Opinie dr Basiukiewicza na temat metod walki z pandemią

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Dr P. Basiukiewicz wypowiada się o zmianie podejścia polskiego rządu do przyłbic i maseczek bawełnianych:

Przez prawie rok wykonywaliśmy dziwne ruchy jakby dyktowane z ministerstwa znanego ze skeczu Monty Pythona.

Warto przeczytać całość. Tu parę cytatów:

Zwracano uwagę, że bawełniane szmatki nie mają żadnego sensu ? Więc zamiast zaprzestać stosowania szmat, doradcy namawiaja do jeszcze większego zamordyzmu. Kiedyś też zwracano uwagę, ze są tez inne, podobne wirusy....ciekawe co dalej?

– Nie wiem, czy maseczki są jakimkolwiek rozwiązaniem. Jako pracownicy ochrony zdrowia, którzy pracujemy w szpitalu, gdzie mamy styczność z chorymi i istnieje możliwość zakażenia lub jego przeniesienia, nosimy maseczki chirurgiczne lub filtrujące (co już może być pewnym nadużyciem, gdyż rutynowe stosowanie maseczek przez osoby, które są zaszczepione lub są ozdrowieńcami jest co najmniej wątpliwe), natomiast w życiu codziennym, na ulicy, w sklepie czy restauracji, nie wiem, czy ma to jakikolwiek sens. Tego dobrze nie udowodniono. Jedyne prospektywne badanie randomizowane w sprawie maseczek w prewencji zakażenia SARS-CoV-2 (DANMASK-19) wskazało, że maski nie są efektywne. Badano osoby, które noszą maski i stwierdzono, że nie stanowią one dla nich żadnego zabezpieczenia. Trzeba zwrócić uwagę, że badano maski chirurgiczne, trzeba też zwrócić uwagę, że nie badano tam transmisji zakażenia na innych – takie badanie w praktyce jest bardzo trudne do przeprowadzenia, możemy tylko porównywać państwa lub stany z nakazem maskowania (np. Polska, Kalifornia, Dakota Północna) z krajami, gdzie takiego nakazu nie ma (np. Szwecja,  Floryda, Dakota Południowa) i widzimy, że maski nie mają żadnego zasadniczego znaczenia ani dla przebiegu krzywej epidemicznej, ani dla nadmiarowej śmiertelności  – mówił nasz rozmówca.

– Przyłbica prawdopodobnie nie pełni żadnej funkcji w warunkach życia codziennego w zabezpieczeniu osoby ją noszącej oraz innych przed infekcją przenoszoną drogą aerozolową. Przyłbica medyczna służy głównie temu, żeby zakażona treść dróg oddechowych albo krew, jeśli pochylamy się nad polem operacyjnym, nie trafiły na śluzówkę oka. Z kolei bawełniana maseczka czy przyłbica noszone w codziennym życiu są po prostu bez sensu – oznajmił dr Paweł Basiukiewicz.

– Nie mam pojęcia, co stoi u podstawy pomysłu, żeby nosić jakiekolwiek maseczki w życiu codziennym, tym bardziej co stoi u podstaw decyzji, że najpierw można nosić przyłbicę, a potem nie wolno. Maseczki noszone w życiu codziennym np. w sklepach czy biurach są wątpliwym pomysłem, zaś na ulicy, gdzie jest ruch powietrza i średni dystans między ludźmi w najbardziej zatłoczonych miejscach wynosi co najmniej 2 m, a w mniej uczęszczanych miejscach dochodzi do kilkuset metrów, są po prostu bez sensu. Nikt nie udowodnił, że one działają – powiedział lekarz.

– Ja jestem zwolennikiem wolności osobistej. Zakazywanie lub nakazywanie noszenia maseczek pełnią tylko rolę poprawy samopoczucia, że ktoś coś robi. Jeśli ktoś chce nosić maseczkę, niech ją nosi, jak ktoś nie chce, niech jej nie zakłada. Wszelkie nakazy i zakazy będą wywoływały opór. Jeśli ktoś czuje się bezpiecznie w maseczce, to dlaczego ma jej nie nosić, jeśli komuś maseczka przeszkadza, bo wywołuje uczucie duszności, drażni okolice ust i nosa, to niech jej nie nosi. Wiemy, że mamy pewną część populacji, która się boi i żadnymi argumentami nie jesteśmy w stanie tego strachu wyplenić z głowy, ale są ludzie, którym maseczka przeszkadza. Nie nakazujmy ludziom dziwnych rzeczy, bo co by nie mówić, to maseczka wpływa na samopoczucie, komunikację międzyludzką. Nie zdajemy sobie sprawy, jakie długookresowe szkody może to wywołać. Oczywiście to są tylko spekulacje, ale to nie jest tak, że długotrwałe noszenie maseczek nie pozostawia skutków – mówił nasz rozmówca.

(...) dlaczego państwa, które zostały zbudowane na fundamentach wolności osobistej i przez lata pielęgnowały ideały praw człowieka, nagle ulegają przepoczwarzeniu w jakieś karykaturalne sanitarne dyktatury ? Ale tymczasowo pomińmy tę – moim zdaniem – najważniejszą sprawę. Pierwsza kwestia dotyczy ozdrowieńców. Prawdopodobnie około 15 milionów Polaków (może więcej) przebyło zakażenie koronawirusem. Oni są bezpieczni, bo prawdopodobieństwo ponownego zachorowania wynosi może 1 procent. Druga kwestia jest taka, przyjmując za dobrą monetę, iż szczepionki mRNA (Pfizer/BioNTech i Moderna) chronią przed COVID-19 w 95 procentach, to zdrowy rozsądek i konieczność jak najszybszego powrotu do normalności nakazują nam założyć, że szczepionka będzie nas chronić w wysokim stopniu także przed transmisją wirusa na innych, więc ja zupełnie nie rozumiem, dlaczego osoby, które są zaszczepione lub przechorowały zakażenie (szczególnie te drugie), podlegają tym samym „obostrzeniom”. Mamy coraz więcej ozdrowieńców. Trudno jest przewidzieć przyszłość, ale późnozimowe fale powoli się kończą np. w USA. U nas prawdopodobnie też zaraz zacznie to wyhamowywać. Tzw. trzecia fala to właściwie naturalna fluktuacja związana z tym, że na styku zimy i wiosny mamy sezonowo więcej zakażeń dróg oddechowych – podsumował dr Paweł Basiukiewicz.

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:6)

Komentarze

Można się załamać. Bo znów mamy wywiad z lekarzem, który SAM NICZEGO NIE SPRAWDZIŁ, NIE BADAŁ, nie podaje też wyników żadnych konkretnych badań np. skuteczności/nieskuteczności maseczek, ani dróg rozprzestrzeniania się zakażeń w Polsce po wprowadzeniu obowiązku noszenia maseczek wszędzie dawno dawno w tamtym roku. Przecież są instytucje i ludzie, którzy to powinni robić na bieżąco.  Pan doktor każe nam sobie porównywać DANE STATYSTYCZNE ŚMIERTELNOŚCI np w Polsce i Florydzie.

Paaanie doktorze, wstydu sobie oszczędź!

Inni cwaniacy z mediów pokazywali statystyki zakażeń z Anglii, szczególnie w pubach. Nie byłam, nie wiem, co się dzieje w angielskich pubach. Wiem jednak, że w angielskich i amerykańskich domach i mieszkaniach, tak jak w niemieckich, NIE MA WENTYLACJI GRAWITACYJNEJ ani w łazienkach, ani w kuchniach, tak jak to jest w polskim budownictwie. Tam sobie wentylują domy przez otwieranie okien. Każdy kto tam mieszka może sobie sprawdzić. To stąd biorą się te stare zagrzybione angielskie domy. 

Są instytucje, lokale i sklepy o sprawnie działającej wentylacji mechanicznej (100% świeżego powietrza) i są lokale bez takiej wentylacji. Co to za problem dla sanepidu sprawdzić działanie wentylacji i dopuścić do działalności te z właściwą wentylacją?

Prof. Horban w jednym, z wywiadów użył pojęcia "wspólna przestrzeń oddechowa" - na moich studiach nie było jeszcze tego pojęcia, a jest to cenne określenie, szczególnie w obecnej sytuacji, bo dotyczy nie tylko pomieszczenia, ale każdej przestrzeni, w której znajduje się co najmniej 2 ludzi, którzy mogą się wzajemnie pozarażać drogą kropelkową - i przystanków i pociągów, autobusów, ale również GABINETÓW LEKARSKICH, SAL SZPITALNYCH, KORYTARZY SZPITALNYCH I W POCZEKALNIACH CHORYCH!!!!

Porównywanie statystyki zakażeń i śmiertelności w różnych państwach, o różnych warunkach higienicznych i klimatycznych jest BEZSENSOWNE!

Poza tym dla każdego, kto potrafi choć trochę myśleć, musi być co najmniej dziwne, że pomimo wprowadzenia takiego wielkiego  "lockdown" -u, czyli zakazu wyjścia, zamknięcia, jakie mamy od zeszłego roku, oficjalnie nam podawane zakażenia, śmiertelność, zachorowalność to rosną, to spadają BEZ ŻADNEGO ZWIĄZKU ZE ŚRODKAMI WPROWADZONYMI PRZEZ WHO i "nasz" dziwny rząd.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Alina

#1662761

Mi się wydaje, że dr Basiukiewicz nie każe sprawdzać żadnych danych opinii publicznej, tylko domaga się wyjaśnień od decydentów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662765

Może i tak jest.

Ale gdzie pan dr Basiukiewicz był rok temu, kiedy ci sami ludzie z rządu i mediów raz tępili maseczki, a zaraz potem wprowadzali obowiązek ich noszenia? Ja gdzie mogłam pisałam komentarze m.in. obnażające bezczelność zahaczającą o głupotę np. pana prof. Guta, i rozporządzeń rządowych.

Dlaczego z innymi lekarzami nie buntował się przeciwko temu co wyprawia rząd i służba zdrowia. Cały czas usługi medyczne związane z chorymi na covid są wyceniane przez NFZ dużo wyżej niż inne, więc szpitalom nie opłaca się leczenie innych chorych - pewnie dlatego w październiku i listopadzie tylu ludzi zmarło bez pomocy medycznej. Czy wiadomo co było przyczyną tylu śmierci? PRAWDZIWĄ!?

Niech medycy nie udają, że nie wiedzą co się dzieje: dla wszystkich szpitali covid to świetny ynteres. W dodatku na prowincji, gdzie lekarze się świetnie znają, stanowią mafię, w której lekarz rodzinny wysyłając człowieka z zawałem do szpitala od razu przypisuje mu covid!

W ich - medyków - chorym interesie jest utrzymywanie pandemii do końca świata i jeden dzień dłużej! Kto tego nie rozumie jest idiotą! 

Dlaczego lekarze - jako grupa zawodowa pozwalają na to co wyczynia NIL z amantadyną? Na razie pomijam ilość leków na receptę co dla mnie nie lekarza jest wielka uciążliwością i bezsensem. Ale dla lekarzy jest świetnym interesem. Tylko niech się nikt nie dziwi skąd się biorę kolejki do lekarzy i niejako nadmierne "obciążenie" lekarzy pracą - ładna mi praca - bezmyślne wypisywanie recept na leki, które każdy mógłby sobie sam wykupić gdyby nie były na receptę!!!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1662800

A inni lekarze? Mniejszość się buntuje i jest w różny sposób karana/upominana przez izby lekarskie. Pozostali się boją sankcji lub korzystają z przywilejów dla lekarzy covidowych.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662809

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1662846

Pomyliłam nazwiska lekarzy. O "wspólnej przestrzeni oddechowej" mówił dr Zbigniew Hałat nie prof. Andrzej Horban!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1662799

Rząd i media okłamują opinię publiczną na temat pandemii COVID

http://zaprasza.net/a.php?article_id=36603

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Alina

#1662850

Ani on, ani hałat nie są żadnymi doktorami. A jeśli lekarz bredzi w oczywisty sposób, powinny być obligatoryjne zawieszenie PWZ i badania psychiatryczne aż po komisję oceniającą etykę i szkodliwość społeczną. Lekarza, który nie wie dlaczego zaszczepieni i ozdrowieńcy powinni też nosić maski i wywiera tak szkodliwy wpływ wbrew etyce własnej profesji, powinno się natychmiast zwolnić. Choćby za brednie, że nie udowodniono działania maseczek.

Basiukiewicz kłamie a pomaga mu w tym antyspołecznym działaniu "Radio Maryja", kłamliwie przedstawiając go jako doktora a domyślnie jako eksperta. Nie pierwszy to raz, gdy prezentują kłamstwa- w związku z tym należy uznać, że jest to jeden z ośrodków antypolskiej dywersji. Mówimy tu nie o żadnych nieszkodliwych twierdzeniach ale zagrożeniu bezpieczeństwu państwa, zdrowia i życia. Daje do myślenia, że ukrywane są nazwiska tamtejszych decydentów i redaktorów. Gratuluję że w momencie upadku wiarygodności KK jeszcze dokładają swoje jawnymi bredniami. Czy państwo Górzyńscy wyruszą na pielgrzymkę, by znów egzorcyzmować to medium?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662855

Trzeba być nadzwyczajną szują, by pisać o Radiu Maryja, że to jeden z ośrodków antypolskiej dywersji.

A poza tym, nikt nie słyszał o tym, by ktoś egzorcyzmował RM. Do RM wierni mogą za to swobodnie przekazywać swoje uwagi i opinie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662872

Janusz G. wybrał się egzorcyzmować, już nie pamiętasz? I jak to wierni mogą swobodnie przekazywać, skoro właśnie stałe rozłączanie Janusza G. tak podkręcało jego gniew na to medium. Już nie pamiętasz? Spytaj brata.

Co sądzić o medium, które rozpowszechnia jawne kłamstwa i manipulacje, mające wielkie znaczenie dla zdrowia społecznego ale i podważające autorytety, kreujące chaos, oskarżające co najmniej pośrednio rząd o wydumane rzeczy? Dlaczego dobiera tak selektywnie jako swoich ekspertów, dlaczego ukrywa ich pozycję naukową, dlaczego kłamie o ich stopniu, dlaczego charakterystycznie nie ma nic, co mogłoby podważyć narracje gości? Facet który twierdzi, że maseczki nic nie dają a jest lekarzem, całkiem świadomie kłamie a dzięki RM to idzie w świat. A to tyle mały szczególik. Przeglądnij sobie dokładniej, jak to wszystko tam wygląda, nie tylko lek. Basiukiewicza czy Hałata. To nie przypadek tylko świadome działania. Czyja dokładnie to ręka, nie wiadomo ale ma tam umocowanie i poparcie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662874

Przekręcasz tezy, insynuujesz nieistniejące wypowiedzi, nie pasuje ci, aby na temat metod walki z pandemią mogla się toczyć wolna debata.

Poza tym nie wiesz, co to jest egzorcyzmowanie. Janusz G. nie jest żadnym egzorcystą. Skierował do RM - w pięknym, religijnym języku - życzenia pod adresem Radia. To właściwa katolicka postawa.

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/bo-milosc-nie-cieszy-sie-z-niesprawiedliwosci-0

Ale ty wolisz ustawicznie łgać

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662876

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

zapoznajcie się z komentem Satyra pod tekstem. W zasadzie wszystko to, co ja i kontrik powtarzamy już drugi rok. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1662885

Pamiętam, jak kilkakrotnie pisałeś, że prof. Popiołek słusznie ściga katoliczkę prof. Budzyńską, któą zniesławiali studenci-genderowcy z UŚ. Twierdziłeś, że to dobrze, że zrobiono jej postępowanie dyscyplinarne.

I co? Łyso. Profesor Czarnek jest innego zdania, prawniczyno-zniesławiaczu.

A wypowiedź Janusza pod RM, o "prawdzie, która nie cieszy się z niesprawiedliwości", może być obśmiewana tylko przez takiego męta, jak ty.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662890

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

sekretariatem. Masz coś do mnie, niebinarny mężczyzno? 

To ze dwa razy napisz, zanim opublikujesz, bo tylko pośmiewisko z siebie robisz.  

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1662893

M.in. z powodu patologicznych kłamstw. Nic dziwnego, że potrzebowałeś na skończenie studiów - jak sam napisałeś - 18 lat.

I przestań zaśmiecać portal zmyślactwem i opluwaniem innych, którym do pięt nie sięgasz.

To o tobie:

Podstarzały troll

ma móżdżek small

a ego

durnia dętego

to nic dziwnego

u "prawnika" interesownego

na służbie komuchów

jak to zwykle u wyciruchów

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662896

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

bo wg ciebie pobiłem rekord Guinessa. ;) Ale wróćmy do ciebie - kiedy to zdążyłaś nauczyć się zarządzania, skoro 18 lat parzyłaś szefowi herbatkę i podlewałaś paprotkę na jego biurku, a przez pół roku tylko kierowałaś sekretariatem? No pochwal się umiejętnościami, "genialna specjalistko". 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1662900

której nigdy nie pełniłam. Zmyślasz czyjeś cv, bo sam jesteś przysłowiowym prawniczym zerem.

Z całą pewnością student-leser, potrzebujący 18 lat na skończenie studiów i wożący się na koszt społeczeństwa, to  osoba nie wzbudzająca szacunku. Jak również, bycie dziennikarzem "nie wiadomo gdzie", gdyż żona wie tylko to, ze mąż gra w internecie w gry wojenne.

https://niepoprawni.pl/grafika/rebeliantka/genialny-prawniko-genetyk-najlepszy-w-calej-ue

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662905

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

d szstk Schppnk. N, l sm tg chcłś. C d twjg prwdzn skrtrt w Pznn prm sę n twm CV, któr t wysyłłś d Glcyjskj Szkły Zdrw, kdy brdz chcłś zstć wcprzsm. l jk p. w zbczył cb w rzczywstśc psłchł wynrzń strrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssszzzzzzzzzzzzzznj krzywdz, jk brcszk sptkł, t dł s sn. N tk bjłś sę 10 lt bz prcy, ż mrytrk dczkłś. W sm mł ckw, z t pzrn. Wczrm wklję, jk t przd sądm kłmłś swm ztrdnn. Pśmjmy sę. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1662921

Moje cv, deklarację bycia wiceprezesem, zeznania przed sądem o zatrudnieniu, etc. I tym podobne rzekome dokumenty.

A ta "firma Ewy", to to Stowarzyszenie w likwidacji, gdzie przez wiele lat przedstawiałeś się na stronie internetowej  jako wiceprezes mimo braku wpisu do KRS?

https://rejestr.io/krs/179713/galicyjska-szkola-zdrowia

http://www.gszz.pl/wladze.html

http://www.krs-online.com.pl/galicyjska-szkola-zdrowia-krs-171332.html

https://aleo.com/pl/firma/galicyjska-szkola-zdrowia/dane-finansowe

http://file:///C:/Users/Domowy/AppData/Local/Temp/BILANS_OPP_Uchwa%C5%82a_26.06.2018.pdf

https://www.imsig.pl/krs/0000179713

Rozumiem, że uczyłeś się od Tymochowicza?

http://www.gszz.pl/szkolopen/trainsukces.pdf

Tutaj ciekawy dokument:

https://rejestr.io/krs/179713/galicyjska-szkola-zdrowia/pomoc_publiczna

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662932

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1662937

Mówiąc twoim językiem, g... no masz.

Zmyślasz i kłamiesz, a twoje jedyne "sukcesy" to doprowadzanie firm do likwidacji.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662939

gdy prosiła mnie, abym przeprowadziła dla potencjalnych klientów Galicyjskiej Szkoły Zdrowia szkolenie nt. praktycznych aspektów dostępu do informacji w świetle Ustawy o dostępie do informacji publicznej.

Absolwentka Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Pracowała w Instytucie Organizacji i Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Dyrektor Centrum Przedsiębiorczości przy Wielkopolskim Towarzystwie Gospodarczym. Założycielka Prywatnego Zakładu Diagnozy i Kształcenia Umiejętności Menedżerskich „Business Training Company”. Założyła i prowadziła firmę wydawniczo-promocyjno-handlową „Asocjacja Profit-Pol”. Opracowała i wdrożyła pionierski w Polsce system sponsoringu Filharmonii Poznańskiej. Wykonywała prace studialne nad reformą wymiaru sprawiedliwości.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662943

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

miałaś na chleb. ZUS-u nie opłacałaś już kilka lat, a ty o jakimś szkoleniu opowiadasz? To już nawet oszołomstwo nie jest - to są urojenia ksobne. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1662972

Próbowałeś wraz z kilkoma osobami przejąć stowarzyszenie założone przez innych ludzi i to się wam nie udało. Sąd rozwiązał to stowarzyszenie na wniosek urzędu i znajduje się ono obecnie w stanie likwidacji. Żadnej pracy dla tego stowarzyszenia nie mogłam wykonać, bo już wówczas zaczynały się toczyć postępowania zmierzające do jego rozwiązania.

Dobrze, że nie dałam się wkręcić w waszą działalność. Od tego czasu masz obsesję na moim punkcie, a liczba idiotyzmów, które zamieszczasz w internecie na mój temat, robi z ciebie krętacza ekstremalnie skompromitowanego..

Odczep się ode mnie, człowieku. Nie zaśmiecaj portalu. To o tobie:

"ego durnia dętego to nic dziwnego u "prawnika" interesownego".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662973

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

do zarządu GSzZ w październiku 2011 roku, ja zaś tam trafiłem dopiero w 2012. I to jest bezsporne. Więc co, chciałaś przejąć stowarzyszenie dla siebie, czy tylko marzyłaś o jakiejś pracy, by wreszcie móc pójść do lekarza? I ty dokładnie masz obsesję na moim punkcie, bowiem uważasz, że to moja wina, że nie zostałaś panią wiceprezes. A tak naprawde zaważyły dwie rzeczy - zdjęcia, jakie dołaczyłaś do cv - jedno sprzed 40, a drugie sprzed 30 lat. P. Ewa doszła do wniosku, że nie jesteś poważna. I tyle w temacie zawiedzionej chronicznie bezrobotnej awanturnicy. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1662975

Przez wiele lat podszywałeś się pod wiceprezesa stowarzyszenia. Tą hucpę przerwał w końcu sąd. I to jest kluczowe.

Mam nadal całą korespondencję z panią Ewą, więc nie wciśniesz mi nieistniejących faktów. Marzenie o pracy u ciebie? Ty jesteś chory. Przecież w internecie są wasze sprawozdania finansowe, pokazujące skalę waszych "dokonań". Np. w 2012 r. :

http://www.gszz.pl/docs/2012.pdf

czyli (cytuję) "brak skutków finansowych", pomijając dotację PARP w kwocie 328 zł oraz udział w Konferencji Urzędu Marszałkowskiego, sfinansowany ze środków publicznych (kwota: 3231 zł).

Uprawiasz ciężkie mitomaństwo i nie wiem na co liczysz. Na techniki manipulacji rodem od Tymochowicza?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662978

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

< hrf="https://npprwn.pl/grfk/hmpty-dmpty/rblntk-klmstw-nwt-w-cv">https://npprwn.pl/grfk/hmpty-dmpty/rblntk-klmstw-nwt-w-cv

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1662981

Amatorze cudzych firm.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1662986

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

rk:

< hrf="https://npprwn.pl/vd/przd-sdm-rb-n-ptrf-dpwdzc-n-njprstsz-pytn">https://npprwn.pl/vd/przd-sdm-rb-n-ptrf-dpwdzc-n-njprstsz-pytn

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1662987

Natomiast Humpty po raz kolejny okazuje, że jest przynogawkowym najbardziej skompromitowanych sędziów śląskich.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663001

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zeznanie zostało jednoznacznie ocenione - patrz komentarze niezależnych internautów pod filmem. Cytuję:

Podziwiam anielską cierpliwość przewodniczącego składu sędziowskiego. Zresztą po pierwszych paru słowach świadka gołym okiem widać, że przydałaby się karetka...

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1663014

Zamordyzmu stalinowskiego czy chińskiego bali się wszyscy - bo przerażał, z zamordyzmu Morawieckiego, Dworczyka czy Niedzielskiego śmieją się nawet dzieci - to medyczny Monty Python...za chwilę każą nosić wiadra na głowach bo chronią przed wirusem i przed słońcem jednocześnie...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1662763

ten zamordyzm to nakaz odstępu, noszenia masek i zalecenie mycia rąk? a jak inaczej chronić przed pandemią, może pozwolić na rozwalenie kraju i śmierć ludzi, by taki yagon się cieszył. znasz lepsze środki geniusz? śmiało, powiedz nam wszystkim i wytłumacz, dlaczego nie przedstawiłeś ich rządowi. dawaj, pośmiejemy się. a masz dobrze z głową, porównując to do stalinizmu? to proste pytanie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662854