Tusk to „trefny towar”.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Tusk to „trefny towar”.

Wydaje się, że Tusk jest „Koniem Trojańskim” wprowadzony albo przez Niemców, albo przez Rosjan, a być może po społu do tego by „rozwalić” dotychczas rządzący w Polsce konserwatywny rząd.

Wygląda na to, że Tusk tańczy kazaczoka jak mu zagrają Rosjanie lub Niemcy zwłaszcza ci z południa gdy mu zagrają zweifacher.

Być może zarówno Niemcy, jak i Rosjanie , mają „trzymanie” na Tuska. Jak szeptają,  Niemcy mają papiery na nijakiego agenta Stasi o pseudonimie „Oskar”, którym może być Tusk.

Ponadto matka Tuska była Niemką , jak babka i prababka o nazwisku Liebke, która w domu posługiwała się językiem niemieckim i do1945 nie znała j. polskiego.

To być może matka Tuska zaszczepiła Donaldowi miłość do Niemiec i Niemców.

Z kolei Rosjanie mają trzymanie na Tuska, a papiery na niego są na Łubiance ale również nagrania z tym co Tusk obiecywał Putinowi.

Domniemam, że decyzja o „zlikwidowaniu” Prezydenta Kaczyńskiego zapadła w czasie rozmowy Putina z Tuskiem na molo w Sopocie,

Później umawiające się strony czekały na okazję, która nadarzyła się 10 kwietnia 2010 r.

Wszystko układało się jak po maśle, do czasu, gdy kelnerzy z lokalu „Sowa i przyjaciele” nagrali ten „kwiat” PO i Tusk , który jeszcze w lipcu mówił, że nie ma dla niego większego zaszczytu niż być premierem Polski, jak zaczęło się robić gorąco, bryknął  pod kieckę Makreli, żeby się schowa u  muti

Na swojego następcę wyznaczył specjalistkę od dinozaurów i to była tragedia dla Polski.

Tusk przez dwie kadencje pełnił funkcję , „Króla Ewropy” pierwszą z nominacji Polski, drugą a jakże  Makrela wystawiła swojego rodaka Tuska.

Po zakończeniu swoich kadencji, przez pewien czas pełnił funkcje szefa EPL, później został wysłany  do Polski w celu „odbicia” jej z rąk PiS. Niestety dla niego a stety dla Polski jego „czar” prysnął.

Zaciśnięta pięść, wilcze oczy, i kłamstwa sypiące się z ust Tuska, niczym z rękawa, kłamstw, które bardzo łatwo zweryfikować,  spowodowało to, że PO nie przekroczyło 30% poparcia a w ostatnich sondażach wręcz spada.

Jeżeli do tego dodamy działania prokuratury belgijskiej, które zajęły komputery i nośniki EPL włącznie z czasem gdy Tusk był na jej czele, spowodowały to, że nawet jego protektorzy  zaczęli go unikać a w samej PO mówi się, żeby powtórzyć manewr z Kidawą-Błońską i zastąpić Tuska synem TW Justyna

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)

Komentarze

Gdyby nas rus napadł, to lokaj i jego KOledzy by rzucali kwiaty pod ruskie tanki.

Vote up!
6
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1651316

Albo bramy powitalne jak to robili żydzi witające Niemców.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1651359

Krótko, zwięźle i celnie. Niech Pan zobaczy jak z dnia na dzień D. Tusk jest coraz bardziej sfrustrowany. Ale nie mam zamiaru mu współczuć bo to antypolski element i niemal wrzód na Polsce, który należałoby wycisnąć jak najszybciej. 

Pzdr

Vote up!
6
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1651319

Jego sfrustrowanie mam w głębokim poważaniu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1651360

Tusku ,to osobnik winny odpowiedzieć głową za wielokrotną zdradę główną. I to  w wielu płaszczyznach od kolaboracji w obalaniu Rządu premiera Olszewskiego , destrukcji kluczowych dziedzin przemysłu i gospodarki , unicestwiania potencjału militarnego Polski (ograniczonego ilością i objętością do warszafkowego "Stadionu Narodowego")  , wreszcie współudziału w Zamachu Smoleńskim (samo rozdzielenie wizyt do Katynia na dwa loty o różnych datach -jest dowodem współudziału w zbrodni, samym w sobie! O dalszej działalności rządowego krycia tej zbrodni dopominając ).

Za wszystkie wymienione jak też tylko za samo to ostatnie, należy się KS  (czyli tzw. czapa) i nic więcej !

Nawet jeżeli POpierdojcze i chazaro-komuchy jakowymś przekrętem idącym „z zagranicy” przejmą władzę nad Polską –to wtedy  już zgodnie z tym faktycznym polskim (a nie jakimś peerelo-szwabo-unijnym ukazodastwem ) prawem (czyli wg. KK RP z 1932 r) należy zaocznie uzasadnić i wydać wyrok za zdradę główną i wykonać przez dowolnego ochotnika  mającego uzasadniony wyrok w kieszeni. Jak to wobec takich renegatów już praktykowano- wobec braku legalnych możliwości egzekucji prawa wobec zdrajców! Obecnie również,   a jego wykonanie choćby na ulicy Berlina czy Brukseli, czy gdziekolwiek, gdy pojawi się możliwość … legalnie wg historycznie polskiego prawa i zwyczaju się należy! A obecnie, aby wymierzyć należny "ks"  nie ma nawet potrzeby, by bezpośrednio podejść do delikwenta, aby się aż tak poświęcać, jak onegdaj dla Ojczyzny przeprowadzali wyroki  żołnierze Kedyw AK RP! 

P.S.

Osobnik ten funkcjonuje nadal nie tylko na wolności, ale w najlepsze panoszy się w polityce krajowej jako niemiecki dywersant. A to  m.in. dzięki kacapskiego nadania wielopokoleniowej prokurwaturze. Prokuraturze ,  która mogąc ścigać przez każdego prokuratora -każdego Polaka- za byle kradzież batonika w niemieckim Lidlu – to przez 13 lat od zamachu nie raczyła przeprowadzić prostego śledztwa (sprawa rozdzielenia lotów i przekazania decyzją rządową dowodów potencjalnemu wykonawcy zamachu), ani postawić ryżemu folksdojczowi oczywistych zarzutów i posadzić w kolesia w areszcie, aby już "nie mataczył" ws. Zamachu 10.04.10. Taka to ta „polska” prokuratura nie tylko 3-ciej RP ,ale nawet za tej rzekomo IV- tej RP,-już  pod zarządem tow. min. Ziobry.

Vote up!
4
Vote down!
0

E.Kościesza

#1651322

Ostro i być może za ostro, ale trafnie. Ja jednak skazałbym D. Tuska na wygnanie do Lasów Amazonii...

Pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1651326

Zgoda

Vote up!
0
Vote down!
0
#1651361

Stety, czy niestety, nie mamy w dyspozycji Puszczy Amazońskiej . Mamy za to polskie prawo!  Tymczasowo co prawda odwieszone na kołek przez sowieckich okupantów i ich potomków, ale nadal własne i prawomocne, tak jak Konstytucja RP z 1935 roku, oraz kk z 1932 roku. I żadni zagranicznego pochodzenia  uzurpatorzy, czy prokuratorzy aspirujący  do władzy na Polakami- czy przez Kacapów czy Niemców - nie zmieniły i nie zmienią legalnie tego stanu rzeczy!

Vote up!
5
Vote down!
0

E.Kościesza

#1651328