Żydokomuna (razem? osobno?, zazwyczaj....razem!) , bezbożne Żydy#

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Żydokomuna, zdawałoby się, że zdarta płyta, termin nieostry, a jednak mocno aktualny i grożny kojarzący mi się ze zbrodniarzami oraz ich obłędnymi ideami.

Beżbożne żydy, co rusz usiłują zdemolować świat, ustanowić nowy porządek.

Już na tym forum bodaj z dwa razy pisałem o tej kategorii "beżbożnych żydach", dla których nie ma żadnych świętości, reguł.

Ofiary się nie liczą, a to co usiłowali narzucić cywilizacji zostało okupione milionami ofiar.

Obłęd marksizmu, zamoczony w bredniach Engelsa znalazł chętnego, gotowego do realizacji niby nowego świata w zbrodniczym Leninie, Stalinie i ich kremlowskich i nie tylko popłuczynach na wielu kontynentach.

Bolszewizm, stalinizm, nazizm-hitleryzm, to jedno wspólne zbrodnicze barachło.

Niby Adolfa i jego zbrodniarzy rozliczono w Norymberdze, ale tak naprawdę Niemców nigdy za zbrodnie nie osądzono, zaś Lenina, stalina, castro i innsze zbrodnicze indywidua nigdy.
I dlatego dzisiaj nie tylko Niemcy znów są tacy bezczelni, tyle, że już nie celują do nas z armat, nie zrzucają bomb, nie katują w KL.
Mają nawą wunderwaffe, to UE i waluta euro.
Mają też rzesze volks i angedeuschów od Tuska po Sikorskiego oraz gadzinówki wydawane po polsku, którymi wynaradawiają tych, których Polska, polskość uwiera!
Mają też zgermanizowaną nadwiślańską żydokomunę, która bez oporów adoptuje nie tylko czerwono/czarną kolorystykę III Rzeszy, lecz także hitlerowskie runy, adolfowatą symbolikę.

My zaś, Polacy jakbyśmy zaniemówili, zaskoczył nas ten sojusz żydokomuny z germanizmami.
Nawet... nie golimy im głów! za tę antypolską kolaborację.

Zaś neobolszewia znajduje sobie co rusz nowych wyznawców.
Skoro nie osądzono zbrodniarzy Lenina, Stalina, Chruszczowa oraz ich zbrodniczych naśladowców, to znowu jawi się nowy łotrowski ład .

Pozorny paradoks, potomkowie Żydów, którzy niemal cudownie przetrwali niemiecki, zbrodniczy antyżydowski obłęd, w wielkiej komitywie z potomkami tych, których dziadkowie, ojcowie na skalę przemysłową poddali ludność pochodzenia żydowskiego eksterminacji na skalę przemysłową.

Michnikowi, Wielowiejskiej ( wymieniam ich jako reprezentantów współczesnej żydokomuny) nie przeszkadzają, nawiązania stylistyczne, symbolika wulgarnych "spacerów" rodem tych z czasów Hitlera, obnoszone po polskich ulicach.
Michnika, Wielowiejskiej nie razi ten klimat gwałtu, atmosfera wulgarnego motłochu, jakże bliska antyżydowskim wiecom.

Żydokomuna tak ma!

Wszak ta kategoria, ta zbiorowość, przywleczona na ruskich bagnetach po 1944r, która stanowiła nadreprezentację resortów siłowych, bezpieczeństwa po tzw wyzwoleniu, doskonale sobie zdawała sprawę, że Stalin od l. 30 przeprowadził wiele tzw czystek, mordując Żydów.
A oni mimo to weszli w ten deal, aby nad Wisłą mordować na rozkaz Stalina polskich patriotów, kwiat polskiej młodzieży oraz dobić resztkę inteligencji, która ostała się mimo wywózek, wyroków śmierci, niewolniczej pracy przez obu okupantów.

Dlaczego skupiłem się na Michniku i Wielowiejskiej? ( pod Wielowiejską można by wymiennie innych, ale herszt Michnik raczej niezatapialny-niezastąpialny!)
Otóż dlatego, że stanowią one dla mnie symboliczny jakby sublimat, szefa i szeregowego podwładnego.
Oboje zasłużeni w drańskim, zaprzańskim niszczeniu polskiej tkanki.

Michnik od lat trzydziestu demoluje umysły zdatne na zaczadzenie, gazuje je od lat.
I niestety ma sukcesy.

Niezaprzeczalnie jest dla mnie nr 1 antypolskiej, antychrześcijańskiej, antycywilizacyjnej żydokomuny.
Żydokomuny, która jakże nienawidzi Polski.
To on od dekad niszczy polską tkankę i tak już mocno osłabioną przez czas okupacji niemieckiej, potem sowieckiej, proponując zhomogenizowaną papkę, taki erzatz wyniszczający nasze społeczeństwo.
Ma w ręku grozną broń, w ostatnich latach dofinansowaną hojnie przez Sorosa, innego bezbożnego Żyda.

Soros na skalę światową, aczkolwiek ostatnio skupił się na Europie ( szczególnie zachodniej wyzutej z wartości) dokonuje demontażu cywilizacyjnego.
Michnik zaś przy nim, to taki mały żydokomunistyczny pikuś!, ale grożny.

Bezbożni Żydzi ( Marks, Engels, Lenin, Trocki, Hitler (aczkolwiek w 1/4), pozbawieni zasad, reguł wyrządzili już światu wiele zła, zawsze pierwsi od ...diabła! z arcydiabelskimi pomysłami wrogimi cywilizacji.

Dzisiaj typowy, klasyczny bezbożny Żyd!, Soros uzurpuje sobie prawo do nowego cywilizacyjnego rozdania.
Kim chce być?
Czyje idee chce realizować?
Marksa, Lenina czy Hitlera?
Jedna cholera!, kolejny grozny bezbożny Żyd, który chce władać Europą.

A na polskim gruncie Michnik, dziecko żydokomuny!, klasyczny neomarksistowski obwieś!
Bolszewicka łachudra!, też chce dokonać nowego rozdania, marzy mu się nowy ład nad Wisłą.
Śni o tym już od marca 1968, aby polskie ulice spłynęły krwią chrześcijan, głownie katolików?
Marzy mu się powtórka z Wandei?

Tak! obserwuję tego zbolszewizowanego obwiesia, od roku 1980!

I odnoszę wrażenie, że w jego chorym żydokomunistycznym umyśle tli się zamysł zrewoltowanej polskiej ulicy, aby nasz kraj spłynął krwią, dlatego w jego mediach tak podgrzewana jest atmosfera przemocy, gwałtu.
On jest mentalnie przygotowany na taki scenariusz.
A ofiary?
O nie raczej się nie martwi.
Zapewne jest nadal przekonany, że wygodne ciepełko alei róż (czy innych przyjaciół) zapewni mu takie samo bezpieczeństwo jak onegdaj, gdy udawał chorego w trakcie manifestacji pod UW!

Pomimo tego mojego kassandryczenia, wierzę w to, iż Polacy, Polska poradzą sobie i żydokomunistyczny scenariusz pisany przez tych bezbożnych Żydów nad Wisłą się nie zrealizuje.

pzdr

# bezbożne Żydy, takie określenie usłyszałem od mojego gościa, Michaela w r.1991, którego jako dyrektor Elany przyjmowałem kolacją biznesową w naszej firmowej restauracji na toruńskiej Starówce.
Michael ( starszy ode mnie z 50 l.) jako nastolatek wraz z młodszą siostrą cudem uratował się z bolszewickiego pogromu w Rosji. Na ich oczach bolszewicy wymordowali całą ich dużą żydowską rodzinę, a on z siostrą w szoku przepłynęli Dniepr! mimo iż przedtem nie ...umieli pływać. Poprzez Polskę dotarli do Niemiec, gdzie ich rodzina poradziła im, aby emigrować do Ameryki, gdyż w Niemczech też będzie grożnie dla Żydów. Bezbożnymi Żydami określał teoretykow komuny Marksa, Engelsa oraz morderców takich jak Lenin i Hitler. Twierdził, że bezbożne Żydy są zagrożeniem dla światowej cywilizacji, dla ludzkości.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Ale nie piszą i nie pokazują co się dzieje w Hiszpani jakie tam jest antysemityzm i to partia rządząca lewacka robi nagonkę na żydów.

Dzisiaj TVP pokazała jak w Hiszpani antysemityzm kwitnie i ma się coraz lepiej.  Na każdym kroku jest pisane "dobry żyd, to martwy żyd" czy "żydowscy mordercy kobiet i dzieci" A naszymi bezbożnymi żydami nie ma co się przejmować, bo to relikt przeszłości. 

Ale tacy jak Michnik, Balcerowicz, Lewandowski i inni, powinni już dawno siedzieć w więzieniu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1656498

Tak jak u Polaków zwłaszcza pod zaborem Radzieckim było trochę pijaków, tak w narodzie Żydowskim trafiło się trochę paskudnych niegodziwców. Choć to słowa powszechnie uważane za obrażliwe, z pewnością nie obrażą twórcy (lub propagatora) hasła "żydokomuna" -  pewnego zrajcy Narodu Polskiego i bardzo popularnej kiedyś gazety.

Wśród Żydów są uczciwi ludzie (sam nie znam, bo nie jestem światowy, ale znam takich którzy znają).

Powiem więcej, podobno są dzieci komuchów, którzy wyrośli na porządnych ludzi. Niestety w tym przypadku są to nieliczne wyjątki.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1656500

"To te trochę niegodziwców" budowało bramy tryumfalne dla napadającej armii czerwonej i witało kwiatami? "To te trochę" Piłsudski zamknął w obozach, aby nie mogli strzelać w plecy polskim żołnierzom broniącym Polski przed sowiecką nawałą? To te trochę obsmarowuje dzisiaj Polskę na arenie międzynarodowej aby Polskę ograbić? A gdzie jest ta "większość", która nas broni przed tymi "trochę"? A jak się ma do tego fakt, że przy ogólnej mniejszości byli większością w aparacie komunistycznego  terroru?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1656501

Zapominasz, że to Stalin rozdawał karty (+przyjaciele z Jałty i Techeranu). AKowców i Inteligencję Polską wymordował a urzędy i stanowiska obsadzał mniejszościami narodowymi. Wśród tych mniejszości najwięcej znających j. polski było żydków (nie obrażając Narodu niegdyś wybranego, czyli Żydów).

Życzę spokoju ;)

I zamiast mnie minusować, nasikałbyś na wycieraczkę sąsiadom, którzy u Ciebie głosowali na lewusa.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1656508

że w czasie rewolucji na dwudziestu najwyższych komisarzy osiemnastu było jak mówi S. Michalkiewicz z "właściwymi korzeniami"? Czy odsłuchałeś wywiadu ze Stanisławem Skalskim, który to wywiad zamieściłem nie tak dawno temu? Tak się też składa, że moi sąsiedzi głosowali na D. Trumpa i nie mam komu nasikać na wycieraczki.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1656515

Faktycznie było ich dużo a nie "trochę".

Nie wiedziałem, że 18/20, ale zgadza się to z moją intuicją po wysłuchaniu/przeczytaniu różnych materiałów.

Chciałem jednak dodać że, nie dobrze, kiedy depcze się narody (nie krytykując autora, ani Ciebie).

Wiem, że na świecie jest tendencja do przekłamywania historii, jakoby Niemcy byli równie winni zbrodni II wojny światowej jak Polacy, że Żydzi cierpieli z powodu Polaków w czasie wojny (jak wiele innych...)

Polacy są wyjątkowo pięknym narodem w stosunku do innych i nie przejawiali nienawiści do narodów i nie kolonizowali.

Trzeba się przeciwstawiać ideologiom -komunizmowi, złodziejstwu i nieuczciwości która grozi nam ze strony organizacji żydowskich i niemieckich, ale nie pakować do jednego wora całego narodu a o to łatwo.

Wyklęci - jak oni byli piękni. To nie byli ludzie, którzy żyli nienawiścią ale prawdą -egzekucje były niezwykle celne (m.in. to  odróżniało ich od komunistów).

Słuchalem wywiadu ze Skalskim który zamieściłeś na blogu Tezeusza. Skalski nazywa Różańskiego "parchem żydowskim", a dalej odpowiadając na prowokację dziennikarza z niezwykle szkodliwego brukowca mówi, że nie Żydzi go bili - oni (co gorsza -komentarz własny)- wydawali rozkazy. Słuchałem też innych wypowiedzi Skalskiego i nie zauważyłem u niego antysemityzmu (jedynie prawdę historyczną i miłość do przyjaciół).

 

Niepotrzebnie poruszyłem wątek "fizjologiczny", przepraszam.

 

No daj rękę na zgodę ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1656583

#fucklogic

nie ma to jak wybielać komunę, zwalając winę na kozła ofiarnego. to właśnie było celem dyktatur i okupantów. rozgrywanie Żydami ale i innymi mniejszościami to typowo ruska specjalizacja, nawet ich czarnosecinny antysemityzm gdy dotarł do Niemiec stał się jednym z kilku źródeł niemieckiego antysemityzmu. a robią to ci, którzy głośno krzyczą, że nie żadni naziści, tylko Niemcy- w przypadku sowietów jakoś nie mówią, że to kontynuacja Moskowii, tylko że żydzi, nie jacyś tam Rosjanie, Łotysze, Polacy...

czyli z faktu występowania nadreprezentacji danej grupy w danych strukturach ma wynikać, że cała grupa jest tą strukturą, jest winna czy cokolwiek? w takim razie należy winić też Polaków- w tamtych czasach było ich tam tylu, że zaczęto ich nazywać "bandą polską". jak rozumiem, Polska ma też odpowiadać za Czeka, ponieważ byli tam Dzierżyński i Mienżynski. Gruzini za Stalina zaś Austriacy za Hitlera. Polacy mają też odpowiadać za ZPP, PPR, PZPR, UB, SB itp. a nie jakiś tam komunizm i Moskwa, to wszystko wina Polaków tylko dlatego, że jacyś i tam występowali, tak? i to w komunie, gdzie ideowo wykluczono burżuazyjne pojęcie narodu.

 

P.S. nie było żadnej rewolucji, Polak powinien to wiedzieć, było zbrojne przejęcie władzy a następnie wojna domowa.

oto Rada Komisarzy Ludowych, pewnie same żydy, co?

https://en.wikipedia.org/wiki/Council_of_People%27s_Commissars 

zwykła prawda o nadreprezentacji nie wystarcza, koniecznie jeszcze zrobicie żydów z lenina, stalina, kołątaj czy teodorowicza?

Gratuluję też robienia z polskich bohaterów antysemitów (Skalski), tak jak Wyborcza każe, w czyim to interesie?

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1656715