ZWIERZCHNOŚĆ

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

3 filary bezpieczeństwa

 
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (15 głosów)

Komentarze

A czy takim czwartym filarem bezpieczeństwa dla Polski nie powinna być Grupa Wyszehradzka?

Należy otwarcie postawić pytanie czy w równym stopniu co na sojusz z USA nie powinniśmy stawiać na zacieśnienie współpracy z Grupą Wyszehradzką! 

Vote up!
7
Vote down!
0

Kamil Olszówka

#1651992

Ten pedalski fotmontaż -to ewidenta kacapska/szwabsaka  kpina z Narodu Polskiego!

Dlaczego? Ta dwukadencyjna już obłuda – jako nr 1 „A. Duda” !

Do  szwabów czy kacapskich khazarow w PL z oczywistej ich etnicznej podległości pod FSB (jak np. tw. tygrysek PZSL  i jego druga  banda od SLD –KGB ) ,czy BND (hitlerowskie pomioty z bandy „ryżego gaulaitera”-   do   tych pomiotów nie odnoszę. Ale z naszej nacji (przynajmniej deklaratywnie)- PAD to pierwszy ze współczesnych intelektualnych zakłamańców–znany z aktorskiego krasomówstwa i idących temu wbrew -swych zdradzieckich prezydenckich vet. Czyli anypolska obłuda –a figurująca już dwukadencyjnie „Duda” !

Notabene skutecznością utrwalania PRL na tym urzędzie i choć w gadce przebija zarówno tow. Olka i tożsamości komoruskiej tw. Bronisława z Budy Ruskiej! Ale ten  „PAD” choć gada , gada i gada niczym jakaś gwiazda w hollywódzkim filmie - tylko z tego gadania nic się nie układa ! I już się nie ułoży. Menda to menda , bohater to bohater , świnia to świnia, kolaborant to kolaborant ! Duda to reżimowa kacapska obłuda. I Bohaterem Polski –za to, co choćby zawetował -nigdy bohaterem Polaków-tak jak polityczne kacaskie  cwele:  "Bolek"  "Olek " czy  "Bronek " takim jak oni  owi  -już zawsze będzie ! Jako wyłącznie    gadacz,  tow. PAD czyli A. Duda -totalna obłuda ! 

 

Vote up!
3
Vote down!
-3

E.Kościesza

#1651994

Kwestia druga do rozwiązania –to zadeklarowna oficjalnie tożsamość choćby etatowa tow. Dobosza (czemu akurat „dobosza”,  a  nie np. tow. „Grafika” czy też „Pedała”?! –a najlepiej by pasowało tow.  „sokuzburaka” jako prowokatora –autora stałych  onych rasistowskich graficznych antypolskich chorych inicjacji i insynuacji. Ale ten sokzburaka –vel Dobosz -jak oceniam subiektywnie  z połączeń użytych symboli jest edukacyjnym pomiotem kierunków UW, SGPIS, (choć nie koniecznie ukończonych) tych zaplutych kacapskich wychodków z szkół z lewobrzeżnego khazarskiego obszaru stołecznego. Ale  pewnie zasiada na etacie kacapskiego  urzędnika   m.st. Warszawa!... Zgadza się tow. "Dobosz" !? 

Vote up!
3
Vote down!
-3

E.Kościesza

#1651996

Ot, już nie wierzyłem , ale mimo straszenia przez żydawkę-tę kacapską warszafkę i też potomków folksdojczy - PAD wreszcie podpisując się 29 maja br. pod ustawą ws zbadania kacapskich układów w PL, po blisko 8 latach stanął wreszcie na właściwym mu stanowisku. I to jawnie podany represyjnemu medialnemu  mobingowi przez komuchowo-warszafkowe duopolizowane ośrodki masowego przekazu. Te  prezentujące wielopokoleniowe sitwy etniczne i ich zagranicznych sponsorów FSB/BND. Ale może tym protestem wobec warszafkowych sitw- znalazł swą właściwą drogę?  Lepiej późno , niż -za późno, lub co gorsza , gdyby wcale! Brawo ,za wreszcie godną wobec swych wyborców i piastowanego stanowiska-ale jeden „bocian jeszcze wiosny wolności nie czyni” - co zrobi dalej. I którą drogę finalnie obierze , to się jeszcze do końca tej jego 2- giej "kadencji", dopiero okaże …czy np nie zapoczątkuje swej pierwszej, tej  już po reaktywacji właściwej ,tej od zawsze polskiej RP!  Ma jeszcze dwa lata by się wykazać przynajmniej na prawdziwego polskiego polityka mogącego reaktywować faktyczny stan Niepodległości i prawny  już tej prawdziwej RP!

Jak tym szlakiem PAD pójdzie, to   z od dworca cenralnego,będę się kulał do bramy by przy niej złożyć  Mu przeproszenie za niezrozumienie intencji ....Na dziś zawieszam swą niewiarę i przepraszam za nadmierną, jego negatywną oceną ! 

Vote up!
1
Vote down!
0

E.Kościesza

#1652077