Koronawirus - coraz bliżej zapaści służby zdrowia

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Nie trzeba mieć nawet matury aby zdać sobie sprawę co czeka chorych na COVID w momencie, w którym zabraknie respiratorów. Lekarze będą musieli wybierać kogo podłączyć, a kogo skazać na uduszenie się. Jeśli dodamy do tego fakt, że już dziś na wielu oddziałach brakuje wolnych łóżek i pacjenci muszą oczekiwać na przeniesienie do szpitala z dostępnymi zasobami, to sytuacja robi nam się powoli tragiczna, dramatyczna. Wystarczy odrobina wyobraźni. Dla tych którzy jej nie mają - załączona grafika.

Gdyby nie nowe szpitale i nowe respiratory, poważnie chorzy już dwa tygodnie temu umierali by w domach, karetkach czy na szpitalnych korytarzach. A przecież szpitale i wolne miejsca nie biorą się znikąd. To samo z respiratorami. Tych zasobów może zabraknąć. Wystarczy spojrzeć na procentowy udział zajętych respiratorów w stosunku do całości, aby zdać sobie sprawę z kroczącego tragizmu sytuacji, w której jesteśmy. I nie trzeba być wyjątkowo inteligentnym i błyskotliwym, aby przewidzieć efekt śnieżnej kuli w momencie gdy przekroczymy tragiczną barierę. A co jeśli zachorują lekarze?

Oczywiście im dłużej żyjemy z koronawirusem, tym więcej pojawia się w sieci informacji nieprawdziwych, manipulacji, dezinformacji, zwykłego podburzania i prymitywnego mieszania ludziom w głowach. Niepoprawni także nie są wyjątkiem. Jedni robią to specjalnie, inni z głupoty, jeszcze inni budują tanim kosztem swój antysystemowy wizerunek buntownika i wolnomyśliciela - nonkonformisty wychodzącego poza schematy. A przecież to takie nobilitujące! Stawiać się złej władzy! Tym bardziej, że ta władza wprowadza ograniczenia Twojej wolności. Każe Ci nosić maseczkę! Ba! Kaganiec! Jakże to? Sytuacja idealna aby zgrywać chojraka!Jeśli w ciągu kolejnych tygodni sytuacja związana z nowymi zakażeniami się nie poprawi, to rząd będzie zmuszony do podjęcia bardzo drastycznych kroków związanych z ograniczeniami. I wtedy podziękujemy wszelkim bohaterom, takim jak ten z powyższego filmu...

Grafika ze strony https://koronawirusunas.pl/. Wizualizacja na podstawie dziennych raportów Ministerstwa Zdrowia.
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:19)

Komentarze

Namawianie innych do ignorowania śmiertelnej pandemii Covid 19, i namawianie do ignorowania szczepienia na Covid 19, jest wprost namawianiem innych do śmierci.To są czyny karalne. Pomijam głupotę i wręcz chamstwo tych co to czynią niemal codziennie z ogromnym osobistym zaangażowaniem. Mam poczucie jak by realizowali kogoś nakaz. Ale po co to robią akurat na NP ? Jaki mają w tym cel - tak pytam 

 

 

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-8

Tezeusz

#1666851

Niemiecko-rosyjska dezinformacja szczepionkowa

Ważna unijna instytucja podjęła decyzję sprzeczną ze stanowiskiem, które zajęły Niemcy i które próbowały wymusić na innych stolicach państw UE.

Europejska Agencja Leków ogłosiła stanowisko w sprawie szczepionki AstraZeneca – jej stosowanie na kilka dni zawiesiły Niemcy oraz grupa innych państw Unii Europejskiej. Ze stanowiska EMA wynika jasno, że szczepionka jest skuteczna i powinna być używana oraz że jej stosowanie znacząco zmniejsza ryzyko związane z COVID-19. Wnioski te są oczywiste – świadczą o tym empiryczne dowody, między innymi z Wielkiej Brytanii i Izraela, które pierwsze rozpoczęły zmasowaną akcję szczepienia swoich obywateli i są dzisiaj blisko zakończenia lockdownów. 

 

https://niezalezna.pl/387810-niemiecko-rosyjska-dezinformacja-szczepionkowa

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1666930

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Kazik D. został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Mam poczucie jak by realizowali kogoś nakaz. Ale po co to robią akurat na NP ?"

Pewnie dlatego, że portal niepoprawni.pl słynie z niepoprawności i każdy może napisać swoją rację i nikt go za to z portalu nie usunie.

PS. "kogoś nakaz" - po polsku piszemy "czyjś nakaz". Ok?

Przepraszam cię tezeuszu ale jestem bardzo uczulony na czystość języka polskiego. Pielęgnacja języka ojczystego to najwyższa forma patriotyzmu.

Staraj się lepiej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1667008

    Jest dzisiejsza decyzja Ministerstwa Zdrowia o włączeniu AMATADYNY jako leku w początkowym stadium leczenia Covida. Prawdopodobnie Lekarze mogą ją prawnie zalecać zaraz po Świętach. Dzisiaj lekarze dostają stosowne powiadomienia o rozporządzeniu. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1667012

  Witam! Nie omieszkałem się odnieść z punktu mojego postrzegania. Głównym założeniem antypolskiej Targowicy jest utrzymanie do wyborów samorządowych i parlamentarnych ( zbiegają się w czasie ) w stanie wrzenia całego kraju. Tak, Oni chcą utrzymać stan wysokiej zachorowalności wirusem, bo to im otwiera furtkę Korespondencyjnych wyborów. Zauważyli, że w USA można tą furtką ograć społeczeństwo, więc chcą to oszustwo zaserwować Polakom. Wiedzą, że nigdy nie wygrają uczciwie. Moim zdaniem pandemia Covida jest obecnie do opanowania, tylko przez zaszczepienie prawie całej naszej populacji, tak jak to się dzieje w Angiii, której szczyt zachorowań przekraczał 68 tyś.dobowych zachorowań, a teraz przy zaszczepieniu dużej części populacji spadł do 6 tyś. Po drugie, czas zwiększyć kary pieniężne dla celowych naruszeń łamania obostrzeń. 1 tysiąc zł. za celowe nie noszenie maseczki. Nawet ten z wypasioną furą, zastanowi się czy zatankować do pełna, czy oddać datek mandatem. Na koniec dodam, że byłoby wspaniale, abyśmy wyprodukowali wreszcie swoją szczepionkę, co rozwiązałoby problem całościowo, również na przyszłość. Nasze obecne bezpieczeństwo, o ironio polega na widzi mi się dostaw urzędników Unijnych. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1666854

przyszedł czas Prawdy,ale Prawdy pisanej polskimi literami a nie bukwami

Mam nadzieję,ze kiedyś,po latach ,gdy minie już EPIDEMIA, ktoś napisze pracę na temat Narodowej Zdrady,

zdrady małych ,głupich i chciwych ludzi bo tacy są ci z oPOzycji  niestety 

Zblizają się Swieta ,Swięta wyjatkowe ,niech wiec przyniosą Nadzieję,Wiarę I Miłośc  

i Zdrowie,

zdrowie Naszej Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polsce i Jej Obywatelom

 Boże,miej nas w Opiece i strzeż od głuPOty ludzkiej

pozdrowienia z dróg i ścieżek Życia

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1666855

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Alina@Warszawa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nśmł zwrcm wgę, ż pndmę zrządzl włdcy z PS, n z Pzycj! Szmwsk tż był mnstrm zdrw z PS!

Alina

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-14
#1666859

    A ja naiwnie myślałem, że to Wirus wywołał pandemie...  , a to znowu PIS. ..grubo...Tego, nawet nie da się racjonalnie komentować...

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1666867

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Alina@Warszawa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Może wirus wywołał, ale zarządził rząd - ronin nie potrafi zrozumieć prostego tekstu?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-11

Alina

#1666892

   A to dla kogo żle, że Polski rząd stara się ze wszystkich sił chronić Polskie społeczeństwo?  To temu rządowi większością demokratyczną, powierzyliśmy los Polski i Polaków. To Targowica wymyśla kłody pod nogi. Tego nie ma w żadnym , kraju. W takim zagrożeniu, każda inna opozycja razem z rządami krajów współpracuje, tylko nie u nas. Bo to nie opozycja jest, tylko obca agentura wpływu.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1666907

Szanujmy kolego naszą opozycję.Dziękujmy Bogu że mamy takich palantów w POKO i nie tylko

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1666908

Czy na tym filmiku to nie jakiś działacz opozycji który uciekł ze szpitala? Ja nie mówię, że od razu z  Konfederacji, ale "energiczny" trochę jak czasami  np. G. Braun na manifestacji antyszczepionkowej. I czy  ten młody człowiek ewidentnie nie  powinien być zaszczepiony ?. Niekoniecznie przeciw Covidowi.  Da się to sprawdzić z jakiego on jest ugrupowania? 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

janksero

#1667178

edit:  a nie, to inny, jednak ten awanturnik znany z antyszczepskich grup, który często nadaje

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1667200

Indukcja. Oni nawzajem się nakręcają, a jednostki "słabujące" emocjonalnie,  stają się niebezpieczne dla otoczenia. Taki np.  reżyser by kręcił dobre filmy, musi mieć czasami klepki w głowie trochę inaczej ułożone, niekonwencjonalnie. To może rzeczywiście służyć jego dziełu. Ale gdy mu się wyda, że jest "Napoleonem" jakiejś sprawy, wejdzie na inną ścieżką, te klepki nim "miotają", poczucie misji na "nie" czyni z niego na pół obłąkanego człowieka. A zaproponuj mu tabletki, są dzisiaj zapewne jakieś skuteczne. To się obrazi , "że się z niego robi wariata". Że się z niego robi.... :). 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

janksero

#1667243

ale jak to im strasznie przeszkadzają poglądy i praktyki innych, są gotowi wściekle atakować a udają, że chcą tylko edukować czy dobrowolności.

niesamowite zakłamanie jest też w tym, jak oskarżają że spisek sterroryzował wszystkich strachem a przecież to sami histeryzują ze strachu. nawet ten pajac, który wdarł się do szpitala to jest pierwszy do awantur zwł. przeciw kobietom ale żeby wejśc sfilmowac oddział covidowy, to już pęka, woli udawać że covidowym jest chirurgia i że tam niewielu pacjentów przed operacją świadczy o braku zarażonych.

są to że największe płaczki i pieniacze, masa płaczy że policja legitymowała albo że przykładowa samotna matka z dzieckiem musi płacić grzywnę, tyle że jak kozaczyli to się tym nie przejmowali tylko udawali kozaków a jak przychodzi co do czego, to płacz i jęki

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1667249

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Alina@Warszawa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Najlepsza wymyślona przez opozycję kłoda to premier Mateusz Morawiecki? Ten były doradca Tuska? Czyż nie?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-11

Alina

#1666909

No wyraźnie przecież mówię że ZARZĄDZAM nową pandemię! 

- Pandemia nie słyszy? Gdzie pandemia jest?

Do niczego się już nie nadaję. Nawet głupia pandemia moich zarządzeń nie słucha. A PiS zarządził i przyszła... eh...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1667362

Cytuję: "Polski rząd stara się ze wszystkich sił chronić Polskie społeczeństwo?"

Tymczasem:

Gdyby polski rząd chciał chronić Polaków przed chorobą i śmiercią, zwolniłby amantadynę spod sprzedaży na receptę i pozwolił każdemu sobie kupić ten lek i leczyć się w domu natychmiast po pierwszym kichnięciu, osłabieniu i podwyższonej temperaturze!!!!! 

Działania rządu są tymczasem odwrotne - przez ROK RZĄD ZABRANIAŁ STOSOWANIA AMANTADYNY I PROWADZIŁ PROPAGANDĘ PRO SZCZEPIONKOWĄ. Wprowadził bardzo drogą akcję szczepień preparatami, które nie przeszły procedury wymaganej dla każdego medykamentu zanim zostanie dopuszczony do stosowania. Rząd zablokował służbę zdrowia, poubierał medyków w kosmiczne kombinezony, do umierających na serce wysyła ratowników, a lekarzy dopiero żeby wypisali kartę zgonu!

Trzeba być ślepym i tępym zwolennikiem tego rządu, żeby tego nie widzieć!!!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Alina

#1666987

Tu masz tylko czesciowo racje. Jestem za promowaniem leku, ktory pomaga, .... ale ten lek to nie sa landrynki. Ma rzerczywiscie sporo skutkow ubocznych. Nie moze byc dawany kobietom ciezarnym np.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Gosia

#1667049

Czy uważasz bliźnich za analfabetów?

Czy uważasz, że noże, żyletki, siekiery powinno się sprzedawać na recepty? A gaz do zapalniczek i do kuchenek gazowych? Czy te przedmioty nie są bardziej niebezpieczne niż amantadyna, która w każdym opakowaniu ma ulotkę z przeciwwskazaniami i dawkowaniem? Czy uważasz, że potrzebna jest recepta, żeby kupić pojazd mechaniczny? 

Co to ma wspólnego z lekami? Nic. Oprócz tego, że ofiar śmiertelnych noży, gazu, samochodów jest duuużo więcej niż skutków ubocznych amantadyny .....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Alina

#1667075

Naturalnie, dalej podtrzymuje swoje zdanie, ze Amantadyna musi byc na recepte, a terapia prowadzona przez lekarza.

Jakich dziwnych porownan uzywasz Alino. To nie jest to samo.

To co - szkoly pielegniarskie , studia medyczne mamy tez zlikwidowac? Nie zacietrzewiaj sie tak, bo akurat tutaj jestem po Twojej stronie. Jestem za badaniami nad lekami, i tez za badaniami nad amantadyna. I wyglada na to, ze wielu lekarzy to popiera, tylko nie sa zbyt czesto pokazywani w TV.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1668226

Jak zwykle nieomylna Alina wie skad wzial sie Covid i kto go sprowadzil do Polski.Brawo pani Alino.Nawiasem mowiac to sam Pan Kaczynski wzial go z budki.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-6

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1666879

Proszę o źródło, podstawę tego stwierdzenia, że:  Alina wie skąd wzial sie Covid i kto go sprowadzil do Polski

A jeśli nie ma, to uprzejmie proszę odszczekać tę kpinę!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9

Alina

#1666893

Przeciez zrodlo jest u ciebie.Szczekanie pozostaw sobie krowo.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1667403

Wszystkie teksty Aliny@Warszawy sa zakodowane, a tu wyzywa czlowiek ja od krow - i to jest w porzadku?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Gosia

#1668227

to on ją od krów... Tak to widzę...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668380

Oczywiście - dla Targowicy zawsze im gorzej tym lepiej! Większość z tej zdradzieckiej swołoczy sprzedałaby własną matkę za kilkaset tysięcy euro... Działa także agentura - od dawna to powtarzam. To wymarzona sytuacja do podburzania społeczeństw przeciwko legalnej władzy.

Jestem zdecydowaniem za surowym karaniem za wszystkie - powtarzam, wszystkie - przestępstwa i wykroczenia. Zarówno za brak maseczek, łamanie kwarantanny, przeklinanie w przestrzeni publicznej. Zero pobłażania i tolerancji!

Swoja szczepionka. Oczywiście. Tu dyskusja powinna być szersza i dotyczyć bezpieczeństwa farmaceutycznego w ogóle.

Pozdrawiam również!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1666902

Taki mały krok w dobrym kierunku :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1667033

Tak samo jak nie wszystkie naganne zachowania są wykroczeniami, przestępstwami, a tym bardziej zbrodniami, tak samo nie wszystkie naganne zachowania są złamaniem regulaminu na Niepoprawnych. Nigdy nie będzie tu kar za wszystkie naganne zachowania. To co sugerujesz to totalitaryzm... To zdecydowanie krok w złym kierunku.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1667120

A to, co proponujesz w sprawie karania za nie przestrzeganie noszenie maseczek zawsze i wszędzie to nie jest totalitaryzm? MOże powinniśmy dotować już system więziennictwa? Albo tymczasowe obozy... zbiorcze (żeby nie użyć slowa na "ko")?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1667128

Nie można różnie rozumieć precyzyjnych słów (takich jak "wszystko", "nic"). Nie można też różnie rozumieć zdań opartych na jednoznacznych sformułowaniach. Jeśli ktoś wykłada się na logicznym rozbiorze jednego prostego zdania czy dwóch, wyciąga z nich nieprawidłowe wnioski, to co będzie w przypadku całej macierzy czynników i w złożonych sytuacjach? Takich jak koronawirus?

Kiedyś miałem pretensje to śp.prof. Morawskiego, że na pierwszym roku uwalał tyle osób z logiki. To był przedmiot z największą liczbą poprawek i uwaleń na I roku. Dziś jestem mu wdzięczny, bo do bólu przerabiałem podręcznik Ziembińskiego "Logika Praktyczna". Polecam, nigdy nie jest za późno! :)

Logika opiera się na stwierdzeniach prawdy lub fałszu, nie na ocenach.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1667168

Ale logika  się rozwijała się na bazie kultury łacińskiej. A druga strona, prusko-sowiecka, preferuje kierunek wschodni, metody z  kierunku wschodniego, bizantyjskiego. To inna szkoła, nie zrozumieją.

Nie tak dawno byłem na mszy patriotycznej, dość licznej, i w pewnym momencie spostrzegłem się, że obok siebie i przed sobą mam w ławkach, wszyscy w promieniu 1-1,5 metra, 5-iu  młodych  mężczyzn"natchnionych" i z  wypiętymi klatami, wszystkich  bez maseczek. Kiedyś młodzi ludzie walczyli zbrojnie z bolszewikami, hitlerowcami, odważnie działali i ginęli w szeregach Żołnierzy Niezłomnych. Dzisiaj "dzielnie" i "niezłomnie" :) walczą "z maseczkami", wiedząc zresztą, że choć są roznosicielami, to ich szansa na kłopotliwe komplikacje  jest dziesięć razy mniejsza niż  u emeryta. Żenada. To sobie poszedłem, gdzie mi tam szarej myszce być wśród takich "niezłomnych zuchów" :) . Nie przystoi. :) Myślę, że ktoś tym steruje, i że ...raczej jest to "szkoła sowiecka", choć mało który z tych "walecznych" zuchów  to rozumie.

A dzisiaj przyszła moja kolej, więc spokojnie się zaszczepiłem. Astra-Zeneką zresztą.  Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

janksero

#1667174

Dziś takie czasy, że ludzie się nawet nie wstydzą działań społecznie szkodliwych, nie wstydzą się braku wiedzy, braku logicznego myślenia, braku wykształcenia (prawdziwego, nie formalnego).

Ba! Dziś o wykształcenie formalne tak łatwo, że te masy tumanów z brakami prawdziwego wykształcenia myślą, że formalny tytuł magistra czy licencjata daje im legitymację do wypowiadania każdej bzdury. Na dodatek liberalizm dał każdemu debilowi poczucie jego własnej, indywidualnej wartości dla Wszechświata. Trzecia sprawa - kiedyś aby trafić na forum publiczne, trzeba było przejść przez wiele sit, posiadać kwalifikujący cenzus. Dziś? Zakładasz konto na fejsie i im więcej szokująca forma, pełna wulgaryzmów, tym większy sukces. Chore czasy!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1667180

Czasy niewątpliwie chore, ale to nie tak, że ktoś tym zupełnie nie steruje ani nie liczy na korzyści   ewentualnego chaosu. To po prostu, jak np. za rewolucji 1917 r., jak za każdej rewolucji było, w każdym kraju, np. kraje południowoamerykańskie w przeszłości, dążenie do zapaści ew.chaosu dla przejęcia władzy. Głównym społecznym i politycznym zapleczem "antyszczepionkowców" wydaje mi się u nas Konfederacja. Im dłużej to obserwuję i ich działania i ataki na rząd, tym mniej mam złudzeń, że od samego początku ten nasz  "model" ruchu narodowego powstał pod "życzliwą opieką" sowietów, dla rosyjskich  korzyści. Zresztą na Węgrzech stało się  to samo i w końcu jawnie weszli w antyrządową koalicję, która powygrywała wybory lokalne. Pamiętajmy, że i Niemcy, poprzez swojego "ambasadora" , i Rosjanie, którzy poprzez Łukaszenkę rozpoczęli antypolskie prowokacje na Białorusi, wspólnie zieją siarką by upadł "nie ich" rząd. A dla nich, co mordowali jak trzeba setkami tysięcy i milionami, przecież nie tylko nas, jakieś dziesiątki czy setki tysięcy potencjalnych, polskich nieboszczyków, to małe piwo. By przejąć nad Polska kontrolę. Taka była zawsze natura ich "polityki". Oczywiście  zwalą winę na nasz rząd.

W tej sytuacji, przy takich wrogach zewnętrznych i ich przedstawicielach wewnętrznych, traktuję walkę  tego rządu jako heroiczną. I mądrą. Tu nie chodzi o to, że "ktoś tego nie rozumie". Może doły tak, ale czołówka Konfederacji rozumie doskonale i właśnie dlatego "szczują" psychicznie takich opętanych biedaków jak ten na filmie.

Pozdrawiam. I dziękuję, że tak spokojnie, mądrze i konsekwentnie prowadzicie ten portal. Absolutnie to doceniam i jestem pełen szacunku. To bardzo, bardzo potrzebne, nie do przecenienia. Tak ja to widzę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

janksero

#1667196

W każdej szanującej się grze strategicznej, polegającej na rywalizacji i rozwoju ekonomiczno-militarnym, prędzej czy później (ale dość wcześnie, porównując do czasów, w których żyjemy) dochodzi do wynalezienia technologii/strategii szpiegowskich. Jak Świat jest stary, poznanie, wykradzenie planów, technologii i tajemnic rywala, było jednym z głównych celów przebiegłych strategów. Z czasem do wachlarza technik typowo wywiadowczych (informacyjnych) dodano wszelkie działania, których celem jest szeroko pojęty sabotaż. Chyba nikt się nie łudzi, że główni gracze na arenie międzynarodowej korzystają z każdej dostępnej okazji aby działać na tym polu. To jest oczywistość. Fakt. Aksjomat.

Oczywiście współczesna agentura korzysta z technik, które umożliwiają pozyskanie bezpłatnej (bo nawet nie taniej) siły roboczej, zwanej pożytecznymi durniami (poleżnyj durak, poleżnyj idiot). Propaganda, dezinformacja to obszary, w których bardzo dynamicznie działają obce służby.

Sytuacja związana z koronawirusem, jako że daje naturalne powody do niezadowolenia i niepokojów społecznych, jest idealną i wymarzoną sytuacją dla działania agentury i wzmacniania takich niezadowoleń, obalania władz, obniżania do nich zaufania i zmniejszania popularności. Wystarczy tylko pomyśleć komu obecna władza nie jest na rękę :)

Jedynie kompletni idioci tego nie widzą, nie rozumieją. Dla mnie jest to oczywiste i jasne jak Słońce.

Dziękuję za miłe słowa. To co robimy wspólnie ma sens. Ja również dziękuję za wsparcie! Jest ono bardzo ważne! :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1667285

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jsnść słnczn ptrf tk ślpć, ż sę smm n zwż kdy człwk stj kmpltnym dtą. Wl sprw jż n dstrzgsz. Czy n wdzsz jk brdz nsprwdlwy jst twój rglmn, który prmj psłszn scjlstycznj ścżc, chmsk mrnty ? T jst fkt. ksjmt. Tylk ty w wsz czy był t zmrzny śrdk cnzry czy tż str słńc, któr cę tk ślpł, ż wrzyłś w swją wlkść.

Verita

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1667310

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1667332

Trochę się bractwo wkurzyło. Ale to dobrze. Bo to znak, potwierdzenie, że wszystko tutaj i każdy jest na swoim miejscu. Trudno jest coś ściemniać i udawać. Dzisiaj obejrzałem sobie mecz tenisowy. Piękny mecz, i  Polak wygrał z dużo wyżej notowanym tenisistą. Przeciwnik nie mógł Hurkacza "przygiąć" i w końcu z bezradności zaczął wykonywać nerwowe a chwilami nieładne ruchy. W bezradności zaczął się "odkrywać". Zaczął być "sobą" . Przecież każdy naprawdę patriotyczny i nie intencjonalny Polak powinien się cieszyć, że istnieje taki portal i właśnie tak, mądrze, z cierpliwością  ale nie naiwnie prowadzony. Tyle lat. Czas jest jedną z miar sukcesu. Jeszcze raz wyrazy szacunku. Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

janksero

#1667360

Wybacz, ale chyba dużo czasu upłyneło od tych wykładów i może to raczej Ty powinieneś sobie odświeżyć PRAKTYCZNĄ znajomość logiki :) 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1667183

Mylisz się. Ja używam operatorów logicznych, dość skomplikowanych algorytmów i funkcji boolowskich na codzień w życiu zawodowym, od wielu lat, także z logiką nie mam praktycznie żadnych problemów. Mogę nawet powiedzieć, że skutkiem ubocznym mojej pracy jest zbyt pedantyczne przywiązywanie wagi do precyzji wyrażeń i logiki formalnej. Dostrzegam także od razu tragiczne braki u innych. Z niektórymi w języku polskim nawet nie da się porozumieć, tak mocno kaleczą podstawy logiki, wypaczają znaczenia słów, w dyskusjach wymagających precyzji używają nieostrych sformułowań itp.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1667305

Pozdrawiam. Wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzę Tobie i Twojej rodzinie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1667390

cel antypolaków

 

im gorzej tym lepiej

cel antypolaków

za nimi w przepaść 

stada duraków

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1666856

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Alina@Warszawa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Realia są takie:

 1. Szczepienia trwają od stycznia, czyli 3 już miesiące.
 2. Ilość zakażeń zamiast spadać rośnie.
 3. Wszyscy chodzą w maseczkach od 10 miesięcy
 4. Ilość chorych - ponoć wzrasta - nie ma tej liczby w ministerialnych statystykach
 5. Szczepionka NIE POMOGŁA ŻADNEMU CHOREMU
 6. Zdrowieją w ciągu 2 dni tylko ci, co potrafią sobie zorganizować amantadynę wbrew mafii lekarskiej
Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-12

Alina

#1666858

Dzisiaj rzecznik prasowy ministerstwa zdrowia na swojej konferencji powiedział że jak lekarz zdecyduje to może podać amantadynę choremu na covid 19, ale rząd nie decyduje się na te lekarstwo, mimo wielu uzdrowień.

A gdy dziennikarz zapytał dla czego? Rzecznik nie odpowiedział.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1666870

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Alina@Warszawa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Fiu fiu! Jest 29.03.2021 godz. 18.54. Siedem minusów.

Aż 7 zalogowanych nie przyjmuje do wiadomości faktów nie podlegających dyskusji, czystej żywej empirii. Ciekawe jak się uchowali na tym świecie?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-10

Alina

#1666889

Jedna zna się na uprawie buraków

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6
#1666897

Zgaduję: Robik zna się najlepiej na burakach i buractwie, bo inaczej by się nie zgłosił ....

Minus postawiłeś Robiku? Nie znasz się nawet na burakach? Buraków nie da się skopiować i wkleić. Zanim urośnie ktoś się musi narobić (nie mylić z "narobikować")

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Alina

#1666950

Widzę 12 minusów, ale żadnego komentarza, że któryś z punktów to kłamstwo.

Pytam więc z czym się nie zgadzacie, wy minusy jedne? Z prawdą? Czy każdego z Was jakiś sputnik walnął w czaszkę? Czy potraficie jeszcze myśleć logicznie chociażby o własnym zdrowiu i życiu? 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

Alina

#1666996

  Dodać należy, że już mniej liczna grupa antyszczepionkowców, została wyprowadzona w pole przez trzon Targowiczan, czyli tzw. celebrytów, którzy świadomi zagrożenia Covidem, o ironio zaszczepili się bezprawnie na wyrywki " pod stołem ". Antyszczepieniowcy, to częściowo nieświadoma, ale w większości jednak celowa propagandowa grupa wspierająca Targowicę w kraju, aby huśtać nastrojami. Wierzę, że co niektórzy ludzie mają obawy, ale większość antyszczepieniowców sama się zaszczepi, tylko obecnie spełniają zadaniowe antypolskie cele. Sam się zaszczepiłem AstrąZeneka i żadnych objawów negatywnych do dzisiaj, nie zauważyłem. Myślę, że chore teorie opadną, jak większość społeczeństwa się zaszczepi. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-5

ronin

#1666864

Co racja to racja. Oni żyją we własnym świecie. Ciekawe jak by im odłączyć na miesiąc dostęp do internetu, telewizji jak wtedy przyjdzie żyć?

Frustraci

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-5
#1666873

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Alina@Warszawa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

18 i 48 - po tylu dniach od drugiego szczepienia zmarli dwaj lekarze po 50-ce. Życzę zdrowia, a przede wszystkim szczęścia, żeby szczepionka nie zaszkodziła.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-11

Alina

#1666874

Tak mieli zapisane w kodzie genetycznym.Wiek nie ma z tym zwiazku ani zadna szczepionka.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1666880

Ona naprawdę myśli że ktoś się przejmuje jej bełkotem?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7
#1666884

Ta nauczycielka, która zmarła 18 dni po szczepionce też miała w genach informację, że ma umrzeć 18 dni po szczepieniu?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Alina

#1666988

I tak oto jeden debil, który jest na tym filmiku, i jego idiotyczne zachowanie zdyskredytują teraz na długie tygodnie jakiekolwiek logiczne i naukowe rozwarzania na temat przydatnosci i skutecznościu maseczek. Brawo.

Zacytuję Twoje własne słowa: "To co wkleiłeś jest prymitywną manipulacją (...) A może to po prostu to syndrom sztokholmski?". Od poczatku zachwycałeś się maseczkami i "dawałeś temu publicznie wyraz, a teraz zwyczajnie głupio Ci... nie pisać nic?"

Przyznasz, że pasuje, prawda?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1666866

Współczuję ci biedny czlowieku

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5
#1666877

   Witaj! Przykład filmiku, chyba częsty grona Lempart. Jakby to się zdarzyło w mojej obecności, to burak szybko zaliczyłby glebę. Tacy zawsze liczą na bezkarność i zastraszenie, a tu trzeba po prostu walnąć łobuza w ryło i zło znika. Spolegliwość rodzi agresję.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

ronin

#1666885

to dla wykazania skuteczności maseczek wystarczy 15 sekundowy eksperyment myślowy. Wystarczy wyobrazić sobie zachowanie powietrza i aerozolu z maską i bez. Jeśli ktoś rozumu nie ma, to wystarczy wzrok - jest masa filmów obrazujących eksperymenty organoleptyczne wizualizujące skuteczność maseczek. Kompletnie nie rozumiem jak ktoś wykształcony i powyżej średniego ilorazu inteligencji może powtarzać tezy o bezskuteczności maseczek. Typ z filmu jest wzorcowym przykładem środowiska antymaseczkowego oraz jakości argumentów.

Przy okazji: "rozwaŻania".

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1666886

- dzień dobry, gdzie pani tak biegnie?
- na zakupy
- w maseczce po schodach?
- założyłam wychodząc, bo mam zajęte rece i potem trudno będzie...
- ale na klatce nikogo nie ma
- pan jest
- gdybym pani nie zagadnął, minelibysmy się o 2 metry, conajmniej
- no tak
- miłego dnia, pani Basiu
- do widzenia
- z Bogiem

trzy dni później...
- Znowu pani biega z siatkami, pani Basiu?
- trzeba się ruszać
- to jakaś nowa dyscyplina olimpijska?
- pan jak zwykle żartuje
- ale widzę, że dziś na klatce bez maseczki. Chyba lepiej?
- o wiele... (usmiech)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1667004

How do face masks and respirators work?

https://www.youtube.com/watch?v=ahX27q83Nek

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1666915

Gdy służba medyczna i szpitale padną, to będzie tak jak to było w Italii.

Panie Boże Królu Polski miej nas w opiece i Ty Maryjo Królowo Polski.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1666868

Pałuje za prośbę do Boga Jezusa Chrystusa i Matki Jego Maryi o powtrzymanie pandemii w Polsce i to purpurat.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1666932

Nie padną, bo cwaniacy wykupili sobie amantadynę i mają na wszelki wypadek. Na szczęście nie dają sobie wmawiać bzdur o jej szkodliwości.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Alina

#1667006

Initial report of decreased SARS-CoV-2 viral load after inoculation with the BNT162b2 vaccine

 

https://www.nature.com/articles/s41591-021-01316-7#article-info

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1666878

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1666882

Widzę kompletne pogubienie. Celem maseczek, innych osłon twarzy, noszonych w przestrzeni publicznej jest to, aby osoba zakażona i produkującą wirusy nie zakażała innych rozpylając bezwładnie aerozol z wirusem. A skoro taki osobnik sam jest już zakażony, to maska jest właśnie po to aby zbierała aerozol i kropelki.

Zupełnie inną funkcję spełniają maski ochronne - półmaski i maski pełnotwarzowe z odpowiednimi filtrami.

Jeśli ktoś miesza te dwa rodzaje masek i funkcji jakie spełniają, to równie dobrze można mu dorzucić do rozważań maski spawalnicze i weneckie... 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1666896

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jkklwk msczk, nszn nprwdłw, zwększją szns rznszn wrs. nkt n ns msczk prwdłw - kżdy j ngmnn dtyk, szczgóln przy zkłdn zdjmwn. N d sę pmętć ndtykn, b t sę rb pdśwdm. tym, by msczk n dtykć, pmęt tylk spcjln d tg wyszklny lkrz, którm msczkę wymn plęgnrk, czy jkś systnt.

Wększść żyw msczk wlkrtn, dtykjąc ch wlkrtn - w tn spsób rzns wrsy brdzj, nż gdyby żdnj msczk n nsl. Rdzj msczk n m t znczn. Gdy nsmy msczkę, t n m mżlwśc, by sb n chwlę n dsłnć ns, by wząć głębszy ddch, gdzś w dldnym mjsc - dtykmy mskę dw rzy w śrdk (nwt w rękwczc), ptm klmk, chwytów tc... bz msk t klmk chwyty byłyby mnj zwrswn.

Wrs ptrf pzstć ktywny w przstrzn, n mtl czy plstk, nwt d 9 dn. Gdy n mm msczk, t kchnę wrs sądz gdzś lsw n chdnk, gdy kchnę d msczk, t brdz szybk przz dtyk mszczę g w wszystkch mjscch, któr ldz dtykją wrs będz tm przz 9 dn czkł, by zrzć! Dltg msczk pwdją, ż zrz sę brdzj rzpwszchn węcj ldz mr. 

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1666913

gps, nie uczestniczyłeś w dotychczasowych "jatkach" maseczkowych to może Ty rozumiesz rozumowanie maseczko zwolenników, twierdzących ,że szmatka zatrzymuje rzekomy wirusowy arerozol u osób zdrowych, nie kichających i nie kaszlących?  Wiesz pytam Ciebie, bo na tak zadane pytanie zwolennicy maseczek zamiast logicznej odpowiedzi motają obelgami ;-) 

Jedynym wytłumaczeniem byłoby ,że nie chodzi o mokry aerozol ale zwykłe wydychane powietrze, tyle że wtedy zamiast szmatek (w których się jednak oddycha, a powietrze zasysa i wydmuchuje nad, pod i obok), powinniśmy wszyscy nosić maski pe-gaz albo , jeszcze lepiej, kombinezony kosmiczne.

Może w następnym rozporządzeniu zostaną wprowadzone takie kombinezony, jak   tylko jakiś Kulczyk uruchomi produkcję, albo odpowiedni lobbysta zagada do  odpowiedniego  "experta".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1666919

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ale to, na ile maseczka zatrzymuje wydychane, czy wdychane, aerozole, nie ma znaczenia. Każda maseczka po kilkunastu minutach używania staje się rozsadnikiem wirusów - tam stężenie wirusów jest największe. Gdy oddychamy bez maseczki, to wydychane wirusy są rozrzedzane, ich stężenie szybko maleje - w przeciwieństwie do maseczki, na której stężenie cały czas rośnie. Jeśli dotkniemy maseczki przy zdejmowaniu, ponownym zakładaniu, czy w trakcie używania, by odsłonić na chwilę nos, by wziąć głębszy oddech, coś zjeść czy zapalić, to te duże stężenie przenosimy na ręce, a potem na wszystko, czego dotykamy. Zdecydowana większość ludzi dotyka maseczki - i w ten sposób roznosi wirusa bardziej, niż gdyby maseczki nie mieli. Maseczki mają sens tylko i wyłącznie wtedy, gdy są odpowiedniej jakości i nosi je wyspecjalizowany personel medyczny zgodnie ze ścisłym rygorem higienicznym - czyli wtedy gdy są często zmienianie, nigdy się ich nie dotyka i są odpowiednio utylizowane. Większość ludzi tego rygoru nie przestrzega. Dlatego ze statystyk jasno wynika, że im więcej ludzi nosi maseczki, tym więcej zarażeń i śmierci. Wszystkie kraje, które nie wprowadziły obowiązku noszenia maseczek, mają mniej zarażeń i śmierci niż te, które taki obowiązek zarządziły. W naszej okolicy to np. Szwecja czy Białoruś. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1666929

Chirurdzy kilka godzin dziennie w maskach całe zawodowe życie + przemysł mięsny i elektroniczny, lakiernicy itp itd.
Cała prawie Azja od lat dobrowolnie chodzi w maskach. My kilkadziesiąt minut dziennie od roku.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1667232

To właśnie krwawe żniwo pandemii w Polsce! Ponad 126 tys. ofiar w Wielkiej Brytanii, przy czym wszystkich ofiar niemieckich bombardowań w czasie II wojny światowej było 40 tys. . I tak jest na całym świecie, a ludzie przy tym wciąż umierają tysiącami. Nadto wiele narodów jest dosłownie zamknięta na cztery spusty i to od miesięcy. Dzięki temi i może tylko dlatego nasze kraje nie zmieniły się jeszcze w kostnice i w niekończące się orszaki żałobne. Trzeba przestać chrzanić o wymyślonej pandemii ale trzeba pokornie uznać fakty, stosować się do obostrzeń, zachowując zdrowy rozsądek. Wielkie dzięki Gawrionie za ten wpis. Nota najwyższa. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1666883

Nie tylko rządy i ludzie ale wiele organizacji zachowuje się odpowiedzialnie i apeluje, choćby Kościół. Ale są tacy, którzy stale będą krytykować bo nawet troska o innych im przeszkadza. A co niby zrobić innego, zbrodnicze zaniechanie dopiero byłoby powodem do oskarżeń! Już oskarża się Kościół o zarażanie- ci sami, którym własne dzikie spędy nie przeszkadzały ale widzą belkę w cudzym oku.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1666898

Zdrowy rozsądek. Ludzie już odeszli od rozsądku tak daleko, że są w stanie głosić naprawdę idiotyczne tezy. Że maseczki powodują więcej zakażeń, że lockdown/izolacja chorych na chorobę wysoce zakaźną nic nie daje. Za chwilę będziemy czytać, że izolowanie ludzi chorych zwiększa ilość zakażeń i śmierci. Niedługo... A na końcu dowiesz się, że czarne jest białe, a białe czarne. I większość będzie tak twierdzić, a Ty będziesz wył z bezsilności, pocieszając się, że jeden mędrzec pośród 100 głupców nadal pozostaje mędrcem ;)

No... może tak źle nie będzie? :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1667121

Nie ma dobrych wieści w sprawie Piotra Semki. Stan zdrowia nadal fatalny

 

 

https://warsawtimes.com/29032021,piotr-semka-nowe-informacje/

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1666900

Nie zgadzam sie z autorem.

Mieszkam w Niemczech, jest to spoleczenstwo, jak wiecie bardzo zdyscyplinowane. Osobiscie, od wrzesnia 2020 roku widzialam tylko jedna osobe bez maseczki. Od poczatku grudnia mamy lockddown, Niemcy sie w bardzo duzej wiekszosci zakazow trzymaja. Niech sobie nikt nie mysli, ze zaostrzenia to pomysl polski, tak dzieje sie wszedzie.

 Po 4 miesiacach Lockdownu jestem zdania, ze on nic nie przynosi.

Lekarze zamiast leczyc - udzielaja porad telefonicznych

Emeryci zaszczepieni siedza w domach

Zamiast leczyc, uparlismy sie na szczepienia, ktore przed infekcja nie chronia, obiecuja tylko lzejszy przebieg choroby.

To dziwne, ze 98% pieniedzy idzie na szczepienia, a tylko 2% na badania nad lekarstwami.

Jako ciekawostke chce panstwu powiedziec, ze znajoma pani doktor zyjaca na Bawarii, robi juz od ponad pol roku badania przeciwcial przeciwcovidowych we krwi  u wszystkich chorych zglaszajacych sie do szpitala. Wynik jest bardzo dla nas dobry: 82%populacji przebadanej ma przeciwciala. Czyli ci pacjenci potrafia sie przed infekcja obronic.

Na wideo pokazal pan jakiegos idiote, jako przyklad przeciwnika.

Ja jestem czlowiekiem wywazonym i mam dosc lockdownow, ktore nic nie przynosza. Sytuacje ta odczuwam jako ograniczenie moich wolnosci obywatelskich. Po co komu jakies godziny policyjne, skoro w godzinach wieczornych tak czy tak malo kto wychodzi? Osobiscie osiagnelam juz granice wytrzymalosci. Do tej pory stosowalam sie do wszystkich zakazow.

Dlaczego  tak mocno przeszkadza sie doktorowi Bodnarowi, skoro ma udokumentowanych kilka tysiecy ozdrowien po amantadynie?  Jestem swiezo po obejrzeniu na Polsat-news wywiadu z tym lekarzem. Jestem pod wrazeniem tego wywiadu. Dlaczego nie chcemy pomagac ludziom aktualnie chorym?

Poza tym w necie kursuje list otwarty dr Van der Bosche do WHO, o niebezpieczenstwie szczepien podczas szalejacej pandemii. Bardzo ciekawy aspekt. Niestety nie mam na to jeszcze polskiego linka.

Fakt jest, ze autor tak samo jak ja boi sie o przyszlosc Polski i Polakow , byc moze o przyszlosc calej ludzkosci. Tylko gdzie lezy prawda? Ja mam dziwne uczucie, ze ktos zaciska pasa i patrzy ile jeszcze zniesiemy? Bedzie dalej zaciskal.

Jedyna moja nadzieje, to poprawa pogody i  dlugotrwalej temperatury powyzej 20 stopni.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Gosia

#1666917

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jeszcze parę osób się znajdzie...ale reszta, ten motłoch ,co ustawia się w kolejce do "szczepień" to bezmyślne barany ,które wierzą w to co chcą ...bo każdy człowiek musi w coś wierzyć.
Taka jest natura ludzka.

Zastanawiałam się skąd u ludzi taki brak rozumienia zwykłych faktów i logicznych argumentów.

Dochodzę do wniosku, że tylko szatan może tak pomieszać ludziom w głowach.
A więc większość to ateiści czyli inwalidzi umysłowi albo ludzie wierzący ale żyjący świadomie i dobrowolnie w grzechu ciężkim. Do takich nic nie dotrze.

Poniżej zamieszczam wywiad z dr Van der Bosche, o którym wspomniałaś.

Pozdrawiam wszystkich myślących logicznie.

https://gloria.tv/post/pkvgYoXP6HL334dqp38i8Bu9f

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9

Verita

#1666928

Ty jestes zbyt radykalna.

Wielu jest ogarnietych strachem, dlatego ich nie wyzywaj.

Ja we wlasnym domu mam jednego zaszczepionego i drugiego, ktory sie wpisal na liste oczekujacych. To jest ich wybor,  oni czuja sie z tym pewniejsi.

Ja nie jestem radykalna przeciwniczka szczepien, ja po prostu uwazam, ze one sa zbyt krotko badane i niebezpieczne. Uciesze sie, gdy nie bede miala racji.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1666981

To znaczy ,że jesteś za a nawet przeciw?
Był już taki jeden, nawet prezydentem został.
Być radykalną to przecież sensowne, dobre i mądre. To wiedzieć czego się chce.
Bądźcie zimni albo gorący...bo letnich wyrzygam...mówi pismo św.
Albo...niech wasza mowa będzie tak - tak, nie - nie. Wszystko inne od złego pochodzi.

Wszelkie kompromisy, tak popularne i zalecane to zdrada. Tylko tchórze próbują palić P. Bogu świeczkę a diabłu ogarek.
Nie idź tą drogą !
Odwagi życzę,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1667044

Oj,Verito kochana!

Powyzywalas mnie od Bolkow. Nie czuje sie z tym dobrze.

Nigdy sie nie mylilas?

Nigdy nie zmienilas zdania?

Ja osobiscie jako mloda osoba optowalam za lewica?

Dzis jestem za prawica, bo wiele przezylam i szanuje wartosci prawicowe.

To co ty nazywasz  brzydkim kompromisem ja nazywam gotowoscia do dyskusji.

Mamy post, badz pelna nadziei i odplacaj dobrem za zlo

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1667307

Zadaj sobie pytanie, na ile własne poglądy wpływają na takie twierdzenia. Odróżniajmy opinię własną od faktów.

Lockdown działa i nie da się udowodnić inaczej, ponieważ trzeba by cofnąc się w czasie i powziąć inną decyzję a następnie zmierzyć skutki. I to nie raz, tylko wielokrotnie i zgodnie z metodologią naukową. Ale niech nawet będzie, że to spisek, wszystkimi steruje Żyd Gejc przez mikroczipy pobudzane 5G, bo nie chce, by Murzyni się za bardzo namnożyli. Albo wszyscy są głupi i się nie znają a politycy powinni zachęcać do kasłania na innych.

Sprawa jest prosta- jeśli uratowano choć jedno życie, to było warto, choćby płakać za utraconymi korzyściami. Tego nikt nie zbije, póki kieruje się wartością życia. Rządy kierowały się bezpieczeństwem publicznym i bardzo dobrze- gorzej by było, gdyby olano sprawę i ogłoszono "niech staruchy wyzdychają, bo liczą się zyski wielkiego kapitału" albo gdyby na czele stał taki Łukaszenka i zalecił wódę z jazdą na traktorze. Świat parszywieje i wcale nie jest od tego daleko ale dopóki politycy liczą się z ludźmi i ich wartościami, to jeszcze nie jest najgorzej- oczywiście robią to dla ocalenia państwa i własnych stołków, do tego wobec ogółu a nie pojedynczej osoby.

 

Znajdź sobie staruszkę we własnej okolicy, która zmarła choć nie musiała. Powiedz teraz sobie, czy zgodziłabyś się na obostrzenia wiedząc, że dzięki temu ona będzie żyła dalej? Czy niech stara zdycha, bo w necie napisali, że lockdown zły. Sprawdź swoje poglądy, zastosuj swoją etykę w praktyce. Zgadzasz się na kilka miesięcy bezrobocia, jeśli dzięki temu pomoże się przeżyć choć jednej osobie? Wielu ryzykuje życie, wielu cierpi a Ty masz tylko bohatersko siedzieć na kanapie, tylko czy dasz radę?

Jakie utracone korzyści uzasadniają czyjąś śmierć? Ile PLN? Czy na pewno chcesz dać takie prawo rządom?

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1666934

Normalny człowiek nie próbuje za wszelką cenę negować otaczającej go rzeczywistości. Analizuje ją i szuka rzetelnej wiedzy, a nie teorii spiskowych, które są dla idiotów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1666949

  Witam! Jakaś doktor... dobrze, tylko jaka, to skala. W Polsce, też leczą pozytywnie osoczem.  Pani się pochyla na zaciskaniem  restrykcji w Polsce, a w miejscu Pani zamieszkania, czyli Niemiec przedłużony Lockdown. Firmy Niemieckie w przeciwieństwie do nas stoją, a pracownicy otrzymują 65% uposażenia. W Czechach od 5 pażdziernika stan wyjątkowy, a w niektórych krajach normą godzina policyjna. Znam sytuację w Niemczech z pierwszej ręki, bo codziennie utrzymuję kontakt telefoniczny ze znajomymi Polakami z Niemiec. Dalsze twierdzenie, że szczepionki niebezpieczne, to już nie wroga propaganda, ale celowe wpychanie ludzi w objęcia śmierci. Trochę rozsądku, a nie powielanie niebezpiecznych zasłyszanych wieści z ...Polsatu, to prawie jak z TVNu. Niemcy medialnie oszukują swoje społeczeństwo. Polska nie robi nic innego, jak obecnie czołowe kraje Europy. Szczepi ratując życie Polaków, bo to na razie jedyna szybka droga na opanowanie wirusa, a na razie robi to lepiej od innych. Jedynym mankamentem jest niedobór szczepionek "solidarnie" udzielanych przez Unijnych urzędników. Zdrowia życzę!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1666984

Za malo wiemy na temat funkcjonowania naszego ukladu odpornosciowego. Moim zdaniem za malo wierzycie w funkcjonowanie wrodzonego ukladu immunologicznego.

Jeszcze raz zaznaczam, ze ja akceptuje panski wybor.

Ja tylko ostrzegam.

Chcialabym sie mylic.

Jezeli chodzi natomiast o stacje telewizyjne, to Polsat jest pomiedzy TVN -em i TVP-Info (stacjami propagandowymi)

Mnie zaimponowal ten dr Bodnar swoim zaangazowaniem i praca ponad sily od 10-20 przez 7 dni w tygodniu.Przeszkadza panu, ze ludzie zdrowieja?

"Niemcy medialnie oszukuja spoleczenstwo"  - jak najbardziej prawda. I Niemcy oraz Polska i pol swiata zapewne wykonczaja  klase srednia, aby na koniec zostaly tylko korporacje i niewolnicy.

Te wszystkie dzialania sa tez skierowane przeciw panstwom narodowym, nie wiem dlaczego Polska to popiera.

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Gosia

#1666989

Bardzo przepraszam, ale twierdzenie, że izolacja w przypadku chorych/zakażonych chorobą wysoce zaraźliwą przenoszącą się drogą kropelkową nic nie daje jest wysoce niedorzeczne. To jest obrażenie się na logikę, wszelką matematykę i pomieszanie zmysłów. Ja nie mam czasu i ochoty na dyskusje na takim poziomie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1667014

????

WHO wydała dokumenty, w których stwierdza: chory jest ten, kto ma objawy kliniczne.Pozytywny wynik testu nie jest miarodajny bez objawów klinicznych choroby.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1667015

Trzeba odróżniać pojęcie zakażonego i chorego. I nastaje jasność :D

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1667122

Z góry dziękuję.

Co do tego czy bezobjawowi zakażają napiszę oddzielną notkę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1667155

Ale bezobjawowi z platfusem czy zakażeni wysoce zaraźną chorobą wirusową? To już brzmi tak niedorzecznie jak byś miała pisać osobną notkę na temat tego czy jednak 2 + 2 = 4 :D 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1667173

Rebeliantka już nie takie rzeczy udowadniała. Ja wierzę w jej potencjał i jako widz universum wyczekuję na notkę. Szkoda tylko, że nie robi kariery w mediach społecznościowych, marnuje się tak wielki talent, potencjalnie mogłaby być w top10 ogólnopolskiego zestawienia swojej niszy, w której przecież wielka konkurencja

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1667250

Izolacje chorych, ludzi starszych, noszenie masek, dwumetrowy dystans jak najbardziej.Chociaz w masce FFP2 czuje zapach dymu papierosowego przynajmniej z 5 metrow. Virus przemieszcza sie nie tylko droga kropelkowa, przede wszystkim powietrzna. Reszta wedlug mnie to jest brak logiki.

Znacie ten kawal o sprzedawczyni z Biedronki, fryzjerce i kosciele?Fryzjerka moze isc do sprzedawczyni, sprzedawczyni do fryzjerki nie, ale do kosciola moga isc obie - to przyklad  logiki

Wiecej osiagnelibysmy mowiac jak sie sprawa przedstawia, ze rzad zaleca 1/2/3/4/5/6 punkt  i prosi madrych Polakow o rozwage.Nie znacie polskiej natury? Im bardziej uciskaja, tym bardziej idzeiemy na barykady. Jezeli natomiast ktos cie doceni i powie, ze jestes madrym Polakiem, to niejednego to  "polaskocze"

Ile spraw moznaby bylo zalatwic poprzez spryt a nie przez dyktat.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Gosia

#1667048

można zlikwidować kodeks karny, cywilny, kodeksy postępowań, i wierzyć w mądrość i rozwagę ludzi... Nie! Ludzie nie są w swojej owczej, stadnej naturze mądrzy. Ludzie są konformistami normatywnymi i potwierdzają to wielokrotne eksperymenty socjologiczne w różnych wariantach. Wystarczy aby ktoś mądry znalazł się w grupie głupców i już statystycznie traci mądrość i indywidualny instynkt (oparty na logice i rozsądku) - zaczyna podążać za instynktem i odruchami stadnymi! Dobitne przykłady z historii ludzkości także można mnożyć. Zresztą studia historii państwowości, doktryn i prawa dają także jednoznaczne wnioski jeśli chodzi o sukcesy i błędy ludzkości w tej materii... Ta wiedza to gruby dorobek. Nie sposób z tego nie czerpać.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1667123

Aż 65 proc. badanych uważa, że rząd podjął słuszną decyzję o budowie szpitali tymczasowych w Polsce

 

https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2706988,Polacy-nie-maja-watpliwosci-szpitale-tymczasowe-okazaly-sie-potrzebne-Docenia-je-nawet-elektorat-opozycji

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2
#1666918

Mimo, że ludzie i tak zwykle nie wiedzą, po co one są- to ma być pula wolnych miejsc, by nie trzeba pośpiesznie wyłączać zwyczajnych oddziałów a nie tylko przygotowanie na wirusową apokalipsę. Wielu prostaków wyśmiewa przygotowania i pandemię, bredząc o braku stosów trupów a nie chcąc ujrzeć prawdziwej codziennej walki o wolne miejsca i wydolną opiekę zdrowotną. Rezerwy i przygotowania są jak najbardziej sensowne i są właśnie dowodem dobrego zarządzania a nie przeciwnie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1666920

Szczepionką wyrywamy wirusowi kły - mówi nam szef Polskiego Towarzystwa Wakcynologii

 

https://niezalezna.pl/387991-szczepionka-wyrywamy-wirusowi-kly-mowi-nam-szef-polskiego-towarzystwa-wakcynologii

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3
#1666924

Panie Piotrze serdeczne wsparcie,wraz z Modlitwą dla PANA

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#1666935

to Kaczynski z Żiobrą wychodowali na kocie  i sprzedali Chinczykom,zeby Ci wykonczyli Platformę,,cośjednak nie wyszło,

ale kot się ma dobrze

przecież wszyscy to wiedzą i nie ma co szukać sPISskowych teorii

pozdrowienia wieczorne

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

gość z drogi

#1666937

  Miło powitać Szanowną Panią! Trochę mnie nerwy dzisiaj noszą, bo trudno mi zaakceptować, jak lekko tutaj,  propagandyści próbują grać życiem Polaków. Kłaniam się!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1666954

doskonale to wszystko rozumiem,no cóż takie jest własnie Życie 

zdrowia,zdrowia i uśmiechu

 Wszystkim Niepoprawnym również tego samego Noc niech utuli nasze smutki i rozterki  spijcie spokojnie   bo jutro też będzie o czym pisać 

Dobrej Nocy Drodzy Niepoprawni,Dobrej Nocy @Roninie :)

Niech Aniołowie czuwają nad naszymi snami

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1666963

Wiadomość z dziś: młoda lekarka zastosowała amantadynę u chorej teściowej 80 lat. Teściowa była tak chora, że wszyscy spodziewali się najgorszego. Jednak 2 dni po podaniu amantadyny teściowa stanęła na własne nogi i czuje się bardzo dobrze. W przeciwieństwie do mojej znajomej, której lekarz ODMÓWIŁ przepisania amantadyny. Chora, bez sił leży od 2 tygodni w szpitalu covidowym 100 km od Warszawy, pod maską tlenową (wiadomość sprzed 2 dni). Zapewne robią sobie doświadczenia, albo czekają aż "zejdzie", żeby zainkasować z NFZ forsę za leczenie pacjenta "covidowego". Horror!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Alina

#1666959

Widzę 7 minusów pod wpisem o uzdrowionej teściowej. 

7 zwolennikom wykończenia Polaków szczepionkami nie spodobało się, że jakaś starsza pani odzyskała zdrowie dzięki amantadynie? Wspólnicy zbrodniarzy pojawili się na NP? Czy aż tacy głupcy?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Alina

#1666986

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie becz ! u mnie masz minus dożywotnio z klucza.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

Tezeusz

#1667035

Wspólnicy zbrodniarzy pojawili się na NP? Czy aż tacy głupcy?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Alina

#1667037

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jak ja T-Ch to ty Po - Dz

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1667039

Choremu oprócz modlitwy potrzeba amantadyny, a nie leczenia, które go wykończy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Alina

#1667095

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1666976

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Kazik D. został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A nie przyszło ci na myśl, że to od ciebie zalatuje?
Czosnkiem i nie praną mycką.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1667046

https://medianarodowe.com/2021/03/30/dr-bodnar-o-covid-niedzielski-eksperymentuje-na-ludziach-te-chorobe-da-sie-leczyc-bezpiecznie/

Cytuję:

– Zapraszam wszystkie telewizje, żeby przyjechały do Przemyśla, żeby się przekonać, że tę chorobę da się leczyć bezpiecznie, skutecznie, bez problemów. Akurat ja to robię – powiedział dr Włodzimierz Bodnar, który leczy COVID amantadyną. – To pan minister eksperymentuje na ludziach, zamykając dostęp ludziom do lekarzy. Tych ludzi nikt nie leczy, nie dostają znikąd pomocy – odpowiedział na zarzuty ze strony Adama Niedzielskiego.

 • W poniedziałek, po kilku miesiącach biurokratycznych spraw ruszyły badania nad skutecznością amantadyny. Będą to robiły dwa zespoły: w Lublinie i Katowicach.
 • Dr Włodzimierz Bodnar zapowiada, że pierwsze wyniki mogą się pojawić bardzo szybko.
 • Lekarz w swojej przychodni w Przemyślu przyjął około 3. tys. osób z COVID-19. Jak stwierdził, zdecydowana większość nie ma powikłań po koronawirusie.
 • Mój personel nie boi się COVID-19. Część osób chodzi bez maseczek. Ja osobiście przyjmuję, tyle osób przyjmujemy, bez maseczki dlatego, że nie byłbym w stanie tyle pracować zakneblowany – podkreślił. Dr Bodnar skrytykował teleporady.
 • Gość Polsatu ocenił, że pacjenci w Polsce nie otrzymują potrzebnej pomocy. Jego zdaniem z tego wynika obecny krytyczny stan, jeżeli chodzi o zakażenia koronawirusem.
 • Wielu lekarzy przyjeżdża z Polski, bo zapraszałem, szkolimy lekarzy, żeby zobaczyli jak się leczy COVID-19 – poinformował.
 • To pan minister eksperymentuje na ludziach, zamykając dostęp ludziom do lekarzy. Tych ludzi nikt nie leczy, nie dostają znikąd pomocy – powiedział.
 • (...)

-----------------------------

Co ma rząd do zaproponowania? Zamknąć ludzi w domach i pozbawić świeżego powietrza, słońca i ruchu jako naturalnych metod zwiększania odporności. Plus eksperymentalne szczepionki. Plus - przez prawie rok - zwalczanie amantadyny. Plus zamknięcie przychodni i szpitali.

Proszę bardzo, dobrowolne szczepionki, jak ktoś chce brać, jego sprawa. Ale pozbawianie ludzi dostępu do naturalnych metod  skutecznego odpierania  patogenów, to nienaukowy kretynizm. Należy zadbać przede wszystkim o:

 • odpowiednio zbilansowaną dietę,
 • optymalne nawodnienie organizmu,
 • codzienną dawkę aktywności fizycznej,
 • właściwą higienę,
 • ubieranie się odpowiednio do warunków atmosferycznych,
 • zdrowy i odpowiednio długi sen,
 • odpoczynek i relaks, który pozwoli zniwelować stres,
 • wietrzenie i nawilżanie pomieszczeń.

Obostrzenia i maski łamią część z tych zasad i osłabiają układ immunologiczny. Tylko idiota mógł to wymyślić.

No i oczywiście otworzyć przychodnie i szpitale. Zaprzestać "faworyzowania" covid przy pomocy specjalnych wynagrodzeń. Przywrócić w szpitalach właściwy dostęp do leczenia innych ciężkich chorób.

Skończyć z niemiarodajnym testowaniem "na covida" i straszeniem ludzi ilością zakażeń. WHO zdecydowanie mówi: pozytywny test PCR bez objawów klinicznych choroby nie pozwala rozpoznać Covida.

Co najgorsze, ludzie mają już dość tej paranoi. Do tej pory protestowali domagając się zniesienia obostrzeń, teraz zaczynają się pomysły, by protestować za zmianą rządu.

Jeśli rząd nadal się będzie opierał na tych "medycznych ekspertach", to to się naprawdę źle skończy.

Polecam też:

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/prof-roman-zielinski-czy-rzad-wyhoduje-groznego-wirusa

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1666999

Ile razy jeszcze będziesz dezinformować społeczeństwo?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7
#1667016

"Koronawirus"  TO największe oszustwo jakie kiedykolwiek popełniono

:

https://spisek24.pl/2020/11/21/dr-hodkinson-koronawirus-to-najwieksze-oszustwo-jakie-kiedykolwiek-popelniono/?fbclid=IwAR20u0_aqb9uoq2hfU1__jE9QqOtFx11hvtLAtfoTjDNT2nM8ShGTFkLrxw

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1667229

Z powodu Covid-19 zmarła Iwona Liliana Konieczna, polska pisarka, dziennikarka, znana szerzej internautom na Twitterze jako prowadząca konto "Murzyńskość".

 Konieczna trafiła do szpitala z powodu koronawirusa, o czym poinformowała na swoim koncie. Była wtedy pełna nadziei na to, że pokona chorobę.

- Jestem w szpitalu. Proszę o modlitewne wsparcie dla mojej rodziny i dla mnie. Zadziałał system #Pulsocare. Dziękuję. Wszystko skończy się dobrze. Nie spałam całą noc i wciąż nie mogę, więc prędko tu nie przyjdę. Proszę nie martwić się. Jak odeśpię to wrócę - pisała.

Niech spoczywa w pokoju.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1667325

Dostała amantadynę?  Zapewne nie.

Jakie więc leki dostała leki, że nie żyje? Wie ktoś? A jeśli nikt nie wie, to jak opinia publiczna, np. dziennikarz śledczy może się dowiedzieć?

Czy była "leczona" tlenem pod ciśnieniem?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Alina

#1667326

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zadowolona?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1667328

 Jakie to uczucie deptać czyjś ogromny ból? Jakie to uczucie, nie umieć nawet milczeć, kiedy nadeszła śmierć?
Jakie to uczucie nie potrafić być ciszej nad tą trumną

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1667334

Mam milczeć? Kiedy umiera kobieta (56 lat!) w niejasnych okolicznościach, kiedy prawdopodobnie została zamordowana przez lekarzy?!!!!! Kiedy taki sam scenariusz pobytu w szpitalu i metody leczenia z wiadomym skutkiem grozi każdemu z nas?!!!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Alina

#1667339

Skoro posiadasz dowody, że lekarz zamordował pacjentekę obowiązkowo trzeba powiadomić o tym fakcie Prokurature. Winnym przypadku to pomowienie scigane karnie. Inaczej jesteś kłamcą i manipulantką.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1667340

Dobrze, że dziś 1 kwietnia i Prima Aprilis, bo jeszcze ktoś by na poważnie takie komentarze wziął

Proszę szanownej iść do lekarza. Ortopedy

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1667342

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

0
Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1667330

serdeczna Modlitwa

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1667336

To mój pierwszy komentarz na Niepoprawnych,pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
Odnośnie notki i komentarzy .Przechorowałem to diabelstwo kilka tygodni temu .Komplikacje z oddychaniem pozostały.Nie warto szaleć ,trochę wyobraźni i jak słonko przygrzeje wygramy .Za rok będziemy szarpać się z innymi problemami.Bo takie to nasze życie na tym łez padole.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Aman

#1667343

serdeczne pozdrowienia wraz z zyczeniami zdrowia,zdrowia a z reszta sobie jakoś poradzimy :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#1667345

Również życzę dużo zdrowia.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Aman

#1667346

na początek już zostałeś uhonorowany czerwonymi znaczkami :)))) brawo :) 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1667347

Piotr Semka jest w śpiączce, ale ona wynika z podawania leków farmakologicznych. Sytuacja jest lepsza niż jeszcze kilka dni temu. Teraz pozostaje modlitwa, bo nic tak nie pomoże jak właśnie modlitwa

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/545666-przejmujace-slowa-kurski-blagam-boga-by-piotr-przezyl

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1667435

wiadomości o zdrowiu Pana Piotra ?

pozdr 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1668064

przed laty Pana Piotr Semka i Jacek Kurski napisali świetną książkę "Lewy czerwcowy"

wydaną chyba w 1992 roku

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1668065

Czasy transformacji czy początku internetu w Polsce będą tak odległe dla nowego pokolenia, jak jakieś wojny napoleońskie z podręcznika. Albo gorzej, coś mniej malowniczego. Tym bardziej trzeba nieść to, co cenne dalej, szczęśliwie tacy jak Semka kontynuowali działalność. A wy, Gościu, nie zechcecie pisać ku pożytku dobra spólnego?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1668070

"czasy transformacji" kiedyś wypisywałam morze słów na temat zlodziejskiej transformacji i jej strasznych dla Polek i Polakow skutków pisałam wtedy jako "złota akcja ,ale ta od protestów  lub kodeks handlowy obnazajac skutki działan przeróżnych NFI i iim POdobnych dranstw,było,minęło,

wypaliłam się już dawno

serdecznie pozdrawiam i cieszę  się,ze ktoś jeszcze pamięta tamte straszne lata, lata wyprzedaży Polski za psi grosz 

 i dramat Jej Obywateli

"za Młodzi na Smierć,za starzy na pracę ",... złe czasy,złe wspomnienia 

trzymaj się :)

dawna sonia

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1668075