoża, a następnie ostatecznie dociera do krwioobiegu, powodując uszkodzenia systemowe. Receptory ACE2 są powszechne w sercu i mózgu, i w ten sposób białko kolca powoduje problemy sercowo-naczyniowe i poznawcze [this is how the spike protein causes cardiovascular and cognitive problems]” – powiedziała Seneff.

 

 

 

 

„Białko kolca w mleku matki jest toksyczne”

 

Byram Bridle jest profesorem wirusologii i immunologii na kanadyjskim Uniwersytecie w Guelph. Kilka dni temu Bridle rozmawiał z prezenterką radiową Alex Pierson i przedstawił w jej audycji poważne ostrzeżenie o genetycznie modyfikowanych szczepionkach Covid. Razem z kolegami z Japonii Bridle zwrócił się z zapytaniem do lokalnego organu regulacyjnego na podstawie ustawy o wolności informacji (FIOA) i otrzymał informacje o wcześniej niedostępnych danych z testów na zwierzętach dotyczących szczepionki mRNA od firm Pfizer i Biontech. Prezentujemy te pliki, przesłane w języku japońskim, w automatycznym tłumaczeniu na język angielski przez Google (https://alschner-klartext.b-cdn.net/wp-content/uploads/2021/05/Study.pdf), które zostały nam udostępnione przez naukowców mających bezpośredni kontakt z profesorem Bridle. (tu oryginał w języku japońskim: https://www.pmda.go.jp/drugs/2021/P20210212001/672212000_30300AMX00231_I100_1.pdf).

    Bridle, badacz szczepionek, któremu w zeszłym roku przyznano dotację rządową w wysokości 230 000 dolarów na badania nad rozwojem szczepionek COVID, powiedział, że wraz z grupą międzynarodowych naukowców złożył wniosek o informacje do japońskiej agencji regulacyjnej, aby uzyskać dostęp do tak zwanego „badania biodystrybucji”

Dane, w szczególności tabele przeglądu farmakokinetyki, jasno pokazują, że nanocząstki mRNA nie pozostają lokalnie w miejscu wstrzyknięcia w tkance mięśniowej, jak zakładają i twierdzą producenci, lecz raczej dostają się do narządów w niekiedy dramatycznych stężeniach, gdzie są stopniowo pobierane przez tamtejsze komórki. Według Bridle, te odkrycia z doświadczeń na zwierzętach mogą wyjaśnić, dlaczego po zaszczepieniu ludzi wystąpiły poważne powikłania (w tym zapalenie mięśnia sercowego i zakrzepica), a także zgony z powodu zakrzepów krwi.

 

 

 

Transkrypt 9 minutowego wywiadu przeprowadzonego z prof. Byram Bridle, z University of Guelph przez Alex Pierson ze stacji Global News Radio 640 Toronto

Alex Pierson rozmawia z dr Byramem Bridle, profesorem immunologii wirusowej na University of Guelph na temat nowego recenzowanego badania, które sugeruje, że mogą istnieć przerażające powody, dla których po szczepieniach występują skutki uboczne, takie jak zapalenie serca, VITT i inne poważne problemy.

Alex Pierson: Oto dr Byram Bridel, profesor immunologii wirusowej na Uniwersytecie w Guelph. Lekarz.

Ostatnio dużo rozmawiamy o nauce. Ukazują się coraz to nowe publikacje. I dużo osób zadaje wiele dobrych pytań. Pytanie: czy szczepionki są bezpieczne dla dzieci? Istnieje duży nacisk na to, aby jak najszybciej zaszczepić dzieci w wieku 12 lat, ale nie wszyscy są do tego przekonani. Nawet jeśli nie jest się przeciwnikiem szczepień, jest wielu rodziców, którzy denerwują się przed podawaniem czegoś swoim dzieciom. Po czym czytam, że było kilkadziesiąt przypadków problemów z sercem u nastolatków i młodzieży, które teraz Izrael bada. Dlaczego głównie mężczyźni, nie tylko, ale około 22 roku życia i młodsi zapadają na zapalenie mięśnia sercowego. Tak więc, od 1 do 4 dni po otrzymaniu zastrzyku, pojawiają się u nich zadyszka i zmęczenie, a także bardzo specyficzny ból w klatce piersiowej. Jest łagodny. Tak więc nikt tak naprawdę nie zachorował ani nie umarł, ale chcesz wiedzieć, co się stanie, jeśli wstrzykniesz coś swoim dzieciom.

Byłeś zawsze bardzo otwarty w tej całej sprawie. Pod żadnym pozorem nie jesteś antyszczepionkowcem, ale co myślisz o tym zapaleniu serca? Zapalenie serca u młodych ludzi zwłaszcza mężczyzn czy to jest rzeczywiste zagrożenie? Czy to realne zagrożenie?

Dr Byram Bridle: Dziękuję bardzo, za zaproszenie mnie Alex. Jak pani powiedziała, jestem zdecydowanym zwolennikiem szczepień, ale zawsze chcę mieć pewność, że nauka jest właściwie stosowana i że uważnie śledzimy badania, zanim zaczniemy wprowadzać szczepionki do powszechnego użytku. Mam nadzieję, że pozwolisz mi trochę rozwinąć tę kwestię, Alex. Chcę uprzedzić was i waszych słuchaczy. Historia, którą mam zamiar opowiedzieć, jest trochę przerażająca.

 

To są najnowsze wyniki badań naukowych. Jest kilka kluczowych informacji naukowych, z którymi zapoznałem się w ciągu ostatnich kilku dni, a które były brakującym ogniwem do zrozumienia obecnych powikłań poszczepionkowych. Rozumiemy więc teraz – ja i niektórzy kluczowi międzynarodowi współpracownicy – rozumiemy dokładnie, dlaczego te problemy się zdarzają. I wiele innych związanych z tymi szczepionkami. A historia jest trochę przerażająca, więc po prostu przygotuj się na to.

Teraz po prostu przeprowadzę cię przez tę wiedzę. Będę mówił o nauce, nie mam tutaj czasu, aby zagłębiać się w naukowe szczegóły, ale zapewniam, że wszystko, co zamierzam tutaj przedstawić, jest w pełni poparte recenzowanymi publikacjami naukowymi w znanych i cenionych czasopismach naukowych. Wszystkie te informacje mam w ręku. Jestem w trakcie składania ich wszystkich w dokument, który mam nadzieję szeroko rozpowszechnić. Tak więc wasi słuchacze będą pierwszymi, którzy usłyszą publiczne ujawnienie tych konkluzji. Każdą z nich mogę poprzeć naukowymi faktami.

Więc sprawa wygląda tak. Koronawirus SARS 2 ma na swej powierzchni białko kolca (spike). To właśnie białko kolca umożliwia mu infekcję naszych ciał. Dlatego w naszych szczepionkach użyliśmy białka kolca. Szczepionki używamy, aby komórki w naszym organizmie wytworzyły to białko. Jeśli uda nam się wywołać odpowiedź immunologiczną przeciwko temu białku, to teoretycznie zapobiegniemy zakażeniu organizmu przez wirusa. Taka jest teoria stojąca za szczepionką.

Jeśli przyjrzysz się jednak chorobie, ciężkiemu Covid-19, wszystko, co przed chwilą opisałaś, problemy z sercem, wiele problemów z układem sercowo-naczyniowym, krwawienia i zakrzepy krwi, wszystko to zobaczysz jako związane z ciężkim przebiegiem Covid-19. To co zostało ostatnio odkryte przez społeczność naukową, to, że samo białko spike, po dostaniu się do krwiobiegu, powoduje uszkodzenia układu sercowo-naczyniowego. W rzeczywistości, kiedy wstrzykuje się oczyszczone białko kolca do krwi zwierząt doświadczalnych, dochodzi do wszelkiego rodzaju uszkodzeń układu sercowo-naczyniowego, może dojść do przekroczenia bariery krew-mózg i spowodowania uszkodzenia mózgu.

Na pierwszy rzut oka nie wydaje się to być problemem, ponieważ szczepionki wstrzykujemy w mięsień barkowy. Do tej pory zakładano, że szczepionki te zachowują się jak wszystkie nasze konwencjonalne, tradycyjne szczepionki, że nie przedostają się nigdzie poza miejsce wstrzyknięcia. Pozostają więc w ramieniu. a część tego białka trafi do lokalnego drenującego węzła chłonnego powodując uaktywnienie układu odpornościowego.

Jednak to właśnie tutaj musimy uwzględnić najnowsze odkrycia naukowe. I tu okazuje się rzecz przerażająca. Dzięki zapytaniu do japońskiej agencji regulacyjnej, ja i kilku moich międzynarodowych kolegów uzyskaliśmy dostęp do tak zwanego badania biodystrybucji. Po raz pierwszy w historii naukowcy uzyskali wgląd w to, gdzie po szczepieniu znajdują się te szczepionki z messenger RNA [mRNA]. Innymi słowy, czy można bezpiecznie założyć, że pozostają one w mięśniu barku?

 

Krótka odpowiedź brzmi: ABSOLUTNIE NIE! I to jest bardzo niepokojące. Białko spike przedostaje się do krwi, krąży we krwi przez kilka dni po szczepieniu. Gromadzi się - po przedostaniu się do krwi - w wielu tkankach, takich jak śledziona, szpik kostny, wątroba, nadnercza, a także, co mnie szczególnie niepokoi, gromadzi się w w jajnikach i to w dość wysokich stężeniach [2].

 

W innym artykule naukowym, który właśnie przyjęto do publikacji mowa jest o tym, że przebadano 13 młodych pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę Moderna, nowy rodzaj szczepionki opartej na messenger RNA, którą stosujemy w Kanadzie, i potwierdzono to. Znaleziono białko spike w krwioobiegu, a więc we krwi 11 z tych 13 pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę. Co to oznacza? 

Oznacza to, że wiemy, iż białko kolca jest białkiem patogennym. To toksyna. Może spowodować uszkodzenie naszego ciała, jeśli dostanie się do układu krążenia.

TERAZ mamy wyraźne dowody na to, że szczepionki, które są zaprojektowane tak, aby stymulować nasze ciała, mięśnie lub komórki w naszych mięśniach naramiennych do wytwarzania tego białka, powodują że to białko dostaje się do krwiobiegu. Kiedy dostanie się do krwiobiegu, białko spike może związać się z receptorami (ACE2) , które znajdują się na naszych płytkach krwi i komórkach, które wyściełają nasze naczynia krwionośne.

Kiedy tak się stanie, może zrobić jedną z dwóch rzeczy. Może ona powodować zlepianie się płytek krwi, co może prowadzić do zakrzepicy, do powstawania zakrzepów. To właśnie dlatego zaobserwowaliśmy problemy z krzepliwością krwi związane z tymi szczepionkami. Może to również prowadzić do krwawienia. I oczywiście, serce jest też zaangażowane. Jest ważną częścią układu sercowo-naczyniowego. Dlatego widzimy problemy z sercem. Po drugie białko to może również przekraczać barierę krew-mózg i powodować uszkodzenia neurologiczne. Dlatego też w śmiertelnych przypadkach zakrzepów krwi wiele razy znajdowały się one w mózgu.

Niepokojące są również dowody z badania, które nie zostało jeszcze przyjęte do publikacji. Podjęto w nim próbę wykazania, że przeciwciała ze szczepionki są przenoszone przez mleko matki. Chciano wykazać tę transmisję z matki na dziecko, gdyż myślano, że to może być dobra rzecz, ponieważ zapewni dziecku pasywną ochronę. Jednak to, co niechcąco odkryli, to fakt, że szczepionki zawierające messenger RNA, są w rzeczywistości przenoszone przez mleko matki, i przekazują sam wektor szczepionki niemowlętom karmionym piersią. Wiemy również, że jeśli szczepionka dostanie się do krążenia, wszelkie białka we krwi zostaną skoncentrowane w mleku matki.

Przeglądając bazę danych zdarzeń niepożądanych w Stanach Zjednoczonych [VAERS] [3], znaleźliśmy dowody na to, że niemowlęta karmione piersią doświadczają zaburzeń krzepnięcia (krwawień) w przewodzie pokarmowym.[4]

Może to mieć również wpływ na krwiodawstwo. Nie chcemy przecież przenoszenia tych patogennych białek kolczastych do narażonych, chorych pacjentów, którym przetacza się tę krew.

Więc co to oznacza? Wiemy, że białko spike przedostaje się do krwiobiegu. Wszystkie białka zawarte we krwi są skoncentrowane w mleku matki. Jeśli spojrzymy na bazę danych zdarzeń niepożądanych w Stanach Zjednoczonych [VAERS] , znajdziemy dowody na to, że u niemowląt karmionych piersią występuje krwawienie z przewodu pokarmowego...

Alex Pierson: Dobrze, pozwól, że Ci przerwę. Zostało nam tylko około 45 sekund. To przerażające, co mówisz.

Dr Bridle: O tak, to ma też wpływ na bank krwi. W tej chwili Kanadyjski Bank Krwi twierdzi, że osoby, które były szczepione mogą oddawać krew. Ale nie możemy dopuścić do tego, aby te patogenne białka kolców były przenoszone na potrzebujących krwi, chorych pacjentów, którym przetacza się krew. Ma to również wpływ na niemowlęta karmione piersią. Ma to poważne implikacje dla osób, dla których koronawirus SARS 2 nie jest patogenem wysokiego ryzyka, a do takich należą wszystkie nasze dzieci.

 

Krótko mówiąc, wniosek jest taki, że POPEŁNILIŚMY DUŻY BŁĄD. Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy aż do teraz, myśleliśmy, że białko kolca jest świetnym antygenem docelowym. Nie wiedzieliśmy, że samo białko kolca jest toksyną i jest białkiem chorobotwórczym. Kiedy więc szczepimy ludzi, nieumyślnie szczepimy ich toksyną. U niektórych osób przedostaje się ona do krwiobiegu, a gdy tak się dzieje u niektórych osób, może powodować uszkodzenia, szczególnie układu sercowo-naczyniowego. I mam wiele innych obaw, nie mam czasu, ale wiele innych uzasadnionych pytań dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa tej szczepionki. Na przykład, jeżeli gromadzi się w jajnikach, jedno z moich pytań brzmi: czy doprowadzimy do bezpłodności młodych ludzi? Czy niektórzy z nich staną się bezpłodni?

 

Alex Pierson: W tym miejscu zakończę więc wywiad. Dziękuję. To była przyjemność!

 

Dr Bridle: Dla mnie też to była przyjemność. Uważajcie na siebie.

 

http://www.christianitydaily.com/articles/12088/20210603/vaccine-researcher-reveals-big-mistake-says-by-vaccinating-people-we-are-inadvertently-inoculating-them-with-a-toxin.htm

http://odkrywamyzdrowie.pl/post/profesor-uniwersytetu-ktory-opracowywal-szczepionke-przeciw-covid-popelnilismy-blad-szczepiac-ludzi-nieumyslnie-zaszczepiamy-ich-toksyna

https://www.goniec.net/2021/05/29/kanadyjski-wirusolog-alarmuje-proteina-bialka-szczytowego-generowana-przez-szczepienia-to-niebezpieczna-toksyna/

https://altershot.tv/ze-swiata/popelnilismy-blad-bialko-kolca-samo-w-sobie-jest-toksyczne

https://www.lifesitenews.com/news/vaccine-researcher-admits-big-mistake-says-spike-protein-is-dangerous-toxin [źródło tekstu w przypisach]

 

PRZYPISY

[1] „Nadchodzą takie czasy, że akademicki urzędnik państwowy nie może już odpowiadać na uzasadnione pytania ludzi uczciwie i w oparciu o naukę bez obawy, że zostanie nękany i zastraszony” – napisał w swoim oświadczeniu Bridle. „Jednakże nie leży w mojej naturze pozwalanie na ukrywanie faktów naukowych przed opinią publiczną”.

Dołączył krótki raport przedstawiający kluczowe dowody naukowe potwierdzające to, co powiedział w wywiadzie. Został napisany wraz z kolegami z Canadian COVID Care Alliance (CCCA) — grupy niezależnych kanadyjskich lekarzy, naukowców i profesjonalistów, których deklarowanym celem jest „dostarczenie najwyższej jakości, opartych na dowodach informacji na temat COVID-19, z zamiarem ograniczenia hospitalizacji i ocalenia większej liczby istnień ludzkich”.

[2] "Istnieją tysiące doniesień o zaburzeniach miesiączkowania u kobiet, które zaszczepiły się na COVID-19 i setki doniesień o poronieniu u zaszczepionych kobiet w ciąży, a także o zaburzeniach narządów rozrodczych u mężczyzn."

[3] "Białko kolca związane ze szczepionką w krążeniu krwi może wyjaśnić niezliczoną liczbę zgłoszonych zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionkami przeciw COVID, w tym 4000 dotychczasowych zgonów i prawie 15 000 hospitalizacji, zgłoszonych do amerykańskiego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych poszczepionkowych (VAERS) na dzień 21 maja 2021 r. Ponieważ jest to pasywny system zgłaszania, zgłoszenia te są prawdopodobnie tylko wierzchołkiem góry lodowej zdarzeń niepożądanych, ponieważ badanie przeprowadzone przez Harvard Pilgrim Healthcare wykazało, że mniej niż jeden procent działań niepożądanych, które lekarze powinni zgłaszać u pacjentów po szczepieniu, jest w rzeczywistości zgłaszany VAERS."

[4] "Chociaż Bridle tego nie cytował, jeden raport VAERS opisuje pięciomiesięczne niemowlę karmione piersią, którego matka otrzymała w marcu drugą dawkę szczepionki firmy Pfizer. Następnego dnia u dziecka pojawiła się wysypka i stało się „niepocieszone”, odmówiło karmienia i dostało gorączki. Raport mówi, że dziecko było hospitalizowane z rozpoznaniem zakrzepowej plamicy małopłytkowej , rzadkiej choroby krwi, w której w małych naczyniach krwionośnych w całym ciele tworzą się skrzepy krwi. Dziecko zmarło."

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:14)

Komentarze

cytat z artykułu:

Informacje o wynikach najnowszych jego badań naukowych podają wszystkie agencje (oczywiście, oprócz... polskich). 

Informacje o wynikach najnowszych jego badań naukowych podają wszystkie agencje (oczywiście, oprócz... polskich). 

Informacje o wynikach najnowszych jego badań naukowych podają wszystkie agencje (oczywiście, oprócz... polskich). 

Pewnie nie wszystkie, ale dużo....niemniej wrażenie pozostaje. O co tu kurna chodzi? Polacy mają być na pierwszej linii do odstrzału czy jak?

PS. w Polsce system zgłaszania i rejestrowania NOP praktycznie nie istnieje, pacjent i rodzina na ogół nie wiedzą  gdzie i jak, lekarz musi się tłumaczyć  jak oskarżony, więc na ogół mu się nie chce niczego zgłaszać, udowadnianie związku  NOP ze szczepionką jest tak obwarowane  biurokracją, że łatwiej udowodnić komuś, że jest wielbłądem - perypetie z tym związane opisują ludzie na  stronach "Stop NOP" - i dotyczy to zwykłych szczepionek, a zgłoszenie czegokolwiek wobec "tego"  promowanego preparatu jest w praktyce w Polsce niemożliwe.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1672823

O tym, że tak będzie szło w tej plandemii, mówiło się od ponad roku. Ja tym rzekomym spiskowaniem "żongluję" w mojej powieści "Tego nie zobaczysz w filiżance kawy", która ma formę dekompozycyjną w tym celu właśnie: żeby profetyzm znalazł swe należne miejsce pośród propagandowych pomówień o antykowidowe oszołomstwo. 

Następnym krokiem będzie ujawnienie powiązań ludobójców z programem wdrażania transmisji sieciowej w systemie 5G. Głowę dam, bo to wyłazi tu i tam, aż w końcu ktoś poważny te przecieki usankcjonuje swoim naukowym autorytetem.

Problem tkwi w tym, że tylko ok. 20% ludności na świecie kapuje konkluzyjnie w kojarzeniu niepokojących sygnałów i faktów, a reszta, czyli większość, poddawana jest bezczelnie testowi dla idiotów: jawnie, bez specjalnej cenzury, ukrywania czegokolwiek. I ta bezmyślna masa ów test zdaje celująco, pchając się z nadstawioną szyją i głową na szafot. Przy tym uwiarygodniając morderców. Dlatego oni, pomioty antychrysta, tak śmiało prą naprzód. Mają w nosie protesty indywidualne i zbiorowe. Te pokonują z łatwością jak splunąć! Pod płaszczykiem imperatywu o wektorze ku dobru wspólnemu. A że to faszyzm i depopulacja... Czniają na to, bo to jest właśnie ten lucyferyczny cel i metoda diabelska do jego realizacji.

Czarno to widzi sporo osób, Wielkich, Odważnych, Noblistów także, tych, co lepiej od innych znają prawdę. Ale oni też bezsilni, boleją głośno nad swą bezradnością, profesorowie, sędziwe głowy, autorytety niedawne, płaczą do kamer... Serce się kraje! A co dopiero my, zwykli obywatele z plebsu, co, jak Janki Muzykanty, mamy skądś (od Boga) daną bystrość, z której korzystamy...? Są małe widoki na jakąś nową NORYMBERGĘ. Eksterminatorzy ludzkości czują się bezkarni. W Polsce to widać jasno, bo blisko.

Dobrze, że na tym forum dwa teksty znalazły się obok siebie, uzupełniając się jakoś... vide https://niepoprawni.pl/blog/zygmunt-korus/wypieranie-u-wyszczepionych ]. Ale szkoda, że pod sufitem w suterenie, a nie na pokojach...

To samo było na Naszych Blogach, gdzie pozmieniano daty wpisów blogerów będących po mnie, by ich teksty były przede mną, a ja bliżej studni. Z tym że czasu komentarzy nie wykasowano, i pod notkami rzekomo umieszczanymi po mnie, daty opinii były dziwnie futurologiczne. Cytuję siebie:

02-06-2021 [00:04] - Zygmunt Korus | Link: Oto pojawili się Gregorianie

Oto pojawili się Gregorianie i Julianie... Z dziwnego kalendarza... I czasu wirtualnego, względnego... Żebym nie brylował za długo znaleźli się nieoczekiwanie przede mną, choć ja najpierw byłem po nich. Nagle ci przede mną mają komentarze futurologiczne, bo czas wpisów jest przed publikacjami materiałów opiniowanych...
Halo, tu Ziemia! Nikt rozsądny nie ma zamiaru dać się zwariować!

02-06-2021 [02:10] - Zygmunt Korus | Link: To ciekawe z tym "względnym

To ciekawe z tym "względnym czasem", co mnie nagle dotknął... (patrz komentarz wyżej). A konkretnie, jeden przykład, cytat, dla zilustrowania tej gry o kowidowe dusze: [Wpis] Wysłane przez krzysztofjaw w 01-06-2021 [18:35]
[Komentarz] 01-06-2021 [15:59] - Pers | Link: Ja bym nie był takim
itd. Andy, Tezeusz. Nagle "wiszą" na stronie przede mną (mają wpisy po mnie). Przykuwają uwagę. Za to ja bliżej "studni". Żebym szybko przemknął. Gregorianie i Julianie. Z kosmicznego kalendarza. Nawet zacnego pana Owsińskiego przesunięto w czasie: vide komentarze poranne pod jego rzekomą minutę po mnie publikacją... Którego znakomity tekst właśnie dopołudnia przeczytałem i podziwiałem.
Jak myślisz, dlaczego Ciebie takie coś nie spotyka? Taka "transolakcja"? Odpowiem: boś praworządny...

Konic  cytatu.

Takie teksty ODSZCZEPIEŃCÓW budzą strach nawet u tych przecież, jak mi się zdaje, "nieprzekupionych", wszak ci nie są, rzecz jasna, z górnej półki decyzyjnej, czyli korupcjopodatnej... Dziwne to wszystko. Brak odwagi nawet na najniższym szczeblu wszelkich komunikatorów, które deklarują się, że z przekaziorami nie mają niczego wspólnego.

Czyli co...? Kopanie się z koniem i walka z wiatrakami....?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Zygmunt Korus

#1672828

Z noblistą z medycyny zwanym już "świętym antykowidowcem":

https://youtu.be/gWzqJVeelAA

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Zygmunt Korus

#1672862

"Luc Montagnier - rozmowa którą powinni obejrzeć rządzący i wyciągnąć wnioski" - link wg Z. Korusa

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1672870

Jak długo na Wawelu Zygmunta bije Dzwon
..................

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1672901

Przybyło stołów bilardowych
I na ulicach Ameryka
Dokoła podgolone głowy
I disco polo gra muzyka
A w telewizji jakiś młodzik
Nie wiedzą diabli skąd się wziął
W zasadzie nic mu nie wychodzi
Za to co chwilę krzyczy wow !

Wow ! Talk show
Ktoś przed kamerą spodnie zdjął
Nie wstydzi żadnej się rozmowy
I jest niezwykle kontaktowy
Wow ! Talk show
Wow ! Talk show
Ktoś przed kamerą spodnie zdjął
Powiedział ile razy może
I z kim od wczoraj dzieli łoże
Europejczyk a nie jakiś koł
Wow ! talk show

A moja córka gdzieś w kąciku
Nad ważnym się zadaniem poci
I nagle pyta mnie po cichu :
Tatusiu co to za idioci
Więc myślę sobie głupia sprawa
Zaczynam bredzić coś o pracy
Wreszcie uczciwie odpowiadam
To nasi córciu są rodacy
Wow ! Talk show
Ktoś przed kamerą spodnie zdjął
Nie wstydzi żadnej się rozmowy
I jest niezwykle kontaktowy
Wow ! Talk show
Wow ! Talk show

https://www.youtube.com/watch?v=ocE05ILDL8I

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1672904

Zauważyliście co BADAJĄ studenci z GUM-u ( w wykasowanej przez autora Tezeusza notce o studentach GUM)? Mamy oficjalne jak mniemam wieści z frontu szkolenia studentów medycyny:

"Studenci z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wzięli pod lupę wpisy na stronie STOP NOP, czyli organizacji walczącej o zniesienie obowiązku szczepień. Z 18 tys. tylko tysiąc było pozytywnych."

Studenci GUM zamiast w ramach prac uniwersyteckich BADAĆ NIEPOŻĄDANE ODCZYNY POSZCZEPIENNE u wszystkich zaszczepionych ludzi, zamiast być w punktach szczepień i zbierać dane jak czują się wszyscy po pierwszych dawkach poszczególnych szczepionek, zamiast robić zdjęcia miejsca szczepienia, ci IDIOCI czytają - nawet BIORĄ POD LUPĘ! - wpisy na stronie STOP NOP! Nikogo nie badają, nie szukają wirusów.

Ostrzegam! Oni będą kiedyś lekarzami, ktoś DA IM UPRAWNIENIA do leczenia POLAKÓW! Czy wówczas też będą szukać natchnienia do postawienia diagnozy na stronach STOP NOP?

Czy nasze pieniądze naprawdę idą na tak kretyński proces dydaktyczny, który jedyne co może wyprodukować to nieodpowiedzialnych, pazernych i tępych konowałów?

Wklejam link https://niepoprawni.pl/comment/1672909#comment-1672909 bo Tezeusz lubi wykasowywać niewygodne komentarze (a potem pyta gdzie są moje teksty), więc wkleję go także w innym miejscu.

Czy taka uczelnia jak GUM ma zdolność badania, czy wykrycia jakiegokolwiek mikroba?! Na stronach internetowych? Ciekawe jak jest na innych uczelniach medycznych?

PS

Zgodnie z przewidywaniami z powodu niewygodnych dla Tezeusza komentarzy, usunął cały wątek. A w moim wykazie wpisów ubyło 11 pozycji. Ktoś ukradł moje komentarze i oceny blogerów.  Kto by pomyślał, że można kraść komentarze i oceny na tym portalu? Złodziejaszku! Oddaj co ukradłeś!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1672910

czego w tej szczepionce nikt nie szuka...

 

a zaloze sie, ze jest.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1673239