Policzmy głosy, policzmy Leopardy. Wymiana dwa za dwóch.

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Na daczy w Sopocie i Chobielinie, na huśtawce nadaje wujaszek Wania...

Skoro zachód ( nawet i... Niemcy!) deklaruje przekazanie Ukrainie broni ciężkiej, a tym czołgów; Abrams1, Leopard 2, to Polska mogłaby przekazać, to znaczy dokładniej oddać Rosji ichnią artylerię ciężką; Tuska i Sikorskiego.

Sądzę, że byłaby to uczciwa transakcja, gra w uczciwe karty, aczkolwiek ze wskazaniem na priorytetowe potraktowanie Rosji.

Państwa zachodnie otwarcie pomagają Ukrainie, Polska zaś czyni to samo; Rosjanie bierzcie swoich paputczyków, przejmijcie swoje matroszki, żółwiki.

Dlaczego wskazuję na swego rodzaju nierównomierność tej transakcji pomocowej?

Otóż dlatego, że deklarowane Ukrainie czołgi ( Abrams, Leopard) nie mogą wejść od razu do boju, na pole walki, gdyż niezbędne jest przeszkolenie załóg do obsługi tej nowoczesnych broni, trzeba na to czasu.

Zaś Rosja, Putin może od hoc skorzystać z usług Tuska i Sikorskiego, albowiem oni ( tudzież im podobni znad Wisły, Berlina czy Brukseli) są już tak zaprawieni, rozgrzani, wręcz nagrzani pomocą Rosji ( Putinowi), że z marszu mogą zatruwać prorosyjską propagandą, wykorzystując wprawę w szkalowaniu Polski, osłabianiu ducha obrony Ukraińców.

Tusk i Sikorski rozpoznanie bojem na rzecz Rosji mają już zaliczone od 2007r.

Z jednej strony Abramsy, Leoaprdy z drugiej zaś Tusk i Sikorski zatruwający internet, media społecznościowe prorosyjską propagandą, fałszywkami o rozbiorze Ukrainy.

Z jednej strony, tam pod Kijowem, Bachmutem, Chersoniem skonfigurowane systemy uzbrojenia Abramsów, Leopardów z osłoną wozów bojowych, Himersów, Piorunów.

Z drugiej zaś, czyli po przeciwnej, ciemnej stronie na Kremlu; Sikorski, Tusk z Zacharową, Russia Today; persony sprzężone algorytmem kłamstwa, wypłukane z pierwiastków uczciwości, a przeinfekowane zdradą, służalczością.

Takie to podsumowanie roli, zachowania Tuska i Sikorskiego wpadło mi do głowy po dzisiejszej konferencji prezydenta USA.

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (13 głosów)

Komentarze

zaliczylbum do gazow bojowych typu fozgen czy inny iperyt.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1649795

pzdr

Vote up!
1
Vote down!
0

antysalon

#1649817