Dzieło Trockiego (niestety) żyje i zwycięża

Obrazek użytkownika glowiak
Świat

Można się zdziwić, po co taki dziwny tytuł, rodem wycięty z powojennej komuszej propagandy.

Otóż jest to przerobiony na modłę czasów obecnych tekst z plakatu "Dzieło Stalina żyje i zwycięża".

I tak, Stalina to wszyscy znają, przynajmniej w Polsce, bo na zachodzie to może nawet nie. Ale czy ktoś słyszał o Trockim? Tym Goldsteinie świata rzeczywistego, wygnanym z ZSRS i otrutym na rozkaz tegoż Stalina?

"A co to ma do rzeczy!? To jest strona o polityce, nie o historyi!"

No właśnie do obecnej sytuacyi ma bardzo dużo.

Ale zacznijmy od początku: po śmierci Lenina były u komuchów dwa główne stronnictwa:

  • stronnictwo "państwowe" Stalina, dążące do szerzenia komunizmu na bagnetach czerwonoarmistów
  • stronnictwo "internacyonalistyczne" Trockiego, dążące do rozpętania komunistycznych rewolucyj na całym świecie, w taki sposób jak to zrobili w rosyi.

I ostatecznie wygrali ci pierwsi, a Trocki został wygnany i potem zamordowany, zaś sawietskij sajuz podbijał kolejne kraje.

Jednak stalinizm przeminął, i obecnie istnieje już tylko w rosyi jako tzw "neo-stalinizm" lub "putinizm" (Chiny i Wietnam to raczej oligarchie niż prawdziwe państwa komunistyczne).

Jednak w latach 60 XX wieku trockiści rozpoczęli tzw "marsz przez instytycye", mający polegać na tym, że bez bagnetów armii czerwonej, lecz od środka przejmą kontrolę nad światem.

Typowy lumpenliberał odpowiedziałby na to, a także na inne prawdy, jak o zawartości talmudu, że to jakaś teoria spiskowa.

Jednak nie należy zapominać czwartego, ukrytego motta Ministerstwa Prawdy: Prawda to Fałsz. Każdy ustrój totalitarny fałszuje rzeczywistość, a ten akurat nazywa ludzi głoszących prawdę "zwolennikami teoryj spiskowych".

A jest to o tyle niebezpieczne, że to jest zrównywanie nas z prawdziwymi zwolennikami teoryj spiskowych (np płaskoziemcami).

Wracając do "marszu", gołym okiem da się to zauważyć, zauważyć rezultaty tego - miliarderzy otwarcie mówią, że nie chcą kapitalizmu, papież nazywający ruskich carów świętymi, czy w ogóle jewrasajuz stawiający pomniki Marksa gdzie się tylko da.

Co nie znaczy, że trockizm jest bezbolesny. Jak na komunizm przystało, jest niemalże całkowita kontrola informacyj, a nad "dobrymi wyborami ludu" czuwają różne "międzynarodowe" niewybierane przez nikogo instytucye jak KE. A niekiedy można też zabijać przeciwników politycznych - w Kanadzie (ros. Народая Республика Канада) jak ktoś przeciw jedynemu słusznemu ustrojowi protestuje, to mu zablokują konto bankowe (a chcą wyeliminować gotówkę!), i poddadzą przymusowej eutanazyi (ros. евтаназия) z powodu biedy (naprawdę, w Narodnoj Respublikie Kanada tak można!)!

Konkludując, idą straszne czasy, także w Polsce, bo po władzę idą ludzie, co na lodówkach mają pocztówki z Mao.

A najgorsze jest to, że większość ludzi nie widzi tego nowego komunizmu, i wciąż myśli, że tam jest demokracya.

 

obrazek: ]]>https://gloria.tv/post/bDaPTHhmLtzy1dHXAPr462LcW]]> (przemielony przez kilka kompresorów, by się zmieściło)

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (7 głosów)

Komentarze

Znalazłem to złoto.

źródło: https://wpolityce.pl/swiat/660156-pochwala-imperium-rosyjskiego-w-ustach-franciszka

Nie pochwalam tak ostrych słów, ale sens jest słuszny.

Vote up!
5
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1654071

20 sierpnia 1940 został zamordowany na rozkaz Stalina w miejscu swego zamieszkania – w willi w Coyoacán (w mieście Meksyk) przez agenta NKWD Ramóna Mercadera.

Mercader uderzył z zaskoczenia czekanem w tył głowy Trockiego, który pracował wówczas przy biurku nad biografią Stalina

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1654083

Dziękuję za korektę, pomyliłem się.

Vote up!
6
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1654092

Rzecz nie do wiary. Nigdy bym nie uwierzył, gdyby nie powiedział o tym mój syn, który właśnie wrócił z wakacji w Kanadzie. Syn (wraz z rodziną) zatrzymał się u swojej szwagierki - Polki mieszkającej w Toronto. Szwagierka jako aktywistka chciała kandydować do jakiegoś komitetu osiedlowego. Okazało się, że jako biała, w głosowaniu ma tylko pół głosu !!
Całym głosem dysponują tylko kolorowi! 

Vote up!
3
Vote down!
0

Leopold

#1654161

Biała kobieta nie jest jeszcze w najgorszym położeniu w Kanadzie, ma przynajmniej pół głosu. A co ma powiedzięć biały mężczyzna, do tego heteroseksualny, któremu nie przysługuje tam nawet jedna czwarta głosu.

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1654167