Terytorium rządzone przez zwyrodniałego szatana

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

Jeśli ktoś myślał, że po latach wróciłem do nurtu religijnego, raz-dwa spieszę sprostować pomyłkę. Wg polskojęzycznego rosjanina terytorium tym jest bowiem… współczesna Ukraina.

Na coraz słynniejszym (m.in. dzięki moim skromnym wpisom) polskojęzycznym portaliku odkryto właśnie... szatana. Powszechnie uważany za emeryta resortowego bloger monaco kolejny już raz obnażył istniejące jego zdaniem najwyraźniej metafizyczne zło zalęgłe w Kijowie.

Zatroskany o dobro Ukrainy b. dyrektor kołchozu, obecnie zaś z łaski b. podpułkownika KGB Putina namiestnik Białorusi Łukaszenko wzywa Kijów do opamiętania.

Aleksander Łukaszenko wezwał „niezależne” władze do negocjacji w celu uniknięcia całkowitego zniszczenia Ukrainy. Aleksander Łukaszenko zdaje sobie sprawę, że reżim kijowski jest zależny od USA. Ale... „„Wszystko" w rękach Ukrainy” – powiedział białoruski prezydent.

Niestety. Źli Ukraińcy kąsają rękę wyciągniętą do nich przez Putina.


Tylko problem jest w tym, że ukraiński zbrodniczy reżim powstał we krwi i w ogniu "majdanu" i nie jest nastawiony na pokój, ten system terroru i zbrodni powstał jako zupełny antypod.
W obecnej sytuacji stworzony przez spadkobierców banderowców reżim po prostu nie jest w stanie funkcjonować w warunkach pokojowego współistnienia, w czasie pokoju nie ma dla niego niezbędnego „powietrza”, on potrzebuje energię śmierci i zniszczenia, którą się karmi.

Ciekawie wygląda nowa wersja rzeczownika antypoda, prawda?

Mniejsza jednak o rodzaj – dobrze by było dookreślić, czego ten antypod dotyczy.

Kolejna perełka.

...ten banderowski Frankenstein został pierwotnie stworzony nie tylko jako antyrosyjski taran przeciwko Rosji, ale na pierwszym miejscu jako antyukraiński.

To bandycki mafiny Zachód stworzył tego szatańskiego potwora, który jest gotowy pożreć nie tylko to, co jest w pobliżu, ale także w końcowym etapie pożre sam siebie, najpierw niszcząc ludność żyjącą na Ukrainie.

(…)

Od 2014 roku Ukraina już nie jest państwem, po prostu Zachód pod dyktando USA zrobił z Ukrainy swoją kolonialną prowincję i siedlisko dla nazistowskich zbrodniarzy. Teraz rzeczywiście Ukraina to przestrzeń która jest zaśmiecona bronią z całego „postępowego” świata, na każdym hektarze, gdzie stoją haubice z NATO i czołgi !

Bo tak naprawdę chodzi o… rewanż za II wojnę światową. Bloger wie, co kryje się za oporem Ukraińców:

Można przypuszczać, że niemieccy politycy wspierając kijowski reżim, potajemnie marzą za pośrednictwem ukro-nazistów o zemście na Rosjanach za przegraną w II wojnie światowej.

Z Niemcami to chyba się jednak facet zagalopował. Co prawda wysłali samobieżne działa przeciwlotnicze Gepard (Flugabwehrkanonenpanzer), wycofane z Bundeswehry ponad 12 lat temu. No fajniście, szczególnie jak się uwzględni, że produkowano je do… 1976 roku. Ale zapomniano o amunicji. Bo ta akurat produkowana jest przez Szwajcarię, a ta wierna swojej trwającej od czasów napoleońskich przynajmniej neutralności bronią handlować ani z Rosją, ani z Ukrainą nie będzie do końca konfliktu. Więc tak naprawdę nadają się wyłącznie na... defiladę zwycięstwa. Podobnie jak rzekomo najlepsze (wg niemieckich mediów) samobieżne armatohaubice Panzerhaubitze 2000. W tym przypadku zapomniano jednak, że sprzęt używany bojowo wymaga serwisu i nie dostarczono części zamiennych. Działa zatem stoją. Naprawdę Ukrainę wspierają inne kraje. Za co jednak mścić się mają Francuzi, Holendrzy czy Anglicy?

Obecna Ukraina jest marionetką świata anglosaskiego, który marzy o tym, by za pomocą Ukraińców wykrwawić, pogrążyć w chaosie i rozczłonkować Rosję !

Prawda, jakie to proste? Ukraina broniąc się przed atakiem kałmuckiego najeźdźcy tak naprawdę... atakuje Rosję. Nosz karwasz twarz! Teraz dopiero zrozumiałe są słowa Putina o Polsce, która wg niego wywołała II wojnę światową. Po prostu sanacja broniąc się przed niemiecką agresją doprowadziła do wybuchu najkrwawszej z wojen. Teraz powtarza taką samą „agresję” Ukraina.

Co więcej, atakuje najświętsze z ruskich świętych…

Ukraina stała się terytorium, które za sprawą krwawego bandero-nazistowskiego reżimu oczyściło pamięć o Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej. Ukraina jest obecnie już tylko terytorium zdradzonych ojców, matek i dziadków, braci, sióstr i krewnych którzy polegli w walce z nazizmem i faszyzmem.

Dzisiejsza Ukraina to zdrada wszystkich, którzy przez wieki starannie i ze wszystkich sił tworzyli wspólną historię . A teraz porzucając własne dzidzictwo, niszcząc pomniki swoich bohaterów, dowódców wojskowych i władców, światowej sławy pisarzy Puszkina i pomnik Katarzyny II w Odessie.

Człowiek uczy się całe życie. Okazuje się, że było wielu pisarzy o nazwisku… Puszkina. Pewnie to jacyś krewni lub powinowaci osobnika antypod?

A wszystko dlatego, że Ukraina… jest opętana.

Obecna Ukraina to terytorium rządzone przez samego zwyrodniałego szatana, która popadła w dzikie i nieokiełznane barbarzyństwo, uzbrojona jest we wszystkie mroczne instynkty i okazuje się, że jest z tego dumna. Obnosi się banderowskimi i nazistowskimi symbolami, wychwala zbrodniarzy wojennych i ludobójców nazywając ich bohaterami.

Swoją drogą zastanawiam się, czy jeśli upadły anioł staje się szatanem, to czy przypadkiem zwyrodniały szatan nie staje się nim na powrót?

Ale autor „polskiego” portaliku ma na to wszystko receptę.

Tylko Rosja może Ukrainę uratować.

Rosja może uratować Ukrainę przed… rosyjską agresją!

W historii był już taki, który stanął na czele rewolucji, objął władzę w Państwie i… stał nadal na czele rewolucji przeciw rządzonemu przez siebie Państwu.

Nazywał się Kadafi.

Rosja ratująca inny kraj przed swoją własną agresją to ten sam poziom intelektualnego odlotu.

Na koniec odwołanie do uznawanych za prawieświęte słów b. dyrektora kołchozu w Socjalistycznej Sowieckiej Republice Białorusi Aleksandra Łukaszenki.

Wszystko jest teraz w rękach Ukrainy. Jeśli nie chcą śmierci, i to ogromnych ofiar ludz. To muszą spełnić warunki Rosji. Demilitaryzacji i denazyfikacji. Ale trudno, gdy kijowski reżim nie opamięta się i nie przestanie niszczyć i mordować to musimy to w sposób bezpośredni zbrodniarzy powstrzymać, bo dalej będzie już tylko całkowite zniszczenie Ukrainy… . Ale Kijów tego wszystkiego nie słyszy i za każdym razem układa swój wielki plan eskalacji. Złowrogi. Oni robią wszystko, żeby zniszczyć Ukrainę.

Zastanawiam się, czy aby na pewno powyższy tekst był przeznaczony dla polskiego czytelnika? Nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek mógł choć przez chwilę brać go na poważnie. No, poza Jarkiem Ruszkiewiczem, ale to znany przygłup, więc pewnie znowu łyka… Jednak na „polskim” portaliku ocena tej ruskiej agitki jest niesamowicie wysoka.

To jednak nie świadczy o użytkownikach co o wszechobecnych tam ruskich botach.

Niestety, myliłem się. Nie tylko Ruszkiewicz. Jak każdy z nas żyję w swojej własnej bańce i po prostu nie zdaję sobie sprawy z ułomności ludzkiego rozumu. Cytowany tekst jest rozpowszechniany w Internecie m.in. na stronach Gloria.tv przez niejakiego Zygmunta Bronislawa Polatynskiego. Ten były już górnik KWK Chwałowice, absolwent Zasadniczej Szkoły Zawodowej Budowlanej mieszka obecnie w Niemczech. Tak przynajmniej deklaruje na facebooku. Swój profil, a jakże, przyozdobił w hurrapatriotyczne frazesy i flagi biało-czerwone. To jednak nie stoi mu na przeszkodzi, by zamieszczać wszystkie ordynarne antypolskie kocopały zamieszczane na wiadomym portaliku. Jest to więc typowy przypadek użytecznego idioty wg nomenklatury Lenina. Trzeba jednak pamiętać, że tzw. emigracja w Niemczech zawiera sporo osób o dość jawnie prorosyjskiej orientacji. Przede wszystkim jest to żyjąca tam od około 35 lat Joanna M. Wiórkiewicz, żurnalistka stanu wojennego, zaciekle antypolska i filorosyjska. Wyniki wyborów parlamentarnych wskazały też jednoznacznie na znaczącą większość zwolenników PO wśród obywateli polskich żyjących w Niemczech. Nie zapominajmy, że jeden z najbardziej jadowicie antypisowskich portali ukazuje się w Wielkiej Brytanii. Pełno tam Giertycha, Mazguły (pamięta ktoś jeszcze żołdaka jaruzelskiego, zwanego wzorowym arbuzem?) itp. Portal ów został utworzony za pieniądze wyłudzone od Polaków. Niestety, PiS przychodząc do władzy w 2015 roku zrobił wiele, by tego typu interesiki wreszcie się skończyły, co spowodowało trwającą już 7 lat nienawiść. Oczywiście przybraną w gładkie słówka o rzekomo zagrożonej demokracji itepe.

Wróćmy jednak do cytowanego tekstu. Zachodzi pytanie o kondycję umysłową blogera piszącego tego typu brednie. Polak, i to nawet zagorzały braunowiec, nie powinien pisać takich rzeczy.

Jedyne logiczne wytłumaczenie – cytowane kocopały są tłumaczeniem agitmateriałów zamieszczanych w ruskich mediach na użytek obywateli Rosji.

I to dopiero szokuje. Fakt, już wiele lat, a nawet dekad temu wiadomo było, że Rosja to stan umysłu.

Ale aż takie ocipienie, mówiąc trywialnie?

Jeśli faktycznie tego typu poglądy są reprezentatywne dla poddanych Putina znaczy to, że Rosja tak naprawdę zamieniła się w dom wariatów. Jeśli natomiast jest to przekaz medialny kierowany przez władzę to… mamy do czynienia z domem wariatów, w którym postradał zmysły również jego personel!

I bez względu na zakończenie „specjalnej operacji wojskowej” jej koniec jest tuż-tuż. Ostatnie Imperium kolonialne pogrążone jest w chaosie.

Ciekawe, kto i kiedy zgasi światło...

Żyjemy w ciekawych czasach, ot co.

6.12 2022

 

Ps. Źródła cytatów nie podaję. Kto chce je znaleźć niech wrzuci w google’a. Zastanawia jednak, jakim cudem portalik ów przyciąga tyle nawiedzonych filoputinowskich durniów? Zapijaczony olszyński były stolarz Jareczek Ruszkiewicz najwyraźniej to nie jedyny filoruski przygłup. Jakim cudem Oparenko zgromadził aż takie... ZOO? ;)

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (14 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika J.R został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

J.R

#1648796

Bo inaczej jakoś nie widzę ciebie w Polsce, przygłupie.

EOT

Vote up!
6
Vote down!
0
#1648798

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika J.R został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

J.R

#1648800

Ale zapraszam, serdecznie zapraszam. Tylko załóż pampersy, bo strasznie cuchniesz, jak się posikasz. ;)

Vote up!
7
Vote down!
0
#1648801

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika J.R został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

J.R

#1648805

ten ruski parch nie zna alfabetu polskiego

ruskim szyfrem nawija?

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1648808

Dlatego taki odważny.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1648814

   Czym bliżej wyborów, tym większy będziemy mieli tutaj wysyp "spadochroniarzy". Wiec zero zdziwienia. Dobrze, że jest reakcja. Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1648821