SEAWOLF... Czy mnie jeszcze pamiętasz?

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

8 lat temu 4 maja 2013 r. na Cmentarzu "Oksywie" w Gdyni, z okienkiem od Pana Boga na polskie morze polska ziemia przyjęła na wieczność doczesne szczątki naszego niepoprawnego kolegi po blogu, wielkiego patrioty, mistrza krótkiej riposty i grabarza zdrajców Polski - Tomasza Mierzwińskiego, "SEAWOLFA" (+1.05.2013).

ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUSZĄ I NIE POZWÓL ŻYWYM O NIM ZAPOMNIEĆ.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

8 lat temu .... 8! To prosty rachunek 2021-2013=8!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1670621

Już poprawione.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1670735

Wciąż nam brakuje Seawolfa. Jego poczucia humoru, jego celnych określeń, jego komentarzy.

Wierzę, że teraz On wstawia się w Niebie - za Polską!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1670636

Ta matematyczna pomyłka nie umniejsza w żadnej mierze Twojego wspomnienia. Pamiętam starego wilka morskiego doskonale - czytałem jego wszystkie dowcipne wpisy. Wiem, ze On czytał też moje, bo czasem były do nich odniesienia.

Cześć jego pamięci.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

 Janusz 40

#1670640

Mnie osobiście w Jego tekstach podobało się między innymi to, że nie dzielił w nich polskiej sceny politycznej na lewicę, prawicę i centrum. Wyznawał bowiem podział polityków na propolskich i… antypolskich, co było i jest zbieżne z moimi poglądami. Czasem dostawało się tym, którzy uznawali siebie za prawicę i uznawali iż są za Polską. Ale Seawolf bez pardonu demaskował ich wrogie wobec Rzeczpospolitej działania. Świadczyło to o Jego dużej dojrzałości jako publicysty, a przede wszystkim świadczyło o bardzo dużej orientacji sytuacji w Polsce, mimo iż często dzieliły Go dziesiątki tysięcy mil morskich od Ojczyzny. Na potwierdzenie tego, – niech przykładem tu będzie materiał filmowy wybrany przeze mnie.

 

Satyr 

P.S.
Więcej o Tomaszu pisałem w trzecią rocznicę Jego śmierci 
(tutaj)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1670657

dyskutowaliśmy o Polsce i Jej przyszłości .Kapitanie,pamiętamy a TY snij piękne sny o Naszej Najjaśniejszej Rzeczpospolitej ,Polsce

do zobaczenia na Niebieskich Morzach

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1670740

Osobiście nie znałem blogera Tomasza Mierzwińskiego, "SEAWOLFA" (+1.05.2013), jednakowoż krótkie, aczkolwiek b. treściwe świadectwo blogerki contessy jest dla mnie absolutnie wystarczające. To musiał być, dobry, sumienny bloger, patriota, wrażliwy, uczynny człowiek. Ufam, iż Pan Bóg przyjął jego ofiarę życia, jego owoce pracy ziiemskiej i już teraz cieszy się Tomasz radością niegasnącego słońca Niebieskich Pałaców. Niech mu ziemia lekką będzie! Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. Dziękuję contesso i pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1670853

Ja nie znałam osobiście Seawolfa! Nie zdążyliśmy się poznać w realu. Mnie wiatry nosiły wtedy po scenach, Jego po morzach. Nie miałam pojęcia o blogach, czatach itd., internetu używałam tylko do załatwiania tzw.impresariatu. Dopiero zagubiona, wściekła, bezsilna i bezbronna po 10.04.2010 zahaczyłam się na s24 (jako "contessa") bo coś we mnie "pękło" i musiałam się gdzieś  wygadać. Tam rękę mi podał Seawolf i w rezultacie ściągnął na  Niepoprawni.pl ale na pewno kryterium zaufania nie było "ziomalstwo" bo On z Gdyni, ja z Gdańska. Wierzę, że gdyby nie Jego raptowne odejśicie w 2013 roku to do realnego spotkania by doszło bo mnie wreszcie rozruszała się działalność koncertowa i mogłam sobie pozwolić na nawet 2 miesiące urlopu w Polsce (lub skok na kilka dni)  w której nie mam nic - ani rodziny, ani żadnego mienia. Turystka, nic poza tym.

Byłam raz na Oksywiu, zapaliłam światełko Seawolfowi. Mam nadzieję, że spotkamy się "tam"...

Pozdrawiam. 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1670905