Odzieranie Polaków ze świętości Jana Pawła II

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Nie jest prawdziwe ostrzeżenie, że Tusk i Platforma Obywatelska jak wygrają wybory, to niczego nie zrealizują, co obiecali. Jest przeciwnie! Platforma jeszcze przed wyborami realizuje to co obiecała! Tusk obiecał, ze zdejmie Krzyże, a Nitras zapowiedział opiłowanie katolików i to już się dzieje!  Aż strach pomyśleć, co będzie po wyborach!

Program „opiłowania” katolików jest szeroki i realizowany na wielu poziomach: przez bojówki Platformy Obywatelskiej, przez skoalicone z Platformą lewactwo, organizacje LGBT, przez żurnalistów postępowych mediów oraz niezawodną Kastę Niezwykłych Ludzi i przez „amerykańską” stację TVN, założoną przez funkcjonariuszy SB i WSI z siedzibą w kantorku na lotnisku w Amsterdamie...

Nic więc dziwnego, że właśnie ta stacja wzięła się za największy autorytet Polski – świętego Jana Pawła II. Nagle pojawili się „świadkowie” wspierania pedofilii przez Karola Wojtyłę, w tym „przyjaciółka” św. Jana Pawła, która w cudowny sposób przejrzała na oczy. Czyżby ten cud przejrzenia na oczy „przyjaciółki” JPII stał się za wstawiennictwem nawróconego na postęp red. Terlikowskiego? Bardzo możliwe…

Bo przecież atak na św. Jana Pawła to skoordynowana akcja „postępowców”, w ramach której bezczeszczone są kościoły, pomniki i figury świętych, a usuwanie Krzyży zgodnie z zapowiedzią Donalda Tuska już się dokonuje, przy błogosławieństwie Kasty Niezwykłych Ludzi, dla której zakłócanie Mszy św. przez lewaków i taką Schouring –Wielgus – nie jest społecznie szkodliwe! To szerszy plan, realizowany zgodnie z Instrukcją Carycy Katarzyny II:

"Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można podbić i przesiedlić w celu zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku – to małe narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę Pana – to narody o podłej duszy, od kolebki niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu. Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu – to Polacy[….] Trzeba rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność[….] Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu[….] Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę[….] Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba"…

Tusk i lewactwo realizuje pośpiesznie program carycy Katarzyny, którego finałem była utrata przez Polskę niepodległości i trzy rozbiory. Wprawdzie teraz neo-targowicy chodzi o włączenie Polski w tryby Europy „pierwszej prędkości” pod niemieckim butem, co potwierdza swymi wpisami obecny, jak i byli ambasadorowie Republiki Federalnej Niemiec. Przypominam więc, że to Niemcy zamordowali ok. 2800 duchownych katolickich (księży, kleryków, zakonników i sióstr zakonnych ) w czasie okupacji, zaś represjom poddano ok. 6400 duchownych, a ponad 5 tysięcy z nich w tym siostry zakonne więzieni byli w niemieckich obozach koncentracyjnych i zagłady.

W ramach Instrukcji carycy Katarzyny opluwany jest nie tylko Kościół w Polsce. Opluwani są Polacy jako ciemnogród i Polska – jako „państwo faszystowskie”. Rezolucje podejmowane na forum Parlamentu Europejskiego przez totalną opozycję przeciwko Polsce – to immanentna część planu carycy Katarzyny, którego skutkiem były Rozbiory. Dzisiaj więc za samobójstwo dziecka zgwałconego przez wpuszczonego do domu pedofila - członka Platformy Obywatelskiej - odpowiada oczywiście PIS, czyli tak samo jak PIS wg. Platformy odpowiada za śmierć prezydenta Gdańska z rąk psychopaty i przy biernej ochronie występów orkiestry świątecznej pomocy!

Tak właśnie zabija się w Polsce elementarną moralność, zgodnie z Instrukcją carycy Katarzyny…

Fałszywym męczennikiem usiłuje zostać włochaty prezydent Sopotu, którego ponoć PIS podsłuchuje przy pomocy Pegasusa. Ale co tam prezydent Sopotu! Cała Polska jest inwigilowana, głosi Włochacz – kolejna atrakcja Sopotu, po zmarłym Kapeluszniku. Przecież każde dziecko wie, że gdyby nie „nielegalne” podsłuchy – Lolo Pindolo nadal chował by walutę w nogach od stołu, Staszek Gawłowski wypoczywał by w swojej wilii w Chorwacji, zaś sekretarz generalny Warszawy Karpiński – wspólnie z Baniakiem nadal robili by kokosy na śmieciach.

Bo Polskę trzeba okraść doszczętnie, co wie niemiecki nominat na führera, któremu "zawdzięczamy" m.in. likwidację stoczni i jednostek wojskowych na wschodzie Polski, niewidzialną elektrownię atomową i sojusz z Rosją „taką, jaka jest”. Fałszywy Zbawca to właśnie ta „wszczepiona w polski naród zaraza” - wnuczek żołnierza Wehrmachtu i z matki Niemki - szczerze nienawidzący "polskości". To jego codzienne nawoływania do „nieposłuszeństwa”, do zdrady, anarchii i buntu. To nieustanne oskarżanie Polski o ludobójstwo na granicy z Białorusią i łamanie „praworządności”, której nikt nie sprecyzował.

Bo Polaków „trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba”. Caryca Katarzyna jednak nie przewidziała, że 250 lat później będzie to pajda chleba ze świerszczy – proponowana przez wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej w ramach pilotażu dla Warszawy.

Przypomnę na koniec, że decyzja o rozbiorze Polski zapadła w Petersburgu już w połowie 1771, zaś pierwszy układ rosyjsko-pruski został potajemnie podpisany w Petersburgu 17 lutego 1772 pod fałszywą datą 15 stycznia…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez mafijną UE i rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Mafiozi z PO i zbrodnicze mafie w Polsce, UE i w Niemczech - opłacające antypolską propagandę chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski i Polaków.

  Ponadto, w UE i Niemczech jest wielu agentów rosyjskich zbrodniarzy oraz agentów wpływu działających pośrednio na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są także osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem - była traktowana jak normalny partner.

Vote up!
8
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650641

Brawo 100/100.

Serdecznie pozdrawiam. 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1650645

  To jest chore, że w demokratycznym kraju funkcjonuje nadal telewizja TVN komunistycznych oprawców polskiego narodu..

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1650651

Moja zgodnosć z tekstem autora. Ale jakie mamy legalnie środki postępowania   -aby  spalić nim nadejdzie ta noc  i  wraz z jego obsadą -tego już wprowadzonego w nasz wewnętrzny obszar  (przez khazarów kacapskiego plemia sld- kgb) ,tego niemieckiego Konia Tuskajńskiego ?

Ma autor, a może kto inny - jakąś bardziej lub mniej legalną formą mogącą być receptą na podpałkę tej beendeeo-wskiej  kupy POpierddojczów- agentów na***nej   w środku obecnej  Polski ?

Samo biadolenie ,nie przystoi etnicznym Polakom, czas zaproponować oddolnie rozwiązania problemu zaszczepienia wobec tej nowej wersji szwabskiej infekcji ! Ja kilka propozycji opublikowałem , ale jakoś nadal pozostają bez pozytywnego odzewu,  czy możliwych kontr-propozycji…  

Vote up!
7
Vote down!
0

E.Kościesza

#1650652

Tusk nie otrzymal rekomendacji od rzadu na reprezentowanie Polski w Unii Europejskiej na druga kadencje. Pozostal tam nielegalnie lamiac polskie prawo. Jezeli tego sie nie wykorzysta, to znaczy ze nie ma woli na to w obecnym rzadzie. Przypomne ze na druga kadencje Tusk otrzymal rekomendacje od Angeli Merkel, czyli od rzadu niemieckiego. Jezeli to nie jest zdrada stanu to co to jest? Pozdrawiam  

Vote up!
6
Vote down!
-1

JanStefanski

#1650658

   Chyba czas na narodowy liczny protest w stolicy przeciw  obecniej twarzy sądownictwa i szkolnicwa. Niech to wybrzmi medialnie w Świecie. Bez radykalnej zmiany, dalej dekada stracona. Te odrosty lewizny trzeba wyrwać z korzeniami.

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1650659

Jakby jakimś cudem doszli do KOryta, Polska stałąby się kolejnym szwabskim landem.

Vote up!
7
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1650656

Są na świecie tacy ludzie - szmaty wyzute z czci i honoru, którzy zależnie od koniunktury politycznej budują swój wizerunek oparty o fałsz, a tak naprawdę są żałośnymi kreaturami nie wartymi nawet splunięcia.

Vote up!
7
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1650660

 

Idi ty na chuj!!

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1650675

"Piłowanie" katolików nabiera przyspieszenia. Sędzia Małgorzata Drewin skazała Roberta Bąkiewicza na rok ograniczenia wolności i grzywnę 10 tyś zł za obronę kościoła św. Krzyża w Warszawie przed protestujacymi pod hasłem: "Dym w kościołach!"

uzasadnienie

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1650678