Pożegnanie

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

Od pewnego czasu obserwuję działania Marka Gawrońskiego (ksywa Gawrion) jawnie promującego ruską jaczejkę na portalu ONGIŚ uchodzącego za POLSKI. I jestem porażony jego rusofobością.

Powoli i małymi kroczkami usunął prawicowych blogerów, natomiast konsekwentnie pozostaje obojętny wobec jaskrawych naruszeń prawa (nie tylko regulaminu, który Gawroński ma w dupie i robi, co chce, bo mu odbija, że jako właściciel może robić, co mu się aktualnie ubzdura) przez lewackich świrów.

Promowanie niebieskiego zboka, milczenie wobec licznych naruszeń prawa karnego przez Rebe itp. świadczą niestety, że Gawroński to przyczajony agent wpływu. Najwyraźniej ujawnił się, bo Putin wzywa.

Bawcie się wobec tego dalej, antypolskie ścierwa. Ale beze mnie.

Tylko pamiętaj, Gawroński, że jakikolwiek tekst antysemicki, jakiekolwiek pierdnięcie antypolskie, trafi teraz do Prokuratury.

I zwyczajnie znikniesz z netu, jako kawał (pro)ruskiego skurwysyna.

A przy okazji podam, jakim chujem ruskim jesteś, znajomym na fb. To cię, czerwony kutasie, powinno ucieszyć.

I to by było na tyle, jak mawiał profesor Jan Tadeusz Stanisławski.

 

Ps. A teraz zaproś sobie Ruszkiewicza, NDP, Charta i innych ruskich polskojęzycznych. Bądź wreszcie sobą, Mareczku.

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.7 (głosów:25)

Komentarze

1. Po przeczytaniu tego wpisu podjąłem bez zastanowienia decyzję o odebraniu Ci rangi blogera. Masz 7 dni na zrobienie porządku z blogiem. Co chcesz sobie skopiuj, co chcesz pousuwaj. Po 7 dniach ranga zostanie odebrana. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, to proszę o informację. Do tego czasu nie publikuj nic, bo będzie usunięte.
2. Portal stworzyłem dla znajomych i przyjaciół. Ty z tego grona się sam wykluczyłeś, zatem nie życzę sobie w ogóle Twojej obecności tu. Uszanuj to. Nie chcę aby łączyło mnie cokolwiek z ludźmi Twojego pokroju.
3. Dawno nie czytałem tak agresywnego, kłamliwego i wulgarnego postu na swój temat. Twój wpis wypełnia znamiona kliku przestępstw uczynionych na krzywdę i szkodę moją, portalu. Poza drogą karną, otwiera się dla mnie droga cywilnoprawna. W związku powyższym - Wzywam Cię do niezwłocznego opublikowania przeprosin. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte przeze mnie adekwatne kroki w celu ochrony moich dóbr osobistych oraz dóbr portalu oraz uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1669726