Baby trzeba trzymać krótko, tzn. feministki trzeba trzymać krótko

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Humor i satyra

Barbarzyńcy i barbarzynki. Dresy i dreski (dresiary). Kierowcy i kierowczynie. Widzowie i widzki. Sportsmeni i sportsmenki, a powinno być sportswomanki. Feminizm.

Bezstresowo wychowywane Julki oraz ich adoratorzy (myślą, że zdobędą do nich seksualny dostęp poprzez zniszczenie plakatu dziecka na wiacie przystankowej w Warszawie). Frajerzy. A z drugiej strony rządzący, którzy bez względu na wszystko, będą kazać rodzić, zostawiając rodziców i często bardzo chore dzieci samym sobie, tak, że ci muszą żebrać o pomoc w celu ich leczenia.  

Ludzie się dziwią, co ci wszyscy ludzie wyprawiają i siedzą cicho, bo ślepi nie są i wiedzą, że zbliża się kryzys. Nie jakiś tam finansowy, jak sprzed 13 lat, ale taki prawdziwy, jak ten z 1929 roku i mają inne problemy niż aborcja.  

Prawda jest jednak taka, że jest sporo hołoty, która domaga się aborcji na życzenie. To inny gatunek. Człowiek, i pewnie oni sami, jest tu tylko bydlęciem, padlinożercą, który nie potrafi zapanować nad własnym popędem. Zero odpowiedzialności za rozkładanie nóg i „swobodne dysponowanie własnym ciałem”. Zwierzęta. Tak, zwierzęta, bo nasi „bracia mniejsi” często pozbywają się słabego potomstwa, i choć zwierzęta są bezmyślnie idealizowane, to nie są żadnym wzorem. 

                                           Habibi z Arabii 

To Julki - kobiety pragnące męskiej siły wymyśliły hasło, że „łobuz kocha najbardziej”. Zły i słodki zarazem, a jak czasem pobije, to znaczy, że kocha. Prawda jest taka, że cały ten ruch feministek, to wołanie o takich facetów, nie tylko z kursów Erasmusa. Boję się, że ograniczy mnie cenzura wewnętrzna na tym portalu, ale tak, jak jest wiele wspaniałych kobiet, tak wiele jest niewartych splunięcia: sexworkerki, puszczalskie, typ żony psa...  

„Przez sześć lat okupacji tysiące Polek związały się z Niemcami. (...) 

Dzisiaj nie sposób podać dokładnej liczby Polek, które nawiązały romanse z Niemcami podczas II wojny światowej. Niektóre szacunki mówią nawet o ponad 20 000 takich związków. Zjawisko w każdym razie nie mogło być marginalne, skoro opublikowany w 1941 roku Kodeks Moralności Obywatelskiej ostro je piętnował. 

„Miała reputację puszczalskiej, ale tylko z Herrenvolkiem” 

Czytamy w artykule Daniela Musiała „Tysiące Polek sypiały z Niemcami w czasie okupacji. Dlaczego dopuszczały się kolaboracji horyzontalnej?” źródło:  

A później ludzie się dziwią, skad te listy miłosne kobiet do morderców i fascynacja złem.

Brakuje cenzuralnych słów, aby określić takie obrzydliwe wprost kobiety, którym bydlęcy instynkt, nad którym nie panują, każe uprawiać seks z mordercami ich braci i ojców. Żenua... A jak powiesz, że nimi gardzisz, to powiedzą, że masz kompleksy, itd. Znaczenie słów honor i godność pewnie jest im obce. 

Takich obrzydliwych moralnie kobiet sporo jest także dzisiaj. Gdy chcą spółkować bez żadnej odpowiedzialności, zachowują się jak szympnsice bonobo.  

Dla polskich facetów wzorem powinien być prawdziwy system patrialchalny. Taki, jak w krajach islamskich. Polki mają za dobrze. Zdecydowanie za dużo im się pozwala. Dostają wściekłości, bo one wcale nie chcą żadnej wolności tylko męskiej siły, która da im poczucie bezpieczeństwa. 

Żadnych dobrych facetów! Kobiety na całej kuli ziemskiej nimi gardzą. Chcesz podrywać i uwodzić laski? Wybieraj te z tatuażem, bo są bardziej puszczal... wyzwolone. Albo te, co są głupie, feministyczne, pyskate. Takie Ziuty, ale o względnej urodzie. Nie komplementuj, bo one maja to gdzieś, a takimi facetami gardzą. Nie obawiaj się zachowywać przy nich jak głupek - cham. No chyba, że chcesz zostać sam do końca życia, bo jak wiadomo, dobrzy ludzie są przeważnie samotni.  

Nie oglądałem filmu „365 dni” na podstawie jakiejś tam powieści erotycznej, ale znam dobrze opis tego filmu, bo wszyscy o nim gadali. W tym filmie opisane jest właśnie pragnienie takiej dominacji. Brutalna siła wzbudza ekscytację feministek (i nie tylko). Tu żadna logika nic nie da.  

Jak czytamy na Wikipedii, autorka powieści erotycznej „365 dni” Blanka Lipińska „swoją debiutancką powieść, „365 dni”, napisała w 2014. Inspiracją do pisania było jej niesatysfakcjonujące życie seksualne z ówczesnym partnerem”. Takie bywają pragnienia kobiet. O mafiozie, co je porywa i gwałci. Feministki nie są tu wyjątkiem.  

Wszystkim kobietom przed 50 rokiem życia powinno się odebrać prawa wyborcze (podobnie, jak facetom z IQ poniżej przeciętnej). Stare są mądrzejsze, więc eksperymentalnie można im pozwolić głosować, ale polityczne wybory kobiet rzadko mają cokolwiek wspólnego z realną oceną rzeczywistości. Równie dobrze można pozwolić głosować dzieciom. A później, że w szarmanckiej i matriarchalnej Polsce jest jak jest. Skoro faceci dają pomiatać sobą swoim kobietom, to jak ci faceci mają bronić (pracować, coś działać) ojczyzny? 

Feministki. Neandertale prezentowali wyższy poziom, bo jak zbadano, dbali o chorych. No i ci zabawni faceci popierający aborcję na życzenie, na starość zostaną eutanowani w systemie, o który sami zabiegają. Spokojnie lewaccy frajerzy, te kobiety nie wejdą z wami do łóżka. Prędzej wybiorą skinola, narodowca, albo biznesmena. Na pewno nie lewaka, co zamiast chodzić do roboty, podlizuje się laskom na jakiś wulgarnych protestach.  

Wielki cyrk. Cały ten feminizm w Polsce to dramatyczne wołanie o silnych i brutalnych, dominujących mężczyzn, a nie tam jakieś prawa kobiet. Im więcej praw, tym bardziej one są wściekłe, że nie ma chłopa, co by im się chciał postawić. I tym bardziej nie szanują, nie chcą rodzić takim frajerom dzieci. Stąd ta aborcja.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:17)

Komentarze

To większości zasługa Owsiaka i jego lewackiej ideologii "róbcie co chcecie" piekła nie ma.

A szczególnie widoczna ta ideologia na festiwalu w Woodstock, gdzie młodzież zamieniała się w zwierzęta bezrozumne.

Naćpane i pijane, gdzie zwykła przyzwoitość znikała, a zostawały tylko seksualne pierwotne instynkty, bez wstydu i zażenowania z nagości i stosunków seksualnych w otoczeniu wielu ludzi, w tym i dzieci.

I tak Owsiak przez wiele lat budował i buduje lewackie społeczeństwo, co teraz widzimy na naszych ulicach.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1660214

A teraz poproszę rozprawkę o Polakach, którzy związali się z Niemkami, w czasie II wś, i potem, i ilu z nich ma kłopoty z germanizacją własnych dzieci. Bez drugiej rozprawki ten tekst jest wyjątkowo obrzydliwy, bo obrzydliwy jednostronnie.  Z drugą, będzie obrzydliwy "obiektywnie" ...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1660217

Co się z Polakami dzieje?

Potracili nie tylko rozum, poczucie rzeczywistości ale i przyzwoitości.

Autor pisze. "Cały ten feminizm w Polsce to dramatyczne wołanie o silnych i brutalnych, dominujących mężczyzn, a nie tam jakieś prawa kobiet"...a na poparcie użył wyznania jakiejś puszczalskiej psychopatki.

Feminizm jest skutkiem braku prawdziwych mężczyzn, rycerskich postaw ,odważnych, wiernych, kochających naprawdę...i nadających się do małżeństwa,

Najpierw był Adam...to on pierwszy skrewił...zamiast pilnować Ewy, uległ jej. To od niego zaczęło się całe zło. Nie potrafił jej ochronić przed złem. Nie był odpowiedzialny.

Dziś jest podobnie. Wszystko zaczyna się od mężczyzny, dobrze wychowanego i pobożnego.
Jeżeli mężczyzna jest odpowiedzialny, mądry, i dobry nikt w rodzinie nie uderzy w feminizm.

P.S.Dla mądrych Adamów i wszystkich Ew, kapitalna piosenka "Teraz jest lokdown, kto otworzy, przeżyje"

https://wprawo.pl/teraz-jest-wojna-lockdown-utwor-i-wywiad-z-autorem-zakazanej-piosenki-do-niedawna-autorem-spotow-politykow-pis-wideo/

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1660222

To dlatego taki babiszon potrafi zwymyślać faceta, który otwiera przed nią drzwi i usiłuje szarmancko wpuścić ją pierwszą?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1660224

Z komentarza Verity nic takiego nie wynika i tym razem dostała  ode mnie  zielony trójkącik  w górę.

A że sama potrafi zbesztać każdego (choć może nie za otwarcie drzwi...), niezależnie od płci, wieku  i wykształcenia, to inny temat ;-)

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1660239

Nie wiem dlaczego utożsamiasz się (używając zwrotu "nie ubliżamy") z takimi babiszonami, które miałem na myśli. Nie wątpię, że są również kobiety, które nie przystają do tego wizerunku, ale Lumpart-Lampart czy Suchanow i pani profesor od litra-tury (przemawiała na ostatnim zjeździe aTRAP) na pewno do nich nie należą.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1660257

Skomentowałeś  wypowiedź Verity, więc odniosłam się do obu wypowiedzi "w pakiecie"

Utożsamiam się  w tym wypadku z Verita i podpisuję się pod jej komentarzem. Przecież ona nie pochwalała chamskich zachowań wobec szarmanckich mężczyzn, tylko wskazała na związek przyczynowo- skutkowy, a ja  w następnym komentarzu na błędne koło napędzające oszalały "feminizm". 

Natomiast autor notki wykazał się postawą  "męskiej szowinistycznej świni"  na co wskazała Verita i posunął się do dość prostackich spłyceń i zbyt daleko idących wniosków. Generalnie wygląda to tak, jakby go dziewczyna/ żona/ narzeczona opuściła z innym, więc znienawidził wszystkie kobiety i znalazł wygodne dla siebie wytłumaczenie.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1660261

I tyle w temacie

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1660280

Tys prowda. Ajuści wdepłam. I nie ruse sie. ;-)

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1660283

Zdaje się, że to czasopismo istnieje  na "wykopie". Gdyby jednak istniało naprawdę, to znaczyłoby to, że jakiejś grupie facetów zależy na zarabianiu kasy na tworzeniu zastępu idiotek z młodych dziewcząt. Za wszystkimi ruchami "feministycznymi" stoją jacyś faceci, i fakt, grupują wokół  siebie najgłupsze kobiety z otoczenia.

Verita ma rację, to brak prawdziwych mężczyzn (wysyp transwestytów, homoseksualistów, draqueen, mężczyzn zajmujących się makijażem a nie umiejących  naprawić kranu ani wbić gwoździa w ścianę, nie umiejących wziąć odpowiedzialności finansowej za rodzinę, chamskich i prostackich itp), czy  nadmiar  "zniewieściałych" powoduje  że dla równowagi odpowiednia ilość kobiet  "chłopieje".

Poza tym nie  robi  wrażenia facet, który nie szanuje, ani nie potrafi sobie zaskarbić szacunku żadnej kobiety, a na dokładkę nie widzi w tym swojej winy. Taki Pan Edzio z "Sanatorium miłości"

A autorowi to - mam wrażenie- w życiu w kobietami nie wyszło i z takim podejściem to raczej nie wyjdzie ;-)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1660237

O zbrodniczych działaniach ideologicznych antenatów dziczy ze strajku kobiet

 

To był „poligon” dla Holokaustu. Zapomniana zbrodnia na Polakach „niegodnych życia”

3 lutego 1940 roku Niemcy rozpoczęli mordowanie pacjentów szpitala psychiatrycznego w Gostyninie. Zbrodnia ta była częścią akcji T4

https://dorzeczy.pl/historia/171279/to-byl-poligon-dla-holokaustu-zapomniana-zbrodnia-na-polakach-niegodnych-zycia.html

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1660310

ULiczne znieczulice...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1660318