Niemcy apelują o aborcję w Polsce - krzyżacka, hitlerowska buta. Do ataków na Polskę namawia wiceszefowa bundestagu

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Niemcy. Są przesłanki, że niemieckie władze podjudzają protest przeciwko Polsce. W Berlinie maszkarony urządzają haniebny protest pod domem Andrzeja i Julii Przyłębskich. Andrzej Przyłębski od 2016 roku jest ambasadorem RP w Berlinie.

Wulgarny protest organizowany jest również pod polską ambasadą. 

Przy cichym poparciu niemieckiej policji w Berlinie odbywa się niszczenie mienia należącego do RP, m.in. malowanie proaborcyjnych haseł na terenie, na którym planowano umieścić polską ambasadę. 

Asia Schnitzer „Dziewuchy Berlin”:

Dziewczyny, my wiemy, że to nie Wy, ale może zaproponujemy pomoc w usunięciu tego grafitti. Zobaczcie jak Berlinska Policja podchodzi do naszych protestów, naprawdę powinniśmy być za to wdzięczni. Ja też chętnie mogę iść i spróbować to zmyć, żeby nie było

W protest zaangażowana jest niemiecka policja, czytaj: niemieckie władze:

Kornelia Watrowicz „Dziewuchy Berlin”:

Z wizytą u państwa Przyłębskich. Widoczne na zdjęciach barierki przygotowane są na dzisiejszy wieczór, na OFICJALNIE ZGŁOSZONĄ demonstrację. Nawet policjanci grzecznie i uprzejmie poinformowali nas, żebyśmy przyszli o godz. 19

"Berlin jest miastem wspaniale kosmopolitycznym o silnej lokalnej tożsamości" – piszą na swojej facebookowej stornie „Dziewuchy Berlin”. Tymczasem powinny być oskarżone o korzystanie z nazistowskiej symboliki.

Swoją drogą, to albo Berlin jest kosmopolityczny, albo ma lokalną tożsamość. Czy sięga ona czasów III Rzeszy?

Komentarz:

Znowu ci butni Niemcy. Przyzwolenie policji daje racjonalne przesłanki, że władze Niemiec podjudzają protest przeciwko Polsce i polskiemu ambasadorowi i chcą, podobnie jak za Hitlera, wprowadzić nieskrępowaną aborcję w Polsce.

Niech te osoby zajmą się swoją niemiecką ojczyzną. Dlaczego Niemki chcą aportować polskie dzieci? To jasne. Taka jest ich antypolska natura:

22 lipca 1942 roku Adolf Hitler o aborcji w Polsce:

„W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji”. Hitler groził także: „Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych”.

"9 marca 1943 roku Hitler zalegalizował aborcję w nieograniczonym zakresie na terenach okupowanej Polski".

Wara wam Niemcy od polskich dzieci! Znowu chcecie się brać za mordowanie Polaków. Dobrze wiemy, że chodzi wam o powszechną aborcję na życzenie.

Chcecie też usłużnej wam władzy w Polsce. Bezczelni podli łajdacy. Taka jest wasza dewiacyjna natura.

 

Dopisek:

Protesty podkręcane przez polskojęzyczne media, wg informacji kontrwywiadowczych, a takimi dysponuje geopolityk dr Leszek Sykulski, są po to, aby zniszczyć Polskę od środka. Nasi "przyjaciele" chcą utrzymać sytuację, gdy Polacy są tanimi pracownikami tułającymi się po całym świecie. Nasi zachodni sąsiedzi, "przyjaciele zza Odry chcą przejąć nasze ziemie, istotne z punktu geopolityki.

Właśnie z punktu widzenia geopolitycznego, Polska znajduje się na jednym z najważniejszych miejsc - szlaków komunikacyjnych na Ziemi. Łączymy Europę ze Wschodem - nie tylko Dalekim Wschodem, alei Azją Środkową. Nasze przedsiębiorstwa już tam powinny działać.

Pierwszy pociąg dotarł z Chin do Sławkowa, przebył niemal 10 tys. km. Pierwszy pociąg intermodalny (kontenerowy) szerokim torem wyruszył do stacji Sławków w Wigilię świąt Bożego Narodzenia. Przejechał w sumie blisko 9,5 tys. km przez Chiny, Kazachstan, Rosję i Ukrainę. Do Polski wjechał w niedzielę rano przez przejście graniczne Izow/Hrubieszów / Źródło

Władze Rosji dały zielone światło na budowę ostatniego odcinka drogowego szlaku z Chin do Europy, liczącego 8 tys. km. Budowa rosyjskiego odcinka gigaautostrady (o długości 2 tys. km) ma trwać od 12 do 14 lat - informuje piątkowy "Puls Biznesu" / Źródło

Do Portu Gdańsk, po 10 dniach podróży, dotarł pierwszy pociąg towarowy z Chin / Źródło

Niemcy za wszelką cenę chcą zatrzymać rozwój Polski i utrzymać stan kondominium. W przeciwieństwie do polityków Platformy Obywatelskiej, nie uważam, aby centrum logistyczne w Berlinie było Polsce potrzebne i "ono jest nasze".

Niemcy wiedzą, że Polacy mają z nimi nierozwiązane rachunki. Chcąc zatrzymać nasz rozwój, ale przede wszystkim, poprzez media i fundacje ingerując w jedność narodu i jego biologiczną tkankę (protesty aborcyjne) pokazują, że od czasów przejęcia władzy przez Hitlera w 1933 roku, w naszych relacjach niewiele się zmieniło.

Reasumując, Niemcy stawiają wszystko, na odebranie Polsce niepodległości. 

 

Ps. Tymczasem butna wiceszefowa nemieckiego parlamentu - bundestagu, przedstawicielka partii Zielonych, Claudia Roth na swoim profilu na Facebooku publicznie wsparła Strajk Kobiet w Polsce, apelując do niemieckiego rządu i UE o zwiększenie politycznej presji na polski rząd w sprawie przestrzegania "europejskich standardów praw człowieka":

Moje ciało, moja decyzja! Na świecie nie ma krajów, w których kobiety bez przeszkód lub bezkarnie mogą decydować o swoim własnym ciele. Wręcz przeciwnie: coraz więcej fundamentalistycznych i prawicowo-konserwatywnych rządów ogranicza seksualne i reprodukcyjne prawa kobiet i LGBTIQ *. Także w Polsce dziesiątki tysięcy ludzi od kilku dni wychodzą na ulicę, aby zademonstrować przeciwko masowemu zaostrzeniu prawa do aborcji. Już teraz Polska ma jeden z najbardziej restrykcyjnych przepisów dotyczących aborcji w Europie; w ubiegłym tygodniu Sąd Najwyższy oczyścił drogę do zakazania aborcji nawet w przypadku poważnego błędu płci. Polski rząd bawi się życiem i integralnością fizyczną niechcianych kobiet w ciąży. Nadszedł czas, aby rząd federalny i Unia Europejska maksymalnie zwiększyły polityczną presję na polski rząd i poprosiły o europejskie standardy praw człowieka. Prawa kobiet to prawa człowieka - w Polsce, Europie i na całym świecie!

Źródło: https://www.facebook.com/Roth/posts/10158574895650664

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

InfanTylne ukrywanie tajemnic zbrodni wobec ludzkiego życia - ciąży  ​Rodzinom Narodów.

Kompromitujące wstecznictwo komPROM(a/i)sowych "tajemnic" - (dobrze znanych organom "praworządności") - wciąż zapładniają konSekwencjami zbrodni - (zbiorowych bezczynności) - przyCzyny "polityczne" (nie wymierzania sprawiedliwości ) - arguMenTajemnicą : - konstytucyjnego art.44 ...

Zawieszającego na dużych (pioNowych) hakach "SS" /pierwszym nad drugim/ - wyObrażeniem <paraGrafów> - skrętów  lewych... przekształcających się w skręty "prawe"...

Ulicznia się "usprawiedliwianie"   komuNiStycznymi - ni prosto padłymi < SS > hakenKreuzami - "paraGrafów" - DEMONstrowanych proTestami ulicznionych UniFikacji - "praworządności" (ludobójstw Narodów ) -dokonywanych < aborcjorządnością"  - wulgarnie POstulowaną  POpuListami żądzy władania antypoloniZmów.  

W UL /do miodów kapitałów Podatników Polski/ GARNIE się towarZYSKa kombiNACJA proStaczek - z taczek "władz" zagranicznych zagrań "nowoczesnych" biurokrocznych segregaTorów (do segregacyjnych seKretów) ... - depopulacji Podatników Polski, kapitaŁów macierzy życiowych fAktów związków atoMów ziemskich środowisk.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1650619

To oczywiste od początku "spontanicznych protestów", że za tym stoją Niemcy - biznes i politycy oprócz Sorosa rzecz jasna...im marzy się kolonia taka ja w latach 2008 - 2015...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1650621

jak wiemy nigdy Niemiec nie będzie przyjacielem Polaka , niemiecka mania wyższości , buty , arogancja zarozumialstwa siedzi w Niemcach tak głęboko ze oni tego nigdy nie wykorzenią , jak znamy historie to zawsze Niemcy próbowali zawładnąć Słowianami -Polakami i nigdy dzięki Bogu im to się nie udało , nawet ostatnia zbrodnicza wojna i praktycznie w 90 % zniszczeni kraju , gospodarki , grabież dóbr kultury i wszystkiego co cenne nie dobiło ducha Polakom , mimo wszystko Polska stanęła na "nogi" i ma się dobrze , ostatnie rządy chciały oddać panowanie nad Polska Niemieckim włodarzom , nie udało się wiec teraz jątrzą , judzą robią wszystko aby obecny rząd się rozpadł i lewactwo wzięło w lapy polski naród , a czego lewactwo chce ? mordowania dzieci w lonie matek , aborcji na życzenie i w każdym czasie ciąży , czy to nie zamysł wyniszczeni narodu , nie będzie dzieci nie będzie Polski i Polaków .

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1650623

Życie darem

  Niemiecki przemysł aborcyjny, już dyszy u bram Rzeczpospolitej. Niemcy, już raz wojną zrobiły śmiertelną aborcję Europie. Nic obecnie nie zrobią, bo lewizna w Polsce musiałaby zmienić konstytucję. Za chwilę mrozy, śnieg, zamiecie i szkolny ciamajdan zniknie z ulic. Niestety, pilna rewolucja szkolnictwu potrzebna. Na edukację rodziców, chyba trochę za póżno. A tak poważnie, tu mamy przygotowany wyprzedzający atak, bo na stole przygotowana do procedowania Ustawa Medialna, mocno ograniczająca wpływy Niemiec, Rosji i Żydów. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1650632

szanowny panie Ronin , jest Pan pewien ze ta ustawa bezie i wejdzie w życie ? chciałby z serca aby tak się stało , lecz obawiam się ze obecny rząd znów nas oszuka tak jak to robi dotychczas , ustawa na temat ochrony zwierząt leży i nie będzie procedowana , boj o nie przerywanie ciąży praktycznie przegrany , itd. itd. , dlaczego rząd nie kończy swych projektów i boi się tej bandyckiej , szatańskiej opozycji , byłem za PiS-em od początku jego powstania nawet w trudnych chwilach , jak wygrali wybory poprzednie i obecne myślałem i wierzyłem ze będą zmiany i szkodnicy , zdrajcy Polski zostaną osadzeni i poniosą zasłużona kare , nie stało się tak wiec moja wiara na zmiany jest coraz to mniejsza i mam duże obawy ze znów będzie fiasko

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1650661

Uważam podobnie. PiS rozbudza nadzieje a w chwili próby podwija ogon. Tak było z ustawą o IPN która to sprawa dotknęła mnie do żywego. Przeczołganie nas Polaków niemiłosiernie i zeszmacenie. I zrobił to rząd PiS. Tego nie potrafię zapomnieć bo to było tak charakterystyczne i tak dojmujące zeszmacenie się rządu, PiS i w sumie nas wszystkich. Potraktowano nas haniebnie. To samo z ustawą reformującą sędziów. PAD mial jedynie podpisać. Wydawało się wszystkim że pomiędzy nim a PiS istnieje pełne porozumienie i jest realizowany plan wcześniej drobiazgowo uzgodniony. Być może tak nawet było, choć następujące wydarzenia temu jakby przeczą. A to znaczy że wzajemna znajomość panów JK i PAD jest conajmniej nikła. Oraz że żadnej lojalności wobec wypromowania PAD nie ma. Jak to nazywamy? Zdrada! Osobiście w odniesieniu do PAD obawiam się najgorszego. Bo skoro raz zdradził to zdradzi kolejny raz. Nie o to chodzi w odzyskiwaniu Polski z łap wrogów. Obóz patriotyczny to musi być monolit. Tego nie ma. Dlatego tez prawdopodobnie PiS odkłada procedowanie ustaw reformujących sądy i media. PAD może w imię swojego widzimisię zablokować kolejny raz. Podejrzewam również brak tzw woli politycznej. Walka z barbarzyństwem na ulicach, kompromitacja z ustawą futerkową, COVID a teraz jeszcze ten wyrok TK, to wszystko zbyt absorbuje by rozpoczynać następne fronty walki. Wydaje się tez że pogubiono priorytety. Najpierw powinno się zaprowadzić porządek w instytucjach najważniejszych z punktu widzenia dalszych reform. Tymczasem inicjatywy ustawodawcze idą w porządku od sasa do lasa. To wszystko nie napawa optymizmem, ale prowadzi do poczucia zawodu, zniechęcenia i wątpliwości czy PiS rzeczywiście chodzi o reformowanie państwa? Ustawa medialna? Czy wogóle ktoś coś o niej w sejmie mówi? Wybory za trzy lata. Jak oni chcą je wygrać bez mediów o internecie nie wspominając. Może planem jest zafundowanie nam kolejnej huśtawki przyprawiającej o zawał? Nie tędy droga.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1650675

   Witam! Uprawianie polityki, to nie jest chciejstwo. Tak naprawdę mamy pierwszy powojenny rząd Zjednoczonej Prawicy w Polsce, który podjął walkę w imieniu większości społecznej z pokoleniowym komunistycznym układem. Ten Rząd w większości partii Prawo I Sprawiedliwość, swoim rządzeniem naruszył, bardzo interesy zewnętrznych wrogów Polski, a w kraju naruszył, ba w dużej części zlikwidował lewe interesy komunistycznej mafii. Przykład, mafii watowskiej, a przykładów zatrzęsienie. Tu można by książkę napisać...Powiem krótko, nie chcę, aby Polską rządziła grupa ludzi, wywodząca się z tłuszczy obecnej "czerwonej zarazy", która wysłała manipulacją dzieci szkolne na ulice, za którymi się skrywa. Mam stanowcze przekonanie, że obudzony Polski Patriotyzm Polaków, nie przyzwoli już nigdy na rządy komuny w Polsce. Tu potrzeba dalszej naszej mocnej postawy w umacnianiu budowy suwerennej ojczyzny. Z niewolnika, stajemy się podmiotem i partnerem gospodarczym postrzeganym w Świecie. Nigdy, jak teraz nie ograniczono wpływu Rosji. Szczególnie Lewiznę, bolą wojska USA NATO w Polsce. Stąd te wściekłe ataki na oślep. Polacy, już nie chcą nigdy, rządów Lewizny. Pamiętajmy, że Tusk chciał zrobić z Polski, kolonię Niemiecką  To ci sami ludzie chcą władzy. Reformy idą, może zbyt wolno, bo liczni wrogowie podrzucają kolejne kłody, ale reformy zostaną ukończone. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1650755

... przygotowana ustawa medialna ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

ke-fas

#1650793

Zabić, zniszczyć, wypier... lić, wyjeb..ć. Żadnego pozytywnego celu, żadnego pięknego marzenia. Tylko wolność zabijania i destrukcji.

Zwierzęca nienawiść

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1650642

takich trzeba trzymać w klatkach

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1650646

.......nie obrażaj bydła....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1650850

wszyscy sobie równi. W nich tkwi jak pan napisał: krzyżacka, hitlerowska buta.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1650679

Ta Roth,  mogła sobie pstryknąć fotkę na tle makiety pancernika Schleswig-Holstein. - Przekaz byłby bardzie wyrazisty

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1650690

Niemcy mają w tym spore doświadczenie: Hitler Rulles 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1650731