Patologia Obywatelska-PO w natarciu

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Krzysztof Faliński syn eks-marszałka Falińskiego, pełnomocnik marszałka województwa zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza ds. uzależnień, znany działacz LGBT skazany prawomocnie za pedofilię i narkotyki, był mężem zaufania komitetu wyborczego Rafała Trzaskowskiego w ostatnich wyborach prezydenckich.

Obecnie odbywa karę przeszło 4-letniego  więzienia. O sprawie poinformowało w czwartek Radio Szczecin. Gościem Barbary Jesiołkiewicz-Kowalczyk w porannej Kronice 29.12.2022 o g. 9:30 był Tomasz Duklanowski, red. naczelny Radia Szczecin.

Szefa Radia Szczecin red. Duklanowskiego, kłamliwie oskarża opozycja za  ujawnienie danych wskazujących na matkę ofiary pedofila, podczas gdy zrobił to podczas wywiadu w TVP INFO, działacz PO Piotr Borys,  wskazując na posłankę PO, matkę ofiary pedofila.

Dziecko posłanki popełniło samobójstwo 3 mies. później. Powód samobójstwa jest nieznany, ale to nie przeszkadza w tańcu opozycji nad nieszczęściem i oskarżaniu zupełnie niewinnych dziennikarzy.

Poniżej, wywiad red. Duklanowskiego dla Radia Szczecin:

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

W okresie panowania komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR) kontynuującej zbrodnicze, sowieckie tradycje stalinowskiej PPR — komunistyczna propaganda w PRL mówiła, że sowiecka PZPR sterowana przez moskiewską agenturę ze zbrodniczej, stalinowskiej NKWD jest leninowską „Awangardą klasy robotniczej” oraz „Przewodnią siłą narodu”…

Od upadku PZPR-owskiej mafii minęło już ponad trzydzieści lat. Jednak działalność mafijnych PO-PSL, uważających się za nową „przewodnią siłę narodu”, czyli partii Tuska, Kopacz czy Komorowskiego ze Schetyną, jest wyraźnym dowodem na to, że w okresie rządów PO–PSL stworzono — z wykorzystaniem bolszewickich wzorców z PRL na tworzenie mafijnej nomenklatury — szczelny system selekcji negatywnej.

Teoretyczne państwo psychopatycznej elity III RP

Łobaczewski w swojej „Ponerologii Politycznej” znakomicie więc wyjaśnia sposób w jaki psychopatyczna elita III RP — czyli PRL-bis — „odkrywa swoje odmienne sposoby działania i walki o byt”, jednocześnie podporządkowując swoim mafijnym interesom społeczeństwo złożone z ludzi normalnych. A także pozbawiając przy tym wiele osób zdrowego rozsądku za pomocą zezwolenia na mafijne „kręcenie lodów”. Korzystając przy tym z agenturalnych, podporządkowanych, albo wysługujących się władzy PO mass mediów, często współpracujących z tajną agenturą różnego rodzaju zbrodniczych, tajnych, peerelowskich służb.

Tym samym, ta POstsowiecka PO-PSL działała jako znacząca destruktywna siła w państwie, w którym zarządzała. Działając w ten sposób ta mafijna władza PO-PSL sama określa się jako władza antypolska i antynarodowa. Jednocześnie jest partia tworząca swój „światek o swoistych prawach i obyczajach”, w jakim normalne jest odbieranie instrukcji przez posłów PO od przestępców czy członków mafii w czasie spotkań np. na cmentarzu. Czyli mafijne PO ponownie byłoby władzą gotową do rabunku Polski i Polaków, a nawet i do „wyrzynania watah”, czy "strząsania PiS-owskiej szarańczy" byleby tylko — nawet za cenę zniszczenia społeczeństwa, znów dorwać się do władzy w państwie…

Przecież szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz z PO stwierdził nawet, że „Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie”. A różnym mafiom potrzebne jest tylko takie "teoretyczne" państwo zezwalające na rabowanie Polski.

Społeczeństwo podzielone przez mafijne PO zgodnie z bolszewickimi wzorcami

W „Bolszewizm i bolszewicy w Rosji” Jan Parandowski pisał, iż: ”Społeczeństwo podzielono na proletariat, który miał być panem sytuacji, i na coś nieokreślonego, co w bogatej i przedziwnej terminologii bolszewickiej dostawało co dzień nowe nazwy. Była to burżuazja, którą stosownie do okoliczności nazywano: „białą gwardią”, ‘dusicielami’, ‘eksploatatorami’. (…) Ci wszyscy byli wydziedziczeni, prawdziwi pariasi, pozbawieni praw i czci. ” „Bywały chwile”, stwierdził Parandowski, „kiedy rząd wołał po prostu: ‘Róbcie sobie z nimi, co chcecie’. Można ich było grabić i zabijać, i być pewnym, że żaden trybunał rewolucyjny tego nie poczyta za zbrodnię.”

Takie typowe bolszewicko-nazistowskie wzorce wykorzystywane są od początku istnienia III RP, czyli PRL-bis.

Całość: https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-po-i-mafijne-elity-z-iii-rp

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650668

to był przecież Pedofil Obywatelski

Vote up!
3
Vote down!
0

Niepoprawny

#1650714

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1650680

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1650709

Coś niebywałego. Proszę spojrzeć na te obłudnie oburzone mordy platformersów, kamratów Tuska, w dniu pogrzebu ofiary pedofila. Tylko wyjątkowa kreatura może organizować konferencję szczucia na niewinnych dziennikarzy i to w takiej chwili, w dniu pogrzebu. Warto wspomnieć o obecności na konferencji Piotra Borysa z PO, który podał informacje o przynależności do PO parlamentarzystki, matki ofiary 

Vote up!
3
Vote down!
0

anty bolszewik

#1650712