CO dalej z tym FANTEM

Obrazek użytkownika wilre
Nazwa serwisu: 
[SALON24]
Cytat: 

https://www.salon24.pl/u/vipp/1132791,co-dalej-z-tym-fantem

__________________________________

Powiecie, że prywatna służba zdrowia nie ma sensu

Ale to w prywatnym gabinecie lekarz jest dla Ciebie uprzejmy, bo inaczej nie zarobi, a w państwowym gabinecie może mieć Ciebie w dupie i jeszcze mu za to zapłacą
https://twitter.com/WolnoscO/status/1390359906574901256?s=20

Ocena wiadomości: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:5)

Komentarze

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


"Stworzyliśmy Rzeszę za pomocą propagandy" - dr Joseph Goebbels
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1670672

Tę rzeczywistość stworzył dzisiejszy prospołeczny, prorodzinny, katolicki i bardzo patriotyczny rząd RP. Wszystko dla naszego dobra, żebyśmy wreszcie poczuli się godnie w prywatnych gabinetach lekarskich. Lekarze, za ich arogancję, oprócz pracy w tych gabinetach mają za karę dyżurować przy telefonach i udzielać porad. Zniknęły dzięki temu wszystkie choroby i nawet sezonową grypę udało się uśmiercić. Polacy sami sobie są winni, że umierają, bo nie korzystając z teleporad i wizyt w prywatnych gabinetach, przyczyniają się do upadku służby zdrowia w Polsce. Dla wiernych narodowej, jedynie słusznej racji stanu uruchomiono cudowne szczepienia przeciwko wszystkim odmianom chorób wszelakich.

Pojawiające się informacje o rzekomym niebotycznym zadłużeniu Polski są fake newsem i wynikają z błędnych danych systemów informatycznych. Specjaliści od księgowości i informatycy już pracują nad usunięciem tego problemu, a odpowiednie służby zabezpieczają, by proces wygładzania krzywej zadłużenia przebiegał zgodnie z wolą namiestnika po naczelniku państwa i więcej nie pojawiał się w przestrzeni publicznej.

Każdy, kto przeciwny ideom partii przewodniej, ten wrogiem ludu i przykładem zdrajcy ojczyzny. Spinellego.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1671259

Prawdopodobnie pan doktor sam sobie tego nie wymyślił tylko taką procedurę mu narzucił szef przychodni albo jakaś instrukcja/ zarządzenie albo coś w tym stylu.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1671263

Tę procedurę narzuciły cadyki z NFZ, czyli rządu. 

Lekarze doskonale wiedzą, że to ściema z tą pandemią (ilość zachorowań!). Prywatnie przyjmują, bo powypisywali sobie i wykupili cały zapas amantadyny z aptek, na wypadek, gdyby kogoś dopadł jakiś nietypowy zarazek.

Prawda jest taka, że oto jesteśmy świadkami wielkiej akcji wyciągania pieniędzy z NFZ-tu na podejrzane szczepionki i jeszcze bardziej oszukańcze TESTY!!!!

Na sobotnim spędzie PiS wystąpił min. Z. Ziobro. Prowadzący uprzedził, że minister jest lekko "przeziębiony". BYŁ TO PIERWSZY PUBLICZNY PRZYPADEK PRZEZIĘBIENIA OD MARCA 2020! Do wczoraj wszystkie przypadki kichania i kaszlu to był COVID-19! Mamy więc do czynienia z cudem! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1671302