«CAŁKOWITY ROZKŁAD PAŃSTWA»

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

*

Program Platformy Obywatelskiej, razem z totalną opozycją to tylko trzy słowa: «CAŁKOWITY ROZKŁAD PAŃSTWA». Taki mają cel. I więcej nic. 

Dnia 5 sierpnia 1772 Rosja, Prusy i Austria podpisały w Petersburgu traktaty rozbiorowe dotyczące podziału ziem Rzeczypospolitej, podając jako powód swoich działań «]]>całkowity rozkład państwa]]>».

Przez kilkadziesiąt lat rosyjskie i nie tylko rosyjskie służby robiły wtedy wszystko i wszystkimi metodami, by doprowadzić do «całkowitego rozkładu państwa polskiego». Nie jest przypadkiem, że cała współczesna totalitarna opozycja, zwana totalną, reprezentując interesy starego komunistycznego reżimu, realizuje ten sam program doprowadzenia do «całkowitego rozkładu państwa polskiego». 

Taki jest program Donalda Tuska i całego zbiorowiska partii i partyjek totalnej opozycji. Ostatnia brutalna napaść na księcia niezłomnego Kardynała Adama Stefana Sapiehę i na Jana Pawła II jest jedynie przykładem, jednym z wielu działań, gier operacyjnych i kampanii wojennych, których celem jest doprowadzenie do totalnego «rozkładu państwa polskiego». 

Zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki, zbrodnia smoleńskiego zamachu 10 kwietnia 2010 roku, to tylko bardziej drastyczne przypadki tej samej wojny przeciwko Polakom, przeciwko Polsce. Do tej samej kategori niszczących nasze państwo programów należą takie dramaty jak rabunkowa gospodarka, bezczelna grabież finansowa, niszczenie wielu polskich przemysłów, na przykład stoczniowego, hutniczego, żeglugi morskiej i śródlądowej i wielu innych gałęzi gospodarki albo zaoranych albo wyprzedanych za bezdurno. To nie tylko polityka wstydu.To nie tylko walka z Kościołem Katolickim. To nie tylko walka o totalitarny porządek prawny.

Wszystkie upiorne starania starego komunistycznego «ancien régime» wykorzystują wszelkie dostępne środki, by zniszczyć Polskę, zniszczyć wszystko co polskie, zniszczyć polską kulturę i wreszczie zamordować wszystko co dobre i piękne w Polsce. 

Dlatego wszelkie paskudne draństwo zdemoralizowanych elit, cały program ich zawiera się w jednym słowie j***ć, w którym skupiona jest cała nienawiść i pogarda do wszystkich naszych najpiękniejszych aspiracji. Nienawiść do Jana Pawła II i chęć zniszczenia pamięci o jego najwspanialszych osiągnięciach jest tylko jednym z przejawów kultury j**ania wszystkiego co w Polsce wspaniałe. Political sex working.

]]>https://www.youtube.com/watch?v=mD5D0QItzZc]]>

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

(Rejtan – Upadek Polski – obraz Jana Matejki z 1866 przedstawiający protest Tadeusza Reytana przeciwko I rozbiorowi Polski na Sejmie Rozbiorowym, fot. Getty Images)

«W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie.
Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie
»
Adam Jerzy Czartoryski (1770 - 1861)

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1650822

Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez mafijną UE i rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

  • Mafiozi z PO i zbrodnicze mafie w PL, UE i w Niemczech - opłacające antypolską propagandę chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski i Polaków.

  Ponadto, w UE i Niemczech jest wielu agentów rosyjskich zbrodniarzy oraz agentów wpływu działających pośrednio na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są także osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem - była traktowana jak normalny partner.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650824

Zastanawiałem się nad "trójkątną alternatywą" reguły wyboru definiującej zachowanie totalitarnej opozycji dążącej do «całkowitego rozkładu państwa polskiego». Miałem na przykład wątpliwość tkwiącą w jednej z krawędzi tego trójkąta: - Czy motywem opozycyjnych decyzji jest rozum, czy głupota?

Usłyszałem dzisiaj głos jednego z tych opozycjonistów, który w programie TVP Info, po usłyszeniu informacji o bardzo dobrych i konkretnych działaniach NBP w dziedzinie polityki monetarnej oraz jej realnych skutkach podnoszących bezpieczeństwo polskiej waluty i jakość równowagi polskiej gospodarki - to wtedy ten opozycjonista zaatakował prezesa NBP, który rzekomo obiecał, że inflacja spowodowana przez PIS będzie malała, a w rzeczywistości rośnie. I wniosek tego opozycjonisty jest prosty - Adam Glapiński kłamał, jest kłamcą. A to, co powiedział wcześniej jest dowodem tego kłamstwa. I wtedy upewniłem się co do prawdziwości mojej hipotezy o tym, że w stanowisku totalitarnej opozycji nie istnieje żadna alternatywa między zdradą, rozumem i głupotą ponieważ to jest koniunkcja.

Naturalną cechą totalitarnej opozycji jest równocześnie zdrada i rozum i głupota.

Zdrada i rozum dlatego, że zdrada następuje świadomie i jest motywowana rozumnym wyrachowaniem, uzasadnionym przekonaniem, że zdrada polskiej racji stanu się temu opozycjoniście po prostu opłaca i przynosi konkretne korzyści. Zdrada jest interesem.

Rozum i głupota dlatego, że ten konkretny totalitarny opozycjonista świetnie wie i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że uczestniczy w grze operacyjnej organizowanej przez wrogie Polsce siły, które w swoim działaniu nie liczą się z prawdą oraz żadnym stanem faktycznym. Kłamstwo, dezinformacja, dyfamacja, zniewaga czy insynuacja są oczywistymi narzędziami polityki informacyjnej totalitarnej opozycji. Dlatego posługiwanie się głupimi argumentami jest oczywistym środkiem działania tego opozycjonisty, który wie że głupota jest dobrą amunicją w wojnie o «całkowity rozkład państwa polskiego».

Głupota i zdrada dlatego, że zdrada posługuje się głupotą jako narzędziem dezinformacji i dlatego nie istnieje wybór pomiędzy rozumem a głupotą ponieważ rozumny wróg Polski posługuje się głupotą w celu zniszczenia Polski.

I podsumowanie:
Otóż głupota stosowanych przez totalitarną opozycją argumentów nie ma nic wspólnego z jej kompetencjami. Po prostu brak kompetencji ułatwia wiarygodne posługiwanie się kłamstwem. Gdy komunista, czyli totalitarny opozycjonista nie rozumie tego co mówi, ani tego na co pluje, to wtedy nie ma żadnych problemów etycznych z opowiadaniem bzdur ani upokarzającym pluciem na Polskę i jej interes Narodowy. Dlatego totalitarna opozycja tak chętnie posługuje się absurdalnie niekompetentnymi politykami. 

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1650846