Następna reklamowa kampania nienawiści - "PZU bez babci"

Obrazek użytkownika PLK
Gospodarka

Niech agencje reklamowe wiedzą że my WIEMY!

Nie uszły naszej (blogerów) uwadze ich kolejne kampanie nienawiści prowadzone wobec polskiego społeczeństwa pod płaszczykiem zwykłych kampanii reklamowych.

Zaczęło się od przedrzeźniania śp. prezydenta Kaczyńskiego przez byłego aktora dla ING banku, po zbrodni 10 IV 10 był szyderczy "zimny Lech"  oraz bezczelny ruski, Kaszpirowski (Netia) nadawany długimi miesiącami (chyba do świąt) ze swoim ohydnym ruskim odliczaniem, które było niczym innym niż pluciem w twarz Polakom. Były i są też bardziej subtelne, jak spełnienie obietnicy z hasła wyborczego partii rządzącej ("By żyło się lepiej!") przez Visę sloganem: "Żyję się lepiej!". I to na pewno nie wszystkie, ale na pewno najohydniejsze reklamowe kampanie nienawiści.

W tym gronie najnowsza kampania PZU, o nazwie "bez babci", może wydawać się wręcz niewinna, w końcu szerzy ona "tylko" nienawiść i pogardę do osób starszych. Radzę się zapoznać kto jeszcze nie widział, a można się napotkać na nią w TV jak i w necie. Oczywiście nie przypadkowo ta kampania wpisuje się w słynne platformerskie hasło z ostatniej kampanii wyborczej "zabierz babci dowód!", w końcu wybory tuż tuż i młodych wykształconych należy zawczasu wprowadzić w odpowiedni nastrój.

Nawiasem mówiąc zastanawiam się czy wszystkie firmy a szczególnie ich zagraniczne centrale, zdają sobie z tego sprawę że ich kosztem uprawia się w Polsce pod płaszczykiem zwykłej reklamy polityczną kampanie nienawiści? Podejrzewam że taka Visa n.p. może nie wiedzieć. W sposób oczywisty jest to przecież działanie na szkodę firmy. Bądź co bądź obraża się ca. 30% społeczeństwa.

W każdym razie MY WIEMY!

 

http://youtu.be/nwRjxUETx4k

http://bezbabci.pzu.pl/

http://www.visa.pl/pl/zlota_strefa/reklama_telewizyjna.aspx

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Reklama działa jeśli autor traktuje odbiorcę jak idiotę. Nowi właściciele Polski nie mają tu żadnych oporów. Reklama i szkolenia to najprostsze sposoby legalnego przepływu lewych pieniędzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#165446

Reklama PZU musi się wpisywać w kampanię wyborczą. Przecież to platforma POsłała swojego człowieka na odcinek ubezpieczeniowy dając mu jednocześnie dziesięciokrotną POdwyżkę pensji POprzednio wynoszącą 17tys zł/m-c. Za takie PObory można śmiało doprowadzić PZU do ruiny zwalniając tysiące pracowników i zamykając oddziały w mniejszych miejscowościach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#165489

jednak P0 potrafi jak chce. Zawsze mówiłem że Tusk świetnie działa.

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#165504