Po pseudo rolniku Kołodziejczaku, pseudo kobiecie Lempart, pseudo góral Pitoń

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Służby nie przestają w kreciej robocie przeciwko rządowi ZP. Jak już pisałem po Palikocie, Petru , pojawili się nowi przebierańcy, pseudo rolnik Kołodziejczak, który pojawił się jako przebieraniec, góral u boku pseudo górala Pitonia, no i wreszcie pseudokobieta Lempart.

Ponieważ strajk wściekłych macic umarł śmiercią naturalną, „smutni panowie” musieli coś wymyśleć, no i pojawił się pseudo góral Pitoń, który nawołuje do buntu górali w związku z ograniczeniami  w ruchu turystycznym na Podhalu w związku z pandemią. Smutni panowie  znaleźli jakiegoś ponoć górala, który nawołuje do buntu i namawia do łamania obowiązującego prawa, tzn. otwieranie restauracji, hoteli i stoków.

Jako memento chciałem panu Pitoniowi, że w czasie II WŚ pojawił się góral Krzeptowski, który  kolaborował z Niemcami i chciał stworzyć tzw. goralenvolk.  

To pajacowanie skończyło się dla Krzeptowskiego tragicznie, pod koniec wojny akowcy powiesili onego, czego oczywiście panu Pitoniowi nie życzę, ale szklankę zimnej wody na pewno.

Na zdjęciach przyczepiony niczym g…o do statku przyczepił się do Pitonia góral nizinny, pseudorolnik Kołodziejczak, któremu wysypywania płodów rolnych mało, przebrał się za górala i pali jarząbka, myśląc, że coś przy okazji ugra.

Pitoniowi i Kołodziejczakowi w sumie się nie dziwie, jest karnawał i można z siebie robić pajaca, wprowadzając naiwnych w błąd.

Korowód cały czas w ruchu co róż pojawia się jakiś przebieraniec, ile takich jeszcze do końca kadencji sejmu zobaczymy, nie wiadomo, ale wiadomo, że służby cały czas aktywne niczym uśpiony wulkan.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:13)

Komentarze

... To może takie pitolenie Pitonia . Zjeżdżanie z "górki na pazurki" przez  rozgrzane głowy z gorączką circa 40 gradusów Celciusza ,to chyba nie jest "takie  przyjemne" , jak górol pitolił  :-). Chociaż z drugiej strony to perspektywa , ograniczenia tych restrykcji gdzieś w maju ,czerwcu ,gdy będzie już bardziej "łaskawa aura pogodowa" , możeby "ostudziła" zbyt rozgorączkowane głowy .

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1658544

Czy już ogłosił  zrzutkę na Goralenvolk 2.0

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1658548

Niemiaszki chętnie go wspomogą.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1658558

  Pitoń, to niestety opcja prorosyjska. Według niego, "Hitler i Stalin byli agentami USA". "Kovid został wymyślony" Nowe, stare otwarcie prorosyjskiej Konfederacji.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1658618

... ten Pitoń uważa  ,że Stalin był agentem USA :-) to nie może to być opcja pro-Putinowska . Zdaje się obecna narracja cara Kremla ,to ...  Stalin był dobrym twórcą potęgi właściwego projektu giełopolitycznego o nazwie CCCP ,natomiast Gorbaczow ( w domyśle agenturalnie) doprowadził do jego krachu . Więc raczej na tego Pitonia , moskiewski centralizm  ,to pasuje jak "na krowę siodło" . W Rasieji to "Boh cara chrani" . Chociaż często anarchiści są wykorzystywani przez Kreml w państwach ościennych jako pożyteczni idioci ... to prawda .

PS.

http://youtu.be/D0qXK6nlvrU

http://youtu.be/JSmkTrVGkFM

http://youtu.be/1pd4E6lLufE

I raczej ten Pitoń to nie nadaje się by nomen omen  dzierżyć ... palmę Feliska odpowiedzalnego za organizację Czierezwyczajki .

http://youtu.be/1h0bmA2W_n4

:-)

Ze świadomością  ,że możliwa jest taka interptetacja "narodowego charakteru" ... to już niedaleko do ...

http://youtu.be/gAwm8GYzIcU

:-)

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1658621

Głupich nie sieją, sami się rodzą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1658854

Ci którzy chcą otwierać swoje firmy mimo zakazu powinno się traktować jak potęcjalnych morderców i tych którzy do tego namawiają również traktować jak potęcjalnych morderców

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1658552

Jest cała kupa firm - obce supermarkety, korporacje - które przecież są cały czas czynne i jakoś obsługa nie choruje, cały personel w żadnym z nich nie został zamknięty w kwarantannie, że o szefostwie, czy WŁAŚCICIELACH NIE WSPOMNĘ.

Dlaczego więc właściciele Polacy, górale, Wielkopolanie, Kaszubi, Ślązacy i wszyscy inni, którzy tu żyją od pokoleń, pracują, chorują i sami zdrowieją, mają zamykać swoje interesy, chociaż spełniają wszelkie wymagania sanitarne? Jak można się zakazić w czasie zjazdu na nartach i nie zarazić w kolejce do kasy w supermarkecie, aptece? 

Czy rząd wie skąd się wzięła nadumieralność w listopadzie? Jeśli wie to niech powie! Czy ktoś z MZ to bada? Czy identyfikuje w każdym przypadku pacjenta "0"? Kto roznosi chorobę w Warszawie? Dlaczego służby utrzymania ruchu, firmy pogrzebowe, komunikacja nie są zamknięte na tej samej zasadzie? Że bardziej potrzebne?

PiS-owskie pomysły z mandatami, zamykaniem cmentarzy 1.11, zakazami gromadzenia się na pogrzebach i weselach, zamykaniem firm, z jednoczesnym zakazem leczenia covidowców amantadyną nawet w ciężkich przypadkach to jakiś matrix. PiS chyba znowu chce oddać władzę, jak w 2007 roku w ręce PO. Inaczej tego interpretować nie sposób. Milczenie PAD jest tu wymowne. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1658610

Pani  Alino - dzięki  za  Pani  uczciwość intelektualną.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

cover

#1658636

- bo robi i dobrą robotę i złą.

To wszystko prawada że firmy zagraniczne podszywają się pod polski towar a w szczególności w niemieckich supermarketach.

Celowo robią tam totalny burdel w napisach na towarze aby nikt nie mógł się połapać.

Kołodziejczyka oplotła SB-ecka ośmiornica bo widzą w nim potencjał na Bolka bis.
On powinien dostać tajną ochronę Rządu aby te SB-eckie wszy koło niego "zneutralizować" ale u "nas" jak zwykle wszyscy śpią jak "Marynika" w przedwojennej piosence.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1658561

Nie wiem czy Kołodziejczaka oplotła SB-ecka ośmiornica, może sam się do nich zgłosił?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1658565

jak to u osób płci wiadomej i tych, którzy pretendują. Dorzucę jeszcze dwie róże

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1658568

     Witaj! Pitoń, to marionetka szukająca kasy i poklasku, coś koło miary nowego Kijowskiego. Hotelarze i restauratorzy otrzymali od państwa w ramach tarcz ochronnych średnio po 180 tysi. Ale tu krzyczy szara strefa "kręconego" lewego byznesu, czyli lewizny nie rozliczającej się ze skarbówką. Im ta kasa prawnie nie przysługuje. Dlatego Pitoń został ich figurantem. Myślę, że słabo skończy ten idiota, bo wiele ma za uszami. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

ronin

#1658607

Nie góral Pitoń, tylko Pan mgr inż. arch. Sebastian Pitoń!

https://www.archiwum.watra.pl/architekt/index.htm  

https://www.youtube.com/watch?v=TC0IrwCbJbg&feature=emb_logo 

Prowokacje pod Krokwią !!!! Zaproszenie na konferencje Góralskiego VETA  https://www.youtube.com/watch?v=PGI8xGhRJus 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1658637

Przebudzili się!?
RYCERZE spod GIEWONTU Pogonią BANDYTÓW z rządu!
Oni obronią PRAWO i ŻYCIE.

https://gloria.tv/post/zuJF2tsVWyS92tmQkyyybtRo8

Wszystkie idiotyzmy produkowane przez rządzących opierały się na dwóch czynnikach: wywoływaniu strachu i szczuciu jednych na drugich. Wprowadzanie rozporządzeń w życie było możliwe dzięki tym uwarunkowaniom, ale one na szczęście się zmieniają.
Naturalnie kultywujących „świętą szmatkę” jest nadal sporo, ale po pierwszych wyłomach wśród restauratorów widać, że kto otworzył biznes ten na brak klientów nie może narzekać.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30190&Itemid=100

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1658651

  Dla mnie ten marny magister, to nacja pokolenia Góralenvolk. Zwykła szczujnia prosowiecka.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1658722