Donald Trump UNIEWINNIONY

Obrazek użytkownika Krispin
Nazwa serwisu: 
[RADIO ZIELONA GÓRA]
Cytat: 

Płacz i zgrzytanie zebów. Tak zwani Demokraci oraz ich medialni akolici z CNN (i TVN pewnie też) pograżeni są w rozpaczy. Jak to się mogło stać? DONALD TRUMP UNIEWINNIONY W DRUGIM PROCESIE O IMPEACHMENT. W Senacie zabrakło trzech głosów. Siedmiu Republikanów głosowało za impeachmentem. Wstyd. Mitch McConnell mówił ostatnio wiele głupot (starosć nie radość), ale jednak głosował jak należy. Resztki zdrowego rozsądku jednak przeważyły.

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Bardzo dobra wiadomość...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1662195

- uczciwym.
To wielka strata dla Polski ale i całego świata że nie został ponownie wybrany.

Należało by wszcząć dochodzenia w sprawach tych prowokacyjnych morderstw ciemnoskórych obywateli przez Policję, które spowodowały te przedwyborcze zamieszki w USA - czy to nie była celowa i zaplanowana prowokacja żydo-komunistów ??? (w USA dla zmylenia nazywają się demokratami) - bo kłamstwo, prowokacja, morderstwa to podstawowe narzędzia "pracy" komunistów.

Nie cieszcie się wczorajszymi deklaracjami Bidena o równorzędnej współpracy ze wszystkimi krajami Europy i podtrzymywania polityki Prezydenta D.Trumpa w stosunku do Europy bo Biden już dał "zielone światło" na dokończenie budowy Nord Stream II -
- prace ruszyły pełną parą.

On będzie się zachowywał jak typowy, komunistyczny schizofrenik - "mówię co innego a robię co innego".
Tak też działał jego były szef - dwulicowy Barack Obama który na początku swojej kadencji otrzymał pokojową Nagrodę Nobla aby wkrótce rozpętać kilka wojen i konfiktów w tym zdestabilizować cały Bliski Wschód.

Do Putina na ucho mówił że: "w drugiej kadencji będzie bardziej miętki - taki jak penis w zwisie" i taki był. Tu się w 100% wywiązał z deklaracji.

Przypominam że to za kadencji Baracka Obamy (2009 / 2017) doszło do zaplanowanej katastrofy Tupolewa w Smoleńsku w 10-04-2010 roku.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662199

Typowy dzień pracy prezydenta Bidena w trzech krokach.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1663105

Stary Bidon mocno śpi...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1663118

Czwartkowy nalot lewackiego bandyty kosztował życie 22 ludzi, a on dopiero 36 dnia prezydentury poczuł krew. Boże miej Amerykę i świat w opiece przed despotą i szaleńcem

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1663182