Zakładajcie konta na Parlerze

Obrazek użytkownika Gawrion
Kultura

W ostatnich dniach, wśród konserwatywnego elektoratu Donalda Trumpa bardzo popularny stał się serwis Parler. Jest to alternatywa dla lewackich Facebooków czy Twitterów. Czy groźna i realna? Chyba tak, skoro Google postanowiło usunąć aplikację Parler ze swojego Play Store. Bezpośrednią przyczyną popularności serwisu jest zbanowanie kont Trumpa z lewackich mediów społecznościowych. Akcja rodzi reakcję!

Pamiętajmy, że zmienianie otaczającego nas Świata składa się z pojedynczych, małych, pozornie nieistotnych decyzji. Im bardziej solidarni i konsekwentni jesteśmy jako grupa, wspólnota, tym skuteczniejsi jesteśmy. Niepoprawni od dziś działają na Parlerze. Zachęcam do zakładania tam kont i obserwowania!

Potrzebujecie rekomendacji? Oto cytat z Wikipedii:

Parler – serwis społecznościowy udostępniający usługę mikroblogowania uruchomiony w sierpniu 2018 r. Baza użytkowników Parlera składa się w znacznej części ze zwolenników Donalda Trumpa, konserwatystów i prawicowych ekstremistów

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:27)

Komentarze

czy zastanawiałeś się co zrobić, gdy zablokują Niepoprawnych? Nie oczekuję, abyś mi akurat, wyjawiał szczegóły, ale czy masz sposób, że zamiast przez gogle wejdziemy przez inną witrynę. Warto byłoby podać "kody awaryjne", bo w pewnej chwili (dosłownie), może nie być możliwości. Cieszyłbym się, gdy nie było takich obaw.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658026

Nie ma takiej blokady czy zabezpieczenia, którego by się nie dało obejść. Zawsze mam wasze kontakty i mogę Wam wysłać info. Jeśli nie przez serwer pocztowy niepoprawnych, to z innej skrzynki ;) Damy radę - najwyżej trzeba będzie stworzyć prawdziwe internetowe podziemie...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1658030

skoro twierdzisz, że damy radę , to damy radę.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658031

Wierzę w twoją profesjonalną wiedzę teleinformatyczną. Dasz radę, zawsze też możemy pomóc w ramach swoich możliwości. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1658032

- pewnie wielu nie wie ale obecna TV cyfrowa MPEG-4 wysyła drugi strumień towarzyszący aby z "paczki" utraconych lub uszkodzonych plików można było dobrać z drugiego strumienia i odtworzyć obraz na "żywo".
Ten protokół ma nazwę UDP ("idzie" w jednym kierunku bez kontroli danych u odbiorcy). Tak też jest z programami z satelity w innym systemie kodowania obrazu - czyli MPEG-2.

Tak działa i Wasz internet który obsługuje inny protokół TCP/IP - ( z czego "TCP" jest odpowiedzialny za liczenie danych i dosyłanie na prośbę nowych paczek w razie potrzeby - a "IP" za adresowanie do Was danych)

Co do blokady jakiegoś portalu to występują trzy sytuacje - można go przejąć (wykraść lub zhakować kody dostępu) i go zablokować jako administrator - są różne sposoby na ich przejęcie od pasywnych do aktywnych np. programem "Hydra" (to jest najgorsza sytuacja oprócz spalenia się serwerowni z dyskami twardymi :),

- można wywołać sztuczny ruch "botami" aby serwer nie nadążył obsługiwać żądań i się "zatkał"

- lub w danym kraju na serwerach pośredniczących zablokować domenę - adres internetowy (można to zrobić nawet w dobrych ruterach domowych) - ale to się omija t.zw. "lustrami" adresowymi.

PS - jeśli chcecie to mogę tu wrzucić taki plik rozmontowany na poszczególne warstwy w których jest też zawarte po "negocjacjach" jak duże paczki plików mają być wysyłane (im gorsze łącze i większa utrata danych - tym paczki danych są mniejsze). Mam też zdjęcie z oscyloskopu w jaki sposób takie dane są zapisywane n.p. na elektromagnetycznej fali nośnej.

Nie jestem informatykiem ale posiadam wiedzę na ten temat - takie hobby :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658071

a co my musielibyśmy zrobić, aby się obronić? My, mam na myśli i NP i indywidualnych blogerów? Weź pod uwagę takich, którzy nie mają takiego hobby jak Ty, czyli takich ciemniaków jak ja.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658084

- można odtworzyć lub utworzyć nowy :) - ważne abyśmy my się nie kłócili i nie pogubili.

Tu najwięcej możliwości i do powiedzenia ma Polski Rząd (n.p. zdyscyplinowanie Facebooka i innych) - ale coś za wolno im idą niektóre sprawy.

Ataki na ten portal już chyba były - to wtedy kiedy tekst Wam nie poszedł i klikacie drugi, trzeci raz ENTER (bo był brak reakcji) - i na portalu jest dubel komentarza (może też to być ze słabego łącza) ale było tak że wogóle nie mogłem odnaleźć strony (około pół roku temu).

Co bym zrobił aby przejąć portal? - najlepiej to kupić portal razem z właścicielem :) 1 mln dolarów czy 5 mogło by załatwić sprawę.
Są programy do rozdzielenia poboru danych udających inne serwery i z nich można programami "bootami" - hakerskie aplikacje które tworzą sztuczny, bez sensu ruch.

Te tamaty zgłasza się do UOKiK-u a tam mają specjalistów do ustalenia źródła ataku bo mimo że boot zmienia tożsamość i to skąd idzie to jest zapisane w pliku (częściowo to potrafię) - ale tu akurat można to łatwo wyłapać na serwerze strony bo łączymy sie przez różne serwery DNS (główne-rozdzielające).

Jako blogerzy wszystkie Wasze prace i dane są na serwerze (dysku twardym) niepoprawni.pl i są po za Waszymi możliwościami ochrony (możecie pilnować tylko swojego komputera i swojego profilu na stronie bo widzę że połączenie z nieporawni.pl jest szyfrowane - serwer, program strony wymusza takie działanie) - tylko admin ma takie możliwości i właściciel serwera a to wszystko związane jest z kosztami (stopień zabezpieczeń). Tak przy okazji - chyba wszystkie serwery obsługuje system Linux w wersji dla serwerów.

Można mieć własny serwer w domu ale mało kto tak robi - korzysta się z firm oferujących takie usługi jak Izraelski WIX z gotowymi stronami do edycji (serwer mają w Anglii - sprawdzałem) nie polecam :) darmowy a po roku płatny.

WinMTR do prosty program do PING-owania serwerów i adresów i sprawdzania łącz oraz kraju w którym się znajduje. Ja staram się w zasadzie używać programów w wersji portable (przenośne bez potrzeby instalacji w systemie).
Bawiłem się w łamanie kodów WEP szyfujacych połączenie ale jak wprowadzili AES którego na dziś i wojsko nie może złamać to dałem sobie spokój, ale wiedza którą dzięki temu zdobyłem (co, jak i gdzie) - pozostała.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658089

- bo zawodowiec jak pozyska kody dostępu to najpierw długo nasłuchuje równolegle z Wami.

Poczta e-mail gmail ma taką funkcje że jak zalogujesz się z cudzego komputra lub innego adresu niż zwykle to jest natychmiast infotmacja o tym i nie używać takich haseł jak: 1234 lub qwerty.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658091

oraz Twitera? Czy według Ciebie jest to możliwe?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658135

- który może być kompaktybilny z innymi portalami lub nie. Zdaje się że i Gadu Gadu ze Skype jakiś czas był kompaktybilny.

Tym łatwiej że ktoś już szlak przetarł i zawsze drugim jest łatwiej i wznoszą się na "grzbiecie" innych. Odpowiednia reklama, podobna nazwa i kolorystyka (niebieski nie jest kolorem zastrzeżonym :) , szata graficzna zrobi swoje. Coś jak Coca Cola i Pepsi Cola - dwaj rywale, tak te bolszewickie mendy można skutecznie ograć.

Czy będzie sukces czy nie to należy zadać sobie podstawowe pytanie - ilu Polaków komunikuje się z osobami z zagranicy ? - a z iloma osobami w Polsce ?

Moim zdaniem kontakt z zagranicą (bo utraci sie te profile) - jest to mniej niż promil więc Facebook czy Twitter jest nam całkowicie zbędny i można ich śmiało z Polski wypie***lić na zbitą morde.

Na czymś takim ich akcje momentalnie polecą w dół a jak dołączy więcej państw to Zuckerberg może stać się z milionera dziadem z długami.

Najgorsze jest nic nie robienie (stagnacja) - tak jak teraz postępuje PiS w wielu sprawach. Zbudować serwerownie i napisać aplikacje to pikuś dla polskich informatyków bo ich programy i znaki firmowe chroni patent.

Może nie wiecie ale wszystkie stany USA wytoczyły proces sądowy Facebook i chcą go podzielić na mniejsze "paczki".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658154

jaki to byłby koszt, jak sądzisz? Tysiące, miliony, czy miliardy ?

A jeśli nie do rządu, to może do prezesa ORLENU p. Obajtka?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658155

Nie ma zbyt wysokiej ceny za wolność słowa i suwerenność.

 

Orlen nie jest polski. Skarb Państwa posiada 27% akcji.

Obecny prezes Orlen, to człowiek kartelu Green Deal, czyli

tych, którzy wraz z komunistami i sodomitami zaatakowali

właśnie USA. To kartel Green Deal korumpuje kongresmenów

i senatorów Partii Republikańskiej oraz redakcję Fox News.

 

https://niepoprawni.pl/blog/maciej-krogulski/atak-na-usa

 

Rozwiązaniem "kwestii Orlenu" jest jego 100% nacjonalizacja

raz na zawsze, czyli z wpisaniem takiego stanu własności do

konstytucji.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1658157

Czy zamiast obrzydzać nie mógłbyś popierać akcji. Przecież bez względu na odchylenia partyjne, odcięcie się od manipulowania naszymi mediami społecznymi leży w interesie wszystkich nas Polaków. Przy odpowiednich zabezpieczeniach prawnych, polskich zabezpieczeniach, taki portal (polski FB czy polski TT) będzie musiał się podporządkować polskiemu prawu. Bez względu czy będzie własnością państwa, czy na ten przykład Orlenu. A może się mylę?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1658303

Wolałbym, żeby było inaczej, ale niestety się mylisz.

Orlen będzie manipulował bardziej niż dotąd Facebook.

Obajtek nie ukrywa, że jest agentem wpływu emisjonarzy

CO2, czyli Kartelu Green Deal. To jedna z tych

międzynarodowych, zorganizowanych grup przestępczych,

które właśnie wprowadziły się do Białego Domu, by związek

ich bratni ogarnął ...

 

https://niepoprawni.pl/blog/maciej-krogulski/panstwo-kryminalne

 

https://niepoprawni.pl/blog/maciej-krogulski/solidarnosc-daje-ciala

 

https://niepoprawni.pl/blog/maciej-krogulski/latka-ideo

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1658886

- negatywnego myślenia - cytat że: "bez podpórek zagranicznych w niczym sobie nie poradzimy".

To jest efekt wieloletniej okupacji nas i zaborów tych sąsiednich pasożytów.
Dziś nawet samochodów nie produkujemy a powinniśmy choć by wprowadzić konkurencję (nawet dopłacając) dla Audi i Reno. Tak uważam bo nie ma nic gorszego jak hegemon na rynku.

Rosja sowiecka która okupowała nas tyle lat po wojnie celowo niszczyła lub kradła polską myśl techniczną.
To dlatego takie auta jak Ogar nigdy nie weszły do produkcji. Tico też zostało nam skradzione bo projekt nadwozia jest identyczny jak polski.
Ten sabotaż naszych okupantów trwa cały czas choć dziś jest mocno zawoalowany i uderza z ukrycia.
Po rozpadzie tego moskiewskiego gangu zablokowali nam porzesz zdrajców z WSI rozwój polskiej komputeryzacji bo byliśmy wtedy (pocz.lat 90-tych) czołówką Europy.

Tak komunistyczne bydlaki zniszczli firmę "Optimus" Romana Kluski.

Pytanie o koszty polskiego portalu należało by przekierować do zawodowców ale nie uważam by było to więcej niz miliard czy kilka miliardów złotych (3,5 miliarda złotych ukradli w SKOK Wołomin i "cisza jak makiem zasiał".

Jeśli ludzie którzy się tym zajmują w ministerstwie nie potrafią zainstalować systemu operacyjnego na pendrivie USB czy bootowalnej płycie live CD - nie potrzebny jest wtedy dysk twardy (ja potrafię) i żaden wirus na wypaloną płytę się nie przyjmie :) - to co oni mogą wiedzieć o rozwoju technologii - nawet nie wiedzą co to jest i po co sieć 5 G i chodzą do wróżki zapytać - czy to jest bezpieczne ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658159

bo nas rozjadą. Naskrobałem wpis w tej sprawie, dołączcie się ze swoimi uwagami. Może wreszcie do czegoś dojdziemy zamiast opłakiwać krzywdy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658160

- postawiona trafna i rzetelna diagnoza problemu.

Dopiero potem dobiera się "lekarstwo" i metody działania. Aby mieć rzetelną ocenę problemu (ja jej nie posiadam z braku dostępu) - potrzeba rzetelnych danych do oceny a te posiada Rząd.

Jeśli ich nie posiada to zleca się badania odpowiedniej, uznanej na rynku firmie.

Jeśli dziś powstaje nowy konflikt w Rządzie bo PiS chce ustawy o braku możliwości odmowy przyjęcia mandatu (ktoś znowu PiS "wpuszcza" w kanał) - to znaczy że ci ludzie są już zmęczeni.

(......tu był tekst który wyciąłem bo nie chcę aż tak krytykować jednego ministerstwa......) - a powinienem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658161

W tej kwestii mylisz się Zwykły.

Polacy, bodaj najbardziej ze wszystkich narodów świata potrzebują międzynarodowej komunikacji. Miliony Polonii z lat 80-90 i miliony z lat 2000+. Dzieci. rodzice, dziadkowie, ciocie, wujki, żony i ich koleżanki (te dopiero uzależnione) - oni wszyscy wprost wiszą na mediach społecznościowych między Polską a krajem zamieszkania.

Wiem coś o tym z autopsji choć z FB zrezygnowałem już dawno. Polski wewnętrzny komunikator nie wypali.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1658408

Minister Warchoł w wywiadzie dla Telewizji Republika

12 stycznia 2021, omawia planowane ustawodawstwo, które

ma wykluczyć cenzurę w social-mediach. Jednak Facebook

złamał prawo USA i nic się nie dzieje. Facebook, jako

infrastruktura techniczna, dołączył do kryminalistów, którzy

właśnie przeprowadzają atak na USA.

 

Minister Warchoł mówi o warstwie prawa. Nie mówi ani

słowa o wartwie faktów. Warstwa faktów wymaga nie

zabezpieczeń prawnych. Te zabezpieczenia prawne

nie zaszkodzą. Jednak w warstwie faktów gwarancją

wolności słowa mogą być w tym wypadku wyłącznie

zabezpieczenia techniczne – własna infrastruktura

techniczna. Właśnie o infrastrukturze technicznej

rozmawiamy tutaj – na portalu niepoprawni.

 

Ponieważ Krzywousty napisał, że "Polski wewnętrzny

komunikator nie wypali", wobec tego sugeruję trzecią

możliwość. Nie czekajmy na władzę, kiedy obok warstwy

prawnej zbuduje warstwę techniczną, o której na razie

w ogóle się nie zająknie. Istnieje już taka infrastruktura

techniczna na Węgrzech. Do niej zatem dołączmy, tak jak

planowaliśmy dołączyć do Parler. Węgry są z nami w NATO,

V4, a w przyszłości chcemy by były panońskim filarem ABC

(Trójmorza, Międzymorza – nie kłóćmy się o nazewnictwo).

 

Trójmorze winno być połączeniem wschodnioeuropejskiej

alternatywy NATO oraz wschodnioeuropejskiej

alternatywy UE. Należy opuścić Unię Europejską.

Nie musimy opuszczać NATO, gdyż od co najmniej 2003 roku

NATO istnieje wyłącznie formalnie. George W. Bush junior

mówił o "koalicji chcących" jako o alternatywie dla NATO.

Z kolei po kolejnych 15 latach Emmanuel Macron powiedział

o "śmierci mózgowej NATO".

 

Zatem idąc w ślady Bolesława Śmiałego (1079) oraz

Władysława Łokietka (1300) – szukajmy alternatywy

na Węgrzech.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1658428

Dziękuję za info. Właśnie założyłem konto. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1658037

Witam Gawrionie dzięki za ten wpis, gdyż jedyną drogą do pokonania lewicowych błędów i zagrożeń jest porzucenie lewicowych narzędzi. Parler może stać się prawicową alternatywą dla lewicowych Facebooków, czy Twitterów. Niepokoi mnie jedynie zajawka o prawicowych ekstremistach, bo z tymi akurat nie chcę mieć nic doczynienia. Dość strzelania we własne kolono! Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1658040

Wiadomo że lewacka Wikipedia demonizuje wszystko co prawicowe ;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1658041

Niepokój nieuzasadniony. Wikipedia stara się być "obiektywna".

Gdyby się nie starała, użyłaby określenia "faszyści", gdyż tak

czerwoni nazywają każdego, kogo aktualnie nie lubią.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1658052

- z komunistami należy negocjować tylko w jeden sposób - (na dziś nie ma innego)

- kiedy będą stali na zapadni a my będziemy trzymali w ręku linkę z zawleczką do jej uruchomienia.

Naucz się tego kolego bo nie jeden z nas się o tym przekonał, w tym cały Polski Sztab Armii Krajowej po wojnie.

Czerwoni nie dotrzymują żadnych umów - czekają tylko na dogodną okazję aby wbić nóż w plecy tym którym przed chwilą podali rękę na "zgodę".

Ta nasza Polska naiwność jest już słynna na całym świecie.

PS - wczoraj późnym wieczorem był program w TV Focus (wyemitowano program Sekielskiego z tvn-u)- jak czerwoni mordercy z UB rozkradli polskie złoto z NBP które było tam zdeponowane po wojnie a który to fundusz utworzyli Polacy przed wojną i w trakcie na FON (Fundusz Obrony Narodowej). Czerwoni to ku*wy i złodzieje z przewagą zdrajców i morderców.

Mylna ocena i niedoszacowanie możliwości przeciwnika to Twoja klęska na starcie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658079

Komunistów złych, zamieniamy na komunistów dobrych.

Jaki jest dobry komunista, każdy wie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1658094

Cześć

Jestem trochę zagubiony. Przeczytałem to:

Jeśli ciekawi was aplikacja Parler, można ją pobrać u nas w wersji na Androida oraz platformę iOS.

Praktycznie nie bawię się smartfonem. Chciałbym to mieć na laptopach z Windows 10. I nie znalazłem nic do zainstalowania tego na tej platformie. Tylko mnóstwo bla, bla, jak to Google Play odrzucił Parlera.

 

Pzdr

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1658055

Piszesz: parler.com i jesteś na ich platformie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1658069

Dzięki Maciej.

Już zalogowany i aktywny.

Ale pozwolę sobie na drugie pytanie - są tam regionalne zakładki? Bo Polaków nie widzę.

 

Pzdr

 

Ps. Już sobie do obserwacji odhaczyłem rodaków za pomocą - wyszukaj poland. Dodatkowo wszystkie newsy z USA. Rodaków jest mnóstwo. Kogo albo co rekomendujecie?

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1658072

przyłączyłem się do społeczeństwa Parler

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1658080

Na razie potrafię wejść i nic więcej. Nie wiem nawet, jak wpisywać swoje komentarze...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1658108

Poczekać nam przyjdzie do ponownego otwarcia Parler

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1658137

Parler zablokowany został przez Amazon

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1658096

Istnieje jeszcze inny komunikator:

gab.com

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1658074

- im więcej małych tym bardziej siła i oddziaływanie jest rozproszone.

Chodzi o to aby się nie dać podzielić a potem skłócić i osłabić.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658076

Gab został zablokowany

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1658887

Alternatywa dla Twittera, dla Facebooka już pod coraz b. zmasowanym ostrzałem. Parler został założony w 2018 roku jako wolna od cenzury alternatywa dla lewicujących kanałów. Na Parlerze założonych jest 10 mln kont, z czego 4 mln to aktywni użytkownicy. Obecny lawinowy wzrost popularności ma związkek z cenzurowaniem przez Twitter i Facebook prezydenta USA Donalda Trumpa oraz jego zwolenników. Co ciekawe, ma też coraz więsze trudności z rozpowszechnianiem: aplikacja została zablokowana przez popularny sklep Google Play, a także przez Amazon i Apple. Te ostatnie ogłosiły, że zamieszczano tam wpisy nawołujące do nienawiści. Amazon podał, na przykład, że w Parlerze 98 proc. postów wzywało do użycia przemocy. Walka o prawdę zatem trwa! Tak trzymać Bratankowie! Źródło: TVP Info

Cały wpis jest dostępny na stronie: https://www.pch24.pl/alternatywa-dla-twittera-pod-ostrzalem--parler-zablokowany-przez-amazon-i-apple,81198,i.html#ixzz6j9VEm5rO

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1658087

W USA  najbardziej demokratycznym państwie na świecie, powstaje dyktatura, zamordyzm i zamykanie ust, tym co nie chcą Bidena za prezydenta.

Lewicowe stacje CNN, Fox News Channel, NBC News i inne, oraz portale społecznościowe jak Facebook, Google, Twitter.

przypuściły zaciekłe ataki na prezydenta Trumpa i jego zwolenników, blokując wpisy prezydenta Trumpa i jego zwolenników.

W dziejach historii USA, czegoś podobnego jeszcze nie było.

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1658088

Proszę mnie skorygować.

Fox był swego czasu jedyną niekomunistyczną telewizją o zasięgu

ogólnokrajowym. Lecz ostatnio został skorumpowany i zdradził.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1658099

Nie jestem fachowcem co do TV USA.

Ale rozmawiam na skype z kuzynem z Majami i to on mi opowiadał jak Fox ostatnio pluje przeciw Trumpowi.

Ja nie mam możliwości by to zweryfikować.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1658103

Fox jest nie do poznania. Plują na Trumpa, jakby płacono od

uncji plwocin.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1658131

Przypomnijcie sobie, jak już dobrze szły sprawy w lipcu 2020, gdy

trwały przesłuchania szefów Facebook, Google, Apple, Amazon przed

Antymonopolową Komisją Śledczą Kongresu. Sporo się wówczas

napracowałem nad relacją

 

https://niepoprawni.pl/blog/maciej-krogulski/fb-petycja

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1658129

Amazon to był dotąd provider usługi dla Parler.

Czerwony pisze o tym, jak o wyciągnięciu wtyczki z kontaktu!

 

https://www.nytimes.com/2021/01/09/technology/apple-google-parler.html

 

"Amazon told Parler it would boot the company from its

web-hosting service ... Amazon's move meant that Parler's entire

platform would soon go offline unless it was able to find

a new hosting service ..."

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1658236

Probowalam od wczoraj wejsc na PARLER, zablokowane.

I tak sie nie damy

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1658394

Niemal cała zawartość serwerów platformy komunikacyjnej Parler, została wykradziona przez hakerów i zarchiwizowana. Nawet to, co użytkownicy myśleli, że wykasowali.


[link], [link]

Na 100% - nie damy się.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1658427

Parler – były serwis społecznościowy, który udostępniał usługę mikroblogowania, uruchomiony w sierpniu 2018 r. Baza użytkowników Parlera składała się w znacznej części ze zwolenników Donalda Trumpa, konserwatystów i prawicowych ekstremistów

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1658533

Teraz Parler będzie sądził się z Amazon.

Oraz szukał innego provider'a.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1658888