W służbie Kremla. Propaganda antyNATOwska na p0lskim portaliku

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Od pewnego czasu jeden z piszących tu blogerów zasilił redakcję polskojęzycznego NEon24 gdzie odpowiadać ma za promowanie portalu. To jednak ani o jotę nie wpłynęło na kurs „ścierwoneonówki”, jak słusznie społeczność internetowa ochrzciła antypolski i antyunijny portalik.

Spoglądam na dyżury adminów i już wiem, czego można się spodziewać. Znany z trollowania pod różnymi nickami niegdysiejszy bloger a dziś jedynie tępy propagandzista Zawisza Niebieski (prawdziwe nazwisko i imię znane aż za dobrze każdemu) nie zaniedbuje czasu, by szerzyć kremlowską propagandę. Tradycyjnie już tekst powszechnie znanego ośrodka dywersji ideologicznej używającego ksywy NDP trafił na banner.

I huzia na Amerykanów, którzy mimo znikomej liczebności przeszkadzają ruskim i ich poputczikom w ponownym zniewoleniu Polski.

Oto odkrycia bezeceństw, jakich to rzekomo mieli dopuszczać się amerykańscy żołnierze w Polsce:

Jednak praktycznie wszyscy Polacy zgadzają się z tym, że największe zagrożenie stanowią wypadki drogowe z udziałem wojska USA. Amerykańska armia nie radzi sobie z polskimi drogami i naszymi przepisami o ruchu drogowym. (...)

Dwa tygodni temu doszło do kolejnego wydarzenia. Samochód osobowy zderzył się z transporterem opancerzonym. Kierowca Kii uderzył w tył wojskowego samochodu. Przód osobówki zakleszczył się pod opancerzonym transporterem i został poważnie uszkodzony. Z materiałów śledztwa wynika, że żołnierz po prostu nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku zdarzenia kierowca samochodu został ciężko ranny, mężczyznę przewieziono do szpitala.

https://ndp.neon24.pl/post/160458,dlaczego-zolnierze-usa-lamia-przepisy-ruchu-drogowego

Pomińmy już fakt oczywisty dla każdego kierowcy. To nie kierowca najechany jest winien kolizji, ale ten, który najechał.

A poza tym wypadek nie miał nic wspólnego z USArmy. W piątek 29 stycznia 2021 r. na portalu Interia można było przeczytać następującą wiadomość:

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6, na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Przybyli na miejsce policjanci byli dość zdziwieni, gdy zobaczyli, że jednym z pojazdów biorących udział w zdarzeniu jest wojskowy Rosomak.

Jak wstępnie ustalili, kierujący Kią 60-letni mieszkaniec Rzeszowa, nie zachował ostrożności i uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku medycznego pojazdu wojskowego.

tu:

 

Czyli news niczym w dawnym Radiu Erewań – nie rozdawali, tylko kradli, i nie Mercedesy, ale rowery.*

Dla uprawdopodobnienia wszystkich historii NDP przytacza jeden fakt, w miarę prawdziwy. Otóż faktycznie w lipcu 2020 roku na drodze krajowej 175 nieopodal wsi Konotop doszło do wypadku, w którym ranni zostali dwaj amerykańscy żołnierze. Niestety, tutaj urywa się kontakt polskojęzycznych ze stanem faktycznym, a zaczyna antyNATOwska narracja, potocznie zwana wiadomościami z d… .

Kto chce, niech sprawdzi informacje PAP. NDP tylko nieznacznie ją przerobiło, udając jednak rzetelnie poinformowanych, mających dostęp do akt dochodzenia.

O profesjonalizmie ruskich fajkarzy oraz umiejętności posługiwania się językiem polskim (wyraźnie obcym dla grupy dywersyjnej kryjącej się pod nazwą NDP) świadczy ten oto fragment:

Żołnierzy USA w Polsce to jeden z tych tematów, który budzi wiele kontrowersji w społeczeństwie. Problemem jest nie tylko ilość wojska amerykańskiego (więcej niż 5 tys.) na terenie naszego kraju, ale również zachowanie Amerykanów w Polsce. Mieszkańcy miast, gdzie stacjonują Amerykanie, skarzą się, że piją za dużo alkoholu, gwałcą, biją, obrzucają wyzwiskami Polaków.

(op. cit.)

Faktycznie, pecha mają Amerykanie, że trafili do miast patologicznych – mieszkańcy nie dość, że chleją, to jeszcze gwałcą i biją innych Polaków. Taka informacja wynika z dość beztroskiego stosunku do zasad logiki i poprawnej konstrukcji zdania, co jednak dziwić nie powinno nikogo.

Najwyraźniej autorzy NBP cierpią na poważne braki warsztatowe albo, co wydaje się niemal pewne, język polski nie jest ich językiem ojczystym.

Przekaz, jaki serwują i jaki jest rozpowszechniany za pomocą p0lskiego portaliku oraz deklarującego się jako „rdzenny p0lak” admina o nicku Zawisza Niebieski w zamierzeniu jest jednak inny – oto żołnierze USArmy w Polsce piją, biją i gwałcą na potęgę. No zupełnie gorsza dzicz od przedstawicieli bohaterskiej Armii Czerwonej, w szczególności zaś żołnierzy tzw. Północnej Grupy wojsk sowieckich.

Obrzydzenie dla każdego Polaka, który przemógłby się na tyle, by spojrzeć w komentarze, stanowią wypowiedzi wspomnianego już niebieskiego adminka:

ZP czyli namiestnicy w Polsce

już dawno podpisali dokument, że za jakiekolwiek przestępstwa dokonane na terenie Polski żołnierz USA nie ponosi odpowiedzialności zgodnie z prawem Polski a tylko ew. prawem USA.
A oni nie są tu, by bronić naszych interesów a bronić interesów USA. Czy Armia Czerwona stacjonując w Polsce broniła interesów Polski?
Macierewicz, Błaszczak rozmontowali Wojsko Polskie, ostatnie manewry wykazały, że nasze wojsko nie wytrzyma tyle czasu ile wytrzymało Westerplatte. Ot tyle ile będzie potrzeba armii USA na ucieczkę z Polski.

Zawisza Niebieski 22.02.2021 13:13:27

Tak właśnie wygląda aktualny przekaz sowie…, pardon, kremlowskiej propagandy – USArmy to to samo, co sowieci, tylko inaczej ubrani. Trzeba więc się ich jak najprędzej pozbyć po to, by Putinkowi nie groził konflikt z ciągle jeszcze największym mocarstwem tego świata. Tego jednak nie piszą nadużywając polskich patriotycznych konotacji.

Bowiem każda baza amerykańska w kraju graniczącym z Rosją to wyraźny sygnał dla Iwana – wracaj, brachu, za miedzę, bo inaczej ktoś ci palce przytrzaśnie.

Zadziwia, i nie tylko mnie, komentarz znanego z pisania na NP blogera Romualda Kałwy – w opisie swojej skromnej osoby podającego się za dziennikarza:

Nie po co, ale dlaczego

A dlatego, że zachowują się jak w kolonii.

Tymczasem, jak Polak zrobi jakiś paskudny wypadek za granicą, to nasze media pieją, a hołota wstydzi się własnego pochodzenia.

5*

Romuald Kałwa 22.02.2021 13:23:33

 

Kto jeszcze nie zaglądał do „stopki redakcyjnej” polskojęzycznej ścierewoneonówki przypominam, że od pewnego czasu pan Kałwa odpowiada za promocję tego portaliku. Jest więc „kolegą redakcyjnym” niebieskiego i LaLuni. Odpowiada więc w nie mniejszym stopniu niż oni za antypolską politykę tego coraz mocniej niszowego portalu (pamiętajmy, że lwią część odsłon zawdzięczają… ruskim botom).

Wróćmy jednak do meritum, czyli do rzekomych gwałtów dokonywanych na Polkach przez żołnierzy naszych dzielnych sojuszników.

Niestety, na milę informacja ta cuchnie wyjątkowo prymitywnym fejkiem.

Nie sposób odnaleźć informacji o tym bulwersującym fakcie gdziekolwiek poza uznawanymi zgodnie przez lewicę i prawicę za ośrodki ruskiej propagandy portalikami!

Wszystkie zaś biorą swój początek w tzw. dzienniku politycznym, czyli antypolskiem fejkowym portalu prowadzonym przez NDP!

Pojawiające się np. na innym, równie mocno prokremlowskim portaliku Wolne Media tożsame informacje są…. przedrukiem.

Ale prawdziwym szczytem naigrywania się z czytelnika jest natomiast opowiadanie o rzekomym immunitecie żołnierzy amerykańskich w Polsce, który to nawet w przypadku ciężkich przestępstw jakoby pozwala na uniknięcie kary.

NDP podaje „sprawdzoną” informację:

A nasz rząd dał Amerykanom zielone światło do tego, ponieważ zgodził się na wyłączenie personelu amerykańskiego spod polskiej jurysdykcji. To oznacza, że ani nasza armia, ani policja nie mają prawa kontrolować Jankesów w tym na zawartość alkoholu czy narkotyków i ukarać w żaden sposób. Po co nam takie obrońcy?

(op. cit.)

Nawet nie będąc złośliwym powyższy wpis należy uznać za wspomnienie statusu żołnierzy sowieckich w Polsce, którzy faktycznie byli poza zasięgiem naszych organów ścigania. Do dzisiaj ludzie pamiętają tragedię z 1978 r., kiedy to sowiecki żołnierz doprowadził do zderzenia z autobusem rejsowym PKS. Zginęło wtedy 17 osób. Wszyscy to polscy cywile, w tym dzieci i młodzież. Do dzisiaj słowa choćby przeprosin. 

NDP łże, a razem z nim cały polskojęzyczny portalik, albowiem w przypadku popełnienia przestępstwa na terenie Polski żołnierz amerykański odpowiada dokładnie tak samo, jak żołnierz amerykański stacjonujący w Niemczech i popełniający tam przestępstwo.

Otóż zasady pobytu żołnierzy amerykańskich na terytorium innego Państwa należącego do NATO reguluje art. VII Umowy między Państwami-Stronami Traktatu Północnoatlantyckiego dotycząca statusu ich sił zbrojnych, sporządzonej w Londynie dnia 19 czerwca 1951 r.

Jako że najwidoczniej jest to tekst niedostępny dla (na szczęście nielicznych) ofiar ruskiej propagandy szerzonej przez  Niebieskiego podaję go w całości:

 

art. VII.

1. (…)

(b) organy Państwa przyjmującego sprawują jurysdykcję nad członkami sił zbrojnych lub ich personelu cywilnego oraz członkami ich rodzin w odniesieniu do przestępstw popełnionych na terytorium Państwa przyjmującego i karalnych zgodnie z jego prawem.

2.

(a) Organy wojskowe Państwa wysyłającego mają prawo sprawowania wyłącznej jurysdykcji w stosunku do osób podlegających prawu wojskowemu tego Państwa w odniesieniu do przestępstw karalnych zgodnie z prawem Państwa wysyłającego, a niekaralnych zgodnie z prawem Państwa przyjmującego, w tym przestępstw przeciwko bezpieczeństwu Państwa wysyłającego.

(b) Organy Państwa przyjmującego mają prawo sprawowania wyłącznej jurysdykcji w stosunku do członków sił zbrojnych lub ich personelu cywilnego oraz członków ich rodzin w odniesieniu do przestępstw karalnych zgodnie z jego prawem, a niekaralnych zgodnie z prawem Państwa wysyłającego, w tym przestępstw przeciwko bezpieczeństwu Państwa przyjmującego. 

(c) Dla potrzeb niniejszego ustępu oraz ustępu 3 niniejszego artykułu pojęcie przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu Państwa obejmuje:

(i) zdradę Państwa,

(ii) sabotaż, szpiegostwo lub naruszenie jakichkolwiek przepisów dotyczących tajemnicy państwowej tego Państwa lub tajemnicy związanej z obronnością tego Państwa.**

 

(Dz.U. 2000 Nr 21, poz. 257 z późn. zm.)

 

Wymierzone w Polskę opowieści wyjęte z nosa (a raczej z leżącej niżej innej części ciała) to już niestety stały element p0lskiego portaliku, szczególnie w dniach, gdy odpowiada za przygotowanie strony „patriota” oraz „inżynier innej specjalności” Zawisza Niebieski.

Antypolska zaraza, mająca swe źródło gdzieś w przepastnych kazamatach kolejnej łubianki szerzona jest w Polsce przez NDP i powtarzana przez ciągle jeszcze uważanych przez część młodszego społeczeństwa za narodowe portaliki. I tylko to wyróżnia NEon24 – „polskim” i „narodowym” jest wyłącznie w oczach zamieszczających tam w dobrej wierze swoje teksty blogerów. Reszta na szczęście wyzbyła się już jakichkolwiek złudzeń.

 

23.02 2021

 

 

 

__________________________

* Pytanie: - Czy prawdą jest, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają Mercedesy?

Odpowiedź Radia Erewań: - To prawda, z tym, że nie Mercedesy, a rowery, i nie rozdają, ale kradną. No i nie w Moskwie, ale we Władywostoku.

 

** cały tekst art, VII:

1. Z zastrzeżeniem postanowień niniejszego artykułu:

(a) organy wojskowe Państwa wysyłającego mają prawo sprawowania w granicach Państwa przyjmującego pełnej jurysdykcji karnej i dyscyplinarnej, przyznanej im przez prawo Państwa wysyłającego w stosunku do wszystkich osób podlegających prawu wojskowemu tego Państwa;

(b) organy Państwa przyjmującego sprawują jurysdykcję nad członkami sił zbrojnych lub ich personelu cywilnego oraz członkami ich rodzin w odniesieniu do przestępstw popełnionych na terytorium Państwa przyjmującego i karalnych zgodnie z jego prawem.

2.

(a) Organy wojskowe Państwa wysyłającego mają prawo sprawowania wyłącznej jurysdykcji w stosunku do osób podlegających prawu wojskowemu tego Państwa w odniesieniu do przestępstw karalnych zgodnie z prawem Państwa wysyłającego, a niekaralnych zgodnie z prawem Państwa przyjmującego, w tym przestępstw przeciwko bezpieczeństwu Państwa wysyłającego.

(b) Organy Państwa przyjmującego mają prawo sprawowania wyłącznej jurysdykcji w stosunku do członków sił zbrojnych lub ich personelu cywilnego oraz członków ich rodzin w odniesieniu do przestępstw karalnych zgodnie z jego prawem, a niekaralnych zgodnie z prawem Państwa wysyłającego, w tym przestępstw przeciwko bezpieczeństwu Państwa przyjmującego.

(c) Dla potrzeb niniejszego ustępu oraz ustępu 3 niniejszego artykułu pojęcie przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu Państwa obejmuje:

(i) zdradę Państwa,

(ii) sabotaż, szpiegostwo lub naruszenie jakichkolwiek przepisów dotyczących tajemnicy państwowej tego Państwa lub tajemnicy związanej z obronnością tego Państwa.

3. W sytuacjach gdy prawo sprawowania jurysdykcji jest zbieżne, stosuje się następujące zasady:

(a) organy wojskowe Państwa wysyłającego mają pierwszeństwo w sprawowaniu jurysdykcji w stosunku do członków sił zbrojnych lub ich personelu cywilnego w odniesieniu do:

(i) przestępstw skierowanych wyłącznie przeciwko mieniu lub bezpieczeństwu tego Państwa lub przestępstw wyłącznie przeciwko osobie lub mieniu innego członka sił zbrojnych tego Państwa lub ich personelu cywilnego albo członka jego rodziny;

(ii) przestępstw wynikających z podjęcia lub zaniechania jakichkolwiek czynności podczas wykonywania obowiązków służbowych.

(b) W przypadku wszelkich innych przestępstw pierwszeństwo w sprawowaniu jurysdykcji będą mieć organy Państwa przyjmującego.

(c)Jeżeli Państwo posiadające pierwszeństwo w sprawowaniu jurysdykcji decyduje się zaniechać jej sprawowania, powinno ono zawiadomić o tym organy drugiego Państwa w możliwie jak najkrótszym czasie. Organy Państwa mającego pierwszeństwo rozpatrzą życzliwie wniosek organów drugiego Państwa o zrzeczenie się prawa pierwszeństwa w przypadku, gdy takie zrzeczenie się ma dla drugiej Strony szczególne znaczenie.

4. Powyższe postanowienia niniejszego artykułu nie oznaczają, iż organy wojskowe Państwa wysyłającego mają jakiekolwiek prawo do sprawowania jurysdykcji w stosunku do osób, które są obywatelami Państwa przyjmującego lub zamieszkują w nim na stałe, chyba że są one członkami sił zbrojnych Państwa wysyłającego.

5.

(a) Organy Państwa przyjmującego i wysyłającego będą udzielać sobie nawzajem pomocy przy aresztowaniu członków sił zbrojnych lub ich personelu cywilnego albo członków ich rodzin na terytorium Państwa przyjmującego i przy przekazywaniu takich osób organom, które sprawują w stosunku do nich jurysdykcję na mocy powyższych postanowień.

(b) Organy Państwa przyjmującego powiadomią niezwłocznie organy wojskowe Państwa wysyłającego o aresztowaniu jakiegokolwiek członka sił zbrojnych lub ich personelu cywilnego albo członka jego rodziny.

(c) Jeżeli oskarżony członek sił zbrojnych lub ich personelu cywilnego, nad którym Państwo przyjmujące ma sprawować jurysdykcję, znajduje się w rękach Państwa wysyłającego, to nadzór nad nim zostanie pozostawiony Państwu wysyłającemu do czasu, kiedy zostanie on postawiony w stan oskarżenia przez Państwo przyjmujące.

6.

(a) Organy Państwa przyjmującego i wysyłającego będą udzielać sobie wzajemnie pomocy przy prowadzeniu wszelkich niezbędnych dochodzeń dotyczących przestępstw, w tym w zbieraniu lub przedstawianiu dowodów, łącznie z zajmowaniem i w odnośnych przypadkach przekazywaniem przedmiotów związanych z przestępstwem. Przekazywanie takich przedmiotów może jednak odbywać się z zastrzeżeniem ich zwrotu w terminie określonym przez organy, które je dostarczyły.

(b) Organy Umawiających się Stron będą informować się wzajemnie o postępowaniu we wszelkich sprawach, w których zachodzi zbieżność prawa do sprawowania jurysdykcji.

7.

(a) Kara śmierci nie będzie wykonywana w Państwie przyjmującym przez organy Państwa wysyłającego, jeżeli przepisy Państwa przyjmującego nie przewidują kary śmierci w podobnej sprawie.

(b) Organy Państwa przyjmującego rozpatrzą ze zrozumieniem wnioski organów Państwa wysyłającego, dotyczące pomocy w wykonywaniu na terytorium Państwa przyjmującego kary pozbawienia wolności orzeczonej przez organy Państwa wysyłającego, zgodnie z postanowieniami niniejszego artykułu.

8. W przypadku gdy oskarżony został osądzony zgodnie z postanowieniami niniejszego artykułu przez organy jednej z Umawiających się Stron i został uniewinniony albo też skazany i odbywa lub odbył zasądzoną karę bądź też został ułaskawiony, nie może być sądzony ponownie za to samo przestępstwo na terytorium tego samego Państwa przez organy innej Umawiającej się Strony. Jednakże żadne z postanowień niniejszego ustępu nie stanowi przeszkody dla organów wojskowych Państwa wysyłającego, aby osądzić członka ich sił zbrojnych za jakiekolwiek naruszenie zasad dyscypliny, wynikające z działania lub zaniechania, będącego przestępstwem, za które był on sądzony przez organy innej Umawiającej się Strony.

9. Jeżeli członek sił zbrojnych lub ich personelu cywilnego albo członek jego rodziny jest ścigany zgodnie z jurysdykcją Państwa przyjmującego, będzie on uprawniony do:

(a) niezwłocznego i szybkiego procesu;

(b) zapoznania się przed procesem z zarzutem lub zarzutami wnoszonymi przeciwko niemu;

(c) konfrontacji ze świadkami świadczącymi na jego niekorzyść;

(d) korzystania z obowiązkowego stawiennictwa osób świadczących na jego korzyść, jeżeli znajdują się one w granicach jurysdykcji Państwa przyjmującego;

(e) posiadania obrońcy z własnego wyboru albo do posiadania bezpłatnie lub częściowo odpłatnie obrońcy na warunkach aktualnie stosowanych w Państwie przyjmującym;

(f) korzystania, jeżeli uzna za konieczne, z usług kompetentnego tłumacza; oraz

(g) komunikowania się z przedstawicielem rządu Państwa wysyłającego i, jeżeli zasady postępowania sądowego na to pozwalają, do obecności takiego przedstawiciela podczas procesu.

10.

(a) Regularne oddziały wojskowe lub formacje sił zbrojnych będą miały prawo nadzorowania wszelkich obozów, obiektów lub innych nieruchomości, które zajmują na mocy porozumienia z Państwem przyjmującym. Żandarmeria wojskowa sił zbrojnych może podejmować wszelkie niezbędne środki dla zapewnienia porządku i bezpieczeństwa na terytorium Państwa przyjmującego.

(b) Poza wymienionym wyżej terytorium wspomniana żandarmeria wojskowa może działać wyłącznie zgodnie z ustaleniami podjętymi z organami Państwa przyjmującego, w porozumieniu z tymi organami i tylko w takim zakresie, w jakim działania te są niezbędne dla zapewnienia dyscypliny i porządku wśród członków sił zbrojnych.

11. Każda z Umawiających się Stron może wprowadzić takie przepisy, jakie uważa za niezbędne dla zapewnienia należytego bezpieczeństwa i ochrony na swoim terytorium w odniesieniu do instalacji, sprzętu, mienia, archiwów i oficjalnych informacji innych Umawiających się Stron oraz karania osób naruszających przepisy w tym celu ustanowione.

 

(Dz.U. 2000 Nr 21, poz. 257 z późn. zm.)

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:17)

Komentarze

O tym antypolskim portalu pro sowieckim zwanym Scierwoneon napisałem wiele materiałów, kilka z nich stały się hitem Internetu w tym Fb. Internauci nie pozostawili na tym portalu suchej nitki. Kto tam jest kim także opisanych jest przez wiele materiałów w tym na NP.  To sowieckie czerwone scierwo  i tyle. Znamy ich dobrze z różnych chamskich i wulgarnych  odslon typu "szperaczki".

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/rosyjscy-trolle-na-polskich-portalach-internetowych

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1662504

Gawarit Moskwa

Niezależny Dziennik Polityczny: nowa amerykańska administracja będzie kontynuowała politykę naszej zależności od USA, zgoda na to, to neokolonializm i amerykańska okupacja. PiS wymusza przyjaźń z USA, które chciały zniszczyć nas bronią nuklearną.

Szuru, szuru,szuru

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1662536

poprzez propagowanie zboczeń i wykolejonych patologicznych postaw skrajnie wrogich Kościołowi chce doprowadzić do ciagłych awantur i ściągania do Warszawy wszelkiej maści dwianów z całego świata.

Polski Rząd jest bezradny wobec takiej beszczelnej agresji tego Żyda Trzaskowskiego na nasze wartości. Ten wykolejony gad tu się wychował aby teraz naszą Ojczyznę oblewać szambem.

https://tvrepublika.pl/Trzaskowski-buduje-hostel-dla-LGBT-To-pierwszy-punkt-Warszawskiej-Deklaracji,112914.html

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662511

"coraz mocniej niszowego portalu"

Nie wiem jak się ocenia "niszowatość" ale według źródła rekomendowanego przez Huskego (similarweb.com) sytuacja wygląda następująco:

Pozycja w Polsce - niepoprawni.pl  pozycja  9 625

                                NEon24.pl        pozycja  3 820

 

W kategorii "News and Media: niepoprawni.pl  pozycja 654

                                                  NEon24.pl       pozycja 315

 

Dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1662512

Nie przynosi ujmy administrowanie pro sowieckim niszowym antypolskim portalem zwanym pieszczotliwie " Ścierwoneon" tylko agenturze Rosyjskiej. Patriotów banujecie. Kim i czym jesteście - w internecie pełno jest materiałów. Za uwagę nie dziękuję !

https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/rosyjscy-narodowcy-z-neon24-sterowani-przez-rosyjska-agenture-wplywu

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/neon24-ruska-jaczejka-zwiera-szyki

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada-0

https://nowyekran.wordpress.com/2014/08/08/bloger-o-neon24-pl-fakty-czy-fikcjacz-1

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1662515

Andy-aandy, to Andrzej Hadacz, TW Matka, donosiciel i agentura, raz popiera Komorowskiego, raz Dudę, raz parady równości, raz broni krzyża. W sam raz wyraża ideały wam bliskie.

Humpty-Dumpoty, też donosiciel co posługując się 15 nickami portal trollował, autor wielu opracowań tekstów publikowanych na polskich portalach opiniotwórczych.

No i Tezeusz, powyrzucany ze wszystkich polskich portalów, m.in. z Salon24, gdzie wylatując stracił setki tekstów i tysiące czytelników; Dziś kolejny raz karany.

Tak wygląda ta "ścierwoneonówka" tworzona przez polskojęzycznych, którzy kulturze dyskusji między Polakami sprostać nie potrafili i z polskich portali wylecieli.

Ale moje gratulacje dla osiągnięć. Jeszcze kilka miesięcy temu portalik miał pozycję ok. 7000, Dzięki waszemu intelektowi dziś ma pozycję 9000. Czas wstawiać szampana, ze miesiąc, góra dwa będzie pozycja 1000. A to warto uczcić.  

Ostatnio w parafii pw. św. Józefa Oblubieńca w małopolskich Kątach określono takich jednoznacznie "KAPUŚ to jak człowiek trędowaty…"

Czyżbym coś przekręcił? Piękny gol Tezeuszu, pełne klasyczne samozaoranie.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1662571

ty zwisie czerwony żegnasz się z Niepoprawnymi jak ruszkiewicz z leonkiem.
123 raz.
Cdn nastąpi?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1662574

dzielą cię eony.

Ps. O ile dobrze pamiętam, to zdaje się macie jakieś kłopoty również z liczbą odsłon? 80% to ruskie boty, jak dobrze pamiętam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1662516

Sluchojta Słupianek.
A dlaczego nie podzieliłaś się inną fantastyczną wiadomością że w rankingu Sputnika ru.za ub.rok zajęliście 1 miejsce wśród fejk-newsowych polskojęzycznych portali,bijąc na głowę onet,Oko pres czy sok z buraka.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1662573

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych portalikach

Widziałam dzieci bez oczu i bez dłoni, okaleczone przez zabawki zrzucane na Czeczenię z rosyjskich śmigłowców. Widziałam dziewczynkę z dziurą w czaszce, pod którą pulsuje przykryty przezroczystą błoną mózg. Widziałam inną, zupełnie sparaliżowaną przez odłamek bomby, który utkwił w okolicy kręgosłupa. Rozmawiałam z piętnastoletnim świadkiem rozpruwania brzuchów dwóm żywym chłopcom czeczeńskim, których wnętrzności pijani żołnierze rzucali psom...”

Krystyna Kurczab - Redlich dla Rzeczpospolitej

https://bezdekretu.blogspot.com/2010/09/czeczenia-rosyjskie-ludobojstwo.html

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1662817

Szanowna Pani, 

Mój wpis dotyczy Similarweb.com. Otóż w kategorii "News and Media" pozycja 654 dotyczy tylko i wyłącznie ilości wejść na stronę - niczego więcej.  A przecież istnieją portale bardziej popularne od Neon24, do których porządny człowiek wstydziłby się przyznać. 

Dodam, że nawet podrzędny brukowiec nie promowałby  "notek" NDP,  chociażby ze względu na łamaną polszczyznę  obcych tekstów-składanek - o samej kłamliwej ich treści nawet nie wspomnę. A więc nie ma czym się chwalić, a raczej wstydzić by się należało. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

AgnieszkaS

#1662832

Bloger RK to zwichrowany człek, znany z tego nie tylko w wirtualu ale i lokalnie u siebie a szczególnie z potężnej fobii antyamerykańskiej, w związku z jego osobistym niespełnieniem. Jest też dość labilny i błądzący, chwyta się naczytanych idei, zwykle dość prymitywnych. już się przedstawiał jako świeżo nawrócony katolik po to, by parę wpisów dalej temu zaprzeczyć, tak samo z nagła popierał PiS by wkrótce tym bardziej okazać wręcz nienawiść, naturalnie podłapuje ruską propagandę, antyukraińskość, antysemityzm itp. Trochę się wycwanił, tu jest w gościach i pilnuje się, np. tekst o trumpie tutaj to blubry podczas gdy na neonie miał pejoratywne dopiski. zresztą swego czasu pisał wprost, jak to ameryka przygotowuje się do wojny z niewinną rosją. Słowem- szurzy z tendencją do ekstremizmów ale w ruskim interesie. niedawno odkrywczo pisła o salucie rzymskim, co mi przypomina, że kiedyś na liście swoich prywatnych zarzutów wobec USa wymnieniał... to, że ku klux klan wymyślił salut rzymski! poważnie. I że ukraina z niemcami też nas napadnie. Sam, po raz kolejny, zgłosił się do Opary, już tam wcześniej chciał ratować prokremlowski portal. co ciekawsze, jest obserwowany przez "sputnik" i przytaczano go kilkakrotnie, zwł. jako próbkę polskiego narodowca- antysemity.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662513

Tylko antypolskie kanalie pozwalają na zamieszczanie wpisów botów z Olegino.
To desperacja byleby zaistnieć w sieci.Żaden Polski portal nie zamieszcza wpisów NDP
Żaden

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1662514

o, już ruskie psy się zleciały, widać jasno fanatyczną obronę kacapii z jej kłamstwami zamiast uznania za konkretne wyjaśnienie. przy okazji pozdrawiamy rebe

 

 

A to jak "sputnik" wykorzystuje takich jak RK (swoją drogą pewien analityk twierdzi, że prorosyjskie szury i kanapy nawet nie muszą spełniac celów rosji, zupełnie nie muszą jej chwalić zwł. w Polsce ale starczy, że można ich pokazywać)

 

 

Na portalu salon24, historyk i polski patriota o nazwisku Romuald Kałwa pisze, że uroczystości w Jerozolimie będą organizowane przez i dla „sowieckich Żydów”, a w „Yad Vashem – szykowała się niezła impreza. Chciano ubić Polaka – jednak mord rytualny się nie udał, bo Polak Andrzej Duda nie zgłosi się sam do oprawców”.

Jeśli ktokolwiek oburza się z powodu oskarżeń Polaków o antysemityzm, to warto przed wyrażeniem oburzenia trochę poszperać w historii, a cała krasę polskiej tolerancji w „wolnej Polsce” dopełnia lektura internetu.

(żródło- sputnik)

 

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662517

argumentów. Niestety, blogerzy zżyci z tym szambem przenoszą zachowania gdzie indziej. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1662537

Jak oni tej Polski i Polaków nienawidzą

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1662541

Pewnie a tyle onuc z marginesu dalej wierzy, jak to nas kochają i byłoby z nimi cudownie. W wersjach dla swoich wypisują jeszcze gorsze rzeczy, Polska to dla nich zdrajca (bo łacinka i kultura zachodnia) i prostytutka (bo struktury zachodnie z NATO) a do tego faszystowski wspólnik Hitlera. Podobnie ale mniej surowo traktują Łotwę/Estonię i Ukrainę za współpracę z Niemcami- ale że tam mieszkają ruscy, no to nie walą we wszystkich. Ostentacyjnie ignorują Polskę ale w ich tv co chwila wspominają, nie mogą też znieść, jak w sąsiednich krajach żyje się lepiej. Skala antypolskiej propagandy przewyższa przedwojenną hitlerowską.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662570

Uwaga na "Niezależny Dziennik Polityczny". Rosja atakuje trollami

Serwer "Niezależnego Dziennika Politycznego", jak podaje prasa, jest usytuowany w Amsterdamie, portal z powodzeniem realizuje politykę Kremla stajać się tubą wojny medialnej z Polską.

Niezależny Dziennik Polityczny "to najbardziej jaskrawy przejaw dezinformacji, która uderza w polskie wojsko". Na polskojęzycznym portalu publikowane są m.in. zmanipulowane wywiady z generałami. Podaje prasa w tym Interia.pl

"Kilka miesięcy temu portal opublikował rzekomy list otwarty skierowany do szefa MON przez najwyższych dowódców, którzy wypowiadają mu posłuszeństwo, a także spreparowany wywiad z generałem, w którym miał wyrazić niechęć do obecności wojsk amerykańskich w Polsce" - podaje prasa.

"Rzeczypospolita"  podaje ponadto, że "od niedawna do tej antypolskiej strony podlinkowany był trojan, za sprawą którego zbierane były statystyki sprzętowe użytkowników, a tym samym profilowani byli odbiorcy witryny. Ze śledzenia numeru IP wynika, że portal może działać w Amsterdamie w Holandii. Być może jednak został tam umieszczony serwer pośredniczący, żeby ukryć tożsamość autora"

Gazeta informuje, że "redaktorem prowadzącym jest Adam Kamiński", jednak taka osoba w rzeczywistości nie istnieje, a jej zdjęcie profilowe przedstawia litewskiego lekarza. Podobnie rzecz się ma z innymi przedstawionymi na stronie współpracownikami.(https://wydarzenia.interia.pl/prasa/news-rz-uwaga-na-niezalezny-dziennik-polityczny-rosja-atakuje-tro,nId,2991568 )

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1662518

Sowieckie działania, strategie i taktyki odrodziły się w zmodernizowanej formie rosyjskiego reżimu i ery cyfrowej. Dziś Rosja chce wygrać drugą zimną wojnę dzięki sile polityki, a nie polityką siły – tak w 2017 roku mówił Clint Watts, członek Instytutu Badań nad Polityką Zagraniczną ds. bezpieczeństwa narodowego i były agent specjalny FBI. A specjalną siłą Rosjan są trolle z Petersburga

 

„Poszukiwani internetowi specjaliści! Praca w eleganckim biurze w dzielnicy Olgino, 26 tys. rubli na miesiąc. Zadania: publikowanie komentarzy na stronach internetowych, pisanie blogów, postów w mediach społecznościowych. Raporty poprzez zrzuty ekranu. Praca trzyzmianowa. COTYGODNIOWA PŁATNOŚĆ I DARMOWE POSIŁKI!!!”.

Tak wyglądało ogłoszenie o pracę, jakie w sierpniu 2013 roku pojawiło się w petersburskich mediach

https://spidersweb.pl/plus/2020/09/rosyjskie-trolle-dezinformacja-wybory-fake-news

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1662524

Jeśli tu na Niepoprawnych tak kiepsko to po kuta tu nawijacie, idźcie sobie w p...u na Wasz ukochany NE24 nas nie przekonacie i my Was też nie mamy zamiaru, już lepiej sobie rękę odgryźć.

Wniosek jest oczywisty, widocznie Wam płacą, abyście to szkodzili, natomiast twierdzenie odwrotne jest nieprawdziwe. To oczywiste.

PS. To, że neonowi nas siekają to normalka, ale że jeszcze są Niepoprawni, którzy dają swoim czyli Niepopkom ujemne oceny, to początki paranoi. Przecież tu nie chodzi o jakieś tam fanaberie, lecz o zasady. Kacapska "Prawda" ma tyle wspólnego z prawdą ile  Neon24 z neonem. Niepoprawni ogarnijcie się wreszcie i zacznijcie czytać ze zrozumieniem i oceniać przy pomocy mózgu.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1662596

pewna poręka

 

wściekły antypolski pies

pewna poręka

na pewno odgryziona

niepoprawna ręka 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1662599

Jest czy jeszcze za górami za lasami? Dzisiaj słonko przypieka jak w maju. Trzeba kufajkę na gwóźdź powiesić i porządki zaczynać, bo jak tak dalej pójdzie to za chwilunię lato, lato wszędzie!

Pozdrowienia serdeczne. Podrap Kajtusia za uszkami i za sekator się bierz.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1662666

Słońce grzało dziś jak w maju. Z połaci wysokiego łamanego dachu schodziły lawiny jak w Himalajach. Śnieg i mróz wyrządziły spore szkody w ogrodzie. W użyciu była więc głównie łopata. A  Kajtek i Piesio nadzorują wszystkie nasze prace w domu i ogrodzie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1662714

nie publikujemy, jeśli już coś skomentujemy to wypowiedzi osób wartościowych na tym portalu ale to przypadki jednostkowe. 

Podajemy tylko fakty w momencie kłamliwych pomówień kilku tu osób, których wspólna cechą jest, że wylecieli z Neon24 za to, że nie potrafili kulturalnie dyskutować i teraz kłamliwymi pomówieniami mszczą się za to. Prawidłowość decyzji Neon pokazuje fakt, że Husky, Tezeusz na niepoprawni.pl też byli wielokrotnie karani (nawet obecnie), Huskyemu za to odebrano prawa blogera. Każdy pomówiony ma prawo przedstawić fakty, obnażyć pomówienia jakimi się oni posługują i z tego prawa korzystamy. Nie dyskutujemy z ich tezami, obnażamy kłamstwa,

Efekt ich działalności pokazuje miernik zupełnie niezależny, jak znaczący spadek pozycji portalu z pozycji ok. 7000 kilka miesięcy temu na 9000. Fakty, że polskie portale jak S24 pozbyły się ich nie bacząc, że kasują ich twórczość jest dodatkowym twardym dowodem. Nie zamierzam dyskutować z nimi, ale raz na jakiś czas obnażać kłamstwa, o ile nie zaprzestaną swoich pomówień.

Sam popatrz jakimi tekstami podpierają swoje pomówienia? Własnymi oraz TW Matka, znanego prowokatora dziś całkowicie obnażonego, a dowody na filmach w internecie, który również tutaj pomówieniami się parał i za nie wyleciał.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1662642

to jakiś bełkot z typowym uciekaniem w dygresje i kłamliwymi pomówieniami, byle zakrzyczeć temat.

tak to walczycie z kłamstwem, że sam je od dawna promujesz, myślisz że nikt nie widzi a wykpisz się tradycyjną ścianą tekstu? należysz do antypolskiej organizacji, posługującej się m.in. jawnymi kłamstwami, o czym jest cały kolejny wpis. wiadomo, że nie macie wstydu ani poczucia polskości za to po wariacku jeszcze będzie pójście w zaparte i udawanie. dyskutuj sobie z faktami z tekstu a nie swoimi wyobrażeniami o innych. a czym jest wasz portalik i jak tam traktujecie ludzi, tez wiadomo. to ty sam ujawniałeś dane blogerów, groziłeś, obsesyjnie wyśmiewałeś się z cudzych nazwisk jak obłąkany a potem robiłeś z siebie ofiarę. a to tylko jeden przykład.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662646

 

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych portalikach

11 grudnia 1994 roku Rosja dokonała agresji zbrojnej na suwerenne państwo czeczeńskie. W wyniku ludobójstwa dokonywanego przez Rosję życie straciło 255 tys. cywilnych mieszkańców, wśród nich co najmniej 42 tysiące dzieci, które nie dożyły 11. roku życia

Agresorzy zrujnowali ekonomikę państwa, zniszczyli przyrodę, doprowadzając ziemię czeczeńską do katastrofy ekologicznej. Straty materialne spowodowane przez Rosję w Czeczenii sięgają ponad 300 miliardów dolarów. Niemal 80 procent ludności Czeczenii zostało zmuszonych do opuszczenia swych domów

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy wojny straty rosyjskich wojsk wyniosły około 10 tysięcy żołnierzy. W tym okresie straty wśród ludności cywilnej Groznego, spowodowane przez rosyjskie lotnictwo i artylerię, sięgnęły około 35 tysięcy osób, w tym 5 tysięcy dzieci, w większości rosyjskich.

Pierwszą wojnę czeczeńską zakończył w 1996 r. rozejm w Chasawjurcie, na mocy którego Republika Czeczeńska pozostawała formalnie częścią Federacji Rosyjskiej, w praktyce zaś funkcjonowała jako niezależne terytorium. Wojska rosyjskie wycofały się z Czeczenii a kwestia politycznego statusu republiki została odłożona na 5 lat.

https://wpolityce.pl/historia/225658-20-lat-temu-rosja-napadla-na-czeczenie-agresorzy-wymordowali-jedna-czwarta-populacji-republiki

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1662816

Popiera Pan islamski terroryzm?  To byli bezwzględni mordercy. Później ci zbóje przybyli do Polski. Z więzienia na rozprawę bali się Polacy tych "dobrych Czeczeńców" dowieźć. 

Minus ode mnie za portalikową jednostronność w ocenie wydarzeń.

https://pl.wikipedia.org/wiki/I_wojna_czecze%C5%84ska

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1662830

Nie popieram żadnego terroryzmu.Żadnego.

To była tylko informacja o zbrodniach sowietow 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1662831

Nie wystarczy samo kopiowanie, co próbowałeś tu uskuteczniać dość długo. LaLunia nawet kopiować nie potrafi i może dlatego ciągle jeszcze na LEoku mam więcej tekstów i więcej wizyt niż ona. Nie dasz rady zakrzyczeć prawdy o sobie - tylko skończony sk..wiel publikuje teksty NDP i umieszcza je na bannerze. I taka jest prawda o tobie, bezrobotna łajzo. Jedyne, co masz w tym życiu, to nadymanie się na LEonku. Gdzie indziej jesteś pośmiewiskiem.

A jak tam z donoszeniem na innych blogerów? Przyznaj się, ile razy słałeś skargi na mnie do Gawriona? Ile razy na innych? Taka u ciebie dusza małego pawlika morozowa. I dlatego skończysz inaczej niż on - po prostu sczeźniesz razem z LEonkiem. 

I tyle na ten temat, bo przecież więcej niż trzech zdań nie pojmiesz do rana. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1662659

Przyjeżdża taki delikwent z jakiegoś przysiółka, czy innej wiochy do wielkiego miasta, uczy się alfabetu łacińskiego, dowiaduje się, że sushi nie robi się ze słoniny i cebuli, w końcu dostaje nawet firmowy samochód. Ale to tylko początek jego głębokiej "przemiany"

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1662670

.. aż Niepoprawni, gdy ktoś z Was cokolwiek tu napisze nie będą czytać, lecz ignorować. Czekam na to, iż w przypadku gdy ktokolwiek z was cokolwiek skomentuje, to Niepopki bez względu na to jaki byłby komentarz będą Was minusować, palę świeczki w intencji, aby takich minusów było z dwa miliony.

Któregoś dnia palnę wpis z odezwą do Niepoprawnych w tym temacie. Z Wami nie należy dyskutować, użerać się, wykłócać,  gdyż Wam o to właśnie idzie (źle, dobrze, byleby po nazwisku), Was trzeba ignorować, nawet gdybyście numerki totka na najbliższy tydzień ogłaszali - ignorować, aż Wam się znudzi.

Wiesz Niebieski kiedy dałem sobie z Waszą "Prawdą" spokój? Gdy kilka lat temu podczas dyskusji o Wyklętych, jakaś nina anonimowa czy coś podobnego poczęła wychwalać "naszych chłopców z NKWD", a nikt z Was nie protestował. Wszyscy jesteście siebie warci, jak "ci chłopcy z NKWD" w waszej "Prawdzie".  I Ty chcesz mnie przekonać, do czego do tych bandziorów, czy do swoich przekonań. Odpada.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1662668

sklejką kilku cudzych tekstów w formie cytatów połączonych kilkoma zdaniami autora, jak widać powyżej. Swego czasu też mieliśmy problemy z przedrukami, ale zrobiliśmy zakładkę "Co piszą inni" i tam można takie teksty przeczytać, jak ma się ochotę. 

Moje teksty przeczytasz na różnych polskich portalach tylko nie będziesz mógł tam pałować, a widzę, że sprawia ci to dużą radość. 

Rzeczywiście w Polsce jest wiele agentury pilnującej interesów Rosji, ci rzeczywiście są szczęśliwi, że Macierewicz i Błaszczak rozmontowali naszą armię, a pieniądze na uzbrojenie ślą do USA, czy to na stacjonujące wojsko, czy na sprzęt którego do obrony kraju, czy też w sytuacjach kryzysowych jak powodzie użyć się nie da. Ta radość ze spełnienia marzeń Putina przebija przez powyższy tekst. Ostatnie manewry wykazały, że nasze wojsko jest w stanie bronić Polski przez 5 dni. Westerplatte broniło się 7 dni. Amerykanin "nie będzie umierał za Gdańsk".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1662694

Dowódca tych manewrów był Pan osobiście.Nie dziwię się że tak krótko ta wojna by trwała.Czy w tej  symulacji konfliktu zbrojnego z Rosją uwzględniono zamówione przez Siemoniaka – choć jeszcze niedostarczone – nowe systemy uzbrojenia  czyli tablice Mendelejewa

Na koniec tej polemiki mam jedno pytanie.
Dlaczego w Panu tyle jadu i nienawiści do Polski.
Za co tak Pan nienawidzi Polskę i Polaków.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1662697

Przy obecnym stanie rzeczy Rosja może Polsce skoczyć o czym Putin dokładnie wie. Symulacja niczemu nie służy, może tylko wrogów chwilowo pocieszyć ale cały świat wie, że USA wydaje na zbrojenie tyle ile reszta świata i to jest odpowiedź na ewentualne pytania. Fakty mówią same za siebie. Przeciętny obywatel czy to Polak czy Rosjanin czy inny nie ma bladego pojęcia o tym kto jest potęgą i na jakiej zasadzie i nawet niech nie zabiera głosu. Co może wiedzieć jakiś Kowalski czy Iwan na czym polega potęga NATO.

Tylko psychicznie chory albo frustrat może twierdzić, że NATO można pokonać, sam Putin tak stwierdził, bo on coś wie na ten temat

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1662751

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych portalikach

Na terenie lotniska wojskowego Bałtimor w Woronieżu, 9 listopada rano żołnierzpoborowy   zaatakował ludzi, zginęły 3 osoby, a jedna została ranna.

Wg różnych wersji, w wyniku sprzeczki 20-o letni napastnik Anton Makarow zabrał broń 38-o letniego majora Siergieja Jermołajewa, a następnie go zastrzelił. Zabici zostali także dwaj szeregowcy, którzy chcieli pomóc oficerowi. Jeden z żołnierzy został ranny.

Po dokonaniu masakry Makarow uciekł z miejsca zdarzenia. Trwają jego poszukiwania.

Interfax podaje, że jedną ze swoich ofiar napastnik zabił używając siekiery. Komitet Śledczy wszczął śledztwo w tej sprawie na podstawie art. 105 oraz 226 Kodeksu Karnego Federacji Rosyjskiej

https://www.newsru.com/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1662815

Sowieckich takich jak Ty Cezary dokładnie takich wrogich Polsce czyli czerwonego bydła pieszczotliwie Scierwoneonowki .Dla ciebie powiem za Lempart " Wypierd...."

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1662709

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych portalikach

Jeden z rosyjskich szeregowych na Zabajkale, szykanowany i zagrożony przez starszych „kolegów” zabił w samoobronie sześciu innych żołnierzy oraz dwóch oficerów. W rosyjskich mediach od razu pojawiły się opinie, że „diedowszczyzna” (w polskim wojsku określana jako „fala”) ponownie zaczęła być problemem w siłach zbrojnych Rosji.

https://www.defence24.pl/seryjne-zabojstwo-po-probie-gwaltu-w-rosyjskiej-armii-powrot-fali

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1662814

Szperaczki wylatywały z powrotem do Scierwoneona i to jak szybko. Co ty pieprz.... soviet ?.Miales już tutaj nie wchodzić? Tęsknisz za portalem patriotycznym ale to nie dla Ciebie. Dla Ciebie Moskwa bo w Polsce....cela !

Przyszedles tutaj skamlec sowiecki WSIowy pomiotle wracaj do.siebie i banuj ludzi. Co za bezczelny  troll! Co za czerwony bufon. Sam śmieć obraza ludzi i ich banuje. Tutaj zgrywa cwaniaka śmiec  jeden komunistyczne byd..

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1662711

kłamstwo. Ty dokładnie wiesz, że "szperaczki" to nie byłem ja. Tak samo wiesz, że nigdy nie wyleciałem, w odróżnieniu od ciebie. Również mi przypisujesz swoją cechę obrażania ludzi. Za co masz karę jak nie za obrażanie? Czym jest twój wypływ kłamstw i nienawiści do Polaków, które tu wylałeś, jak nie obrażaniem. Jak sam widzisz, że twój wpis to czysta projekcja, przeniesienie własnych cech na drugą osobę, więc wszystkie określenia tu użyte odnoszą się do ciebie. Jedyne co potraficie to pomówienia, kłamstwa i obrażanie. Dlatego ze wszystkich polskich portali wylatujecie. Ten twój wpis dokładnie ciebie odzwierciedla 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1662733

Jak trzeba mieć wyorany komuszy mózg  by administrować tym Scierwem i pisać samemu teksty antypolskiej. Sowiecka agentura pytam się poważnie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1662775

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych portalikach

Rosyjski żołnierz wojsk ochrony pogranicza zabił siedmiu swych kolegów podczas strzelaniny na południu Dagestanu, republiki Federacji Rosyjskiej na Północnym Kaukazie - podała agencja Interfax.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-pogranicznik-zastrzelil-siedmiu-kolegow-w-dagestanie/9h25c

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1662813

Zawisza Niebieski - 25 Lutego, 2021 - 00:15

Ile Chezeusz może mieć lat? I czy jest to byt pojedynczy, czy dyżurujące różne byty? 

Wg tego co o sobie pisze - ok 90....

Kto wie ile lat ma Tezeusz?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Alina

#1663148

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych portalikach

Rosyjski żołnierz strzelał do kolegów w jednostce wojskowej. Ośmiu żołnierzy zostało zabitych, dwóch jest rannych.

https://polskatimes.pl/rosyjski-zolnierz-strzelal-do-kolegow-w-jednostce-wojskowej-osmiu-zolnierzy-zostalo-zabitych-dwoch-jest-rannych-zabojca-ma-20/ar/c1-14533489

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1662812

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1662842