Zastopować zbrojnie -spisek inwazyjny niemieckiej UE !

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza
Idee

Mamy jawnie już rozgrywany spisek tegoż wrogiego od zawsze chrześcijańskiej Europie talmudo-nazizmu dążącego od czasu tzw. Rewolucji Francuskiej do unicestwienia chrześcijańskiej Europy i wycięcia jej kulturowo religijnych korzeni na rzecz wrogiego przejęcia jej obszaru . Od czasu wspomnianej rewolucji, sponsorem  głównym służącej temu działalności był i pozostaje talmudyczny kartel banksterski a’la Rothschild i jego nowojorskie ekspozytury. Kartel który nie tylko we wspomnianym celu dotował struktury lewako-komunistyczne z przewrotem bolszewickim w Rosji , dojście Hitlera do władzy czy zbrojenia ZSRS i III Rzeszy. Po to,  by wspólnym lewackim podbojem zniszczyć narody europejskie z ich tożsamością ! Nie udało się w 1939 , więc obecnie w tymże celu uruchomiono nazistowską strukturę decyzyjną pod szyldem KC UE , oraz decyzjami brukselskiej nomenklatury rozpętano inwazję muslamistów i czarnoludów by rozsadzić masowym hiper najazdem multikulti państwa europejskie od środka.

Czas na fizyczną obronę Europy! O ile Polska dzięki rządom PiS podjęła bierną acz w miarę skuteczną ochronę własnej granicy  z będącej kacapską okupacją Białorusią , o tyle kierunek południowy , tak przez Turcję i przez morze śródziemnie pozostaje otwarty wobec rozlewającej się inwazji demograficznej kreowanej przez decyzyjnych talmudo-nazistów z Brukseli .

Tu już nie ma możliwości dalszego podążania drogą ku przepaści. Ostatecznie ważniejsza jest przynależność krajów Europy do NATO niż niemieckiej Unii Europejskiej . Czas więc by atakowane wszystkie państwa przeprowadziły przy okazji swych najbliższych wyborów referenda krajowe ws podjęcia działań zbrojnych stopujących terrorystyczny najazd  nachodżców azjato-afrykańskich . W przypadku pozytywnego wyniku referendów, państwa te będą miały społeczny glejt , na wprowadzenie militarnych działań obronnych własnych  granic –wbrew lewacko nazistowskim KC UE ,TSUE , PE i całego tego berlińsko-rotchschildowego centrum dyspozycyjnego z Brukseli.

Poza tym agresja czy tej czy innej formie , choćby masowym desantem nieznanych osobników -to agresja. Oczywista inspirowana przez Rosję i podległe jej talmudo-lewactwo . Stąd po pozytywnym dla podjęcia czynnej obrony własnego terytorium, rządom narodowym  pozostaje ***** instrukcje , wytyczne i dyrektywy UE, aby przystąpić do właściwym do danego obszaru odpowiednich działań zbrojnych i przygotowanie struktury więziennej zarówno jako campusów jak też zaadoptowanych na więzienne barki starych kontenerów (na rzecz możliwości odwózki doniemickich turystów -nach Africa ) .  

Ważniejsze jednak jest zastopowanie tej otwartej finansowanej przez interbanksterow inwazji. Czyli przechwytywanie nieznanych obcych płynących pod fałszywą banderą jednostek morskich i to  jeszcze na wodach międzynarodowych u wybrzeży Afryki . O ile odmawiają podania się kontroli zatapiać przez otwarcie ognia szybkostrzelnej broni średniokalibrowej  zarówno  w kierunku maszynowni jak i wzdłuż burt- tuż poniżej linii wodnej.  co da ich zastopowanie i powolne zatopienie jednostki. Finalnie uniemożliwi to dalsze ich eksploatowanie w celu przemytu ludzi. Za tym winno iść odmowa podjęcia załogi i pasażerów jednostki i powiadomienie otwartym radiem reszty przemytniczej bandy o możliwości wysłania własnej jednostki dla podjęcia  tonących z warunkiem powrotu do portu wyjściowego !

W przypadku poddania się kontroli dokonać abordażu aresztu obsady załogi w celu skazania i osadzenia w więzieniu za działalność dywersyjną. Zniszczyć zespół napędowy i powiadomić otwartym radiem resztę przemytniczej bandy o możliwości odebrania „towaru” wyłącznie pod warunkiem z odstawą  do portu wyjściowego.

Handlarze –lichwiarze o ile  nie odbiorą swego „żywego towaru” – to wyłącznie na tychże spadnie odpowiedzialność za śmierć ich pasażerów. Przy tym dokonać sprawdzenia i postawienia w stan oskarżenia armatora zatopionej przemytniczej jednostki- w celu obciążenia go  kosztami powrotu „turystów” do portów startowych w Afryce!   

Warto zauważyć ,że zarówno marynarka wojenna , Hiszpanii, Francji, Włoch , Grecji wraz użyciem lotnictwa i obserwacji satelitarnej mają wystarczające środki by w całości zablokować ruch żywego towaru z Afryki. Nie po to się utrzymuje siły morskie, by w chwili realnego zagrożenia danego kraju stały bezczynnie lub desantowały najeźdźców do własnego kraju !

A okręty państw Europy  zatapiając trwale kolejne jednostki talmudycznego  kartelu (choćby kolejne 10, czy nawet  20) , to jednostek kartelu już nie ubezpieczy żadne konsorcjum.  Wtedy uwzględniając także stratę osadzonych w więzieniu załóg - branża handlu ludźmi –stanie się lichwiarzom -po prostu nie opłacalna! A państwa afrykańskie pełniące role spedytorów żywego towaru do Europy finalnie sami się nim zatkają i pogrążą w problemach , że odechce im się trwale tej  bandyckiej agresywnej praktyki wobec państw Europy na następne pokolenie    

Po za tym, każda lewacka personalna tuba, czy która będzie robiła propagandowy rumor przeciw podjęciu obrony krajów Europy, powinna zostać postawiana przez własne państwo w stan oskarżenia , skazana za zdradę główną i przykładnie osadzona w miejscach trwałego odosobnienia wraz z tymi już przybyłymi nachodźcami –miejscami pracy przymusowej. Przez dziesięciolecie lub dłuższej odsiadki nauczą się chociaż jakiejś realnej pracy jedne i drugie , co się przyda gdy wrócą-do swych domostw . 

Innej drogi obrony wobec obecnego najazdu Europy inspirowane poprzez nomenklaturę brukselską Unii Europejskiej -właściwie nie widzę.

Zaś przypieczętowaniem tych działań ,winno być drugie kolejne referendum (przy okazji kolejnych wyborów ogólnokrajowych)  we wszystkich państwach członkowskich UE ws usunięcia RFN z Unii Europejskiej (o ile w ogóle ma się ta ostatnia ostać…) w celu przeprowadzenia DE.exitu

Ps. Talmudyzm ( jak np. sowietyzm)  i germanizm zawsze kooperują w celu zniszczenia chrześcijańskiej Europy – co najmniej od czasu zawarcia Układu w Rapallo.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

 Ale wobec tego co nam zagraża z najmniej obu stron, nie możemy ufać nikomu.

 Choćby stroił się w szmaty wolności i czarował snami o potędze w związkach z sąsiadami.

 Nasze strategiczne położenie to szansa i zarazem przekleństwo.

 A przymus dobrowolnego przyjmowania masy barbarii ma sprowadzić chaos, zagrożenie oraz niebezpieczeństwo. Dlatego zgadzam się w 100 procentach z Autorem.

 Oby wrogowie wreszcie zrozumieli że zawsze będziemy im stawać kością w gardle.

 https://niepoprawni.pl/blog/brian/sluga-dwoch-panow

Vote up!
11
Vote down!
0

brian

#1654447

   Ta Inwazja inspirowana przez Rosję i Niemcy szybko by się zakończyła, gdyby zaczęto rekwirować te łodzie i pontony. Dodać jeszcze parę korwet patrolowych angażując NATO i po herbacie. Niemcy niedługo będą mieli u siebie rządzącą "kolorową rasę panów", czyli zmutowanych inaczej aryjczyków.

Vote up!
9
Vote down!
-1

ronin

#1654451

 Niekoniecznie w stylu political fiction.

 Zauważmy, tzw.oświecona Jewropa pod przywództwem Jaśnie oświeconych Helmutów spod znaku czerwono brunatnej tęczy, sama popełnia samobójstwo.

 Łącznie z owymi neohitlersynami czy tam szwabenkrojtzami.

 Dla gigantycznych ponadnarodowych struktur mafijnych jest to źródło bezpiecznych dochodów- nieporównanie większych od tych z narkobiznesu.

 Sam Putler zaczął tego używać kreatywnie wraz z Łukaszką wyrywając kawałki z wielkiego tortu.

 Zwłaszcza że kraje IV Rzeszy są na własne życzenie sparaliżowane polityczną poprawnością.

 Oczywiście, łącznie z amatorami Prusakolepu.

 I teraz clou.

 Polska- dotychczas bezskutecznie atakowana z obu stron. Ujawnia się już na bezczela sojusz jak ten Ribbentrop- Mołotow. Możemy polegać na sobie i Jankesach. częściowo na przerażonych krajach ew.Trójmorza. Sami Jankesi właśnie co po potężnych ruchawkach spowodowanych przez niby prześladowanych BLM bandziorów.

A tak naprawdę...

Konflikty na tle rasowym
jako narzędzie destrukcji Stanów Zjednoczonych
w działaniach rosyjskich służb wywiadowczych

M. Wojnowski.

file:///C:/Users/xxx/Downloads/M.%20Wojnowski%20-%20POL.pdf

Czy aby dzisiejszy stan po stronie zachodniej nie jest powodowany tak naprawdę przez działania służb Stanów w ramach"czarnych akcji". By zlikwidować zagrożenie powstania brunatno tęczowo"tolerancyjnej" i rasistowskiej na zewnątrz już jawnej, paneuropejskiej IV Rzeszy.

Zauważmy. Właściwie wszystkie kartele narkotykowe nie są tajemnicą. Oficjalnie tylko przepisy prawa powstrzymują np.grupy specjalne samolotów i dronów stealth przed rajdami powietrznymi

równającymi z ziemią całe wsie i mniejsze miasteczka narkotykowych baronów. Na pewno mają też wiedzę na temat"kanalarzy" od flotylli łodzi i zardzewiałych kutrów.

 Przecież można doszczętnie spalić w podobnych rajdach porty oraz miejscowości będące miejscami eksportu inżynierów oraz lekarzy. Bez protestów jakichś tam Amnesty International z teczkami pełnymi gotówki.

 Dlaczego tego nie robią? Bo rozsadzanie Jewroczwartej Rzeszy jest świetnym środkiem na zniszczenie jej od środka. Zanim zdoła się zorganizować i uzbroić przeciw nam.

 Tymczasem mamy czas na uzbrojenie się po zęby. Nawet na wzór i z pomocą izraelskich doradców. Tak że może być nawet konieczne zrobienie z Polski zmilitaryzowanego ale bezpiecznego kraju dobrobytu. gdzie będą uciekać nie przegniłe Prawdziwe Elity Europy.

 Nie czwartej rzeszy. Dla tych ciemnoskórych którzy zdobędą zezwolenia na pracę, miejsce gdzie nikt nie będzie latać za nimi z pałami. Bo nawet Narodowcy zobaczą: niech zasuwają na nasz dobrobyt a potem wracają. Poza tym"ktoś może ich

 Nawet będziemy tolerować pozostających jeśli złożą po odpowiednim przygotowaniu, sprawdzeniu lojalności  i stażu, Deklarację Polaka.

 Czy można sobie wtedy wyobrazić polskich kiboli po meczu np.Legii na piwie?

 A jakaś 1/4 nie będzie miała białego koloru skóry? Część po wygranej może nawet mówić z zadowoleniem: Allahu Akbar. Nasi Wygrali!!! I pociągnąć sziszę lub piwo. Albo na zmianę.

 Jeśli nie damy się otumanić i sprzedać jurgieltnikom, możliwe. Bardzo.

 

 

Vote up!
10
Vote down!
0

brian

#1654452

W miniony weekend rodzinnie pojechaliśmy odwiedzić wujka w Niemczech. Oprócz rodzinnego goszczenia się, pojechaliśmy zwiedzić (nawiedzić) katedrę w Kolonii. Obiekt majestatyczny, przeogromny i przebogaty. Ale nie o tym. Młodzież pobiegła zwiedzać okolicę, a ja z wujkiem usiedliśmy sobie na murku w cieniu (upał tego dnia był nieznośny) i pogrążyliśmy się w rozmowie. A wokół nas przetaczały się tłumy ludzi. Ludzi wszystkich ras i kolorów skóry. Od turbanów po chusty i burki. Takie są dzisiaj Niemcy. 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1654453

Podobną koncepcję zawierającą się w jednym zdaniu "topić", wyraził już w 2015 roku śp. profesor Bogusław Wolniewicz, za co został przerobiony przez mendia na marmoladę. A i tutaj na tym portalu, możesz autorze, za tak radykalne poglądy, zostać zredukowany przez pewne persony do roli opornika z 45 roku i epoki Gierka.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1654454

W domu- tradycje antysystemowe. Ojciec w SW. Dziadek- przedwojenny przemytnik, niezły"wiracha". Drugi choć z nobilitowanych, przeżył piekło właściwie porwany na służbę w Krasnoj Armii. Przeżył. W życiu by się nie spodziewał że może tyle znieść.

Ja, po ciężkiej traumie poprzedzonej kilkuletnim zastraszaniem- a byłem sam. 

Teraz wiem. Tylko czynny opór. I działanie.

 I cóż z tego? Nie tylko sobie skrobię na dwóch forach.

 Z moich przejść można poskładać wredny thriller.

 Tak że Panie Autorze, jest nas najmniej dwóch.

 Tylko antysystemowość może coś zmienić w megachlewie.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

brian

#1654469

Powiedziano już wielokrotnie zło dobrem zwyciężaj, ale to DOBRO nie dla wszystkich znaczy to samo. Dobro dla jednych jest dobre, a dla innych odwrotnie złe. W każdym przypadku trzeba być bardzo rozważnym. Kiedy wrogie ataki są bezwzględne i bezkompromisowe, to  pozostają do obrony tylko radykalne i skuteczne działania. Autor proponuje konkretne rozwiązania. Trudno się z nim nie zgadzać. Istotne jest jednak, aby zło "powstrzymywać" w zarodku.

Vote up!
7
Vote down!
0

RAK

#1654456

Niestety, przytoczę słowa pewnej szeptuchy.

(Kto to, można wyguglować)

 

Wyświadczysz Dobro Złemu-  wróci  Złem.

Wyświadczysz Dobro Dobremu-  wróci Dobrem a czasem i Złem.

(Jak w żydowskim: nie wybaczę ci tego dobrego, co mi uczyniłeś.)

Wyświadczysz Dobro zwierzęciu- zawsze wróci Dobrem.

 

Poza tym jest jedna pułapka w którą wiele razy wpadłem.

Wyświadczyłem komuś Dobro- uznał że to z powodu mej słabości lub tego że się go boję.

I dlatego skorzystał ze zdradzieckiej okazji.

Naiwność? A może Polskość?

Stąd moja dzisiejsza postawa: Nie ufaj Nikomu.

Może mieć nóż za plecami.

Dlatego: ci vis pacem...

Vote up!
1
Vote down!
0

brian

#1654478

Do  sygnalista ksywa "opornik 45"., jak jego komentarz -to nie była groźba -niech profilaktycznie  komentator "opornik " się   odwali od komentowania moich postów , lub komentuje na trzeźwo! 

Vote up!
2
Vote down!
0

E.Kościesza

#1654468