Elity PSYCHOPATÓW-LUDOBÓJCÓW tworzą plany kolejnej pandemii na lata 2025-2028.

Obrazek użytkownika Quasar
Blog

Choć obecna pompowana przez media i rządy epidemia jeszcze nie minęła i ma oficjalnie potrwać do 2025 roku to od dawna planowane są kolejne.

Jak w tym tygodniu poinformował PSYCHOPATA (<mój wpis-tytuł dla wybitnego debila-mordercy) Bill Gates on również szykuje się do tej kolejnej epidemii proponując masowy monitoring populacji, nowe szczepionki mRNA i tworzenie globalnej agencji siłowej walczącej z epidemią. Nie należy go ignorować, szczególnie jeśli jego plany łączą się z planami Johns Hopkins Center.

To tam właśnie opracowano scenariusz nowej epidemii, publikując go w dokumencie “THE SPARS PANDEMIC 2025 - 2028”.

Johns Hopkins Center jest tym samym centrum, które wraz z Billem Gatesem organizowało w październiku 2019 roku Event 201 - pandemiczne gry wojenne, które odbyły się zaledwie 2 miesiące przed wybuchem epidemii w Chinach.

Elity PSYCHOPATÓW tworzą plany kolejnej pandemii na lata 2025-2028

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.8 (głosów:6)

Komentarze

Wielu ma problemy genetyczne.

Bibuła: "Sławni ludzie o Żydach"

http://www.bibula.com/?p=87140

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1662071

Urodziłaś się taka czy musiałaś na to zapracować? Leczenie raczej nie rokuje ale przynajmniej poprawi jakość życia

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662370

Nożyce znowu się odezwały? Sam się lecz!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Alina

#1662377

- i przeanalizować na spokojnie tamte wydarzenia - co się stało, dlaczego i motywacje żydowskich faryzeuszy a tak naprawdę to - bandytów i morderców.

Oni dlatego tak nienawidzą naszego Kościoła Katolickiego bo im ciągle przypomina ich niespotykaną i nieznaną ludzkości żydowską zachłanność i podłość. To nie Arabii tylko oni inspirują te głośne morderstwa księży katolickich w Afryce i nie tylko.

Zobaczcie morde G.Piotrowskiego - mordercy ks.J.Popiełuszki to sobie uzmysłowicie że to żydo-bolszewik z krwii i kości.

Identycznie postępują dziś w "polskich sądach" - nie ważna jest prawda obiektywna i dowody tylko aby ci wywrotowcy wyszli na swoje.

Niepodległość Polski  po 30-tu latach transformacji znowu staje pod znakiem zapytania bo niektóre chciwe łajzy z PiS-u dali się wciągnąć na pole minowe SKOK-iem Wołomin.  Nie macie zielonego pojęcia co dzieje się za kulisami. Nie wykluczone że część ukradzionych pieniędzy ze SKOK-ów idzie dla amerykańskich Żydów (447) ale i ogromna liczba szczurów z obu partii nażarła.się przy tym sutym stole.

PiS tych wyborów nie wygra bo nawet tacy patrioci jak ja się od nich odwracają za te potajemne machloje (potwierdzone w 100-u procentach).

Tak jak podstępne akcje Żydów spacyfikowali hasłem >>> antysiemita <<<  jako tarczo-pałę do nawalania innych po głowie -  tak te machloje ze SKOK-ów neutralizują łatką >>> oszołoma <<< tych, którzy się tym interesują. 

To jest jeden z powodów tego ciągłego lekceważenie nas przez Merkel i Macrona bo w przeciwieństwie do znowu oszukiwanego Narodu polskiego -  oni poprzez swoje służby doskonale wiedzą co tu sie dzieje. Traci u mnie i J.Kaczyński bo boi się wyjawić prawdę o zamachu w Smoleńsku (zna ją w 99%). To nie tylko jego brata zamordował żydowski mossad ale i nas upokorzył wszystkich. To tam w Izraelu rozegrały się decyzje o zaplanowanej katastrofie -  i przy pomocy Putina w posprzątaniu wrakowiska, zaciaraniu śladów i przy cichym przyzwoleniu Merkel ze swoim agentem rudym zdrajcą i współorganizatorem.

Bohater ginie raz a tchórz umiera całe życie - to niezmienna prawda o nas samych. Tą prawdę o Smoleńsku powinni wyjawić bo to pomoże Amerykanom zrozumieć co wydarzyło się u nich przed laty kiedy został zamordowany Prezydent J.F. Kennedy.

Zbrodnia zawładnęła światem i przynosi korzyści a tak być nie może.

Prawda jaka by nie była należy ją ujawnić - tylko prawda Nas i Was  wyzwoli. Chodzą do Kościoła żegnają się a wychodząc robią zupełnie coć innego. 

Po co robicie z siebie PiS-o małpy przed Panem Bogiem ? - w imię jakich "wyższych" celów ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662387

Większość z nas nie rozumie co się dzieje. Ale to proste.
Od pewnego poziomu, w urzędach i instytucjach nie ma Polaków. Nie inaczej to funkcjonuje w sądach, czy prokuraturze.
Ten system opiera się na rozkazie i poleceniu służbowym, tak nieliczni mogą sterować podbitym narodem, wymuszać by Polak wystąpił przeciwko Polakowi.

Ta wąska nadzorcza kasta jest dobrze zakonspirowana, jej dzieci i rodziny żyją za granicą, oni sami zmieniają codziennie drogę do pracy, najczęściej komenderując z dobrze zamaskowanych, nie rzucających się w oczy ukrytych stanowisk. Mają od dawna przygotowane liczne drogi ewakuacji.

Tak zorganizowano zamachy w WTC, Bostonie, Las Vegas, Madrycie, Paryżu, Nicei, Rzymie, Berlinie, Brukseli, na wyspie Utoya, w Kopenhadze, Sztokholmie, Atenach, Londynie, Manchesterze.
W Polsce test miał miejsce 10.04.2010 roku.

To potwierdzają niejako tajemnice Jacka Sasina sformułowane w 2012, tragicznie aktualne w 2021.
Pracownik Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Jacek Sasin opowiadał, że do Smoleńska na obchody 70 rocznicy zbrodni katyńskiej jechał z innymi pracownikami tejże kancelarii samochodami. Opowiadał również, że wyjechali już w czwartek wieczorem i na nocleg zatrzymali się na Białorusi. Ciekawe jest zachowanie Pana ministra J. Sasina w Smoleńsku. Cały czas odnoszę wrażenie, że p. J. Sasin miał określoną rolę do odegrania w tym całym spektaklu i dobrze wiedział, że tam nie przyleci delegacja i dobrze wiedział, że tam żadna tzw. katastrofa się nie wydarzy. Świadczy o tym właśnie jego zachowanie.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&amp;task=view&amp;id=30560&amp;Itemid=100
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&amp;task=view&amp;id=30558&amp;Itemid=47

A prezydent w Polsce z geniuszem z Gdyni świętuje dzień nauki...w czasach gdy
za pieniądze można udowodnić każdą naukową prawdę, a jakby i tego było za mało, to zawsze można przeprowadzić akcję zbierania podpisów – albo na rzecz globalnego ocieplenia, albo na rzecz głobalnego oziębienia czy na rzez homozboczeń czy na rzecz zboczonej pandemii.

Implanty, które się nam wszczepi będą mogły wykonywać testy RNA i DNA pod kątem wykrycia CoVID-19 i innych groźnych wirusów, niemal natychmiast i to bez przerwy, co oznacza, że mogą stać się sprawnym systemem ostrzegania przed ewentualną infekcją.
Firmy mają ambitne plany szybkiego wprowadzenia go do masowego użytku na całym świecie

https://www.bibula.com/?p=123077

https://prawy.pl/112545-wszczepia-nam-podskorny-implant-pod-pretekstem-walki-z-koronawirusem-trwaja-prace-nad-projektem/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1662384

- (ja nie mam tam konta do przeglądania) - bo o Sasinie i jego dziwnym zachowaniu to mogę potwierdzić że to on trzyma tą całą wołomińską PiS-owską bandę która tu żyje w doskonałej symbiozie z komunistami i ubekami.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662397

Pracownik Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Jacek Sasin opowiadał, że do Smoleńska na obchody 70 rocznicy zbrodni katyńskiej jechał z innymi pracownikami tejże kancelarii samochodami.
Opowiadał również, że wyjechali już w czwartek wieczorem i na nocleg zatrzymali się na Białorusi. Ciekawe jest zachowanie Pana ministra J. Sasina w Smoleńsku. Cały czas odnoszę wrażenie, że p. J. Sasin miał określoną rolę do odegrania w tym całym spektaklu i dobrze wiedział, że tam nie przyleci delegacja i dobrze wiedział, że tam żadna tzw. katastrofa się nie wydarzy. Świadczy o tym właśnie jego zachowanie.

Otóż p. Jacek Sasin nie oczekiwał na delegację na lotnisku w Smoleńsku, chociaż moim zdaniem powinien jako najwyższy rangą pracownik administracji państwowej. Pan Sasin stwierdził, że ma jeszcze dużo czasu i udał się spokojnie rankiem 10 kwietnia 2010r. na spacer po Smoleńsku i zwiedzanie miasta.

Następnie jak sam opowiada pojechał do Katynia (omijając Smoleńsk) i tam oczekiwał na Delegację i mimo, że jak twierdził przyjechał dzień wcześniej, aby dopilnować nagłośnienia i krzeseł, to wcale mu nie przeszkadzało, że tych krzeseł jest za mało, że dla wszystkich nie wystarczy, że na tych krzesłach będą siedzieli ci, którzy będą sprytniejsi i uda im się je zająć, czyli "kto pierwszy ten lepszy".

Już po tzw. katastrofie, o której rzekomo dowiadział się przez telefon, wyszedł na środek cmentarza w Katyniu i przez mikrofon oznajmił wszystkim zebranym, że: "Pana Prezydenta nie ma ..." Proszę zauważyć, że nie powiedział, iż Prezydent zginął, czy jest ranny, czy że żyje, tylko, że go nie ma...(?)

Następnie p. Jacek Sasin udał się do Smoleńska, jak sam opowiada, wsiadł do samolotu i czekał na powrót do Warszawy. Czy tak powinien zachować się prezydencki minister, najwyższy rangą pracownik KP, gdyby to była prawdziwa katastrofa samolotu? Czy gdyby to była prawdziwa katastrofa samolotu, nie powinien chociaż próbować zająć się jakąś koordynacją działań na siewierniańskiej polance?
Czy nie powinien szukać Prezydenta?
Czy nie powinien dzwonić, kontaktować się z krajem i urzędnikami? Czy nie powinien dzwonić do MSZ, premiera, marszałka sejmu, kolegów ministrów z Kancelarii Prezydenta i Premiera?
Czy nie powinien alarmować!
Takie zachowanie p. J, Sasina można tłumaczyć tylko tym, że on dobrze wiedział, że żadna Delegacja do Smoleńska nie przyleci, że tam nie było żadnej tzw. katastrofy, tam nie rozbił się żaden samolot z Delegacją, tam nie ma rannych i zabitych. Jego zadaniem było być na miejscu, aby potem opowiadać o tzw. katastrofie i ogłosić, że:"pana Prezydenta nie ma..."
Takie zachowanie "jedynego najwyższego rangą urzędnika, ocalałego z katastrofy" można tłumaczyć tylko w ten sposób, że on o wszystkim wiedział wcześniej i dlatego spokojnie siedział w samolocie i czekał na powrót do Polski.

Inną ciekawą rzeczą jest, to że gdyby dajmy na to w Smoleńsku naprawdę wydarzyła się katastrofa samolotu i naprawdę zginęliby tam Delegaci, to takie zachowanie ministra Jacka Sasina byłoby dyskwalifikujące go i zostałby zmuszony do odejścia z polityki.
Myślę, że Jarosław Kaczyński, a także wiele rodzin miałoby pretensję i żal do ministra J. Sasina o takie zaniedbania.

Tymczasem p. minister nadal jest w polityce, został posłem i zasiada w sejmowych ławach, jest dobrym kolegą J. Kaczyńskiego i nie mając sobie nic do zarzucenia opowiada jako świadek o wydarzeniach w Smoleńsku.

Takie zachowanie J. Sasina, J. Kaczyńskiego i innych członków PiSu nasuwa podejrzenie, że oni również wiedzieli, że Delegacja nie poleciała do Smoleńska, i że nie doszło do żadnej katastrofy. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt tak dobrej pozycji p. J. Sasina w strukturach PiS po takich zaniedbaniach z jego strony?

Jak inaczej wytłumaczyć miejsce na listach wyborczych PiSu i poparcie J. Kaczyńskiego?
Ktoś powie, że znowu czepiamy się p. J. Sasina, ale zdrowy rozsądek i logika nakazuje zadawanie tych pytań.

Wyobraźmy sobie siebie w takiej sytuacji, kiedy jesteśmy świadkami wypadku, to naturalną rzeczą jest chęć niesienia pomocy poszkodowanym, tak jak to było w przypadku katastrofy kolejowej pod Szczekocinami, gdzie zwykli ludzie byli pierwsi na miejscu wypadku i pomagali rannym. Mogliśmy na własne oczy zobaczyć jak przebiegała prawdziwa akcja ratunkowa, prawdziwej katastrofy!

W przypadku Smoleńska było zupełnie inaczej, nie było żadnej akcji ratunkowej.
Wytłumaczenie może być tylko jedno.

Nie było żadnej katastrofy pod Smoleńskiem, a więc nie było rannych i zabitych, a więc nie było akcji ratunkowej.
Dlatego ruscy posprzątali polankę, zaorali, wycięli drzewa, a ostatnio nawet podmalowali i umyli części zebrane z polany!

Znowu dali znak, że nie było żadnej katastrofy!!!
To jest tylko nasz złom, z którym możemy robić co nam się tylko podoba!!!
Czy minister J. Sasin wiedział wcześniej, że nie będzie delegacji w Smoleńsku, a w związku z tym, że to nie była katastrofa?

Co J. Sasin miał na myśli mówiąć, że "pana Prezydenta nie ma..."oraz, że:" on jest jedynym wysokiej rangi urzędnikiem ocalałym z katastrofy"?
Jeżeli prawdą jest, że jechał do Smoleńska trzy dni, to ciekawa jestem z kim i gdzie się spotkał po drodze?

Dlaczego tak długo jechał?

W którym hotelu na białorusi się zatrzymał i z kim kontaktował?
Jeżeli prawdą jest, że wiedział, to o co chodzi w tej grze???

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&amp;task=view&amp;id=30560&amp;Itemid=100

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1662408

- trwa nielegalne przejmowanie nieruchomości przy pomocy lokalnych zbójów w togach.

Potworzyły tu się lokalne kliki i mafie poprzeplatane SB-kami, komunistami, TW-u i innym ścierwem w tym i działaczami PiS-u którzy nie wiadomo do końca kim są.
Patronuje im właśnie Sasin.

Do Starostwa w Wołominie w zeszłym roku weszło CBA ale śledztwo zostało natychmist zablokowane - podejrzewam że to właśnie Sasin je zablokował tak jak poradzili sobie z aferą SKOK Wołomin.

Piotr Kaczorek to ważny pracownik CBA i klient SKOK Wołomin z nie spłaconym kredytem. Tu mafie poprzeplatały się z urzędnikami, fukcjonariuszami, togowymi zbójami że nie sposób odróżnić z kim się ma do czynienia.

Podobny burdel jest tylko na Pomorzu w Trójmieście ale tam sprawy trochę ujrzały światła dziennego a tu jeszcze nie.

Te wołomińskie pisowskie mośki wykoleją nam Polskę jeśli nikt się za nich nie weźmie. Jest tu też poseł P.Uściński ale ma przydomek: "nie pomogę i nie zaszkodzę".

Ta afera gruntowa w Wołominie jeśli ruszy to przekroczy skalą wszystkie dotyczczas razem wzięte !!!!

Jeden z głównych pajaców to były vice Starosta Adam Łossan (w ośw. majątkowym ma 5 milionów "oszczędności" - biedak) - na którego pasku połowa wołomińskich zbójów w togach chodzi jak świnie na postronku.
Ten żydo-bolszewik A.Łossan jest z pochodzenia łotewskim tatarem a moim zdaniem sowieckim agentem.

W wojne ani Gestapo jego rodziny nie ruszyło (mają powiązania rodzinne z Niemcami) - a po wojnie mieli fory u SB i NKWD - zresztą jego ojciec w wojnę miał legalnie broń palną.

To on lub w jego domu produkowane sa te ulotki dla SB-ków i TW-u - z KOD-u.
Kilka lat temu przeciagnął na strone PO działacza PiS-u późniejszego Staroste nijakiego Rakowskiego (jest o tym w intrernecie) i tak PiS stracił większość. Nikt nie wie jaka była cena.

Za plecami meszkańców powiatu osiedlają tu na nowo Żydów bo w Wołominie przed wojną mieszkało ich sporo.
Zamiast naszych ściągać z Kazachstanu i innych miejsc wywózki to Żydom nadali tu priorytet - niech ich cholera weźmie.

Jeśli o tym wszystkim co dzieje się w Wołominie wie J.Kaczyński i nic z tym nie robi to módlcie się wszyscy o Polskę bo znowu nadchodzą smutne i ciężkie czasy dla naszej Ojczyzny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662421

- ciała rozpoznane, niektóre po DNA potwierdzona tożsamość.

Mnie zastanawia ten dziennikarz który filmował z hotelu i ustawił kamerę w pokoju (w środku i filmował przez szybę ze statywu).

W pewnym momencie funkcjonariusze FSB udający pracowników hotelu zaczęli sie kręcić przed obiektywem po tarasie, zasłaniać i zerkać na niego.
Nasz dziennikarz TVP zeznał potem że zwinął kamerę bo bał się żeby mu jej nie przewrócili ale - KAMERA STAŁA W ŚRODKU - W POKOJU !!!!! i nie było możliwości aby mu ją przewrócili a jedynie zasłonili.

Możliwe że pomachali mu pistoletem aby zwinął sprzęt (kamerę) - co posłusznie wykonał ale zeznał głupoty.
Zresztą - co on robił w hotelu zamiast być na płycie lotniska ??? - przyjechał filmować ruskie pokoje w hotelu w środku ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662424